wolfheze medewerker salaris-en personeels administratie ktha vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam sociaal-wetenschappelijk medewerker vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerker Dinsdag 24 juni REÜNIE ervaren VERTEGEN WOORDIGER full-time medewerker 't BOUWHUIS SINT RADBOUDZIEKENHUIS predikant (part-time) ADVERTEREN doetVERKOPEN TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JUNI 1975 24 Bij het Instituut voor Milieuvraagstukken bestaat een vacature voor de functie van Met als takenhet stimuleren van sociaal-wetenschappelijk milieu-onderzoek, leiding geven aan enkele onderzoeksprojecten ten aanzien van milieubeleid en "mentaliteit en milieu", medewerking aan algemene taken van het Instituut en het voorbereiden van onderwijs in de milieuproblematiek ten aanzien van sociaal-wetenschappelijke aspecten. De gedachten gaan uit naar een algemeen georiënteerd socioloog, een sociaal-psycholoog of eventueel een politicoloog. Belangstelling voor de milieuproblematiek en ervaring met onderzoekstechnieken worden vereist. Gepromoveerden of zij die met hun proefschrift reeds in een vergevorderd stadium verkeren hebben enige voorkeur. Inlichtingen bij Dr. J. W. Copius Peereboom, Instituut voor Milieuvraagstukken, De Boelelaan 1105, Amsterdam- Buitenveldert, telefoon020 - 548 46 49 of 548 37 26. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Sollicitaties worden binnen één maand gaarne ingewacht bij de Hoofdafdeling Personeelszaken der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam-Buitenveldert. Onder vermelding van vacaturenummer 750-1785. m In onze administratieve dienst is binnenkort een vakature Die het hoofd van deze afdeling - bij gebleken geschiktheid - kan vervangen. Wij zoeken iemand die interesse en bij voorkeur ervaring heeft in het omvangrijke takenpakket van de deels geautomatiseerde salarisadmi nistratie en in aktiviteiten op het terrein van de sociale wetgeving. Kandidaten - in leeftijd van 23 tot 28 jaar - dienen een stimulerende bij drage aan het werken in team verband te kunnen leveren. Vereiste opleiding: M.E.A.O. diploma. Praktijkdiploma Boekhouden en/of studerend voor diploma M.B.A. Inlichtingen telefonisch te verkrijgen bij het hoofd van deze afdeling, toestel 206. Schriftelijke sollicitaties te richten aan H. Huberts Adj. Direkteur Personeelsza ken. L1Psych. Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 Bij de Vakgroep Geschiedenis en Maatschappelijke Aspecten der Natuurwetenschappen van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen aan de Vrije Universiteit te Amsterdam kan worden aangesteld een voor het verrichten van promotie-onderzoek binnen het algemene kader van het onderzoekprogramma van de Vakgroep, namelijk de historische en sociale dimensies van natuurwetenschappelijke kennis. Gedacht wordt aan óf een historicus óf een natuurwetenschapper met belangstelling voor de geschiedenis van de natuur wetenschappelijke kennis. De betrokkene zal tevens worden ingeschakeld bij het voorkandidaatsonderwijs en bij het begeleiden van doctoraal studenten binnen de Vakgroep. Verwacht wordt, dat betrokkene kan instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit Informaties worden gaarne verstrekt door de voorzitter van de Vakgroep, Prof. Dr. M. J. S. Rudwick, Centrum Algemene Vorming, Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, De Boelelaan 1083, Amsterdam-Buitenveldert. telefoon020 - 548 29 86. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 380-1695 binnen 14 dagen te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161 Amsterdam-Buitenveldert. m IASSEN 28JUNI) PROVINCIE GRONINGEN Bij het bureau culturele zaken en onderwijs van de 1e afdeling van de provinciale griffie kan worden ge plaatst een MEDEWERKER(STER) ONDERWIJSZAKEN Taak: het verlenen van medewerking aan het realiseren van plannen met betrekking tot de uitbouw van het provin ciale en regionale onderwijs- en vormingsbeleid. Dit houdt o.m. in het mede op basis van adviezen van de provinciale onderwijsraad zoeken naar mogelijk heden voor een evenwichtige planning van onderwijs voorzieningen in de provincie, het meedenken over dé integratie van de verschillende vormen van het onder wijs en het opbouwen van relaties tussen onderwijs en vorming. Gevraagd: een opleiding op HBO- of vergelijkbaar niveau; kennis van de structuur van het onderwijs. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot 2972,- per maand (exclusief toeslag Machtigings wet). De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Nadere inlichtingen omtrent de werkzaamheden kun nen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau, de heer C. J. Kreb. tel. 050-138438. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen onder ver melding van vac. G 58 te richten aan de griffier der sta ten van Groningen, postbus 610, Groningen. Farel College Amersfoort Na een diensttijd van meer dan 45 jaar bij het Chr. Onderwijs (waarvan 20 jaar aan het Corderius Col lege) gaat aan het einde van deze cursus onze do cent engels de heer W. VINK met pensioen. Wij bieden hem daarom een receptie aan die gehouden wordt op van 19 tot 20 uur. in ons schoolgebouw Elkerlijkpadnr. 1 Amersfoort. Gaarne nodigen wij bij deze alle oud leerlingen, oud collega's, familieleden, vrienden en bekenden van Dhr. Vink uit tot het bijwonen van deze receptie. Namens het Farel College K. de Jong ozn., rector. I inschrijving donderdag 19 juni 1975 vanaf 15.00 uur anders schriftelijk of na afspraak KATHOLIEKE THEOLOGISCHE HOGESCHOOL AMSTERDAM na het gymnasium en het atheneum KANDIDAATS/DOCTORAAL na de havo VRIJE STUDIERICHTING voor theologisch gevormden PASTORALE TRAININGEN Informatie te verkrijgen of afspraken te maken bij het sekretariaat: KTHA, Keizersgracht 105, Amsterdam, telefoon 020 - 242752/63760/65320. In verband met het zilveren jubileum van MARIUS BORSTLAP en zijn werk in novem ber a.s., wordt aan belangstellende oud-le den verzocht naam en adres bekend te ma ken bij het sekretariaat van de Stichting Haagse Jeugdkoren, Westkapellelaan 70, Den Haag. b.v. ROGYM te Heelsum fabriek van gymnastiektoestellen en sportartikelen vraagt: Het gaat om een medewerker die commercieel- technisch dient te zijn ingesteld en een middelbare schoolopleiding heeft genoten. De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het onderhouden van de contacten met onze rela ties en de uitbreiding hiervan. De salariëring is in overeenstemming met het niveau van deze functie. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan onze afdeling personeelszaken onder letter V, Ot- toweg 5 te Heelsum. Het Huisartseninstituut van de Vrije Universiteit zoekt op korte termijn een voor het onderwijs in de opleiding tot (huis)arts. Hij/zij krijgt tot taak het begeleiden van groepen medische studenten in verschillende studiejaren, die bezig zijn met onderwerpen uit de huisartsgeneeskunde; het mede opzetten van evaluatieprogramma's over dit onderwijs; het meedenken over de ontwikkeling van het onderwijs in de huisartsgeneeskunde. Van hem/haar wordt verwacht: a) enige ervaring in het werken met leergroepen b) enig inzicht in onderwijskundige problematieken c) belangstelling voor huisartsgeneeskunde en voor gezondheidszorg in het algemeen. Gedacht wordt aan afgestudeerden in de sociale wetenschappen op universitair of hoger beroepsniveau. Vereist wordt, hetzij ervaring in onderwijs op universitair of beroepsniveau, hetzij ervaring in hulpverlening in een of andere tak van de gezondheidszorg. Van kandidaten wordt instemming gevraagd met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Belangstellenden kunnen inlichtingen inwinnen bij de directeur van het Huisartseninstituut, Prof. dr. H. J. van Aalderen, telefoon020 - 548 45 29. Schriftelijkesollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 221 -1765, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Ter gelegenheid van het feit, dat wij dit jaar het 40-jarig bestaan van ons centrum herdenken, zal op woensdag 27 augustus a.s. een aantal festiviteiten worden georganiseerd. Eén van deze aktiviteiten betreft het houden van een reünie voor oud-personeelsleden. In verband hiermede nodigen wij vroegere medewerk(sters)ers uit, zich vóór 15 juni met gebruikmaking van onderstaande bon op te geven voor deelname. Te zijner tijd zal dan de uitnodiging en het feestprogramma worden toegezonden. BON (vóór 15 juni a.s. zenden naar de Jubileumkommissie, p/a Den- nenwg 9 te Assen) Hierbij meld ik mij aan voor de reünie op 27 augustus 1975 Naam: Adres: Woonplaats: Tel. nummer: In gezelschap van:* echtgeno(o)t{e)/verloofdë Vervoer: privé auto/openbaar vervoer doorhalen wat niet van toepassing is PHILADELPHIA-OVERIJSSEL In Enschede is in aanbouw de leefgemeenschap voor 300 geestelijk gehandicapten ,,'t Bouwhuis", een projekt van de prot. chr. ouder vereniging Philadelphia. De leefgemeenschap is bestemd voor ern stig en matig zwakzinnigen, zowel kinderen als mannen en vrouwen. Eind 1977 zal de bouw voltooid zijn, maar per 1 augustus aanstaande worden de eerste bewoners reeds verwacht. Daarom zouden wij op korte termijn graag in kontakt komen met een mannelijke of vrouwelijke arts hoofd medische dienst U zult in oen lull-time werkkring belast worden met de gezondheidszorg In onze leefgemeenschap, waaraan u zelf voor een groot deel nog vorm en inhoud zult kunnen geven. Aspekten van de funktie zijn onder- meer eigen werkzaamheden van medische zorg voor de bewoners, het Jnillëren van specialistisch onderzoek en de medische inbreng in een inter disciplinair team voor onderzoek, be geleiding en behandeling. In dit team werkt u samen met een pedagoog, psycholoog, maatschappelijk werker en lyslotherapeut. We kunnen ons voorstellen dat u graag meer informatie' over deza veelzijdige funktie wilt hebben. De heer D.W. Dondorp, koördlne- rend direkteur, zal u telefonisch of schriftelijk graag alle gewenste inlichtingen geven. Ons adres: 't Bouwhuis, Welnaweg 100, Enschede, tel. 053 - 320030. U zult uw werk kunnen uitvoeren In relatie met andere instellingen voor gezondheidszorg, waarmee een inte grale samenwerking kan worden op gebouwd. Een belangrijke relatie daarbij is een nabijgelegen zuster instelling, waarin ook mogelijkheden voor kollegiale samenwerking zijn gegeven, o.m. bij de regeling van aan wezigheidsdiensten. Deze samenwer king stelt u ook In de gelegenheid om u te oriënteren en in te werken op uw nièüwe lunktie. katholieke universiteit nijmegen Binnen de Pastorale Dienst vakeert momenteel als gevolg van pensionering van de huidige pastor de funktie predikant (part-time). Vanuit de pastorale dienst wordt een begeleiding verwacht van alle reformatorische patiënten, op hun eigen vertrouwde wijze. Tevens is een oecumenische openheid noodzakelijk, zowel t.b.v. de samenwerking met katholieke pastores als voor het ontwikkelen van gezamenlijke aktiviteiten in het ziekenhuis. Een aanstelling zal geschieden in overleg met de Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Nijmegen. Van de kandidaat wordt verwacht een Klinisch Pastorale Training te willen volgen. Het salaris bedraagt maximaal 3.982,- bruto per maand. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever. Nadere inlichtingen kunt u desgewenst inwinnen bij het Hoofd van de Pastorale Dienst, C. van Lotringen, tel. 080 - 51 32 51. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het- Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Gerard van Swietenlaan 4, Nijmegen, onder vermelding van de letters BV.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24