T STAFMEDEWERKER FINANCIEN EN ADMINISTRATIE - 1 HaagsHavormd Oostduin Friesch-Gromngsche HypotheekbankN.V* @7 BRANDT verhuizingen internationale transporten konfliktsituaties Adverteert in TROUW .vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerk(st)er LOGOPEDIST(E) nederlandse organisatie voor internationale llovib ontwikkelingssamenwerking EDUKATIEF CENTRUM TWENTE 4 pedagogisch didaktische medewerkers 81/4°/o pandbrieven 1975 per 1978/1987 v. Gogh bejaarden helpsters (ook voor part-time) belasting assistent docent(e) SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE TROUW/KWARTET ZATERDAG zi J UiNl 1975 O. da Goay, huisarts, van Eeghenstraat 62, Amsterdam-Zuid. tei. 719300. spreekuur van 8-9 uur en van 12'1 uur. "SCHRIFT en GETUIGENIS" afd. Utrecht, Secr. Scheldestraat 11, tel. 882032 Zondag 22 Juni 1975 5 uur. Oosterkerk Maliebaan Ds. R. Akkerman te Kampen. 1875 september 1975* 100 jaar School m.d. Bij bel Ezinge 4 september 19.30 uur: Herdenkingsdienst in de Geref. Kerk te Ezinge. 20.30 uur - 22.00 uur: Receptie in "Ons Cen trum" (naast de kerk). Graag voor 30 juni even bericht van oud-leer krachten en oud-leer lingen aan dhr. R.P. Geertsema, Allersmaweg 41, Ezinge. (tel.:05941- 481). Uitloting obligaties. De penningmeester van de Gereformeerde Kerk van Dordrecht brengt ter kennis dat onderstaande obligaties zijn uitgeloot. 7 V4 25-jari- ge Obligatielening 1967 ter» teste van de Gereformeerde Kerk van Dordrecht. Per 1 augustus 1975 zijn de navolgende nummers uitge loot: 2, 45. 55, 71. 100, 109, 127 en 143, stukken groot 11.Ó00.- nom. 5% 30-jarige Obligatielening 1962 ten laste van de Gere formeerde Kerk van Dor drecht. Per 15 augustus 1975 zijn de navolgende nummers uitge loot: 273A, 284A, 287A, 289B, 292A, 295A en 298A, stukken groot f 500.- nom. 64, 123, 138, 157 en 231, stukken groot f 1.000.- nom. De hierboven vermelde stukken zijn per de respt. uït- lootdata betaalbaar gesteld bij de Amsterdam-Rotter dam Bank n.v., hoofdbank te Amsterdam en kantoor Dordrecht. TEL. 20389 OUDE VARKENSMARKT 5 LEIDEN Chr. Scholengemeenschap „De Sprong" te Utrecht. Linschotensingel 1/Van Rensselaerlaan 3 LTO/LHNO/IHNO/MHNO. Gevraagd per 1 augustus 1975 of zo spoedig mogelijk daarna, docent A.V.O. met ervaring, In het bezit van akte 77B of 41 B. Hoofd van de schoolhuishouding volledige weektaak. Jonge administratieve medewerkster voor gevarieerde werkzaamheden. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het Bestuur p/a Linschotensingel 1 Utrecht tel. 030-880459. Konfliktsituaties vragen om overleg. Soms strijd. Daarvoor dient de vakbeweging. Maar kom niet met uzelf in konflikt.Wordt lid van het CNV. wielef heeft, wordtlidvan het CCN V> De afdeling Onderwijsresearch heeft een vacature voor een De afdeling houdt zich in samenwerking met docenten en studenten onder meer bezig met de ontwikkeling en evaluatie van universitaire onderwijsprogramma's. Het ligt in de bedoeling ter ondersteuning hiervan onderwijskundige cursussen te organiseren die, al dan niet in het kader van lopende projecten, aan belangstellende universitaire docenten zullen worden gegeven. De nieuwe medewerk(st)er zal, veelal in samenwerking met de andere leden van het team, met de opzet en verzorging van deze cursussen worden belast. Een gedeelte van zijn/haar tijd zal worden gereserveerd voor deelname aan het gebruikelijke adviserings- en ontwikkelingswerk. Voor deze functie komen zowel onderwijskundigen als afgestudeerden van andere studierichtingen met voldoende onderwijskundige en didactische kennis in aanmerking. Ervaring in het geven van onderwijs strekt tot aanbeveling. Voor benoeming wordt instemming gevraagd met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Nadere inlichtingen kunnen eventueel telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, drs. H. M. van Strien, telefoon020 - 548 36 42. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 043-1905, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. In de afdeling somatische revalidatie van ons ziekenhuis is plaats voor De afdeling fungeert als reactiveringscentrum zowel voor klinische- als poliklinische patiënten. Deze interessante funktie omvat o.a. de behandeling van afasie en dysarthrie, eventueel in samenwerking met de fysiö- en ergotherapie o.l.v. een revalidatie-arts. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk contact op te nemen met de Geneeshéer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □□n I Ermelo Nobiv is een organisatie die zich sinds 1956 inzet voor de ontwikkelings samenwerking. Zij stelt zich ten doel: steunverlenen aan mensen in de derde wereld bij hun strijd tegen de armoe de, o.a. doormiddel van projektenhulp. het geven van voorlichting en anderszins stimuleren van bewustmakings- processen in het perspektief van de derde wereld. druk uitoefenen op overheden in Nederland, de EEG en daarbuiten om een beleid te voeren dat voldoende rekening houdt met de derde wereld. Zowel nationaal als internationaal heeft het werk van de Novib een enorme' vlucht genomen: het medefinancieringsprogramma is sterk uitgebreid en daarnaast brengen onze langlopende akties (Sahel. Mozambique, Gast aan Taf ei, etc.) met zich mee dat steeds grotere bedragen goed besteed moeten worden. Dit stelt ook hoge eisen aan het financiële en administratieve be heer van onze organisatie. Mede hierom zoeken wij op korte termijn: Zijn of haar taak zal onder meer bestaan uit: het beheren van de financiële middelen het voeren van de boekhouding en de projektenadministratie het verzorgen van de loon- en salarisadministratie (via computer service bureau) het opstellen van periodieke financiële overzichten ten behoeve van het bestuur en de staf het voorbereiden van de jaarlijkse begroting en de jaarlijkse rekening en verantwoording. Als stafmedewerker zal hij of zij tezamen met de algemeen sekretaris en de overige stafmedewerkers nauw betrokken worden bij de beleidsvoorberei ding en de uitvoering van het beleid. Daarom is naast administratieve des kundigheid betrokkenheid bij de ontwikkelingssamenwerking ten zeerste gewenst. Bezit van het diploma MBA vinden wij vereist. Kennis van automati seringstechnieken en ervaring in een soortgelijke funktie stellen wij zeer op prijs. Voor nadere informatie kunt u bellen naar de Novib, telefoon 070-325850. Sollicitatiebrie ven gaarne richten aan de algemeen sekretaris van de Novib, drs. Sj. Theunis, Van Blan kenburgstraat 6, Den Haag. Wilt u linksboven op de enveloppe de funktie vermelden - is een experiment participatie-onderwijs, waarvoor door de Streekschool T.S.T. te Enschede en het Vormingscentrum 'Waagh' te Hengelo mede verantwoordelijkheid wordt gedragen. In verband met het toenemend aantal 'werkzaamheden iri het komend kursusjaar zal de huidige staf qp zo kort mogelijke termijn moeten worden uitgebreid met (in het bezit van tenminste een 5e graads onderwijsbevoegdheid), voor de volgende taken: "l. Het begeleiden' van leerprogramma's exakta, te weten integratie van science en algemene-technieken-ontwikkeling met technische vaardigheid. VEREIST: ervaring in het werken met science en/of algemene-teclnieken-pro- graima's; bij voorkeur bevoegdheid wis- en natuurkunde. Belangstelling voor leerplanontwikkeling. 3. Het begeleiden van leerprogramma's wereldoriëntatie, daarnaast het geven van individuele studiebegeleiding. VEREIST: bevoegdheid voor en ervaring met a.v.o. 4. Het tot ontwikkeling brengen van relaties met buitenschoolse organisa ties en instellingen cm vorm te geven aan de maatschappij komponent VEREIST: Goede kontaktuele eigenschap pen, stilistische vaardigheid, kenni3 van de beroepenwereld. 2. Het ontwikkelen en begeleiden van leerprogramma's wereldoriëntatie (in nauwe samenhang met de te ontwikkelen maatschappijkomponent VEREIST: ervaring in het werken met programmas wereldoriëntatie, kennis van de leerplanontwikkeling op dit gebied. Goede stilistische vaardigheid. Tevens wordt ervan uitgegaan, dat elk van deze medewerkers - bereid is te funktioneren in een team met horizontale besluitvorming, - over aantoonbare ervaring beschikt in onderwijs en/of vormingswerk. Inschaling: Afhankelijk van bevoegdheden, mogelijk tot 2e graads. Bij de sollicitatie zijn zowel staf als bestuur betrokken. Brieven met uitvoerige gegevens omtrent opleiding, ervaring en de motieven voor sollicitatie worden zo spoedig mogelijk tegemoet gezien door de Sollicitatiekorrmissie. Sollicitatiegesprekken zijn gepland voor de periode 11 tot 25 augustus a.s. Telefonische inlichtingen (niet in de maand juiiï) worden verstrekt door Robert Drost, telefoon 05400 - 24559 (school) of 05400 - 2óóc2 (thuis). TUINDCRPSCH00L, POSTBUS 636, HENGELO -OV-, TELEFOON 05400 - 2 45 59. Met ingang van 23 juni 1975 stellen wij tot nadere aankondiging verkrijgbaar (ook voor conversie): tegen de koers van 100 °/o- Nominaal groot 1.000,-. Naar keuze in CF- of K-vorm. Verplichte uitloting van 10% per jaar, te beginnen in 1978. Vervroegde gehele of gedeeltelijke aflossing pari is vanaf 1 juli 1985 toegestaan. Jaarcoupons per 1 juli. Prospecti zijn op aanvraag verkrijgbaar. Amsterdam - Arnhem Eindhoven - Enschede 's-Gravenhage - Groningen - Rotterdam - Utrecht. L EDUKATIEF CENTRUM TWENTE MUSEUM NIEUWS DE HOLLAND FESTIVAL - FOTO'S VAN MARIA AUSTRIA van 3 juni t/m 22 |uni. Paulus Potterstraat 7, Amsterdam. Telefoon 020-764881. Openingsuren: dagelijks van 10-5 uur, zondags van 1-5 uur. Goetlijfstraat 5 zoekt voor spoedige indiensttreding enige Ook zij, die de opleiding willen gaan volgen zijn van harte welkom om zich actief voor de verzorging van de oudere medemens in te zetten. Salariëring afhaïikelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 889,- tot f 1.511,- bruto'per maand, excl. machtigingswet. Min. leeftijd 17 jaar. Telefonische of persoonlijke inlichtingen worden 1 gaarne verstrekt door Zr. van der Rovaart telefoon 070 - 24.44.14 tst. 128. Sollicitaties te richten aan de directeur, Goetlijfstraat 5, Den Haag. de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren In Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zlerikzee. de Tombe Wij vragen voor de belasting-afdeling van ons kantoor Baam een met ervaring op het niveau van een commies der Directe Belastingen. Leeftijd tot 30 jaar. Voor huisvesting kan worden gezorg^ Het betreft hier een interessante afwisselende werkkring. Sollicitaties aan ons kantoor Baam, Spoorstraat 2. Telefonische inlich tingen 02154 - 64 43. Vragen naar de Heer Lochmans. Melse co accountants Het Sophia-Ziekenhuis, capaciteit ca. 600 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie. Voor een juiste begeleiding van de leerlingen hebben wij besloten de staf van de afdeling opleiding uit te breiden met een die, in samenwerking met het hoofd opleiding en de docenten, zal zorgdragen voor de theoretische en praktische lessen aan de leerling-verpleegkundigen. Momenteel zijn ca. 200 leerling-verpleegkundigen in opleiding voor het A-diploma. Voor deze vrij zelfstandige funktie is enige praktijkervaring een vereiste, bij voorkeur aangevuld met een docentenopleiding. Degene, die de docentenopleiding niet heeft gevolgd zal hiertoe in de gelegenheid worden gesteld. Salariëring is uiteraard afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor eventuele nadere informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de opleiding, telefoon (05200) 77444, toestel nr. 275. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7535.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18