LEERKES Diaconessenhuis (ervaren) TELETYPISTEN/ TELETYPISTES administrateur waarnemend hoofdlaborant(e) VAD CHEF BOEKHOUDING 1. EEN LEIDINGGEVEND MEDEWERKER(STER) 2. EEN JONGE MEDEWERKER(STER) vrije universiteit amsterdam bedrijfsmaatschappelijk werkster Van derTorn Buningh organisatieadviseurs UNIEKIN b NEDERLAND COMMISSIE OPEN SCHOOL TROUW 'KWARTET ZATERDAG 21 JUNI 1975 Op onze goed geouttilleerde afdeling RADIOLOGIE kunnen wij plaatsen Thans zijn op de afdeling een 20-tal laboranten en leerling-laboranten werkzaam. Van het waarne mend hoofd wordt verwacht dat hij/zij in overleg met de hoofdlaborante de dagelijkse gang van zaken plant en organiseert op de afdeling. Tevens wordt verwacht, dat hij/zij een goede werksfeer weet te scheppen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de ra dioloog, W. Magendans (toestel 317). Sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Veluwse Auto Dienst N.V. vraagt voor spoedige in diensttreding Deze functionaris zal als assistent van de Chef Administratieve Dienst tot taak krijgen: - de dagelijkse leiding van de afdeling Boekhouding; - assisteren bij het samenstellen van jaarstukken, begroting en en tussentijdse verslagleggingen voor zowel interne als externe publicaties; - aktieve rol vervullen bij het ontwerpen van een geautomati seerd systeem voor de financiële administratie Functie-eisen: - havo/vwo-opleiding en opleiding op SPD niveau is mini maal vereist; - leidinggevende en organisatorische eigenschappen; r grote mate van contactuele vaardigheid en in staat om in teamverband te werken; - gedegen ervaring op het gebied van administratieve organisatie; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - basiskennis van de computertoepassing in de administratie. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieproce dure. Geboden wordt een salaris in overeenstemming met de belangrijk heid van de functie. Voor deze functie wordt gedacht aan een energieke en representa tieve en bij voorkeur in de branche ervaren functionaris tot de leef tijd van ongeveer40 jaar. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mo gelijkheid over een vijftal jaren de Chef Administratieve Dienst op te volgen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Drs. G.D. Pasman, directeur van de Veluwse Auto Dienst n.v Sophiaplein 15 te Apeldoorn, postbus 486. STICHTING DE VRIJE LEERGANGEN Door bovengenoemde stichting worden verzorgd: De MO.-opleidingen en de lerarenopleiding tweede en derde graads. Voor de financiële administratie zoeken wij: die onder supervisie van de administrateur belast zal worden met: - de dagelijkse verwerking van de administratieve gegevens. - het voorbereiden van zowel de concept begroting als jaarrekening voor Stichting als beide onderwijsonder delen. - het verzorgen en uitbouwen van de periodieke verslaglegging ten behoeve van de besturende instanties. die onder leiding en in een klein team zorgdraagt voor: - het bijwerken van de subadministraties. - het controleren en verwerken van de bestellingen en de hieruit voortvloeiende consequenties. - het verstrekken van inlichtingen aan studenten betreffende de te volgen administratieve procedures. Voor een goede vervulling van de eerste functie is vereist: - een middelbare of gelijkwaardige opleiding. - een administratieve opleiding op MBA-niveau. - goede contactuele- en leidinggevende eigenschappen. - leeftijd tot circa 35 jaar. Ervaring in overheidsadministratie strekt tot aanbeveling Voor de tweede functie is gewenst: - MAVO/HAVO niveau. - Praktijkdiploma boekhouden (of hiervoor studerend). -leeftijd tot 25 jaar. Wij bieden een gevarieerde werkkring, die gezien de groei van het Instituut voor Lerarenopleidingen een goede ontplooiingskans kan geven. Een salariëring voor de eerste functie tot max. f 2567,- per maand en voor de tweede tot max. f 1814,- per maand, beide afhankelijk van opleiding en ervaring en exclusief f 45,- machtigingswet en vakantiegeld. Verder zijn de gebruikelijke rechtpositionele regelingen van de overheid van toepassing. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: De Stichting De Vrije Leergangen, t.a.v. de heer W. van den Berg, De Boelelaan 1105, Amsterdam (Btv). Watertransport Rijn en Moezelreizen 8 dagen Rüdesheim en 15 dagen Bazel met het passa giersschip "MR. JAN ELSHOUT". Royale hutten met eigen douches en toiletten, twee salons en liften, en 6 dagen Cochem, 10 dagen Bernkastel en 13 dagen Trier met het passagiersschip "FLUVIUS". Meerdere hutten met eigen bad/douche en toilet; ruime salon. Beide schepen zijn geheel centraal verwarmd. Vraagt gratis prospectus nr. 9 bij Watertransport, Een- drachtsweg 54 te Rotterdam. Tel. 010-11.86.60. Kon. Ned. Militaire Bond Pro Rege te Utrecht. Exploitant van 47 protestantse militaire tehuizen in Nederland en Duitsland. Voor ons tehuis in Oirschot vragen wij een onge- huwde BUFFETASSISTENT (mnl) Leeftijd 18 - 25 jaar protestantse godsdienst hij moet bereid zijn in teamverband te werken. Voor iemand, die belangstelling heeft, bieden wij afwisselend en prettig werk. Sollicitaties kunt u richten aari ons centraaf bureau, Nieuwe Gracht 90 te Utrecht. Bij de Hoofdafdeling Personeelszaken komt binnenkort vacant de functie van èen Haar taak zal mede bestaan uit het verder tot ontwikkeling brengen van het bedrijfsmaatschappelijk werk, in nauwe samenwerking met andere functionarissen van de personeels afdeling. Onze Universiteit heeft thans ongeveer 3.500 personeelsleden. Naast het diploma van een sociale academie wordt ervaring op het vakgebied verlangd. Van kandidaten wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met de Christelijke doelstelling van onze Universiteit. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 020-2302 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. m PERSCOMBINATIE N.V. •uitgeefster van onder meer Het Parool, de Volkskrant, het Nieuw Utrechts Dagblad, Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen zoekt op korte termijn enige die ons tijdens de duur van het lopende automatiseringsproject in het grafisch-technisch bedrijf (minimaal één jaar) steun kunnen geven. De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst, waarvoor wij een zeer aantrekkelijk salaris bieden Diegenen, die kunnen bogen op eiyaring in een dagbladbedrijf en geïnteresseerd zijn in deze (tijdelijke) functie, verzoeken wij hun sollicitatie te richten aan de personeelafdeling Perscombinatie. Wibautstraat 131, Amsterdam t.a.v. de heer L. Stomps. Een onzer cliënten, een stichting die werkzaam is op het terrein van de kinderbescherming en jeugdpsychiatrie, zoekt als hoofd van de administratie een De stichting omvat een 150-tal personeelsleden en heeft daarbij de zorg over een 120-tal jeugdigen, die in een aantal leefgroepen worden begeleid. Naast de diverse behandelingsafdelingen omvat de stichting een school voor buitengewoon lager en voort gezet onderwijs (Z.M.O.K.), een kinderboerderij, alsmede een technische dienst functionerend t.b.v. het totale instituut. Aan de functie te stellen eisen Theoretische opleiding liefst S.P.D., of daarmee te vergelijken niveaugecombineerd met een degelijke praktische ervaring. Gezien de specifieke werkomstandigheden dient de a.s. functionaris zich te kunnen aanpassen aan de sfeer waarin men binnen een dergelijk instituut werkt. Hij dient zich hierbinnen de mogelijkheden te kunnen scheppen om de administratieve, financiële en economische werkzaamheden goed tot hun recht te doen komen. Plaats van de functie De administrateur is rechtstreeks geplaatst onder de directeur, met wie hij nauw zal samenwerken. De functie biedt het volgende Binnen het raam van de taakstellingen (zoals de budget tering, het vastleggen, de verslaglegging, de liquiditeits bewaking en de investeringsbewaking) is er sprake van een grote mate van zelfstandigheid met prettige werk omstandigheden. Er dient leiding te worden gegeven aan een 5-tal medewerkers. Het salaris komt overeen met de schalen 112 of 114 van het bezoldigingsbesluit Rijksambtenaren. De bijbehorende pensioenregelingen zijn die van het P.G.G.M. Zij die geïnteresseerd zijn in bovenomschreven functie verzoeken wij hun sollicitaties (schriftelijk) te richten aan: Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs. Kaap Hoorndreef 10 te Utrecht, t.a.v. Drs. A.D. Bakker. Tel. 030-614521's avonds 04199-1695. t p Permanente expositie van een specialist in massief eiken stijlmeubelen eigen haard eiken waard APELDOORN - MARIASTRAAT 76 - TEL. 05760 -18| HOENDERLOO - KRIMWEG 35 - TEL. 05768 - 324 APELDOORN - MARIASTRAAT 64. De Commissie Open School is een onafhankelijke adviescommis sie voor de ministers vanO.Et W. en C.R.M. Haar taak is een zelf standige organisatie voor zo goed mogelijk geïntegreerde onder wijs- en vormingsvoorzieningen voor volwassenen voor te berei den, waarbij van uiteenlopende media, als radio, televisie, schrif telijk materiaal, persoonlijke en groepsbegeleiding, gebruik ge maakt zal worden. In dit kader wil de commissie per 1 september 1976 met een drietal proefprojecten starten: voor werkende volwassenen (1), (werken- de) jong-volwassenen (2) en (gehuwde) vrouwen (3), die vroeger niet veel meer dan lager onderwijs gehad hebben. Om de - open - curricula voor deze projecten te ontwerpen, dient er een afdeling te komen, die in overleg met de Commissie Open School de curri culum-ontwikkeling ter hand neemt. Naast een coördinator van deze eenheid, die binnenkort benoemd zal worden, denkt de commissie aan de volgende functionarissen. A. EEN DIDACTICUS Tot de taak van hem of haar behoort - de bestudering en verdere ontwikkeling van de didactiek van onderwijs en vorming aan volwassenen; j - het geven vanTichtlijnen voor vorm en inhoud van onderwijs en vorming j in de diverse (proef) projecten,zowel die binnenkort opgezet worden, als die voor later geprojecteerd zijn; en - het meewerken aan het tot stand komen van een bijscholingscursus voor begeleiders van de deelnemers aan.de cursussen van de Open School. Van reflectanten wordt verwacht dat zij - op de hoogte zijn van de ontwikkelingen op het gebied van de didactiek en van de curriculum-ontwikkeling; en - interesse hebben in onderwijs en vorming voor volwassenen, mede door middel van een multi-mediale aanpak. B. EEN MEDIADESKUNDIGE Tot de taak van hem of haar behoort - de bestudering van een multi-mediale aanpak van onderwijs en vorming i voor volwassenen, waaronder begrepen individuele en groepsbegelei- J ding, schriftelijk onderwijs, radio en t.v.; - het geven van richtlijnen voor jiet geïntegreerd gebruik van media aan diegenen die vorm zullen geven aan de cursussen voor de diverse proef projecten; en - het meewerken aan het tot stand komen van een bijscholingscursus voor de begeleiders van de deelnemers aan de cursussen van de Open School Van reflectanten wordt verwacht dat zij - op de hoogte zijn van de methoden en toepassingsmogelijkheden van de diverse media in hun onderlinge samenhang; en - interesse hebben voor de geïntegreerde toepassing van media in onder wijs en vorming voor volwassenen. C. EEN VORMINGSDESKUNDIGE Gespecialiseerd in het vormingswerk met volwassenen, die tot taak zal hebben. - mee te werken aan het realiseren van integratie van vorming en onder wijs voor volwassenen; - richtlijnen te geven voor de integratie van onderwijs en vorming aan de genen die vorm zullen geven aan de cursussen voor de diverse (proef) projecten; en - mee te werken aan het tot stand komen van een bijscholingscursus voor begeleiders van de deelnemers aan de cursussen van de Open School. Van reflectanten wordt verwacht dat zij naast kennis van het vormings werk voor volwassenen interesse hebben in onderwijs en onderwijsme thoden en bovendien in toepassing van media. Daarnaast wordt ook D. EEN DESKUNDIGE gevraagd die tot taak zal hebben - de bestudering van maatregelen en processen die stimulerend dan wel remmend werken op de deelname van volwassenen aan onderwijs- en vormingsactiviteiten en -faciliteiten; - het verschaffen van voorlichting over de activiteiten en faciliteiten van de Open School; - het geven van richtlijnen voor het toeleiden van volwassenen naar de cursussen van de Open School; en - het geven van richtlijnen voor het werven van de begeleiders van de deelnemers aan de cursussen van de Open School. Van reflectanten wordt verwacht dat zij - op de hoogte zijn van de werking van sociale processen en de methoden i en toepassingsmogelijkheden van voorlichting; en - interesse hebben voor onderwijs en vorming voor volwassenen. Van deze functionarissen (genoemd onder a, b, c en d.) wordt verder ver wacht dat zij in teamverband kunnert en willen werken, zowel met de vas te functionarissen, als met nog aan te trekken part-time medewerkers voor speciale onderwerpen. Een positieve instelling jegens emancipatie is gewenst. Ervaring wordt op hoge prijs gesteld. Tenslotte worden ook ENIGE COÖRDINATOREN gezocht voor de deelcommissies van de Commissie Open School die de drie proefprojecten voorbereiden en die als landelijke coördinatoren van de proefprojecten zullen optreden. Tot de taak van hen behoort - het samen met de deelcommissie uitwerken van de proefprojecten; - het mede helpen organiseren van de proefprojecten; en - (in een latere fase) het coördineren van de proefprojecten. Van reflectanten wordt verwacht dat zij - over goede organisatorische en contactuele eigenschappen beschikken: en - interesse hebben in onderwijs en vorming voor volwassenen, zo mogelijk toegespitst op een van de drie doelgroepen. De commissie zou graag zien dat zo mogelijk de helft van al deze functio narissen vrouwen zijn. Bij deze eerste medewerkers wordt aan een volledi ge betrekking de voorkeur gegeven. Dit wil evenwel niet zeggen dat er geen andere mogelijkheden zijn, zoals de benoeming van twee personen in één functie. De functionarissen genoemd onder a, b, c en d kunnen benoemd worden in een rang, vergelijkbaar met referendaris 2e klas, referendaris of admini strateur (resp. max. f 3334,-, f 3937,- en f 4571,- p.m.) De coördinatoren kunnen benoemd worden in een rang, vergelijkbaar met referendaris 2e Was of referendaris (resp. max. f 3334,- en f 3937,- p.m.) Inlichtingen voor dpze functies kunnen telefonisch verschaft worden door de secretaris van de Commissie Open School, drs. C.J. Snijders, tel.: 070 - 90 41 08. Solljcitaties dienen met een curriculum vitae en enige referenties gezonden te worden naar de voorzitter van de Commissie Open school. Dr. H. Colijnlaan 204, Rijswijk, en wel vóór 4 juli 1975. Een psychplogisch advies kan tot de procedures behoren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16