sekretaresse FAMILIEBERICHTEN Succesvol adverteren in rr,QLV/-'/dVA?JE1! da ysraujtjjjjt) jja; vrije universiteit amsterdam academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JUNI 1975 mr. P. S. Bakker I. Parlevliet 6 Juni 1975. Glimmen, Rijksstraatweg 15 Slikkerveer, Prinsenstraat 83. G. van Ernst en D. van Emst-Berends Hun dankbare kinderen Receptie zaterdag 14 juni van 16-17.30 uur ln het Dorpshuls ln Dlepeveen. In plaats van kaarten Lange deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan al len die hebben meegewerkt om ons 40-jarig Jubileum tot een onvergetelijke dag te ma ken, WIJ hadden ons er veel van voorgesteld, maar het heeft onze verwachting ver over troffen Mede namens onze kinderen en klelnkindei^n: L. van Breden T. van Breden-van Slooten Baflo. Wlnsumerweg 2. Met droefheid geven wij kennis dat, in de Hope des Eeuwige Leven, van ons is heengegaan mijn lieve Man, onze zorgzame Vader. Schoonvader en Opa, onze Broer en Oom Adriaan Buys op de leeftijd van 73 Jaar. Namens de familie: H. Buijs-Vemée Geen bezoek aan huls. Geen bloemen De overledene is opgebaard ln het uitvaartcentrum, Bautersemstraat 1. Bezoek vrijdag van 4 uur tot 5 uur n.m.; zaterdag en zondag van 11 uur v.m. tot 12 uur. De teraardebestelling ls be paald op maandag 9 Juni a.s. omstreeks 3.45 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". ingang Kamperfoellestraat. Ver trek van Trekweg 251 om uur. W. M. van Kooy en B. van Kooy-Los Zij zijn 12 juni 40 Jaar ge trouwd en wonen nog steeds ln de Duizendschoonstraat 10 B te Rotterdam. 13 Juni van 19. uur ln de Vredevoratkerk aan de Wllgenplaslaan 200. De kleinkinderen: Barbara. Renske, Rijk, An- nelles, Erica, Willemieke, Elske, Pane, Heieen, Ricky Nog vrij onverwacht werd uit onze familiekring weg genomen onze geliefde Zwager en Oom Johannes Bos op de leeftijd van 81 jaar. Sinds 19 april 1972 weduw naar van Henderika Ham- min gb. Doetlnchem: K. Maring-Hammlngh Groningen: A. Kok-Hammlngh L. Kok Neven en nichten Warfum, 4 Juni 1975. 1 Joh. 1 7 B Heden ging geheel onver wacht van ons heen, onze lieve Moeder. Schoonmoe der en Grootmoeder Jantje Hagedoorn- Bode De rouwdienst wordt ge houden ln de Bethelkerk, aanvang 3.30 uur, waarin voorgaat Ds. K. Kramer. Heden overleed, enige dagen na een ongeluk, nog vrij onverwacht, onze lieve Johanna Wilhelmina van der Linden-Buskes „In goede machten liefderijk geborgen. Verwachten wij getroost wat komen mag. God is met ons des avonds en des morgens, is zeker met ons elke nieuwe dag." Gezang 398 7. Doom: W. J. van der Linden Den Haag: Wim en Iet van der Linden Zelhem: Koos en Flip Gerbrandy Karachi: Jan en Jan tien v. d. Linden Washington: Agaath en Jos de Vries en kleinkinderen Doom, 4 juni 1975. Park Boswijk 716. Corr.-adres: Van Imhofstraat 24, Den Haag. Geen toespraken Geen bloemen en liever geen bezoek Er wordt een kerkdienst gehouden maandag 9 Juni om 14.15 uur in de Noorderkerk aan de Laurillardlaan 2 te Bilthoven, waarna om 15.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Den En Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. De Noorderkerk ligt ongeveer 10 minuten lopen van het N.S.-station Bilthoven. God, onze Vader, nam tot Zich onze Zuster Johanna Wilhelmina van der Linden-Buskes Winterswijk: E. Schans-Rosier Amsterdam: J. J. Buskes S. Buskes-Scheltema Hilversum: P. Th. H. van der Burg - Buskes 4 Juni 1975. Tot ons verdriet overleed onze lieve Schoon zuster en Tante 'Jo van der Linden-Buskes Rotterdam-Zuid. Voordonk 7. P. van der Linden neven en nichten Nog vrij onverwacht heeft God thuisgehaald onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Wilhelmina Beukelman op de leeftijd van 71 Jaar. Zij mocht nog getuigen, te weten, in leven en sterven het eigendom van Christus te zijn. 1 Cor. 15 20,21 en 22. Utrecht: B. Terwey-Beukelman H. C. Terwey Amsterdam: J. Beukelman A. M. ^eukelman- de Haan nichten en neven. Utrecht. 6 Juni 1975. Falklanddreef 109. Corr.-adres: Valparaisodreef 141. De overledene ls opgebaard in de rouwkamer van het diakonessenhuis. Bosboomstraat 1, die geopend is van 16.00 tot 17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 10 juni om 11.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Wij dan, gerechtvaardigd zijnde uit het geloof, hebben vrede bij God door onzen Heere Jezus Christus. Rom. 15 1. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde Moeder, onze Schoonzuster Hendrika Miog weduwe van Willem Punt op de leeftijd van 86 jaar. J. Punt A. Hekklng-Punt P. Hekklng en verdere familie Rotterdam, 6 juni 1975. Samuel Muilerplein 15a. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 8.309.30 uur in de rouwkamer van „De Rustenburg", aan de Mathenesserlaan 500. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden D.V. dinsdag 10 juni op de be graafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud Kralingen", Kralingseweg 334, Rotterdam. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. In vrede is van ons heengegaan onze Moeder. Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Gepke Buffinga-van der Hoek op de leeftijd van 92 jaar. Indien Christus in u is, dan is wel het lichaam dood vanwege de zonde, maar de geest is leven vanwege de gerechtigheid. En indien de Geest van Hem, die Jezus uit de doden heeft opgewekt, in u woont, dan zal Hij, die Christus Jezus uit de doden opgewekt heeft, ook uw sterfelijke lichamen levend maken door Zijn Geest, die in u woont. Romeinen 8 10 en 11. Leeuwarden, 5 Juni 1975 Corr.-adres: Vred. de Vriesstraat 45, Leeuwarden. Utrecht: Noordhom: Clinton (Ont.). Canada: Groningen: Oranjewoud: Middels tum: Emmeloord: Leeuwarden: Blyth (Ont.), W. K. de Vries-Buffinga S. H. Bosma-Buffinga K. W. Bosma H. A. Buffinga G. Buffinga-van der Linde K. E. Buffinga G. J. Buffinga-Bouwkamp B. Bouma-Buffinga L. H. Bouma C. C. Pastoor-Buffinga J. Pastoor A. H. Buffinga A. Buffinga-Hoeksema B. E. Buffinga D. Buffinga H. Buffinga-Tolsma klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag. 9 juni a.s. om half twee ln de gere formeerde kerk te Lutjegast. Nu mag hij eeuwig zingen van Gods goedertierenheid In stil geloofsvertrouwen op zijn Hemelse Va der heeft de Here in de slaap tot Zich geno men mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Gerard van Vliet echtgenoot van Johanna Allda Hermans eerder weduwnaar van Jannige van Rooijen op de leeftijd van 86 jaar. G. A. v. Vliet-Hermans Leidy en Henk Gé en Wim Bram en Heiltje Truus en Jan Janny Teunie en Piet Carla Ida en Leen Joke Tine en Aad Klein- en achterkleinkinderen Woerden, 6 juni 1975. Gebr. Marisstr. 10. Aan huls geen bezoek - geen bloemen Vader is opgebaard in het rouwcentrum van de Stichting De Laatste Eer aan de Gedempte Binnengracht (bij de molen) te Woerden, al waar maandagavond van 19.30 tot 20.30 uur ge legenheid is tot condoleren. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 10 juni a.s. om 2.00 uur in de Opstandingskerk aan de Wilhelminaweg te Woerden, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats te Woerden om plm. 2.45 u. Psalm 89 7 en 8 o.b. Na een rijk gezegend leven is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader en Over grootvader Jan Bak op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: R. Bak-ten Bruggencate Broek op Langedijk, 6 juni 1975. Dorpsstraat 131. Gelegenheid tot condoleren maandag 9 juni van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de begrafenis in „Irene", Dorpsstraat 74 te Broek op Langedijk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 10 juni in de Ned. Herv. Kerk om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Broek op Langedijk. Geen bloemen. Na de nacht van strijd en zorgen aanschouwd hij nu de eeuwige morgen. Liedboek 267 1 Heden heeft de Heer op Zijn tijd tot Zich genomen na een moedig gedragen ziekte mijn lieve Man Nico Drok ing. Hij werd 56 jaar. D. Drok-Meester Dronten, 6 juni 1975. Melkweg 22. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 10 Juni a.s. van 19.30 uur tot 21.00 uur in de aula „Ultimus Honor", Broederweg 19, Kampen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 11 juni a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Bovenbroekweg te Kampen-W. Vooraf zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Burgwalkerk, Burgwal 59 te Kampen, welke zal aanvangen om 13.30 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. D. W. Dondorp. Vertrek vanaf de Burgwalkerk om 14.00 uur. Heden nam de Here uit de familiekring weg onze geliefde Zwager en Oom Nikolaas Drok 'echtgenoot van D. Meester op de leeftijd van 56 jaar. Ermelo: H. G. Meester-van Leeuwen Wijhe: F. J. Meester-Drok G. Meester M. Meester-van der Lugt W. H. G. Meester A. Meester-Vos J. A. Meester W. Meester-van der Lugt M. Pruis-Meester G. J. Pruis Neven en nichten 6 Juni 1975. In vrede ontslapen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Hermanus Hendrik Kotterer op de leeftijd van 69 jaar. Psalm 23. Amsterdam: A Kotterer-Tabak Arnhem: A. Kotterer Vught: H. Wolkers-Kotterer D. Wolkers Peter Michlel Amsterdam, 6 juni 1975. Bern iss est raat 43-11. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 10 juni te 14 uur op de Nieuwe Ooster-be- graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis te 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek Geen bloemen Psalm 23. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Heden overleed in volle vrede en overgave onze lieve Schoondochter, Zuster en Tante Doris Alice Klein-Lindroos op de leeftijd van 61 jaar. Uit aller naam: M. A. Klein Scheveningen, Menninckstraat 196. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 10 juni om 12.15 uur op de begraafplaats van de Hervormde Gemeente aan de Europaweg te Vleuten. Vol vertrouwen in zijn Heiland ontsliep heden tot onze diepe droefheid mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader, de heer Lukas Adriaanse echtgenoot van Grietje Hopman op de leeftijd van 74 jaar. Terneuzen: G. Adriaanse-Hopman Amsterdam: G. Adriaanse Terneuzen: A. van der Lei-Adriaanse T. van der Lei en kleinkinderen Terneuzen, 6 juni 1975. Oostelijk Bolwerk 648. De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 10 juni a.s. om 14.00 uur op de Oude Begraafplaats te Nijkerk. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula op de begraaf plaats te Nijkerk, welke aanvangt om 13.30 u. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling. Voor de vele bewijzen van deelneming en medeleven, ons betuigd bij het overlijden van onze geliefde Man, Vader en Opa Jacobus Marinus Sturm zeggen wij u hartelijk dank. Familie Sturm-Mei jers Serooskerke (W). DANKBETUIGING Voor de zeer vele en hartelijke blijken van mede leven ons betoond na het overlijden van mijn geliefde Man en onze lieve, zorgzame Vader en Opa Cornells Pieter Broekhuizen betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: H. Broekhuizen-van Erkelens Rotterdam (26), juni 1975 Middenhagen 45 Voor uw belangstelling en medeleven betoond bij het; overlijden van mijn geliefde Man, Vader, Schoon-; vader en Opa Komelis Kwakemaak willen wij u hartelijk dank zeggen. Uit aller naam: M. P. Kwakernaak-Meijkoop Bergambacht, juni 1975. Kadijkselaan 36. beheerst zes verpleeghuizen: in Amstelveen, Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. In deze huizen is plaats voor in totaal ruim 1100 •patiënten. Voor hun verzorging, verpleging en behandeling zijn ongeveer 1200 personeelsleden aanwezig. De gekoördineerde voorbereiding en uitvoering van het bestuursbeleid is toevertrouwd aan de algemeen direkteur. Deze werkt vanuit het centraal verenigings bureau te Utrecht Verdeeld overeen aantal afdelingen zijn hier ongeveer 15 personen werkzaam. Met name voor de ondersteuning en assistentie van de algemeen direkteur wordt gezocht naar een Waar het in haarfunktie vooral op aankomt, is het vermogen om zelfstandig te kunnen handelen en op goede en prettige wijze kontakten te leggen en te onderhouden. Vaardigheid in steno en typen en zekere ervaring zijn eigenlijk onmisbaar. Daar het centraal bureau betrekkelijk klein is, moet men elkaar wel eens bijspringen. Zo zullen andere funktionarissen, Waaronder de waarnemend algemeen direkteur, in voorkomende gevallen ook een beroep op u doen. U behoeft voor dezefunktie niet persé een protestants- christelijke levensovertuiging te zijn toegedaan. Wel verwachten wij dat u zich kunt voegen naar de evangelische oorsprong en opzet van de vereniging. De salariëring en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn van een zeer behoorlijk niveau. Opname in een uitstekende pensioenregeling vanaf de leeftijd van 25 jaar. Inlichtingen voor deze funktie kunt u krijgen bij de algemeen direkteur, drs. M. J-^Valk, of bij diens waarnemer, de heer J. M. Paauw. Uw sollicitatie - ter attentie van ëén van bovengenoemde heren - kunt u richten aan jj=)i 2üjj;jahülj' Willem Barentszstraat 15 Postbus 13011 UTRECHT tel. 030-714927 De Christelijke Vereniging Hel Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardingen. Zuidhom en Zwol. Bij het secretariaat van het College van Bestuur kan per 1 september c.q. 1 oktober worden geplaatst een secretariaats medewerkster die voor één van de leden van het College optreedt als secretaresse en verder in het team van secretaresses samenwerkt. Zij zal tenminste een middelbare opleiding moeten hebben en een vaardig steno-typiste Nederlands moeten zijn. Leeftijd tot omstreeks 40 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit Voordat U solliciteert kunt U inlichtingen inwinnen bij mevrouw Teunissen, telefoon020 - 548 26 98. OPROEP Wil de heer A. Rowaan, geb. 4-1-1940, met spoed contact opnemen met te- lef. nr. 030-51 38 18? Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 002-1875, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. 10 vraagt voor spoedige Indiensttreding een secretaresse voor de Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Operatie kamers, de afdelingen Anaesthesiologie en Centrale Sterilisatie. De door haar te verrichten werkzaamheden omvatten o.a. behandeling van de correspondentie; bijhouden van de agenda administratieve verwerking van opleidingsgegevens; voorbereiden en notuleren van vergaderingen, zowel op verpleegkundig als technisch terrein. Om deze functie goed te vervullen is een middelbare school opleiding en het bezit van een typëdiploma noodzakelijk. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie - met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring - te richten aan Hoofd Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 05). "SCHRIFT en GETUIGENIS" afd. Utrecht, Secr. Scheidestraat 11. tel. 882032 Zondag 8 Juni 1975, 5 uur Oosterkerk, Maliebaan Ds. G.J. Pontier te Baarn. UW VAKVERBOND Ravellaart 1 Utrecht Rotterdamse Begrafenis Onderneming W.H. J. van den TOORN b.v. Rouwkamer "SILENTIUM" Sinds 1867 Mathenesserlaan 486 Rotterdam Telefoon (010) 233317 Wij werken in een team van 5 maatschappelijk werk(st)ers Eéh gaat ons verlaten in verband met benoeming (promotie) elders. Wij mogen bovendien een zesde maatschappelijk werk(st)er gaan aanstellen. Wie wil ons komen helpen in het rayon Twente of Noordoost- Polder. Wij helpen ouders en de geestelijkgehandicapten ten einde de geestelijk gehandicapten te laten deelne men aan onze samenleving. Wij trachten dit te bereiken in een samenwerking met de voorzieningen (dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, werkplaatsen, internaten, e.d.) en hebben daarbij veel contacten met de orthopedagoog en de psycholoog, de arts en de leiding van de voorzienin gen. Graag willen wij meer over ons werk vertellen en zijn daarvoor te bereiken onder tel. 05291-2011 of 05293- 2570. Vereisten zijn wel: diploma Soc. Ac. of hogere sociale arbeid en een prot. chr. levensovertuiging. Wij werken bij de Prot. Chr. Sociale Pedagogische Dienst Overijssel. Salaris: volgens rijksregeling. Gebruik van auto wordt vergoed. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretarie der stichting de heer M. R. Abma, Hardenbergerweg 84. Ommen. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8