Trouw-Israël Najaarsvliegreis 1975 IC Drie geheel verzorgde reizen per KLM 14 Dagen Israël (15 t/m 28 oktober) 1480* 10 Dagen Israël (20 t/m 29 oktober) 1280* 9 Dagen Jeruzalem (3 t/m 11 november) 980* Volledig verzorgd (ASSISTENT) ACTIVITEITSTHERAPEUT RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN WETENSCHAPPELIJK MEDEWERK(ST)ER. medewerkster psychiatrisch llll ziekenhuis "vogelenzang" vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk ambtenaar (m/v) TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JUNI 1975 verzorging in het hotel. Desgewenst kan men aan twee excursiedagen deelnemen (één dag oude stad. één dag nieuwe stad). Een uiterst aantrekkelijke reis voor hen die reeds eerder in Israël waren en nu „op eigen kracht" verder wil len. Een bijzonder lage reissom!! inclusief alle thans geldende vliegtoeslagen Met veel genoegen kondigen wij hierbij onze nieuwe Israëlvliegreizen aan, die voor het komende najaar —voor het negende jaar! op het programma staan. Israël kent in het najaar een heerlijk klimaat. De hete zomer is achter de rug en heeft plaatsgemaakt voor prachtig najaarsweer met veel zon en uitstekende temperaturen. Veel oud-deelnemers zullen dat kunnen beamen. Opnieuw staat een 10-daagse rondreis door Israël op het programma. Daarnaast bestaat de gelegenheid vooreen 9-daagse reis met verblijf in Jeruzalem. Deze reis is in het bijzonder geschikt voor hen, die reeds eerder Israël bezochten maar nog eens rustig de tijd willen hebben voor Jeruzalem en omgeving. Wij vestigen vooral uw aandacht op de bijzonder lage reissom voor deze reis. waarbij tóch de volledige verzorging in het hotel in Jeruzalem inbegrepen is. Dan tot slot de 14-daagse reis. waarvan het programma vergeleken met de 10-daagse rondreis uitgebreider is en waarbij de deelnemers naast meer excusies ook wat meer vrije tijd wordt geboden. Ook dit jaar zal tijdens de rondreizen door Israël weer uitgebreid aandacht worden besteed aan de bijbelse plaatsen; daarnaast zullen de deelnemers echter ook kennis kunnen maken met het moderne Israël. Alle reizen zijn geheel verzorgd (alle maaltijden, excursies, etc) en staan onder leiding van ervaren Nederlandse reisleiders. 10-daagse Israëtrondreis 1280 Programma: 1e dag vliegreis per KLM lijndienst van Am sterdam naar Tel Aviv; aansluitend per toering- car naar Tiberias in Galilea 2e dag boottocht over het Meer van Genesa- reth met rondleiding door kibboets Ein Gev; middagtocht door Galilea met bezoek aan Tab- ga, de Berg der Zaligsprekingen en Kapernaum 3e dag tocht van Tiberias door Opper-Galilea met bezoek aan Nes Ammim. de kruisvaarders vesting Acco en de stad Haifa; overnachting in een kibboetshotel aan de Middellandse Zee bij Natanya 4e dag tocht door de Sharon met bezoek aan de opgraving van de stad Meggido; bezoek aan Nazareth en in de middag aan de opgraving van Caesarea 5e dag bezoek aan Tel Aviv en Jaffa in de morgen; daarna naar Jeruzalem, waar in de mid dag de oude stad wordt bezocht: klaagmuur, tempelplein, opstandingskerk enz. 6e dag dag ter vrije besteding in Jeruzalem; gelegenheid deel te nemen aan een ééndaagse vliegexcursie naar Eilat aan de Rode Zee 7e dag Kerkdienst in Jeruzalem; rustdag met volledige verzorging 8e dag in de morgen excursie door de nieuwe stad van Jeruzalem: museum, parlement enz; 's middags tocht naar Bethlehem en Hebron en overnachting in de woestijnstad Beer Sheva 9e dag vanuit Beer Sheva brengen we een be zoek aan de beroemde rotsvesting Massada. Op weg naar Jeruzalem rijden we langs de Dode Trouw Indonesia Reizen 1975 Op het moment dat deze krant verschijnt is de eerste Trouw-lndonesia groep al weer op weg naar huis en vliegt met de KLM ergens in de buurt van Bangkok; de tweede groep geniet van een verblijf op Bali en de derde groep kan op weg naar Sumatra de eerste groep juist boven Bangkok tegenkomenl De reizen beloven een groot succes te worden. Er kan nog in een enkele reis een plaatsje bezet worden, en wel in 25 juli-10 augustus Java en Bali 2990 25 juli -13 augustus: Sumatra, Java, Bali 3590 BEIDE REIZEN VOLLEDIG VERZORGD EN PER KLM onder deskundige Nederlandse leiding. U kunt u aanmelden.door gebruik te maken van het op dit blad afgedrukte aanmeldingsformulier op te zenden aan het instituut voor internationale excursies, postbus 54 te Bergen Nh. dat desgewenst ook een folder over de Indonesia reizen toezendt. Zee en bezoeken nog Kumran (Dode Zee rollen) en Jericho. 10e dag van Jeruzalem naar de luchthaven en per KLM weer naar huis. 14-daagse rondreis 1480 1e dag vliegreis per KLM lijndienst Amster dam-Tel Aviv: aansluitend per toeringcar naar een kibboetzhotel aan de Middellandse Zee 2e dag tocht naar de Sharon vlakte naar de opgraving van Megiddo; bezoek aan Nazareth en lunch; door de uitlopers van het Karmel ge bergte naar Caesarea met bezoek aan de opgra vingen 3e dag bezoek aan Tel Aviv met gelegenheid tot winkelen; in de middag bezichtiging van het oude Jaffa 4e dag vrije dag in Natanya aan de Middel landse Zee; gelegenheid deel te nemen aan een één-daagse vliegexcursie naar Eilat of naar de Sinai woestijn 5e dag kerkdienst; rustdag met volledige ver zorging 6e dag na een bezoek aan de havenstad Haifa en de kruisvaardersvesting Acco volgt een tocht door Opper Galilea met bezoek aan de christelij ke nederzetting Nes Ammim en de oude stad Sa- fed 7e dag vanuit Tiberias maken we een boot tocht over het Meer van Genesarèth en bezichti gen de kibboets Ein Gev; 's middags rijden we langs het meer en bezoeken Kapernaum en de Berg der Zaligsprekingen 8e dag dag ter vrije besteding in Tiberias met volledige verzorging 9e dag door de vlakte van Jisreël rijdend be reiken we Samaria, waar we de opgraving van de oüde stad Samaria bezichtigen; vervolgens naar het Jordaandal voor een bezoek aan Jericho en Kumran (Dode Zeerollen); tegen de avond berei ken we Jeruzalem 10e dag bezoek aan de oude stad (klaag muur, tempelplein, opstandingskerk en markt) en de nieuwe stad (parlement, museum enz) 11e dag wandeling door de omgeving van de oude stad: Gethsemane, de Olijfberg, Kedrondal enz; middag ter vrije besteding 12e dag kerkdienst in Jeruzalem; rustdag met volledige verzorging 13e dag per touringcar naar de woestijnstad Beer Sheva met onderweg bezoeken aan Bethle hem en Hebron; 's middags wordt de rotsvesting Massada bezichtigd; overnachting in Beer She va 14e dag van Beer Sheva naar de luchthaven en per KLM weer naar huis reis naar Jeruzalem In de genoemde reisspmmen Is begrepen: vliegreis Amsterdam-Tel Aviv per KLM lijndienst luchthavenbelastingen excursies en tochten als omschreven in de program ma's verblijf en volledige verzorging in goede middenklas- hotels alle maaltijden (ook onderweg) alle entreegelden boottocht over het Meer van Genesareth reismapje met uitvoerige routebeschrijving bedieningsgelden Daarnaast kunnen deelnemers inschrijven voor een vliegexcursie naar Eilat of naar de Sinai. Ook kan voor 9-daagse 980!! Deze 9-daagse reis is bij uitstek geschikt voor personen die grotendeels op eigen initiatief- - ruim een week in de fascinerende hoofdstad van Israël willen verblijven. Men kan zijn tijd ge heel naar eigen wens indelen en geniet volledige deze reis een reis bagage- en ongevallenverzekering worden gesloten. Nadere gegevens over deze excur sies en verzekering ontvangen de deelnemers tijdig. Aanmelding Wij verzoeken u bij aanmelding uitsluitend gebruik te maken van het hierbij afgedrukte aanmeldingsformu lier. Geeft u s.v.p. duidelijk aan op welke reis u in schrijft? Voor aanmelding van medereizende echtge note, vriend of vriendin is een aparte ruimte opengela ten. Indien het formulier op twee personen van toepas sing is dienen beide personen te ondertekenen. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van bin nenkomst. Alle aanmelders ontvangen bericht of zij konden worden ingeschreven. Wacht niet te lang Om twee redenen raden wij u aan niet te lang met uw aanmelding te wachten. Ten eerste om teleurstelling te voorkomen de praktijk heeft geleerd dat de belang stelling groot is maar vooral omdat de vermelde reissommen een maand na de verschijning van deze aankondiging met 100 per persoon zullen worden verhoogd! Annuleringsverzekering Alle deelnemers worden geacht over een goede ge zondheid te beschikken en tegen de inspanningen van een dergelijke reis bestand te zijn. Toch bestaat wel de mogelijkheid dat men van deelname aan de reis moet afzien door plotselinge ziekte of anderszins. Per per soon zijn dan de volgende bedragen verschuldigd: bij annulering tot 3 maanden voor vertrek: 30 bij annulering tussen 3 maanden en één maand voorvertrek: 10%van de reissom bij annulering tussen 1 maand en één week voor vertrek: 25% bij annulering binnen één week voor vertrek: 75% van de reissom. Men kan deze risico's dekken door het sluiten van een annuleringsverzekering, die de kosten van annulering dekt voor zover deze een gevolg zijn van overmacht (waaronder overlijden of ernstige ziekte respectievelijk ernstig ongevalsletsel van verzekerde of zijn naaste niet-medereizende familieleden in de eerste en tweede graad). De premie voor deze annuleringsverzekering bedraagt 30 per persoon, te voldoen samen met de eerste storting voor de reis. Het sluiten van deze verze kering wordt dringend aanbevolen. Betalingen De reissom wordt in 3 termijnen voldaan. Na ontvangst van bericht van inschrijving betaalt men een eerste be drag van 200.p.p. Per 1 juli a.s. dient een tweede termijn van 500.p.p. te worden voldaan en het res terende bedrag uiterlijk 1 maand voorvertrek. Alle be talingen dient men te storten op girorekening 46 45 96 ten name van het Instituut voor Internationale Excur- sies te Bergerr (NH>, graag met duidelijke vermelding van de reis en het deelnemersnummer Verantwoordelijkheid De verantwoordelijkheid voor de uitvoering van onze reizen berust ook nu weer bij het Instituut voor Inter nationale Excursies, Postbus 54 te Bergen (NH). Even tuele korrespondentie dient men rechtstreeks aan dit adres te richten. De deelnemers worden echter vrien delijk verzocht de korrespondentie tot het uiterste te beperken, aangezien elke deelnemer uitvoerige infor matie over de reis en alle daarmede verband houden de zaken tijdig ontvangt. Wijzigingen moet het insti tuut zich te allen tijde voorbehouden. Aanmeldingsformulier Trouw-lsraël Vliegreizen najaar 1975 S.V.P. MET BLOKLETTERS INVULLEN Naam:man/vrouw Naam medereizende echtgenoot/note/vriend/vriendin: man/vrouw Plaats:. meldt/melden zich aan voor de volgende Trouw-lsraëlreis: Reisdata: Wenst u gebruikte maken van een annuleringsverzekering 30)? Een eerste bedrag van 200 (eventueel vermeerderd met 30 annuleringsverzekering) zal na ontvangst van bericht van inschrijving worden overgemaakt op giro 46 45 96 ten name van het instituut voor internationale excursies te bergen nh met vermelding van de reis. Ik verklaar aan de in dit programma vermelde verplichtingen te zullen voldoen. Ik wil graag samenreizen met: Datum: Handtekening: Handtekening vrouw/vriend/vriendin: Inzenden aan het instituut voor internationale excursies, postbus 54, bergen nh ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT In de Kliniek voor Psychiatrie is op de afdeling Activiteitstherapie plaat singsmogelijkheid voor een Het werkgebied omvat het mede-begeleiden van groepen patiënten. Deze werkzaamheden zullen worden verricht in nauwe samenwerking met collega's van o.m. de diverse afdelingen creatief-metaal-, hout- en kleibe- werking Qua opleiding denken wij aan: 1. activiteitsleider „MIDDELOO" 2. handenarbeid M.O. 3. creatieve handvaardigheid A B met opleiding "werkleider arbeidstherapie van de Stichting Haarlem. Enige ervaring wordt op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden: salaris volgens Rijksregeling; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burger lijke pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 7 'A Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van kenmerk 486 op brief en envelop kunnen worden gericht «.m Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijne- singel 101 te Utrecht. Bij de Sektie Italiaans van de Fakulteit der Letteren be staat door uitbreiding van de stafformatie een vakature van Yz dagt.) (vak.nr.LP 750549) De te benoemen medewerk(st)er zal voornamelijk belast wor den met een taak op het gebied van het onderwijs in de Itali aanse taal (o.a. talenpraktikum). Hij/zij dient tevens bereid te zijn een evenredig aandeel te nemen in de overige taken van de Italiaanse sektie. Een voltooide akademische opleiding Italiaanse taal- en letter kunde is vereist. Aanstelling en salariëring zal geschieden overeenkomstig het rangenstelsel van wetenschappelijk medewerker. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs. J.H. Brinker, Instituut voor Romaanse talen, tel. 050 -11 58 56 of thuis 05945 -30 96. Gegadigden worden verzocht sollicitaties, welke verge zeld dienen te gaan van een curriculum vitae, de namen van drie referenten en eventueel een lijst van publikaties, binnen drie weken na het veschijnen van deze adverten tie te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeels zaken, Postbus 72 te Gror.Ir.gcn, onder vermelding van het vakaturenummer. Voor ons hoofdgebouw zoeken wij op korte termijn een In samenwerking met kollega's zal zij onder meer belast wor den met: het serveren van koffie en thee; hét 'onderhoud van kamers. Werktijden nader overeen te komen; geen weekenddienst. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur personeelszaken. Rijksstraatweg 113, Benne- broek. Telefoon (02502) 77 41. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN De Faculteit der Letteren zoekt t.b.v. de Subfaculteit Geschiedenis een voor 0,6 dagtaak gedurende de periode 1 augustus 1975 tot 1 augustus 1976. Verlenging van het arbeidscontract na afloop van de genoemde periode zal niet mogelijk zijn. Hij/zij zal in de periode ter tijdelijke vervanging van een andere functionaris belast worden met onderwijs in de geschiedenis der Middeleeuwen en (eventueel) met werkzaamheden in verband met de studiebegeleiding. Inlichtingen over de vacature en het protestants-christelijke karakter van de universiteit kunnen worden ingewonnen bij de heer Prof. dr. J. Roelink, telefoon020 - 548 30 23 (privé: Anna Vondelstraat 5, Amsterdam, telefoon020 - 38 85 41 Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae vóór 25 juni 1975 richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken van de Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 451-1835.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 32