welzijns- en vormingswerk DIREKTEUR praktijkbegeleider/ster deSchulenborgh Stichting Nardinc Naarden GROEPSLEIDSTERS OF -LEIDERS de samenwerkende reklasseringsinstellingen Gezinsverzorging 'Het Groene Kruis' Projektleider (ster) CLUBHUIS "DE SCHAKEL" SOC. CULTUREEL WERKER VORMINGSLEID(ST)ER stafmedewerk(st)er scholing en vorming TROUW/KWARTET ZATERDAG 14 JUNI 197£ STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK INTERNAAT VOOR SCHIPPERSKINDEREN AFDELING LAGER- EN VOORTGEZET ONDERWIJS Wolwevershaven 20 Dordrecht Tel. 078-32182 vraagt per 1 augustus Opleiding gewenst. Ervaring beslist vereist. Minimum leeftijd 20 jaar. Vakanties als de scholen. Gemiddeld 5-daagse werkweek. Sollicitaties aan de directeur. Het bestuur van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bommelerwaard te Zaltbommel zoekt kontakt met gegadigden voor de volgende funkties: a. maatschappelijk werker die samen met zijn 5 collega's en onder leiding van de staffunktionaris o.a. gestalte gaat geven aan: de hulpverlening aan individuen en/of gezinnen, door middel van methodieken case-work, joint-interviews en gezinsbehandeling. Hiervoor is een hogere beroepsopleiding vereist. b) leider - leidster die zich in samenwerking met 7 collega's full-time wil in zetten voor de sector bejaardenzorg en chronisch zieken. Zijn/haar taak zal bestaan uit: het leiding geven aan de gezinshelpsters bij de bejaarden en chronisch zieken, de zorg voor een verantwoorde hulpverlening aan deze groepen. Om deze funktje te kunnen uitoefenen is een der volgende opleidingen vereist: Sociale Academie, H.S.A., M.B.O. of akte N XII, N XIX, N XX c) staffunktionaris gezinsverzorging Tot zijn/haar taak zal o.a. behoren: de begeleiding van de funktionarissen, zowel individueel als in teamverband, het coördineren van de werkzaamheden, het leveren van een bijdrage aan de inhoudelijke verdieping van het werk van de gezinsverzorging, het mede inhoud geven aan het beleid van de stichting Gevraagd wordt: Sociale Academie of gelijkwaardige opleiding. Een voortgezette opleiding of een cursus leidinggevende funktionarissen strekt tot aanbeveling. Algemeen voor deze funkties geldt: salariëring volgens rijksregeling, e rechtspositie volgens COAM-regeling, autokosten-vergoeding, ongevallen-verzekering. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer G.F.G.M. Sommer, direkteur, aan wie U ook Uw schriftelijke sollicitatie, zo mogelijk met uitvoerige informatie en referenties, kunt richten. Adres: Nieuwstraat27. Zaltbommel. tel. (04180)31 33. Werken en wonen op de aantrekkelijke Noord- Veluwe? Dan willen wij graag met U kennismaken. Wij zoeken een A) staffunktionaris gezinsverzorging Hij of zij zal belast worden met de leiding van de afdeling gezinsverzorging, waaronder zowel de tijdelijke hulpverlening als de hulp aan chronisch zieken ressorteert. Wij vragen iemand met opleiding Sociale Academie of gelijkwaardige t opleiding en ervaring in gezinsverzorging. Voor ons bureau te Kampen vragen wij een B) maatschappelijk werker die bereid is om samen met een kollega het algemeen maatschappelijk werk in Kampen e.o. uit te bouwen, en mede te denken in het team maatschappelijk werk binnen onze instelling. Diploma Sociale Academie of HSA of vergevor derde studie voor een van deze diploma's is vereist. Werkbegeleiding is binnen de instelling aanwezig. Belangstellenden met een protestants-christelijke levensovertuiging kunnen verdere inlichtingen inwinnen: voor funktie A) bij de heer H. van Beugen, voor de funktie B) bij de heer L. Busch. Tel. (05253) 1733. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Het Bestuur van de Stichting, van Asch van Wijcklaan 57, Postbus 13, t Oldebroek. Het bestuur van de Protestants Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Hoeksche Waard (rigionale A-Instelling voor Maatschappelijk Werk, Gezinsverzorging en Be jaardenhulp met ca. 275 medewerkers) roept sollicitanten op voor de funktie van ter vervulling van de vakature die is ontstaan door het vertrek van de huidige direkteur. Tot de taken van de direkteur behoren onder meer - in nauwe samenwerking met bestuur en medewerkers van de stichting: - leiding geven aan de organisatie, woeren van personeelsbeleid, - handhaven en versterken van de interne en externe kontakten, - uitbreiden van het werk met betrekking tot de kwalitatieve en kwantitatieve aspekten Van de te benoemen f unktionaris wordt verwacht: - hogere beroepsopleiding c.q. kursus leidinggevende funktionarissen, - ervaring in genoemde taken, - protestants christelijke levensovertuiging. Een psychologosch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Geboden wordt: - salariëring volgens landelijke normen, - C.O.A.M. rechtspositieregeling, - autokostenvergoeding, - goed geoutilleerde werkruimte. Mondelinge inlichtingen kunnen worden verkregen - na telefonische afspraak - bij de staf van de stichting. Kerkstraat 16 te Klaaswaal, tel. 01864 - 20 22. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculem vitae en onder opgave van enige referen ties, te richten aan desekretaris van het bestuur, de Heer L.J. Boudewijns, G. de Voslaan 30 te Puttershoek. De Stichting Nardinc is van oorsprong een open jonge rencentrum, dat zich vooral de laatste twee jaar ontwik kelt tot een aktiviteitencentrum, waar plaats is voor alle geledingen en leeftijdsgroepen van de Naardense bevol king. In verband met het vertrekken van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn kontakt met ge gadigden voor de funktie van Onze gedachten gaan uit naar iemand die naast een ge richte opleiding, beschikt over praktijkervaring. Salaris volgens LOAC regeling. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan: Het Bestuur van de Stichting Nardinc, Post bus 5032, Naarden. Telefonische inlichtingen worden tussen 18.00 en 19.00 uur verstrekt door de penning meester onder nr. 02159 - 4 60 71 Bij de Protestantse Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "NOORD-WEST TWENTE" is een vakature voor een MAATSCHAPPELIJK WERK(STER) voor het werkgebied te Wierden Gevraagd wordt: Geboden wordt' - enthousiasme om vanuit een Pro testantse levensovertuiging samen met een kollega tot een optimale hulpverlening te komen een voltooide opleiding Sociale Akademie, liefst met enige ervaring - de mogelijkheid van werkbegelei ding - een salaris volgens landelijke rege ling - secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de COAM-regeling medewerking bij het vinden van 'e woonruimte Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen van 8.30 -10.00 uur tel.: 05496 - 2208. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan de direkteur van de Stichting, de heer J.H. Smits, Ja- cobsonstraat 35A te Wierden. De Samenwerkende Reklasseringsinstellingen vragen voor werkeenheden te Rotterdam een: Tot zijn/haar takenpakket behoort: het in samenwerking met de teamkobrdinator koördineren en ondersteunen van werkzaamheden der maatschappelijk werk(st)ers op inhoudelijk gebied het meewerken aan beleidsvorming het adviseren inzake werkinhoudelijke aangelegenheden het verrichten van uitvoerend maatschappelijk werk. Over het uiteindelijk te bieden salaris vindt nog overleg plaats met de subsidiegever (Ministerie van Justitie). De betaling van de premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (welvaartvast pensioen), de mogelijkheid tot deelname aan een collectieve ziektekostenverzekering en toekenning van verhuiskostentegemoetkomingen. De standplaats is Rotterdam. Tot de sollicitatieprocedure kan een psycho-technische test behoren. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de voorzitter van de selektiekommissie Zuid-West, dhr. A. de Niet, van het landelijk buro van Zuiderparkweg 280, Postbus 5017, 's-Hertogenbosch. tel. 073-123221. Tot de Samenwerkende Reklasseringsinstellingen behoren: het Nederlands Genootschap tot Reclassering, de Katholieke Reclasserings- vereniging, de Protestants Christelijke Reclasseringsvereniging. de dr. F. S. Meijersvereniging Van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij: ervaring heeft in het geven van praktijkleiding in het bezit is van het V.O.-diploma. Kortewijkstraat 2, Hoogeveen. Door het vertrek van Job, die na 3 '/2-jarige samenwerking met ons, Grè Dick, besloten heeft te gaan studeren, zoeken wij een nieuwe collega. Wij denken aan een met: -diploma Mikojel, M.B.O.K.W. of gelijkwaardige opleiding. - ervaring. - positief christelijke instelling. - affiniteit tot buurtwerk. - belangstelling voor minderheidsgroepen in de samenleving (ons clubh wordt o.m. bezocht door een groep Molukse jongeren). De voornaamste taken zullen zijn: - werken met tieners en oudere jeugd, w.o. geestelijk gehandicapten. - begeleiding van vrijwilligers. - opzetten van clubactiviteiten en andere evenementen voor de jeugd. Een uitgebreid takenpakket zal in overleg met het team worden samen steld. Geboden wordt: - een plezierige werksfeer. - een baan waar je zelf wat van kunt maken - een salaris, afhankelijk van ervaring, volgens LOAC-regeling. De sollicitatiecommissie bestaat uit bestuursleden, medewerkers teamleden van het clubhuis. Verdere informatie bij de teamleden: Gré Luiten, Job Vos, Dick van Faassen. Tel. 05280 - 6 37 28. Sollicitatie richten aan: Stichting Gereformeerde Jeugdzorg, Martsenstraat 8, Hoogeveen. algemeen christelijk vormingscentrum voor werkende jongeren vraagt wegens vakature en uitbreiding van het kursistenaantal die tot taak krijgen de sociaal-pedagogische begeleiding van werkende jonge ren, alsmede de verzorging van één of meer programma-onderdelen. Voor deze funkties zoeken wij kontakt met kandidaten die over een sociaal! pedagogische bekwaamheid beschikken zo mogelijk met opleiding Pedagogiscl Akademie; N-akte; C.I.O.S.; Mikojel of hiermee gelijk te stellen opleidin| De Schulenborgh is een vormingscentrum op algemeen christelijke grondslaj daarom zoeken wij kontakt met kandidaten met een positieve christelijke 1( vensovertuiging. Van hen wordt verwacht dat zij het christelijk vormingswei uit overtuiging willen dienen. Salaris, vakantie en verdere arbeidsvoorwaarden volgens de rechtsposities geling vormingswerk leerplichtvrije jeugd. De Gemeente Almelo verleent alle medewerking bij het verkijgen van woor ruimte binnen een redelijke termijn. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 8 dagen te richten aan het b( stuur van het Algemeen Christelijk Vormingscentrum de Schulenborgh, Posl bus 168 te Almelo. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur, de heer P. Berkhout telefoon: 05490-16498, b.g.g. 05490-17007. 9 Zomerhofstraat 71, Rotterdam vraagt in verband met vertrek van één van beide funktionarissen een Taken: - het in overleg met de leiding organiseren van scholing- en vormingsaktiviteiten voor uitvoerende krachten (gezinsver zorgster/helpsters); - het leiding geven aan of begeleiden van bovengenoemde aktiviteiten; - het stimuleren van deskundigheidsbevordering; - het signaleren van leemten op het gebied van vorming en scholing bij helpsters en verzorgsters; - het attent zijn op en adviseren van opleidingsmogelijkheden buiten de instelling; - het meewerken samen met leiding en overige stafleden, aan de voorbereiding van beleidsbeslissingen, en de kwalita tieve uitbouw van de hulpverlening; - een en ander in samenwerking met de collega-staffunktio- naris. Van geïteresseerden verwachten wij enkele jaren ervaring in het om gaan met groepen, belangstelling voor de specifieke problemen van de gezinsverzorging en de bereidheid een stuk verantwoordelijkheid te aanvaarden binnen een instelling, welke zich in een veranderings proces bevindt. Diploma sociale akademie of vergelijkbare opleiding is vereist. Onze instelling is een A-instelling, waar ongeveer 1300 helpsters en verzorgsters, waarvan ruim 1000 bejaardenhelpsters en 40 leid(st)ers, werkzaam zijn. Bij de sollicitatieprocedure zij zowel de staf als een afvaardiging van de leiding betrokken. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door de aanwezige collega-staffunktionaris, de heer J.R. van Huyksloot, telefoon 010 - 67.11.22, 's avonds na 19.00 uur 010- 20.48.61.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24