JUNIOR-TRADERS DE KLOOF ZONDERBRUG De Familie Spoor. FAMILIEBERICHTEN De "Stichting Opleiding Ziekenverzorgenden" VERPLEEGKUNDIG DOCENTE (full-time) VAKANTIEKRACHTEN RievanRossum TRILOGIE de kmiit helpt u op weg 0 De krant is nooit weg. AUTO N.G.J. SCHOUTEN B.V. TE GIESSEN (N.BR.) de krant helpt u op weg TROUW/KWARTET VRIJDAG 13 JUNI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit ban uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden geplaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot-Rotterdam/Groot-Den Haag. gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. D.V. woensdag 18 Juni a.s. Is het 50 jaar geleden dat onze geliefde Pleegouders S. Steenstra en A. S. Steenstra-Putzes in het huwelijk zijn getreden. Gelegenheid tot feliciteren tussen 17.00-18.30 uur. Grote Zaal Keizersgrachtkerk, Keizersgracht 566, Amsterdam. Tjits, Chris en kinderen. Adres bruidspaar: Insullndeweg 38 I, Amsterdam. „Ik heb de vaste grond gevonden". „God is bij mij; Ik zal niet vrezen." Op zondag 8 juni 1975 nam God tot Zich onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Mechtelina Dirksen geb. van der Woerd. 22 aug. 1886 8 juni 1975 Apeldoorn: H. M. Dirksen Leiden: M. Dirksen M. M. Dirksen-van Loon Amsterdam: H. J. L. Dirksen Harderwijk: E. Dirksen R. Dirksen-Klok kleinkinderen en achterkleinkinderen Apeldoorn, 8 juni 1975. Robijnstraat 8. Goede Reede 101. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgehad op „Heidehof" te Ugchelen. Geen bezoek. Plotseling nam God tot Zich onze lieve Zuster en Schoonzuster Johanna Beatrix Bramer-van Loon echtgenote van J. B. M. Bramer op de leeftijd van 67 jaar. Zalig de doden die in de Here sterven. Assen: W. G. van Loon Ede: A. A. J. Koek-van Loon E. J. Koek Ommen: J. C. C. van Lohulzen- van Loon G. van Lohuizen Borne: A. van Loon A. van Loon-van Lohuizen Giessenburg: J. C. C. van Loon M. W. van Loon-Lankhaar Bleiswij k: W. P. van Loon C. J. van Loon-Drooges Den Ham (O.) H. J. Bramer M. W. Bramer- Beukenkamp Burnaby (B.C.): E. F. Pereboom-Bramer B. D. Pereboom Den Ham. 10 Juni 1975. Ons leven loopt niet dood, wie de vrede zoekt, wie het kwade haat, leeft onherroepelijk, is onvergetelijk, het werk van zijn handen. God bevestigt verheerlijkt. Na een bijzonder en moedig verdragen ziekte heeft God thuisgehaald ten leven Zijn kind, mijn lieve Man en onze lieve Papa Cornelis van Prooyen Hij was 36 Jaar. Dankbaar voor wat wij samen beleefden verdrietig om dit gemis niet te noemen. Jany van Prooij en- Buitenhuis Arno Karin Rik Ridderkerk. 12 juni 1975. Rijnsingel 61. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 16 juni a.s. 11.00 uur op de nieuwe begraaf plaats „Vredehof" te Ridderkerk. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden na de begrafenis in de „Ontmoetings- kerk", Jhr. de Sav. Lohmanstraat 51. aanvang ca. 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren, zaterdagavond van 18.30 tot 19.30 uur in „Swinhoeve", Plantageweg 3, Zwijndrecht en na afloop van de kerkdienst. Zijn plek is leeg, zijn stem is stil, wij zwijgen Heer, het is Uw wil. Het bestuur van de Chr. Gemengde Zangver eniging „Excelsior" geeft met droefheid kennis van het plotselinge overlijden van het koorlid, de heer Jan Rietveld die ruim 54 Jaar lid van het koor is geweest. H. Boelee, voorzitter J. M. Bonthond-van Rijn, secretaresse Leiderdorp, 11 juni 1975. Bestuur en leden van de Chr. Scholengemeen schap „Pascal" zijn zeer geschokt en bedroefd door het plotseling sterven van hun leerling en vriend Chong Kam Man (klas 1F) Wij bidden dat God. Wiens weg wij trachten te gaan, Chong's familie zal troosten in dit grote verdriet. Namens allen: Drs. K. de Jong, rector Amsterdam, 12 juni 1975. i wil voor haar opleidingsschool te Grachten in kontakt Komen met een Zij zal per 1 augustus een deel van de verpleegkundelessen gaan geven. De vereiste opleiding is: Verpleegkundige A met docentenopleiding. In genoemde school worden 250 leerling ziekenverzorgenden opgeleid. De leerlingen komen van 6 verpleegtehuizen uit de regio. De dynamische plaats Drachten heeft een goed leefklimaat. Het verkrijgen van een woning levert geen problemen op. Sollicitaties kunt U richten aan het CJuratorim, p/a de heer A.G.J. Navis, arts. Prinses Margrietstraat 1 te Bergurn. De heer Navis is bereid nadere in formaties telefonisch te geven. Tel.: 05116 -16 41 PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van onder meer Het Parool, de Volkskrant, het Nieuw Utrechts Dagblad. Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen vraagt op korte termijn voor de verpakkingsafdeling die: in de periode van half juni tot eind augustus beschikbaar zijn om werkzaamheden van verschillende aard te kun nen verrichten een leeftijd hebben tussen 18 en 40 jaar in en in de omgeving van Amsterdam wonen in ploegendienst willen werken Voor verdere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevr. R. de Flart, personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam. Tel. 914400, toestel 365. Liftért is zonder meer goedkoop. Maar ook erg onzeker. Hoe lang moet je wachten? Bij wie stap je in? Risico's die je niet loopt met'n NS tiener- toer. Terwijl het wel bijna voor nop is. Want f 32,50 voor acht dagen onbeperkt door Nederland treinen is toch geen geld? Twee beperkingende tienertoer is I alleen te kopp in juni, juli en augustus.En je i mag niet ouder dan 19 zijn. Duizend-en-één voorbeelden waar je met de tienertoer heen kunt, vind je in 't 1 „Toeristisch Spoorboekje". Met de coupon op 'Je tienertoerkaart kost dat je maar f4,50. .Bij iedere boekhandel tussen 15 juni en 31 juli. Zoek je 't avontuur liever over de grens? carte interrail kost f312,-. Mag je door bijna Europa reizen. Van de Noordkaap tot De grote roman-trilogie uit de oude tijd, die ook door jongeren van nü zo graag gelezen wordt De delen De kloof zonder brug, Cinde rella en De tinnen soldaat in één band. Rie van Rossum's beste werk. Leerlingen van een vooroorlogse kweekschool en jonge onder wijzers in hun kameraadschap en persoonlijke levensstrijd. Boeiend en ontroerend. 644 blad zijden, 22,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNESG WAGEN1NGEN Verslagen en bedroefd ontvingen wij de tijding dat zeer plotseling is overleden, de heer Pleun de Koning oud-directeur van Beukei B.V. „Gods wegen zijn niet te doorgronden." A. v. d. Beukei M. A. v. d. Beukei-Boon en kinderen Gantellaan 8, Monster. 13 juni 1975. DANKBETUIGING Voor uw hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gerardus Stefanus Vellekoop betuigen wij u onze welgemeende dank. In het bijzonder willen wij dankzeggen: Ds. A. A. v. d. Berg voor het leiden van de rouwdienst en de geestelijke woorden tijdens de plechtigheid ge sproken. Mevrouw S. v. d. Jagt, de heer J. Molenaar en de buren Familie P. v. d. Berg voor de vele hulp en bijstand tijdens de ziekte, voor de bezoeken en de hartelijke genegenheid geboden, en Begrafenisonderneming G. Tebbenhoff B.V. te 's-Gra- venzande voor de piëteitvolle uitvoering van de be grafenis. Familie Vellekoop Familie van der Wel 's-Gravenzande. juni 1975. Naaldwij kseweg 404. In plaats van kaarten „Niet lang zal bet lijden duren, draagt nog een poos uw kruis wellicht slechts weinig uren dan zijn wij eeuwig thuis". In Heerlijkheid opgenomen onze zeer geliefde Zuster en Tante Johanna Kleyn op de leeftijd van 81 Jaar. Uit aller naam: J. Nederlof-Kleijn Utrecht, 11 Juni 1975. „Tamarinde". Neckardreef 6. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Juffer- straat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Al gemene Begraafplaats, maandag 16 Juni a.s. Hieraan voorafgaande zal om 12.00 uur een rouw dienst gehouden worden ln de aula van de begraaf plaats. Vertrek van bovengenoem de rouwkamer om 11.45 uur. Gelegenheid tot condole ren na afloop van de plechtigheid. Do krant wordt gelezen van pagina 1 tot on met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? VE BEZOtaciÊR Onze onderneming beweegt zich op het gebied van de internationale handel in granen en agrarische grondstof- ren. Hiernaast omvatten onze aktiviteiten ook verschepingen, transport, op- en overslag en bewerking van grondstoffen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Giessen. Vandaar uit worden de aktiviteiten naar vestigingen in binnen- en'buitenland geleid. Door uitbreiding van onze commerciële aktiviteiten is er plaats voor enkele Zij zullen na een intensieve training geplaatst worden op één van de commerciële afdelingen, waar zij zelfstandig zullen onderhandelen..met relaties in binnen- en buiten land over aan- en verkoop van grondstoffen. Deze kon takten vinden voornamelijk plaats per telefoon of telex. Onze gedachten gaan uit naar enthousiaste jonge men sen met bij voorkeur een opleiding vanaf het niveau van het Hoger Beroepsonderwijs. Belangstelling voor de in ternationale handel en commercieel gevoel zijn vanzelf sprekend voorwaarden voor een goede vervulling van deze boeiende funktie. Voorts wordt veel belang ge hecht aan een Reformatorische levensbeschouwing. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Dienst Personeel en Organisatie, Burgstraat 12 te Giessen. Tel.: 01832-11 41 Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. Kiela. Gibraltar. Een maand lang. De maximum leeftijd hiervoor is 21 jaar. y In de serie DE NATUUR IN KLEUREN Paula Kohlhaupt ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN In 242 schitterende kleurenfoto's toont Paula Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van de alpenflora. Zy fotografeerde alle planten op hun natuurlijke groeiplaats, op 1000 tot 3000 meter hoogte. In dit boek vindt u de namen en de belangrijkste botanische gegevens van al die bij zondere bloemen. Ook worden hun vindplaatsen vermeld. U treft hier een schat aan interessante bijzonderheden aan over deze merkwaardige bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN ■UJJ .IWHWgHWU-W.U1U-Uï.,7 I

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8