Eén zomer vol verrassende Bijenkorfprijzen Gelukkig zijn in een fijn interieur Detekent: gelukkig zijn met meubelen van Piet Klerkx Een garantie voor jarenlang woongenot! piet klerkx waaluijk zanddonk bM. Zomerzoeken met... de Biienkorfj^Jg een LERA(A) R (ES) VAVO, een LERA(A)R(ES) M" 69.75 Italiaanse vormgeving, verrassend origineel. Het prachtigste natuurleder, onverwoestbaar sterk. Superkomfortabel door extra dikke kussens. Deze verrukkelijk mooie zitkombinatie is een werkelijk rijk bezit. Heerlijke ruime driezitsbank en twee magnifieke fauteuils. ^4 Piet Klerkxprijs: Tot in details subliem is deze aanbouwwand in diep glanzend mahonie. Grote glasvitrine, TV-kast, bar etc. Héél mooi kwalitatief onberispelijk. Totaal 360 cm breed, 220 cm hoog, Piet Klerkxprijs: Zeshoekige kolomtafel, eveneens in mahonie en daarbij passend de vier elegante'stoelen, zittingen en ruggen bekleed met modern gedessineerde glansvelours. Kompleet Piet Klerkxprijs: Prof. Kamerlingh Onnesweg 8, Waalwijk ZANDDONK tel. 04160 - 36981 Sprookjesachtig mooi is het velour$beklede, tweepersoonsbed (160x200 cm) met gekapitonneerde achterwand: T De zesdeurs-spiegelkast (3 m. br., 220 cm hg. en 50 cm diep) schept een zeer bijzondere sfeer en is uitermate praktisch. Met de twee nachtkastjes, in mahonie uitgevoerd, kompleet, Piet Klerkxprijs: Spreiding betaling mogelijk Franco thuisbezorging Ook op maandag en zaterdag geopend Vrijdag koopavond tot 9 uur CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR OPLEIDING VAN GEZINSVERZORGSTERS VONDELSTRAAT 69, AMSTERDAM Op 1 Mei 1975 heeft MEVROUW H.M. VAN STEENBERGEN- JOCHEMSEN haar funktie als Direktrice van onze school beëin digd. OUD-LEERLINGEN EN ALLEN die op een of andere manier met haar hebben sa mengewerkt, geven wij graag gelegenheid om tij dens een receptie afscheid van haar te nemen op VRIJDAG, 20 JUNI a.s. van 15-17 uur. In het Woestduincentrum, Woestduinstraat 18, Am sterdam. HET BESTUUR. De Centrale Commissie voor het Chr. Huishoudonder- wijs te Arnhem vraagt, In verband met uitbreiding, voor de CHR. HUISHOUDSCHOOL te OLDEBROEK In het bezit van de hoofdakte en bij voorkeur de akte En gels LO. Volledig lesrooster. Datum indiensttreding: per 1 augustus a.s. of zo spoe dig mogelijk daarna. Een woning is beschikbaar. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direktrice, mevrouw A.J. Twigt-Vasse, tel. 05253 -1518. Sollicitaties s.v.p. binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan bovengenoemde Central^ Commissie, Zijpendaalseweg 53A te Arnhem. De Centrale Commissie voor het Chr. Beroepsonderwijs te Arnhem vraagt, in verband met uitbreiding, voorde CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP ..DE DRIE SPRONG "te ERMELO in het bezit van de hoofdakte en de akte Duits LO. Volledig lesrooster. Datum indiensttreding: per 1 augustus a.s. of zo spoe dig mogelijk daarna. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur, dhr. J. van Pijkeren, tel. 03417 - 34 51, of na de schooluren 03417 - 2919. Sollicitaties s.v.p. binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan bovengenoemde Centrale Commissie, Zijpendaalseweg 53A te Arnhem. TROUW/KWARTET DONDERDAG 5 JUNI 1975 Zomeravondverlichter: 'n stevige kunststof wandlamp. waterdicht, weerbestendig en slagvast, met een naturel glazen ballon. Heel eenvoudig te monteren in de tuin. op het terras, het balkon, waar u maar wilt. Diameter bol 20 cm. Als prijswinner Afd. verlichting fifi - *ln de Arnhemse Bijenkorf kunnen deze artikelen alleen via klantenservice besteld worden. Ketelstraat, (085)229122. Baltic landelijk servies. Voor uw buiten huisje, of als speciaal tuinservies. De prijs zal geen spelbreker zijn. want enkele nauwelijks zichtbare foutjes bezorgen u een plezierige korting. Een 23-delig 6-persoons servies, dat anders 243.75 kost, is nu als prijswinner 170 VP/B 1368 Uiteraard is alles ook los verkrijgbaar. Borden normaal v.a. 5.85, nu v.a. 3.95, kop en schotels normaal 6.35 nu 4.95, slabak normaal 20.35 nu 14.95 Afd. Functioneel eten De Moulinex mixer/blender mengt en mixt alles wat u wilt. in een ruime mengbeker van 1 liter, en vliegensvlug dankzij het sneldraaiende roestvrijstalen mes. Vlug te reinigen. Vermogen 310 W, verbruik 4 cent per uur. 4Q Afd. eleclr. separaten National TV 505 zwart/wit t.v., de technical look lilliputter onder de t.v.'s met een haarscherp beeld van 14 cm en een ingebouwde telescoop-antenne. Werkt op het lichtnet, een 6-volts accu of batterijen. De ideale kleine vakantie-t.v. Licht van gewicht (3,5 kg) en ook aan de prijs zult u niet al te zwaar tillen: adviesprijs 559.- Bijenkorfprijs A CQ 1 jaar garantie f Oranje of bruine parasol, om u onder te verschuilen wanneer de zon wat al te opdringerig wordt. Afgewerkt met een witte bies en wat beweeglijke kwastjes. Heel royaal van formaat: diameter 180 cm. Niettemin bescheiden van prijs: Wanneer u wat zomergroentenen zo in de diepvries wilt bewaren voor deze winter, is dit folie-automaat een handig hulpje. Snijdt en last volautomatisch reuk- en smaakvrije plastic zakjes, die luchtdicht gesloten worden. Met thermostaat, controlelampje en folierol. Vermogen 60 W, verbruik 1 cent per uur. Adviesprijs 74.95, Bijenkorfprijs normaal 69.95 maar als prijswinner 59.95 Losse folierollen 12 meter zijn er per pakje van drie van 9.95 voor 7.95 Afd. electr. apparaten Vakantieplezier in de Bijenkorf: T.V.-tennls. Dit unieke spel is ook in de huiskamer te spelen, door middel van een apparaat dat op elk t.v.-toestel kan worden aangesloten. Wie het nog niet kent, kan er binnenkort mee kennismaken in de Bijenkorf en o.a. in het strijdperk treden tegen Bert van Gorcum, ervaren t.v.^tennisser. Als u van hem wint mag u deelnemen aan de eerste Nederlandse Kampioenschappen T.V.-tennis en wint u wellicht een gratis t.v.-tennisspel. Bert van Gorcum is op 5 en 6 juni in de Amsterdamse Bijenkorf, op 7, 9 en 10 juni in Rotterdam, op 11 en 12 juni in Den Haag, 13 en 14 juni in Eindhoven Aid. radio/t.v. En 16, 17 en18 juni in Arnhem. Afd. grammofoonplaten Kelen kraken. Eeuwenoude vulkanische keien uit het verre Mexico, die van binnen meestal de prachtigste kristallen bevatten. U mag ze zelf kraken met een speciaal apparaat, afkomstig uit het museum 'De oude Aarde' te Giethoorn. Bevat de kei geen kristallen (gebeurt niet vaak, maar kén voorkomen) dan mag u een nieuwe kei van dezelfde prijs uitzoeken en kraken. Zijn de kristallen in de kei meerwaard dan u ervoor betaalde, dan doen wij vrijblijvend een bod op uw kei. Er kan gekraakt worden vanaf 10 uur 's morgens. In Amsterdam op 5, 6 en 7 juni, in Den Haag op 9.10 en 11 juni. in Rotterdam op 12, 13 en 14 juni. in Eindhoven op 16, 17 en 18 juni en in Arnhem tenslotte op 19. 20 en 21 juni. Textiel beschilderen. Met behulp van een nieuw soort verfstitt is het mogelijk alle soorten textiel zelf te beschilderen. Per stuk kosten de stiften 8.25. Vanaf 5 juni worden ze gedemonstreerd in elke Bijenkorf. 21 juni de langste dag, een dag om te vieren 'De Langste Dag' fletsdauwtraptocht. Op zaterdag 21 juni organiseert de Bijenkort voor ieder die voor dag en dauw uit de veren is, een fietstocht langs allerlei natuurschoon. Onderweg zijn er pleister plaatsen en de tocht eindigt om circa 9.00 uur aan welgevulde Zweedse ontbijt tafels. Wie graag wil meefietsen en genieten van het Zweedse ontbijt, kan zich nu al opgeven bij onze afdeling klanten service. Alles js gratis. Zorgt u wel zelf voor een fiets? Ook de meesterbanketbakker en de chef kok zijn in een heel zonnige bui. Yan frisse, rode aardbeien maakte de meester banketbakker heerlijke aardbeientaarten en aardbeienvlaatjes. De vlaatjes kosten 1.85, de taarten 7.25 en 8.75. En omdat de chefkok niet wilde achterblijven bereidde hij van de eerste zomergroenten enkele voortreffelijke salades (geldt niet voor Arnhem). Gebaksland/co.ffeeshops/reslaurant Helderwit vliegeniersjack met capuchon en authentieke Amerikaanse luchtvaart- vignetten voor en achter, om bijvoorbeeld te dragen in een vliegtuig op weg naar verre, plezierige oorden. Het materiaal is wasbaar. sterk synthetisch papier. Maten 36 t/m 40. Exclusief voor de Bijenkorf. 4Q QE Teenclub Kodak Instamatic 192 camera, onvde lot gevallen van de zomer vast te leggen, 't Gaat zonder problemen:afstand-instelling is niet nodig en de belichting wordt ingesteld met behulp van weersymbolen. Parallax-correctie voor afstanden korter dan 1.8 meter. In geschenkverpakking met llitsblok, Kodacolor II.-film, draagriempje. Adviesprijs 107.80, Bijenkorfprijs Afd. foto/film ftS_- Stevig luchtbed dat u graag wat comfort verschaft op het strand. De ene kant is vrolijk gestreept, de andere kant effen. Als het bed dubbel wordt gevouwen is het een comfortabele fauteuil. Toch maar AM,37.95 V Tikkeltje bloot zonnejurkje dat niet opziet tegen een lange reis in een koffer: 't is nagenoeg onkreukbaar. In groen, bleu of beige pastel, royaal overdekt met bloempjes. Maten 38 t/m 44.- CQ 7 Afd. japonnen V51 Shawl ën strohoed, om uw zomermode te vervolmaken met een vleugje elegance. De katoen-achtige shawl met roaring twenties motieven op een bleu poudré, pistache, cyclaam of zalm fond meet 60 x 60 cm. g QE Afd. nouveauté's »ww De naturel strohoed voelt zich heel goed thuis bij bijvoorbeeld de khakimode. Afd. hoeden 9.95 Als u veel houdt van het zomerse strand leven is een bikini extra echt niet over bodig. Bijvoorbeeld deze lycra bikini, heel elastisch en met een uitstekende pasvorm. Gedessineerd in wit op een zwart, blauw of bordeaux fond. Maten 36 t/m 44. En 'n gepaste prijs: 35 Dezelfde bikini is er ook met een voor gevormde BH, maten 38 t/m 46. a p- Bad-/ en boulevardshop Hwi"

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8