welzijns- en vormingswerk HET WIJN 05454- 2165 Stafmedewerker-ster DIRECTEUR projektleid(st)er de Egmontshof maatschappelijk een teamleider CONSULENT VOOR DE SAMENLEVINGSOPBOUW Als u dit nummer draait bent u op de goede weg! werkende 1) agogische medewerker/ster 2) agogische medewerker/ster Gediplomeerde Bejaarden verzorgsters Bejaardenhelpsters ROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JUNI 1975 15 Stichting- Jeugdhaven-Gorkum zoekt met ingang van heden-voor het clubhuis „DE AANLEGSTEIGER" Wat doen wij: De Aanlegsteiger is een clubhuis „oude stijl", dat werkt met een aantal open groepen in de leeftijd van 2-16 Jaar. Daarnaast zijn wij aarzelend bezig met de ontwikkeling van een stuk buurtwerk, waarin het kontakt met bovenstaande groepen voorlopig voorop staat. Twee vrouwelijke beroepskrachten werken, nu zonder teamleider helaas, in dit clubhuis. Wat verwachten wij van hem: Wij verwachten dat hij niet alleen als verantwoordelijke man van het team de werkzaamheden koördineert. maar ook dat h\J meewerkt binnen de groe pen en meedenkt over de ontwikkeling van de stichting. Bovendien mooi, hij' enige administratieve en representatieve taken ver vullen. Ervaring in deze Werksoort en een voltooide HBO-oplelding lijken ons beslist noodzakelijk. Tenslotte verwachten wij van hem dat hU dit werk verricht vanuit een evangelische inspiratie. Inlichtingen: clubhuis tel. 01830-31972 bij Agnes van Look en Willeke Koole en bij liet secretariaat tol. 01830-23878. Sollicitaties t.n.v. Stichting Jcugdhavcn, C. Wilhelm-de Gooijer, D. F. Pauw straat 1, Gorkum. Nu de mogelijkheid door de medewerking van het Rijk en de Provincie daar toe is geopend, zou het bestuur van de DS. J.C. SIKKELSTICHTING, (Stichting voor Gereformeerd Maatschappelijk Werk in Gelderland) gaarne in contact ko men met personen, die ten behoeve van de Gereformeerde bevolkingsgroep in Gelderland, de functie zouden willen vervullen van: Functie-informatie,in beknopte vorm: - het geven van informatie en voorlichting over de maatschappelijke ontwikke lingen. - het bevorderen van de maatschappelijke toerusting van ambtsdragers cn ge meente-leden. - het bevorderen van de toerusting en de hulp aan bestuursleden in algemene kaders. - het motiveren en activeren tot deelname aan activiteiten, die het welzijn po gen te bevorderen. - het signaleren van tekorten in het maatschappelijk bestel en het medehelpen aan het zoeken van oplossingen. Vereisten voor de functie: Als opleidingseisen voor deze F-2 functie denken wij aan: universitaire op leiding in de sociale wetenschappen; sociale academie en kaderopleiding of Voortgezette Opleiding. Ervaring zou zeer gewenst zijn. Geboden kan worden: Salariëring volgens de regeling van het Ministerie van CRM (maximum van hoofdcommies) en een rechtspositie overeenkomstig de COAM-regeling. Sollicitaties kunnen vóór 1 juli 1975 worden ingezonden bij de secretaris van het Bestuur, Mr*. A.A. Veerbeek, Ubbergseveldweg 25 Nijmegen, die tevens be reid is op schriftelijke aanvraag een functie-beschrijving toe te zenden. Het bestuur streeft er naar bovengenoemde functie met ingang van 1 septem ber 1975 te doen vervullen. Wegens teleurstelling zoekt het bestuur van de Stichting PROTESTANTS CHRISTE LIJK VORMINGSWERK voor JEUGDIGEN te WOERDEN en omgeving zo spoedig mogelijk gegadigden voor de functie van voor haar te openen Prot. Chr. VORMINGSINSTITUUT "DE STUW" voor werkende jongeren. Sollicitanten dienen tot de Gereformeerde gezindte te behoren. HET BESTUUR VERWACHT VAN DE DIRECTEUR o.m. DAT HIJ: - in samenwerking met Het bestuur gestalte wenst te geven aan het vormingswerk, in overeenstemming met het doel en de grondslag van de stichting: - zich intensief bezig houdt met het opstellen van programma's en de inrichting van het instituut; - zorg draagt voor de goede public relations. DE GEDACHTE GAAT UIT NAAR EEN PERSOON DIE - ervaring heeft verkregen in het bedrijfsleven en/of het onderwijs; - in het bezit is van een zo mogelijk wettelijke onderwijsbevoegdheid of diploma sociale academie of gelijkwaardig; - grote belangstelling heeft voor de opleiding en vorming van werkende jongeren; - beschikt over goede contactuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten; Een psychologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de benoemingsprocedure. Wanneer U deze functie ambieert verzoeken wij U Uw sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring, referenties, vergezeld van een recente pasfoto, binnen 10 dagen na deze advertentie, te richten aan de secretaris, de Heer P. Verb/ee, Mesdagplein 11, Woerden. Tel. 03480 - 38 24. Inlichtingen worden verstrekt door de secretaris en: - de voorzitter, de Heer D. Kraayveld. Telefoon 03481 -1261 -dealg. adjunct, de Heer H. van der Wilt. Tel. 02979 - 33 61. Voor onze organisatie, die zich bezig houdt met een zo optimaal mogelijke dienstverlening in een werkgebied met 45.000 inwoners, zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de volgende funkties: leidinggevend funktionaris voor het maatschappelijk werk Een bekwame kollega voor het team van 9 maatschappelijk werkers waar o.m. het groepsmaatschappelijk werk en de samenlevingsopbouw zijn on dergebracht. Hij of zij moet zich willen inzetten voor een adekwate werkbegeleiding, een kritische beoordeling en zonodig verbetering van de hulpverlening, alsme de voor bevordering van het eerstelijnswerk. Voor deze funktie is het diploma Sociale Academie met V.O. of een diploma kursus leidinggevende funktionarissen vereist. full-time leid(st)er gezins- en bejaardenverzorging die een goed funktionerend team komt versterken en stimuleren met kon- struktieve ideeën. De juiste man of vrouw voor deze funktie is flexibel naast kritisch en heeft duidelijke kontaktueie kwafiteiten. Diploma Sociale Academie. HSA. N-19of N-20 is vereist. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn voor beide funkties over eenkomstig de C.O.A.M.-regeling. Nadere informaties worden desgewenst graag verstrekt door de hoofdleid ster, een van de leidsters of maatschappelijk werkers of door de koördina- tor. Sollicitaties s v p. vóór 18 juni a.s. te richten aan de stichting voor maat schappelijke dienstverlening „Ente", Kerkstraat 35. Eibergen. Tel. (05454) 2165. De Zeeuwse C.P.J. zoekt zo spoedig mogelijk een part-time funktionaris (3/5 funktie). vereisten: - goede kontaktueie eigenschappen. - interesse in en bekendheid met het plattenland en haar bevolking. - belangstelling in en ervaring met het jeugd- en jongerenwerk. - prot. - chr. levensovertuiging. - kerkelijk meelevend. - enthousiasme om met vrijwilligers te werken. - goede redaktionele en leidinggevende capaciteiten. - in bezit van rijbewijs B - E (of bereid ervoor te gaan leren), laak: - begeleiding van groepen en afdelingen. - organiseren van regionale en provinciale vormingsaktiviteiten. - voorbereiden bestuursvergaderingen en uitvoeren van besluiten. - de uit de aard van het werk voortkomende kontaktueie onderhouden. - leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 25 jaar. opleiding: gedacht wordt aan iemand met middelbare of hogere beroepsopleiding en/of ervaring, salaris en overeenkomstig rijkssubsidieregeling jeugd- en rechtspositie: jongerenwerk. Ook zij die de urgentieopleiding aan een sociale akademie volgen of zij die een volledige dagtaak zoeken, kunnen solliciteren. Voor de laatste groep bestaat de mogelijkheid om een gedeelte van de tijd voor de C.B.T.B. te werken. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad aan het bestuur van de Zeeuw se Christelijke Plattelandsjongeren, Nareboutstraat 20, Goes. Nadere inlichtingen bij de huidige funktionaris: Theo Lorier, Abeelseweg 4, West-Souburg. tel.01180-14315. In het boeiende gebied van Oost Groningen, met voldoende voorzieningen op het terrein van sport en rekreatie, zonder lucht verontreiniging en met ruime woongelegenheid, is plaats voor een in ons projekt Open Bejaardenwerk. Het projekt bestrijkt de gemeenten Beerta, Finsterwolde en Nieuwe- schans. Gevraagd wordt: diploma Sociale Academie of een daarmee vergelijkbare^ opleiding; praktijkervaring; bereidheid om als pionier te beginnen; bereidheid om nauw samen te werken met andere disciplines. Geboden wordt: aktieve medewerking vanuit de diverse gemeenten; kantoorruimte gezamenlijk met Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging; salaris en rechtspositie volgens C.O.A.M.-regeling: minimum per maand 1.741,94 41.54 machtigingswet, maximum per maand 2.213,51 41,54 machtigingswet; een zeer boeiende werkkring. Het projekt is aangesloten bij de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Oostelijk Groningen. Nadere informatie bij: D. van den Berg, direkteur koördinator S.M.D.O.G., Postbus 90, Kloosterlaan 7 te Winschoten. Telefoon (05970) 52 62. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie, richten aan boven staand adres. De polikliniek drugs, deel uitmakend van het Consultatiebureau voor alcohol en drugs Jellinekkliniek te Amsterdam, zoekt wegens uitbreiding: full time maatschappelijk werk(st)ers Taakomschrijving: - opvang en begeleiding van druggebruikers bij hun ontwenning - deelname aan overlegsituaties binnen en buiten het instituut - het geven van informatie en advies over drugproblematiek aan der den. Van bedoelde medewerk(st)er wordt verlangd, dat hij of zij bereid en in staat is te werken in.en vanuit een team bestaande uit: arts, psychia ter, psycholoog, ex-verslaafde, groepswerker, maatschappelijk werker en verpleger. Diploma Sociale Academie is vereist. Inlichtingen bij Margriet van Oerle (bij afwezigheid Jebbigje Veenstra), telefoon 020 - 244823/255785. Sollicitaties richten aan de direkteur van onze instellingen Mr. D B W. Postma, Keizersgracht 674, Amsterdam. Werkorgaan integratie jeugdbescherming nederland i.o. vraagt een die zich in het bijzonder bezighoudt met opleidingsvragen in het kader van de jeugdbescherming. Taken: 1Het harmoniseren van beroepspraktijk en opleiding d.m.v. a. het inventariseren van de opleidings behoeften in het jeugdbeschermingsveld en de aan de onderschei den functies gestelde opleidings eisen; b. het inventariseren van de huidige opleidingspraktijk en de gewenste nieuwe vormen en inhouden; c. het creëren van contact en overleg situaties. 2. Het leggen en onderhouden van contacten met de overheid in het kader van de behartiging van oplei dingsvragen. 3. Het verstrekken van informatie over werk - en opleidingsmogelijkheden binnen de jeugdbescherming, in- clusief het scheppen van de materiële voorwaarden daarvan (aanleggen van documentatie, samenstellen van literatuur overzichten, folders, brochures enz. 4. Het participeren aan de verdere ontwikkeling van werkbeleid door het WIJN met betrekking tot training en vorming. 5. Het vervullen van secretariaats werkzaamheden t.b.v. enkele commissies, die onder het bereik van de functiegroep Opleiding, Training en Vorming vallen. 6. Het inventariseren van opleidingsverwachtingen binnen het eigen service-orgaan en het bevorderen dat aan deze verwachtingen tegemoet wordt gekomen. Vereisten: 1De aan te stellen functionaris dient van academisch of daarmee gelijk te stellen niveau te zijn. 2. Agogische ervaring is vereist; daarbij wordt zowel gedacht aan ervaring op het vlak van het uitvoerend jeugdbeschermingswerk, bij voorkeur intramuraal, als op dat der opleidingen Salariëring minimum f 23.00.- max. f 3700.- c.q. nader te overleggen. Sollicitaties binnen 10 dagen te rich ten aan de directie van het WIJN, Van Vollenhovenlaan 659, Utrecht, met vermelding op de envelop "vaca ture staffunctionaris opleidingszaken". Tel. inl. bij: Drs. B. van der Haer, en Drs. L. van der Sijs (tel. 030 - 94 41 41 De sollicitatie-procedure is toevertrouwd aan een selectiecommissie, bestaande uit een aantal medewerkers en de directie. Het verpleeghuis en reacteveringscentrum "De Egmontshof" te Oud-Beijerland (±20 autominuten van Rotterdam) vraagt een voor 24 uur per week. Vereisten: diploma sociale akademie of H.S.A. De taak zal ondermeer bestaan uit: Het voorbereiden van opnamen; Het begeleiden van opgenomen patiënten in samenwerking met andere disciplines; Hef voorbereiden van en de nacontrole op een ontslag; Het onderhouden van contacten met verzorgingstehuizen, maatschappelijke dienstverlening etc. binnen het werkgebied. Verpleeghuis en reaktivermgscentrum De Egmontshof Voor schriftelijke sollicitaties en telefonische Frans Halsstraat 1. Postbus 1119 inlichtingen kunt U zich wenden tot de Oud-Beijerland. Tel.: 01860-5100. geneesheer-dreceur van de Egmontshof. vormingscentrum "hedenesse" - cadzand voor het werk met groepen uit bedrijven. wij denken voor deze functie aan iemand met uni versitaire opleiding of sociale academie en ervaring in het bedrijfsleven en of vormingswerk. voor het werk met jongeren; voornamelijk groepen uit het onderwijs. wij denken aan iemand met sociale academie of een vergelijkbaar opleidingsniveau. "hedenesse" is een centrum voor vormingswerk in internaatsverband. de agogische staf bestaat uit 9 personen, een inwerkperiode is mogelijk, salaris volgens de in deze werksoort landelijk gestelde normen. tot de sollicitatie-procedure behoren o.a. ge sprekken met staf- en bestuursleden, schriftelijke informatie, een psychologische en medische test. inlichtingen en sollicitaties bij de soli, cie, tel. 01179-1654, "hedenesse", te cadzand (w.z.vl.). In het Hervormd Bejaardencentrum "AVONDRUST" te Strijen kunnen worden geplaatst: voor permanente nachtdienst. Sollicitaties te richten aan de directrice W.S. Ie Roy, Waleweg 2, Strijen. Adverteerders op onze wekelijkse pagina Welzijns- en Vormingswerk

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 15