I wolfhezé LEERKES s efpkthA academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam part-time medisch bibliothecaresse(is) UNIEKIN NEDERLAND nationale raad voor maatschappelijk welzijn Pd LEERLING BEJAARDENHELPSTERS vrije universiteit amsterdam ontwikkelingseconoom PEUGEOT een wonder op wielen GEMEENTE EDE GEMEENTE SECRETARIS A MEDEWERKER verpleegkundig directeur vrije universiteit amsterdam een econoom Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-2 TROUW/KWARTET ZATERDAG 31 MEI 1975 eigen haard eiken waard Permanente expositie van een specialist in massief eiken stijlmeubelen APELDOORN - MAR1ASTRAAT76-TEL. 05760-18813 HOENDERLOO - KRIMWEG 35 - TEL. 05768 - 324 APELDOORN - MARIASTRAAT 64. eisenhowerlaan 146 - 's-gravenhage De NRMW is een privaatrechtelijk nationaal orgaan voor overleg en advies op de terreinen samenlevingsopbouw en maatschappelijke dienstverlening. Als zoda nig treedt de raad ook op als gesprekspartner van de overheid. Het buro van de NRMW is het uitvoerend lichaam van deze organisatie en bestaat uit een aantal beleids- en service-afdelingen. Een van deze afdelingen is de raad gevende afdeling organisatie-ontwikkeling (rao). Deze afdeling heeft tot taak de beleidsvoorbereiding van de NRMW voor algemene vraagstukken en spe ciale vraagstukken op het gebied van organisatie-ontwikkeling, management ontwikkeling, personeelbeleid en arbeidsverhoudingen in welzijnsorganisa ties en treedt op als ekstern adviseur voor welzijnsorganisaties bij vraagstukken van organisatori sche aard en personeelbeleid. Kliënten van de rao als ekstern organisatie adviseur zijn instellingen voor maat schappelijke dienstverlening, kinderbescherming, reklassering, ambulante gees telijke gezondheidszorg, sociaal-kultureel werk en samenlevingsopbouw. Voor de uitbreiding van de raadgevende afdeling organisatie-ontwikkeling zoeken wij een organisatiekundig beleidsmedewerker (m/vr) De man of vrouw die wij zoeken zal zich bezighouden met studie en beleidsvoor bereiding voor algemene vraagstukken op het gebied van organisatie-ontwikke ling en .management-ontwikkeling en arbeidsverhouding, personeelbeleid, met het systematiseren van de kennis van de organisatieproblematiek van het maat schappelijk welzijn. Hij zal daarnaast bij het organisatie-advieswerk worden betrokken, bijvoorbeeld bij de analyse van de probleemstelling, de planning van het advieswerk in het be trokken projekt, de evaluatie ervan. Voor deze funktie denken wij aan een bedrijfsekonoom/bedrijfssocioloog/organi- satie-socioloog/bedrijfskundig ingenieur of vergelijkbare opleiding, met een dui delijke belangstelling voor het welzijnswerk. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en deskundigheid, 2.491 tot 3.742 per maand, inklusief de tegemoetkoming in de premielasten aow/aww, sociale verzekeringen en de toeslag, machtigingswet. Wij hebben een goede pen sioenvoorziening en verstrekken jaarlijks 7Vb% vakantietoeslag. Belangstellenden moeten bereid zijn, desgewenst aan een psychologisch onder zoek mee te werken. De heer J. Visser, hoofd van de rao verstrekt u graag telefonisch nadere inlichtin gen over deze funktie: telefoon 070-512141 (kantoor). Wilt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de algemeen sekretaris drs J. A. M. H. Damoiseaux, Eisenhowerlaan 146, Den Haag, met de aantekening persoonlijk op de envelop. Met deselectieprocedure zal eerst in de eerste helft van augustus begonnen kunnen worden i.v.m. vakanties. BEJAARDENVERZORGINGSCENTRUM BORGSATE is een prot. chr. verzorgingstehuis, gelegen in Schiebroek, de "tuinstad" van Rotterdam, waar ruim 330 bejaarden worden verzorgd. Wij zoeken die op kosten van het centrum een opleiding willen volgen tot Bejaardenhelpster (Diploma Nederlandse Federatie voor- Bejaardenzorg.) Diegenen die in het bezit zijn van het diploma Verzorgingsassistente worden direkt in het 2e leerjaar opgenomen. Kom eens kijken, of vraag inlichtingen aan de directrice, zr. H. Dekkers, telefoon 010 -18.03.20. Het adres is Meidoomsingel 181 te Rotterdam 12. Aan de Economische Faculteit van de Vrije Universiteit te Amsterdam ontstaat omstreeks juni 1975 een vacature voor een te benoemen als wetenschappelijk (hoofd)medewerker in de vakgroep ontwikkelingseconomie. Zijn taak zal voornamelijk bestaan uit: het verzorgen van een college-cyclus voor doctoraal studenten economie, m.n. over de binnenlandse problemen van ontwikkelingslanden het verrichten van onderzoek op het gebied van de economie van het ontwikkelingsvraagstuk en de ontwikkelings samenwerking. Voor de vervulling van deze vacature wordt gedacht aan een econoom met enkele jaren praktische ervaring in een ontwikkelingsland. Van gegadigden wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Prof. Dr. H. Linnemann, telefoon 020 - 54846 22. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, onder vermelding van vacature nummer 501 -1645, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. m 504 Sedan L f 14.995,-. Komforfa- bele reiswagen.Ook In GL,Tlen automatique uilvoering. Met benzine, k benzineinjektie of fc. dieselmotor. 504 Break f 18795,-.'n Zee van ruimte.Vijf portieren. Representatief, uitgevoerd. Ook te leveren als Familiale (7 zitplaatsen). Ook diesel. 504 Coupé en Cabriolet, v.a.f 31.500,-. Met nieuwe V6 ■motor (150 pk). Exclusieve lijn. Prijzen inkl. BTW, of Utrecht. Imp. Gebr. Nefkens'Automo bielmij. N.V. Antwoordno. 204-Utrecht-Tel. 030-449711. Ook leasing faciliteiten. Er is maar één manier om er achter te komen hoe dat zit: Instappen. En een flink stuk gaan rijden. (Niets is eenvoudiger. Elke Peugeof-dealer zal u graag een proefrit aanbieden.) En na de rit weet u pas hoè komfortabel het zit in een Peugeot 504. In de Sedan (links op de foto). Of in de Coupé (rechts op de foto). Of in één der vele andere 504-variaties(hijwordtin meer dan 40 verschillende uitvoe ringen gemaakt,wist u dat?) Jawel, komfort. Elke 504 biedt dat in overvloed. Niet alleen zitkomfort (voortreffelijke stoelen met verrassend veel ruimte om je heen).Maar ook rijkomfort, bedieningskomfort, in-en uit- stapkomfort. Peugeot wenst al dat komfort in geen enkel opzicht te vergallen. En daarom is de 504 technisch perfekt.Veilig. En nog redelijk zuinig op de koop toe. Kortom,'t is een wagen die uitmuntend is uitgerust (ook met allerlei extra's' zoals achterruitverwarming en radiaalbanden, waarvoor u niet extra hoeft te betalen). Het overvloedige komfort hoeft u dan ook niet te verbazen. Want wat past er in een goed uitgeruste wagen nu beter dan een goed uitge ruste rijder. bijna 80.000 inwoners) Burgemeester en wethouders nodigen belangstel lenden uit te solliciteren naar de funktie van De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een brede ervaring op het terrein van de gemeente-ad ministratie, die blijk heeft gegeven te beschikken over organisatorische en leidinggevende kwalitei ten en goede contactuele eigenschappen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties gaarne binnen 10 dagen in te zenden aan de burgemeester, gemeentehuis te Ede, met de aanduiding „Kabinet" op de enveloppe. Christelijk Instituut voor dove kinderen te VOORBURG vraagt voor de afdeling administratie een die kan instemmen met de doelstelling der vereniging. Leeftijd bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar. Bezit van het diploma M.B.A. of een gelijk waardige opleiding is vereist. Kennis van computersalarisadministratie strekt tot aanbeveling. Salaris wordt nader bekend gemaakt. Sollicitaties z.s.m. aan de directeur. Het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit omvat ruim 600 bedden. Plannen welke zullen leiden tot een omvangrijke uitbreiding van het huidige gebouwencomplex en het beddenbestand zijn goeddeels afgerond. De directie bestaat uit een medisch algemeen directeur, een verpleegkundig directeur, een economisch directeur en een technisch directeur. Binnen de directie is elk iid speciaal belast met de coördinatie van en communicatie met enkele diensten en afdelingen. Voor de verpleegkundig directeur omvat het aandachtsgebied de verpleegkundige dienst waartoe ook behoren de operatie-afdelingen. Binnen afzienbare tijd zal de verpleegkundig directeur de pensioengerechtigde leeftijd hebben bereikt. In verband hiermee zal het ziekenhuisbestuur gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van Van een geschikte kandidaat vyordt verwacht dat hij/zij in staat zal zijn: op directieniveau en in teamverband een bijdrage te leveren in de totale beleidsvorming van het ziekenhuis; stimulerende invloed uit te oefenen op noodzakelijke ontwikkelingen in de verpleegkunde; een gevarieerd aantal externe contacten te onderhouden. Voor deze functie is ruime ziekenhuiservaring onmisbaar. Een opleiding voor hoger ziekenhuiskader (hogere opleiding voor verpleegkundigen, cursus ziekenhuisbeleid e.d.) of de bereidheid deze te gaan volgen is noodzakelijk. Leeftijd niet beneden 40 jaar. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de christelijke levensovertuiging, zoals geformuleerd in de grondslag van de Vereniging waarvan het ziekenhuis uitgaat. Schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, gelieve men binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van het Bestuur van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m Bij de Economische Faculteit is plaats voor wiens, c.q. wier taak vrijwel geheel zal liggen op het terrein van het onderzoek in de werkgroep Polemologie, waaraan de Economische Faculteit deelneemt. De werkgroep, die interdisciplinair is samengesteld, heeft een onderzoek in uitvoering naar de samenhang tuséen Westeuropese integratie en het veiligheids- en ontwikkelingsbeleid van Nederland (samenhang tussen Oost-West en Noord-Zuid problematiek). Voor deze functie komen afgestudeerde economen (mnl./vrl.) in aanmerking, die inzicht hebben in de verwevenheid van economische, politieke, sociale en culturele factoren. Voorts genieten zij de voorkeur, die in enige mate bekend zijn met de problematiek van de Westeuropese integratie en polemologisch onderzoek, en bereid zijn interdisciplinair samen te werken. Van betrokkene wordt instemming verwacht met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Salariëring vindt plaats volgens het wetenschappelijk rangenstelsel. Informatie kan worden ingewonnen bij Drs. H. A. J. Coppens (tel.020 - 548 46 31 - Economische Faculteit, of 020 - 96 06 01 - thuis) of Drs. D. M. Schut (020-71 85 43 - Subfaculteit Politicologie, of 020 - 18 39 13 - thuis). Sollicitaties in te zenden uiterlijk twee weken na verschijnen van deze advertentie aan de Hoofdafdeling Personeelszaken van de Vrije Universiteit, De Boeielaan 1105, postbus 7161, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 501-1655. Wij hebben een vakature voor een Betrokkene moet in staat zijn om het boeken- en tijdschriftenbezit zj standig te beheren. Vereist: - diploma HAVO en een - voltooide opleiding GO-AI of de bibliotheek- en documentatiesch Leeftijd 25 jaar. Verzoeken om nadere inlichtingen schriftelijke sollicitaties te richten de afdeling Personeelszaken. LJPsych. Ziekenh „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwziek

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16