Wnd. Hoofd Verpleegkundige Wnd. Eerste Verpleegkundige I/A s> Is SOCIOLOOG (M/V) nationale woningraad w GROOT-EMAUS s PROJEKTLEIDER Bethel Ziekenhuis Delf! chef boekhouding TE ERMELO ontwikkelingspsycholoog operatieverpleegkuiidige operatieassistente verpleegkundigen verpleegkundigen (dipl. A) RÖPCKEZWEERS ZIEKENHUIS HARDENBERG PRAKTIJKBEGELEIDER. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam docent(e) verpleegkunde vrije universiteit amsterdam adjunct-secretaris Groepsleid(st)er TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 JUNI 1975 Amsterdam - Baarn - Breda - Deventer - Gronin gen - Rotterdam De NWR is een belangenbehartigingsorganisatie op het terrein van de volkshuisvesting. Vanuit het hoofdkantoor te Amsterdam en vanuit een aantal rayonkantoren worden voor de aan gesloten woningcorporaties en gemeenten die gezamenlijk 800.000 woningen beheren de advies- en dienstverlening verzorgd op so ciaal, organisatorisch, financieel-economisch, juridisch, administratief en bouwtechnisch ge bied. Hierbij staat een sociale benadering en in terpretatie van ontwikkelingen centraal. Ten behoeve van het STUDIEBUREAU wordt kontakt gezocht met een Het STUDIEBUREAU houdt zich bezig met on derwerpen als huur- en subsidiebeleid, financie ring, lasten-baten analyse van stadsvernieu- wingsprojekten, etc. en richt zich daarnaast op vraagstukken van organisatorische, sociale en ruimtelijke aard. Er wordt naar gestreefd om er varingen en ontwikkelingen op het gebied van beheer, bouw en vernieuwing van woningen te konfronteren met theoretische inzichten om van daaruit bij te dragen aan de beleidsvoorberei ding binnen de verenigingsorganen. Van de nieuwe medewerker wordt gevraagd vooral de sociale en organisatorische onderwer pen voor zijn rekening te nemen, waarvan stads vernieuwing een belangrijk deel zal uitmaken. Gedacht wordt aan iemand met een universitaire opleiding met organisatie-sociologie in het stu diepakket. Kennis van huisvestings- en/of stads vernieuwingsvraagstukken strekt tot aanbeve ling. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring tot max. ca. 47.700,bruto per jaar, alsmede gunstige secundaire voorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties te richten aan NATIONALE WONIN GRAAD. Postbus 9149, Amsterdam. Op de enve loppe linksboven vermelden: P.Z. Telefonische inlichtingen bij drs. D. Hamersma, 020-172828 toestel 146. Zomer Keuning tijdschriften b.v. te Utrecht is ge specialiseerd in tijdschriften en is een onderdeel van Kluwer Uitgevers-Drukkers Voor onze financiële administratie zoeken wij contact met een die, rechtstreeks onder de direktie, verantwoordelijk zal zijn voor de boekhouding van onze uitgeverij. Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit de verslaggeving, de interpretatie van de verslaggeving, voorbereiding van begrotingen en lange termijnplan, kostprijs, calculaties, analyse van de resultaten e.d. Wij denken aan iemand van ongeveer 30-35 jaar die in het bezit is van het SPD 1 en 2. Aangezien de administratie gedeeltelijk gevoerd wordt met behulp van computers, kan bekendheid met automatische informatieverwerking als aanbeveling dienen. Naast een interessante werkkring en honorering, kennen wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, o.m. 8% vakantietoeslag en een gratificatieregeling. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Personeelszaken van: Zomer Keuning tijdschriften b.v., Tolsteegsingel 1 te Utrecht. Telefoon 030- 517824. !n ons behandelingsinstituut voor minder begaafde kinderen en jeugdigen vragen wij per 1-4-75 een Taakomschrijving: diagnostische werkzaamheden het geven van adviezen met betrekking tot de behandelingsplanning het meedenken in onze staf. waar onder meer een tweetal psychologen en een tweetal pedagogen deel van uitmaken, over het te voeren beleid. Enige gedragstherapeutische ervaring strekt tot aanbeveling. Pos. christelijke levensopvatting: Wij bieden: salarisgrenzen van 2.715,53 tot 4.786,04 per maand pensioenregeling van het P.G.G.M. een woning is eventueel beschikbaar. Nadere informatie wordt verstrekt door Mej. A. M: van Gompel. psychologe, telefoon (03417) 23 45 teugel 118. De Stuurcommissie Hoger Economisch en Administratief onderwijs Vraagt met ingang van 1 augustus 1975 of later een: in volledige dienst, ten behoeve van de leerplanontwikkeling h.e.a.o. in het kader van de sa menwerking W.O. - H.B.O. Van de te benoemen medewerker/ster wordt verwacht dat hij/zij: zorgt voor de goede kommunikatie tussen allen bij de leerplanontwikkeling h.e.a.o. betrokke nen onder superv isie van de stuurcommissie de werkzaamden van de verschillende vaksekties, die zich bezighouden met de samenstelling van een leerplan koördineert de informatie aan derden over deze leerplanontwikkeling behartigt. Vereist: doctoraal of m.o.-examen, waarbij de voorkeur uitgaat naar economische wetenschappen, han delswetenschappen of recht; ervaring in hethogér beroepsonderwijs (h.e.a.o.) en/of in het bedrijfsleven; kennis van de recente ontwikkelingen bij het hoger beroepsonderwijs (h.e.a.o.) Salariëring en andere voorzieningen volgens rijksregeling (maximaal 5487.-) Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de koördinerend inspecteur e.a.o., de heer drs. H.H. Ensing, Van Kingsbergenplein 27 te Haarlem (023 - 24 32 46). Sollicitaties worden ingewacht vóór uiterlijk 30 juni a.s. en dienen te worden gericht aan de sekretaris van de stuur commissie, de heer W. van Dun, Vogelkersstraat 8 te's-Gravenzande. Op onze operatieai'deling ontstaat in het najaar een vakature. Ter voorziening hierin wordt tegen medio 1975 gevraagd een Naar gelang van ervaring zal de aanstelling in een bepaalde rang geschieden of een Inlichtingen worden gaarne (tel.)verstrekt door het hoofd van de afdeling. Er. Dijkstra, tst. 120. Tevens wordt, ter versterking van de Verpleegkundige Staf op de afdeling chirurgie en neurologie/psychiatrie, contact gezocht met in het bezit van diploma Ziekenverpleging A. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A (wnd. 1ste) met toekomstige verdere promotiemogelijkheden. en met enkele ter vervulling van komende vacatures op meerdere afdelingen. Verzoeken om inlichtingen over de twee laatst genoemde funkties en sollicitaties te richten aan mevrouw Zr G. J. Besten, wnd. direktrice. In ons modern algemeen ziekenhuis met 364 bedden komen op de afdeling gynaecologie de funkties vrij van In de rang van Eerste Verpleegkundige In de rang van Verpleegkundige A De afdeling gynaecologie telt 42 bedden. Wij verwachten van de kandidaten dat zij gevoel hebben voor open werkverhoudingen'en bereid zijn een positieve bijdrage te leveren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie, op onderstaand adres. Ten behoeve van de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundi ge wordt gevraagd een Zijn takenpakket omvat o.m. het volgende: - Samen met de reeds aanwezige praktijkbegeleiders leerlingen hulp bieden bij het ontwikkelen van een juiste grondhouding. - Stimuleren van een goede afstemming tussen de opleiding in de kursus en de afdeling. - Omzetten van leersituaties in leerervaringen. - Meedenken in de ontwikkeling van het opleidingsbeleid. Gedacht wordt aan een B-verpleegkundige, 'die een op de praktijkbegeleiding gerichte opleiding heeft gevolgd of een er varen B-verpleegkundige die bereid is die opleiding te gaan volgen. Van gegadigden wordt verwacht dat ze hun werk doen vanuit een Christelijke levensovertuiging. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer J.B. Aarnoudse, Hoofd van de opleiding, tel. 03417-4848, toestel 437. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de Geneesheer-Direc teurvan v Psychiatrisch Ziekenhuis i Ermelo De School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit te Amstelveen vraagt voor de preklinische periode een De taak bestaat ondermeer uit: het geven van lessen verpleegkunde, het coördineren van activiteiten betreffende de studieperiode, het onderhouden van contacten met het praktijkveld. - Van de sollicitanten verwachten wij dat zij bereid zijn actief deel te nemen aan het denken over en het vormgeven aan de opleiding. Vereist is het diploma Ziekenverpleging A, ruime verpleegkundige ervaring en een voltooide docenten-opleiding. Onderwijservaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de directeur van de school, de heer I. C. van Grasstek, telefoon020 - 548 42 37. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot een week na verschijning richten aan de personeels dienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van Nr. S.v.V. 5). Voor de Universiteitsraad wordt op korte termijn gezocht een Gedacht wordt aan een jong academicus (jurist) met bij voorkeur bestuurlijk-administratieve ervaring. Kandidaten dienen te beschikken over een kritisch-analytische geest en goede stylistische vaardigheden en in staat te zijn zelfstandig en nauwgezet te werken. Het vermogen een activerende rol te spelen geldt als een belangrijke eis. Deze verantwoordelijke functie.omvat het optreden als secretaris van vrijwel alle raadscommissies. Hiernaast assisteert betrokkene de secretaris en vervangt hem zonodig. Van gegadigden wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt voorshands maximaal f 3.334,- per maand (bruto en ex. f 45,- machtigingswet). De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. De secretaris, mr. F. F. G. Postema, zal over de functie gaarne, inlichtingen geven onder telefoonnummer 020 - 548 36 33. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 001-1235, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. Brieven met volledige inlichtingen te richten aan de directeur Reymei de Graefweg 3. Delft. Teiefoon 015-56 93 40. UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht 'DE GEMZENSPRONG' TE ROTTERDAM In dit jongenshuis met 2 groepjes van 12 werkende jongens kan geplaatst worden een Minimum leeftijd 23 jaar. Positief christelijke levensopvatting. Het betreft hier een interessante werk kring onder opgroeiende jeugd. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Brieven met volledige inlichtingen zo spoedig mogelijk aan het Hoofd van het Tehuis, dhr. H. Gringhuis, 2e Middellandstraat 19 Rotterdam-3003, telefoon (010) 77 15 05.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12