de verpleging heeft u nodig O fysiotherapeute) ia«i Diaconessenhuis 1 voorburg groot°schuylenburg Diaconessenhuis Mensen verzorgen, i Het geeft je jonge leven inhoud. En je verdient er goed mee. Informatiebon. enkele jonge verpleegkundigen diaconessenhuis eindhoven Verpleegkundig docent(e) NACHTHOOFD diaconessenhuis eindhoven STICHTING-BEILEROORD- oefentherapeut(e) ji -iiraa protestants christelijk streekziekenhuis bennekom ERVAREN VERPLEEGKUNDIGE (MNL.) fysiotherapeut(e) TROUW/KWARTET ZATERDAG 14 JUNI 1975 RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Op het Brandwondencentrum kunnen weer geplaatst worden. die graag in teamverband willen werken. - Dit nieuwe specialisme biedt, naast de specifieke wondverzorging, ook de mogelijkheid tot het leren werken met beademings- en bewakingsapparatuur - Het vraagt een veerkrachtige instelling om de vaak ernstig verbrande patiënten te kunnen begeleiden bij hun weg terug naar de maatschappij. - Het ziekenhuis biedt een opleiding om de benodigde kennis en vaardigheden, nodig voor deze verpleging, te leren. De opleiding begint weer in het voorjaar van 1976. Met verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties kunt U zich wenden tot Zr. B, Raaymakers, verpleegkundig direktrice van het RODE KRUIS ZIEKENHUIS. VONDELLAAN 13, BEVERWIJK. 1 Voor de opleiding tot verpleegkundige zoeken wij ter aanvulling van het docen tenteam een Onze voorkeur gaat uit naar een verpleegkundige die zich wil inzetten om de noodzakelijke kennis op adequate wijze over te dragen. Een voltooide docenten opleiding is gewenst, hoewel ook zij die met deze opleiding bezig zijn of deze wih len gaan volgen in de gelegenheid worden gesteld te solliciteren. Telefonische inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het Hoofd van de Opleiding, zr. M.T. Bruyns (tel. 040 - 43 30 43, toestel 256) Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Perso neelsadministratie, Ds.Th. Fliednerstraat 1 te Eindhoven. In onze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt gevraagd een Hij/zij zal moeten helpen inhoud te geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten: - behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcompfex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden. Salariëring volgens rijksregeling; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij voorkeur protestants christelijke levensbeschouwing. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. T.Hulzebos, hoofd afd. Fysiotherapie, tel. (05760) 60906, toestel 19 of 's avonds (05760) 38225. Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Ten behoeve van deverpleegaf- delingen, m.u.v. de c.c.u./i.c.u., kunnen wij plaatsen een ver pleegkundige in de functie van Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met ervaring in een leidinggevende functie. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice Zr. C.Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 In ons ziekenhuis vaceert de functie van Ziekenhuis-Hygiënist(e) Tot de taak behoort: - Het samenstellen c.q. herzien van hygiënische voorschriften in overleg met de infectie commissie, alsmede de controle op de uitvoering hiervan; - Het opsporen en registreren van ziekenhuisinfecties. Genoemde werkzaamheden zullen geschieden in nauwe samenwerking met de bacterio loog. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma-A ziekenverpleging; terwijl goede contactuele eigenschappen, inventiviteit en ervaring in soortgelijke functie gewenst zijn. Bij gebleken geschiktheid zal functionaris worden aangesteld in de rang van 1e verpleeg kundige. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de directeur-geneesheer. M.C. de Haan. Tel.: 040-43 30 43. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Personeelsadministratie, Ds. Th. Fliednerstraat 1, Eindhoven. Mensen die bejaard zijn en daarbij ook nog geestelijk en/of lichamelijk gehandicapt kunnen niet meer op eigen benen staan. De Lozerhof geeft ze 'n goed onderdak. Waar ze goed verzorgd worden. Als patiënt; niet als geval nummer zoveel. Als mens die recht heeft op medische hulp en menselijkheid, 'n Vriendelijk woord, 'n Helpende hand. Veel praktijk, weinig theorie. Naast'n belangrijk stuk mentaliteit zijn er aan de cursus Zieken verzorgende nog een paar andere voorwaarden verbonden. De opleiding staat open voor jonge mannen en vrouwen vanaf 17 jaar met tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs. Bijvoorbeeld MAVO, LHNO (T), LTS (T), O.V.B. of Inas. Zij, die bovenvermelde vooropleiding niet ten volle hebben genoten, kunnen bij ons worden opgeleid tot bejaardenhelpster. Over de Lozerhof. De Lozex-hof is een zo goed als nieuw tehuis. Modei'n, gezellig. Er wonen ongeveer 300 bejaarden. De staf is een jónge staf van gelijkgestemde mensen, die het onderling uitstekend met elkaar kunnen vinden. Voor meisjes woonachtig buiten Den Haag is ons huis ook jouw huis, als je dat wenst. Er zijn intern leuk ingerichte appartementjes, waar je jezelf kunt zijn. Wat betreft jonge mannen is geen interne huis vesting meer mogelijk. Als je jong bent en het op wilt brengen om veel van jezelf te geven aan hulpbehoevende bejaarden, leidt de Lozerhof je op tot gediplomeei-d Zieken verzorgende. Zinvol en dankbaar wei-k. Maar ook goedbetaald werk. Met legio mogelijkheden voor later. CC.>-w«SSrC°«htstre^s ^„rhof. °lUC'runJ'« OIO-"9050 De cursus begint '2 tot 3 maal in het jaar, met zo nu en dan theorie, een veelzijdige praktijk- ervai'ing,en samenwerking op 't medische vlak. Ons advies is je enkele maanden in te werken voor de aanvang van de volgen de cursus. Als leerling Ziekenver zorgende begin je meteen al met rond de f. 1.100.bruto per maand. verV^'S^DenH3116 Band««"64' Ik stel belang in 'n oriënterend gesprek/ sollicitatiegesprek/uw voorlichtingsfolder" Naam m/v Adres L Plaats Leeftijd Tel. 'doorstrepen wat niet van toepassing is. of ^VuUebon^ In verband roet de vakanties start de cursus medio augustus. B PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING BEI LEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen kan we gens vertrek om studieredenen van betrokkenen op een paviljoen voor opname en vervolgbehan- deling worden geplaatst. a. een 1e verplegende Vereisten: Diploma A. en B. Ziekenverpleging met eventuele stafopleiding. b. een waarnemend 1e verplegende Vereisten: Diploma B. Ziekenverpleging en eventuele ervaring. Salariëring overeenkomstig de Rijksregeling met toepassing van Rijkspensioenregeling. Met elders doorgebrachte diensttijd en periodieken wordt rekening gehouden. Sollicitaties met vermelding van uitvoerige le vensloop, opleiding, diploma's en referenties kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. ëHEEREN LOO "Noorderhaven" een centrum voor geestelijk gehandicapten uit de provincie Noord-Holland, zoekt voor de fysiotherapeutische afdeling contact met gegadigden voor de functie van Minimum eis: het diploma Mensendieck of Caesar. Het activeringsgebouw, waar ook de fysiotherapie in gehuisvest zal worden, zal omstreeks januari 1976 gereedkomen. Op Noorderhaven wonen een relatief groot aantal motorisch gehandicapten. Bruto salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. De huisvesting in de gemeente Den Helder biedt goede perspectieven. Schriftelijke'sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur S. Leenstra, zenuwarts, Postbus 2 te Julianadorp, telefoon (02235) 1744. NOORDERHAVEN - julianadorp christelijk centrum voor geesteszwakken ■Mt i. i i i Het komplex van de Stichting Prot. Chr. Streekziekenhuizen dat bestaat uit het algemeen zieken huis, twee verpleegtehuizen en een opleidingsschool is gelegen in de bosrijke omgeving van Bennekom- Ede, 25 km. van Arnhem en 40 km. van Utrecht. Voor het ziekenhuis zoeken wij enige nieuwe medewerkers(sters) in onderstaande funkties. hoofdverpleeg kundige polikliniek De taak bestaat uit het organiseren en coördineren van de werkzaam heden van de gehele polikliniek waaronder tevens de receptie. Wij zoeken iémand voor deze funktie met goede kontaktuele eigenschappen en bij voorkeur ervaring in een soortelijke funktie. O.K. verpleeg kundige of een verpleegkun dige die wil gaan deelnemen aan de opleiding daarvoor. De hieraan verbonden kosten zullen voor rekening van het zie kenhuis komen. Tevens is er plaats voor een O.K. assistent (e) die in het bezit moet zijn van een erkend diploma, verpleegkun digen voor verschillende afdelingen, o.a. psychiatrie. verpleegkun dige die belast wordt met de praktijkbe geleiding van de A-leerlingen. Haar werkzaamheden vallen organisatorisch onder het hoofd van de afdeling. Zij zullen bereid moeten zijn de gerichte bijscholingcursus voor dit specifieke werk te gaan volgen, waar wij hen gaarne de gelegen heid toe geven. Ervaring strekt tot aanbeveling doch is niet vereist. Van kandidaten wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met de christelijke levensovertuiging van ons ziekenhuis. Onze verpleegkundig direkteur, Zr. H.C. van Esch is gaarne bereid over alle funkties telefonisch inlich tingen te verstrekken, tel. 08389 - 9101. Uw sollicitatiebrief met vermelding naar welke funktie u reflekteert wordt met belangstelling tegemoet -gezien door de afdeling perso neelszaken, Edeseweg 118, Bennekom Het Bejaardenoord "Arcadia", Apollostraat 163, Rotterdam-Hillegersberg, vraagt voor spoedige indiensttreding een die de takt en het geduld bezit om met bejaarden te kunnen omgaan. In het bejaardenoord "Arcadia" worden 240 bejaarden ver zorgd, die behoren tot de Hervormde of Evangelisch 'Lutherse Gemeente. Geboden wordt een werkkring in een prettige omgeving met een uitstekende, honorering en - vanzelfsprekend - een 5-daagse werkweek. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Voor een klein gezin is per 1 oktober 1975 een geriefelijke flat beschikbaar. Sollicitaties worden gaarne spoedig ingewacht bij de direk- tie. Mondelinge sollicitaties uitsluitend na telefonische af spraak, tel. 010 -18 01 10. Op de afdeling Fysiotherapie van ons ziekenhuis is plaats voor een De werkzaamheden bestaan uit klinische en poliklinische behandelingen en de begeleiding van stagiaires. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw M. Vink, hoofd afdeling Fysiotherapie (tel. 070-906700). Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Diaconessen huis, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12