de verpleging heeft u nodig directeur van de opleidingsschool. J V U3 ALGEMEEN ZIEKENHUIS WINTERSWIJK de Egmontshof fysiotherapeut(e) afdelingshoofd eemeroord groot°schuylenburg A HOOFD FYSISCHE THERAPIE eerste fysiotherapeut! e) HOOFDVERPLEEGKUNDIGE IN ALGEMENE DIENST BEROEPSKEUZE IN DE ZWAKZINNIGENZORG OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" hoofd NEDERLANDSCHE DOK rEN SCHEEPSBOUW MIJ. v.o.fJ BEDRIJFSVERPLEGER leerling-verplegenden verpleegkundigen TROUW/KWARTET ZATERDAG 31 MEI 1975 Reactiveringscentrum en Verpleeghuis "Den Ooiman" te Doetinchem vraagt een die belast wordt met de dagelijkse leiding van deze afdeling, waarin 7 personen werkzaam zijn. Tevens bestaat er een vakature voor een De inrichting heeft 201 bedden, waarvan 135 voor somatisch zieken en 66 voor geestelijk gestoorde bejaarden. Een uitbreiding op korte termijn met 72 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden is in voorbereiding. Een naburig verpleeghuis met 54 bedden alsmede een polikliniek is ook aan onze zorg toevertrouwd. volledige dagtaak Salaris nader overeen te komen Geen weekenddiensten Welvaartsvast pensioen Hulpverlening bij huisvesting Het bezoeken van de afdeling, die uit enkele ruime oefenzalen met individuele behandelruimten, fysiotechnische afdeling en hydrotherapie bestaat, kan op afspraak gebeuren met de geneesheer-direkteur, de heer A. van Vliet, die tevens inlichtingen verstrekt (tel. 08340 - 2 65 41 Sollicitaties te richten aan de direktie van "Den Ooiman", Groot Hagen 6, Doetinchem. Het verpleeghuis en reactiveringscentrum "De Egmontshof" te Oud-Beijerland 20 auto-minuten van Rotterdam) vraagt voor haar afdeling fysiotherapie een Verpleeghuis én reaktiveringscentrum De Egmontshof Frans Halsstraat 1, Postbus 1119, Oud-Beijerland, telefoon 01860-5100. Dit verpleeghuis is momenteel nog in aanbouw. Per 1 maart 1975 zijn de eerste patiënten op genomen. De capaciteit zal bedragen 186 bed den, waarvan twee-derde voor somatische en één-derde voor psychogeriatrische patiënten. De afdeling fysiotherapie bestaat uit een oefen zaal, een ruimte voor fysiotechniek, alsmede één voor hydrokinesie, met vlinderbad en loop- bad. Van de betrokken fysiotherapeut wordt gevraagd, indien mogelijk ervaring in het wer ken met verpleeghuis patiënten. Voor schriftelijke sollicitaties en telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot de geneesheer-directeur van de Egmontshof. Het bestuur van de door het Diakonessenhuis en het Ziekenhuis Oudenrijn opgerichte Stichting Opleidingsschool verplegende en verzorgende beroepen in de gezond heidszorg te Utrecht roept gegadigden op voor de functie van De school verkeert in het stadium van oprichting. Het is de bedoeling, dat in de loop van 1976 de theoretische opleidingen voor verpleegkundige A en ziekenverzorgende ,die door boven genoemde ziekenhuizen worden verzorgd aan de school zullen worden toevertrouwd, hetgeen betekent, dat de school in ieder geval circa 450 leerlingen zal tellen. Van de te benoemen directeur wordt een belangrijke bijdrage verwacht bij de opzet en uitbouw van de school. In dit verband zai hem de gelegenheid worden geboden zich te oriënteren in andere reeds bestaande opleidings scholen. De directeur is bij voorkeur een verpleegkundige en dient in het bezit te zijn van een onderwijsbevoegdheid. Van de directeur wordt verder verwacht dat hij ervaring heeft in leidinggeven. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring, overeenkomstig het belang van de functie worden vastgesteld. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. M. S. Kruyt, verpleegkundig directrice van het Diakonessenhuis, telefoon 030 - 52 81 11, en J. M. van den Berg. medisch directeur van het Ziekenhuis Oudenrijn, telefoon 030-93 87 41. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur mr. J. H. Peters, van Heuven Goedhartlaan 1, Utrecht. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Door studieplannen van de huidige funktionaris komt per 1 september 1975 weer de funktie vacant van De funktiè omvat de volgende taken: - de dagelijkse leiding van de personeelsbeztting van de verpleegafdelingen - werkbegeleiding van de afdelingen - onderzoeken, introduceren en begeleiden van nieuwe verpleegtechnieken en methodieken - studie en toepassing van nieuwe ontwikkelingen t.a.v. professionalisering van het beroep - selectie verpleegkundig personeel - introductie nieuw personeel. De voorkeur gaat uit naar iemand die de hogere opleiding voor verpleegkundigen heeft gevolgd. Het recentelijk gevolgd hebben van de stafopleiding is minimum voorwaarde. Tevens zijn goede contactuele eigenschappen en het kunnen werken in teamver band vereisten. Aanstelling geschiedt in de rang van Hoofdverpleegkundige A. Voor sollicitatie en/of verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot zr. B. Raay- makers, verpleegkundig direktrice van het RODE KRUIS ZIEKENHUIS, VONDELLAAN 13, BEVERWIJK. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Wij vragen met spoed voor de opname-afdeling (heren) een Zij/hij zal worden belast met de direkte leiding van de opname-afdeling, die 43 bedden telt. Tot haar/zijn taak dient o.m. gerekend te worden: het mede zorgdragen voor een goede organisatie, het begeleiden van (leerling) verpleegkundigen, het leggen en onderhouden van funktionele kontakten met andere disciplines en afdelingen. Naast ervaring in een leidinggevende funktie, dient de kandida(a)t(e) in het bezit te zijn van het diploma B-ziekenverpleging, eventueel stafopleiding, terwijl een aanvulling met het diploma A-ziekenverpleging een aanbeveling is. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Zr. J. Risseeuw, verpleegkundig adj.-direkteur (tel. 05905-1331). Kandidaten voor genoemde funktie kunnen hun schriftelijke sollicitatie sturen aan de heer C. A. de Graaf, adj.-direkteur personeelszaken Dennenoord, Zuidlaren. nederlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Heb je of krijg je dit jaar MAVO-4 INAS of een gelijk waardig diploma en wil je je oriënteren over een driejarige opleiding Wij houden oriënteringsdagen op: ZATERDAG 14 JUNI EN ZATERDAG 28 JUNI van 9.30 tot 12.30 uur. Je kunt bij ons de middagmaaltijd gebruiken, je ouders of vrienden en kennissen zijn welkom. Indien je niet over eigen vervoer beschikt, kun je gebruik maken van onze bus, die tussen 8.50-9.20 uur een pendel dienst zal rijden tussen station Hilversum, uitgang "Over het spoor" (perron verlaten via de tunnel en daarin rechts af) en "Eemeroord". Indien je aanwezig wilt zijn, stuur dan een berichtje of bel ons op, telefoon 02150-52741 toestel 431 dan ontvang je uitgebreide documentatie. Ook zonder bericht ben je op voor noemde tijden welkom. In dienst treden is mogelijk vanaf heden als aspirantleer ling of als paviljoens-assistente. Wij kunnen rekening hou den met je vakantie-afspraken. "Eemeroord" ligt tussen Baarn en Hilversum aan de Zand- heuvelweg. Komende van Hilversum rijdt men via de Minckelerstraat langs Anna's Hoeve in de richting van Baarn. De ingang be vindt zich links van deze weg. eemeroord/Groaneveld 26, Baam, telefoon 02150 - 52741 Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Op onze afdeling van jonge, meervoudig gehandicapte kinderen, ontstaat binnenkort de vacature van Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige A+Z of een A-verpleegkundige met er varing in de zwakzinnigenzorg of een Z-verpleegkundige, die ruime ervaring heeft met bedlegerige, zwakzinnige kinderen. Van deze functionaris wordt verwacht dat hij/zij goede contactuele en organisatorische kwaliteiten bezit en in teamverband kan werken. Minimum leeftijd 25 jaar. Een positief christelijke levensbeschouwing is vereist. Inlichtingen worden verstrekt door de adjunct-directrice. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur. Wij zoeken voor onze BEDRIJFSGENEESKUNDIGE DIENST een in het bezit van diploma A en B ziekenverpleging. In deze interessante, veelzijdige en zelfstandige funktie maakt men deel uit van een goed kollegiaal team, dat zijn diensten verleent aan een groot werk nemersbestand, waarvan ook buitenlanders deel uitmaken. In dit team bestaat een taakverdeling in verband waarmee kennis van de toxicologie op prijs wordt gesteld. Geboden wordt: gunstige salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, prettige werkomgeving temid den van een moderne outillage. Sollicitaties te richten aan de Nederlandsche Dok en Scheepsbouw Maatschappij v.o.f., afdeling Perso neelszaken, Postbus 701, Amsterdam-Noord. Telefoon 020-21 3456 toestel 2364. In onze inrichting, waar 800 pupillen worden behandeld en verzorgd, kunnen voor de nieuwe opleiding, die in september 1975 van start gaat, worden geplaatst: Wij zoeken meisjes die minstens 16'/z jaar oud zijn, met een protestants-christelijke levensovertuiging. En in het bezit zijn van (of dit jaar hopen te behalen) een MAVO-, INAS- of KV/JV-diploma, of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Zij kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jarige opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regeling - reiskosten 2x per maand naar en van de ouderlijke woning, onder aftrek van f 2.50 per retourreis. Voor telefonische informatie kunt u zich weriden tot br. G. P. Bijlsma, hoofd Verpleegdienst, tel. (05760) 60906, toestel 29. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. tl I 0- g do |QEE Het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk is 'n ziekenhuis in de (prachtige) Gelderse Achterhoek. Het heeft een kapaciteit van ca. 200 bedden. Behalve een efficiënt funktionerend ziekenhuis is het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk een prettige werkgemeenschap. Wij vragen voor onze kinder - en kraam/gynaecolo- gieafdeling op korte termijn Voor de kinderafdeling is kinderaantekening noodza kelijk. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehou den. Bij het zoeken naar woonruimte zal alle mede werking worden verleend. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Verpleeg dienst de heer F. de Boer, Eelinckstraat 37, Winters wijk. Telefonisch kunnen inlichtingen worden verkre gen onder 05430 - 35 45, toestel 112.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20