J Dat ze er leuk uitzien in de zon en dat dat tóch voordeliger kan. dat te non CM! Met poetsen alleen redt uw auto het niet. uiann's bouwkundig calculator bij volkshuisvesting amsterdam EINDEXAMEN GEDAAN EMPLOYEdn.ofvr.) ziekenverzorgende PERSCOMBINATIE N.V. ADMINISTRATIEF ASSISTENTE een LERARES N XII of N XIX, MEDEDELING Het Onderwijs vraagt donderdagmorgen 1e post TROUW,KWARTET WOENSDAG 4 JUNI 1975 14. "De Poort" en "Horizont" zijn 2 verpleeghuizen uitgaande van de Protestants Christelijke Stichting voor verpleging van bejaarden en langdurig zieken te Amsterdam. Er is nu een gelegenheid om zich aan te melden voor de opleiding van Deze opleiding is voor jonge mensen, die geïnteresseerd zijn in dit beroep. De opleiding begint 1 september 1975 en de duur is 2 jaar. Er zijn natuurlijk wel een paar eisen om toegelaten te worden. Je moet minimaal 17 jaar zijn. Je vooropleiding is bijv. Mavo, Inas, O.V.B. of van vergelijkbaar nivo. Je gaat al direkt bij aanvang van de opleiding verdienen, volgens de landelijke richtlijnen van 1.048,64 tot 1.254.50, afhankelijk van leeftijd. Je krijgt bovendien 7'/2% vakantietoeslag en eenmaal per 14 dagen vergoeding van reiskosten, die je maakt om naar je familie te gaan. Wil je er meer over weten, bel of schrijf naar mevrouw G. A. Frijlink-Otten, verpleegkundig adjunkt-direklrice. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, tel. 020 - 82 63 05. uitgeefster van ondermeer Het Parool, de Volkskrant, het Nieuw Utrechts Dagblad en Trouw heeft voor de diverse sektoren in haar concern een centrale personeelafdeling, waarin o.a. een aantal personeelchefs werkzaam zijn, die elk met de steun van één of meer assistentes, een deel van het personeelwerk voor een aantal van die sektoren verzorgen. Voor het grafisch-technisch' bedrijf en het transportbedrijf wordt dit personeelwerk, dat zeer gevariëerd maar ook gecompliceerd is, verricht door de funktionarissen, zoals getekend in bijgaand schema: pers.chef. -jass. pers. chef| adm. ass. (half-time) adm.ass. putput De laatste, maarzeker niet onbelangrijkste schakel in dit team, gaat ons verlaten en daarom zoeken wij op zo kort mogelijke termijn een Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het verzorgen van de „output" naar zowel de sektoren als de loonadministratie (d.w.z. gegevens bestemd voor verwerking in de computer), het in algemene zin assisteren van de personeelchef en assistente-personeelchef voor wat betreft agendering, archivering, enig typewerk, salarisberekening, mutaties in personeelsbestand etc. Hiervoor vragen wij iemand met: grote akkuratesse eigen initiatief vermogen om in teamverband te werken (minimaal) HAVO-niveau goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling Perscombinatie, Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. de heer L. Stomps, die u ook telefonisch verder kan informeren. Het telefoonnummer is (020)-914400, toestel 365. Hiervoor bieden wij: aantrekkelijke primaire arbeidsvoor waarden met groeimogelijkheden bij een bevredigend funktioneren een eveneens aantrekkelijk pakket se cundaire arbeidsvoorwaarden De Centrale Commissie voor het Chr. Huishoudon- derwijs te Arnhem vraagt voor de CHR. HUISHOUDSCHOOL te AAL TEN voor een volledig lesrooster, per 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het chris telijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de direk- trice, mej. W. van der Kieft, tel. 05437-2884. Sollicitaties binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan bovengenoemde Centrale Commissie, Zijpendaalseweg 53 A te Arnhem. Bad- en strandn ieuws van C&A: De kleine zwenunertjes hebben mi bad- en strandspullen nodig. Daar is C&A heel goed in. Ze moeten lekker in hun hlootje in de zon en C&A zorgt ervoor dat dat héél voordelig kan. Wat leuk voor die kleine hummels! Voor pittige figuurtjes 'n kleurige bikini met grote en kleine figuurtjes. Pril gevormd topje en perfekt broekje. In zachte zijde-glanzende polyamide. 152-167 ho opvallend speels van dessin en kleur is deze zachte zijde-glanzende bikini van polyamide. 128-140 jaT Bikinietje half-om-half in kontrastkleurtjes gegarneerd met lieve bloemknoopjes. Zacht polvamide. QfO 92-116 ö^u 'n Prima pasvorm heeft deze jongenszwembroek. Zachte gladomsluitende polyamide in moderne dessins. Q 152-176 U kunt poetsen wat u wilt, maar de motor moet by het rijden het werk doen. Vaak zwaar-werk, YfllCT—t~\" vaak héél zwaai- werk. Gelukkig is Wynn's er. Voor /bij de olie. Om de motor een handje te helpen. Wynn's zorgt voor minder slijtage van de bewegende delen. Wynn's zorgt voor betere motor-prestaties. Wynn's houdt uw motor langer in tóp-konditie, Wynn's geeft éxtra bescherming tijdens de inrijperiode. Wynn's neutraliseert schadelijke zuren in de olie. Met Wynn's kunt u bovendien de garantie-periode op uw motor met 6 tot 9 maanden verlengen. Dat is mee genomen in deze dure tijd. Vraag uw garage even naar Wynh's. Dat is de moeite waard voor u en uw auto. Importeur voor Nederland: Agar E.V. Prins Mauritslaan 104, Postbus 9016, Den Haag. Telefoon (070) 546100 Wynn's, omdat een auto nooit beter is dan z'n motor. De Technische hoofdafdeling van de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting begeleidt alle woningbouwplannen, welke met overheidsgelden en/of -garanties worden gebouwd, vanaf het eerste vooroverleg tot en met eindoplevering. Op deze afdeling ontstaat wegens pensionering een vacature van bouwkundig calculator. Zijn taak bestaat uit: maken van begrotingen voor nieuwbouw en vernieuwbouw van woningen en bejaarden tehuizen; controleren van en adviseren over architecten- en aannemings begrotingen; geven van kostenadviezen bij het ontwikkelen van woningbouw plannen; beoordelen van prijsaanbiedingen. Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met: a. HTS-diploma (bouwkunde); b. cursus calculatie; c. ruime ervaring in het bouw bedrijf. Leeftijd bij voorkeur niet boven 40 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal ƒ3.339,- bruto per maand, verhoogd met ƒ45,- ingevolge de Machtigings wet. De voor overheidspersoneel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. gemeentelijke dienst volkshuisvesting amsterdam Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C 8283 Solliciteer dan eens bij Leidsche Wolspinnerij N.V. (neveda) Wij hebben nog plaats voor een jeugdig met MAVO-opleiding en ambitie voor een werkkring op onze exportafdeling tegen een uitstekende honorering en een aantrekkelijke winstdeling. Uw brief, bezoek of telefonische aanmelding aan: Afdeling personeelszaken Spoorlaan 2, Veenendaal. Tel. 08385-12541. aan de adverteerders in de rubriek In verband met de grote hoeveelheid zet-advertenties voor onze zaterdagbladcn, dienen advertenties voor deze rubriek Het onderwijs vraagt uiterlijk in het bezit van de advertentieorderafdeling van de Chr. Pers, Postbus 859 te Amsterdam te zijn. U gelieve uw opgave derhalve tijdig in te zenden. HOE RMK IK DIE KOFFIEPOTTEN KWIJT DIE IK ZO VOORDELIG HEB INGEKXHT 't staat in de krant iedere dag weer

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14