s- en v J8. ;id(st)er S C eemeroord Welzijns- en Vormingswerk EDEWERKER (mnl./vrl.) bezigheidsbegeleid(st)ers Clubhuis 'DE ENK' CULTUREEL WERKER GROEPSLEIDSTERS A. enige Groepsleid(st) ers B. enige Groepsassistent Leidsters STICHTING CHRISTELIJK VORMINGSWERK JEUGDIGEN AMSTERDAM - DIRECTEUR - Voor inlichtingen omtrent het adverteren in onze elke zaterdag verschijnende rubriek PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT STAFFUNKTIONARIS EDUKATIEF OPBOUWWERKER/ STER een mede werker/ster ^TWKWARTET ZATERDAG 31 MEI 1975 15 aatschappelijke dienstverlening isel-vechtdelta ^levensbeschouwelijke stichting czaam op het gebied van gezinsverzorging, jaardenhulp en maatschappelijk werk nze stichting bestaat uit: 600 gezinshelpsters en -verzorgsters (full- en irttime); 24 leidsters gezins- en bejaardenverzorging, een staffunctionaris >or vorming en training, een staffunctionaris werkbegeleiding, een algemeen amleider gezins- en bejaardenverzorging, 18 maatschappelijk werkers, sn administrateur en 8 medewerkers, een directeur en een bestuur. et werkgebied van de stichting omvat de gemeenten: Zwolle, Kampen, asselt, Zwartsluis en IJsselmuiden, totaal 120.000 inwoners. verband met de snelle uitbreiding van ons werk in 1975 hebben wij een AKATURE voor: Vij roepen nu reeds sollicitanten voor deze functie op waarbij in dienst- feding zowel spoedig als op een later tijdstip geregeld kan worden. IVij bieden: opname pensioenfonds salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regeling werkbegeleiding werken in teamverband 'ereisten:. opleidingsniveau: N12-N19 MSA-HSA Sociale Academie slefonische informaties in te winnen bij (teamleider/koördinator) lenk Brinkman, telefoon: 05200-31240. ollicitaties te richten aan de Directie, Rhijnvis Feithlaan 96 te Zwolle. Psychiatrisch centrum Zon en Schild te Amersfoort uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor ze nuw- en geesteszieken Zon en Schild is een psychiatrisch centrum, waar 750 men sen werken ten behoeve van de 820 patiënten. Zoals binnen veel centra, zijn ook binnen het onze duidelijke veranderingstendensen zichtbaar. Op korte termijn hopen wij het team van de afdeling perso neelszaken nog uit te breiden met een oor opleiding en vorming Tot de taak van deze medewerker zal behoren: - het meedenken in en meewerken aan de ontwikkeling van het opleidingsbeleid als onderdeel van het personeelsbe leid - het begeleiden in de werksituatie bij het opzetten van sa menwerkingsvormen en het mede voorbereiden van ver anderingen met behulp van principes van organisatie-ont wikkeling Daarnaast zal hij/zij ingeschakeld worden bij het algemeen personeelswerk. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een oplei ding Sociale Academie en ervaring in het werken met groe pen. Sollicitaties kan men toezenden aan het hoofd personeels zaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033 - 38534. Bderlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Algemene informatie n Eemeroord leven 470 zwakzinnige mensen. Zij leven in groepen en wor den begeleid doorgroepsleid(st)ers. Een groot aantal van deze leid(st)ers is nog in opleiding. Zij worden praktisch (in de leefgroep) en theoretisch (in de cursus) onderwezen in het begeleiden van zwakzinnigen, o.a. wat be treft het dagelijkse bezig zijn. Wij vragen die in cursusverband en/of in de praktijk willen meewerken aan de oplei ding. Wij hebben vooral behoefte aan medewerkers, die de leidsters kun nen inleiden in het omgaan met spelmateriaal, in spel, handvaardigheden en/of muziek. Wij nodigen uit te sollicker en belangstellenden voor dit werk die zijn op geleid b.v.: Middeloo, Kopse Hof, Jelburg, NXX. Aanstelling in part-time dienstverband (schooltijden) is eventueel mogelijk. Inlichtingen kunt u krijgen bij Dr. A. van Gennep, coördinator opleiding/ bezigheidsbegeleiding. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur van Eemeroord, Zand heuvel weg 4, Baarn. Tel. 02150 (H'sum)- 5 27 41 Het REVALIDATIECENTRUM "DE TRAPPENBERG" TE HUIZEN vraagt een hoofd v/d Afdeling Vorming en Ontspanning Taak: Vorm en inhoud geven aan de al gemene ontspanningsaktiviteiten en aan een geïndiceerde vorm van training in expressie, kreativiteit en handvaardig heid, aansluitend aan het niveau van de kinderen. Leiding geven aan groepleid-(st)ers en stagières. Deze functie vraagt: Grote flexibiliteit, goede kontak- tuele eigenschappen, organisatie ver mogen, leidinggevende kwaliteiten. Vereist: Eén der diploma's Middeloo-akte N XX - Sociale Academie, MBO (IW) of HBO of vergelijkbare opleiding en ervaring. Leeftijd 30 jaar. Sollicitaties te richten aan de genees- TUINSTRAAT 14 te ASSEN zoekt per 1 aug. a.s. een die - leiding kan geven aan clubwerk-activiteiten - wil werken aan de verdere uitbouw van de acti viteiten van het clubhuis. - de bereidheid heeft tot buurtgericht werken - werkt vanuit pos. chr. beginselen. Opleiding: Mikojel of daarmee gelijkwaardige opleiding. Salaris en rechtspositie volgens LOAC-regeling. Inlichtingen: leiding van het clubhuis, tel. 05920- 12971. Sollicitaties binnen 10 dagen na verscijning van dit blad aan het bestuur, p"a Mevr. W.Schuil- ling, Maria in Campislaan 175 te Assen. Het (KINDER) ASTMACENTRUM Berg en Bosch te Bilthoven vraagt met spoed. Taak: in samenwerking met 3 kollega's de kinderen welke in groepsverband in aparte units wonen, be geleiden. Vakatures in: gemêleerde leeftijdskategorieën 7 t/m 14. Groepsgrootte 10 kinderen. Vereisten: Diploma's KB B,M.B.O.I.W.,N. XX op leiding of studerende daarvoor. Ervaring vereist. Minimum leeftijd 23 jaar. Bij sollicitatie dient men zich bewust te zijn van onregelmatige diensten. Voor telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot de pedagogisch direkteur, de heer B.J. v.d. Meer, (toestel 381). Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van het maiOHI QEOTFIJM BERG EM BOSCH PROF. BRONKHORSTLAAN10 BILJHOVEN TEL 030-787822 De Stichting voor Christelijk Jeugdwerk te Wageningen (samenwerkingsorgaan van Gereformeerd en Hervormd (CJV) jeugdwerk) jeugdwerkleider (ster) die samen met de Beraadsgroep-Beleid (vrijwilligers en jongeren) de Stichting vorm en inhoud geven. Opleiding: Mikojel of Sociale Akademie of een verge lijkbare opleiding. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring en volgens LOAC-regeling. Sollicitaties te richten aan de secretaris van de Stich ting, de heer W. Heijink, Eijkmanstraat 30 te Wagening en, welke tevens alle gewenste informatie wil verstrek ken. Tel. 08370 -1 24 53. Internaat voor Schippersjeugd „Prinses Margriet" Klooienberglaan 561 - Friesewal 10 Zwolle. Wegens uitbreiding van ons Internaat is er met ingang van het nieuwe school jaar plaats voor: leeftijd tenminste 21 jaar. bij voorkeur in het bezit van op het beroepgerichte diploma's (k.b. A B; M.B.O.) ervaring vereist. leeftijd tenminste 19 jaar. voor deze functie is geen ervaring, maar wel een op het beroep gerichte vooropleiding vereist. Protestants Christelijke Levensovertuiging Salariëring geschiedt volgens regeling ministerie van onderwijs en is afhanke lijk van leeftijd en ervaring (max. f.2022.-, onregelmatigheidstoeslag 11%). Het Internaat is tijdens de schoolvakanties gesloten.i Sollicitaties te richten aan de Direktie van het Internaat, Klooienberglaan 561, Zwolle, Tel. 05200-14888. Voor ons vormingsinstituut vragen wij per 1 augustus 1975 een Van hem wordt verwacht dat hij: - een positief christelijke levensovertuiging heeft - kerkelijk meelevend is - op de hoogte is van de problematiek rond het vormingswerk - in teamverband kan werken - een goed organisator is - doelstellingen kan formuleren en uitwerken - goede contactuele eigenschappen bezit Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een vereiste bevoegdheid. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de benoemingsprocedure. Sollicitaties worden gaarne binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad inge wacht bij het Bestuur, p/a C.N.V., Marnixstraat 399 te Amsterdam, tel.: 020- 24.29.28. gelieve U te bellen 020-220383 toestel 83 of 94 Instelling voor maatschappelijk werk en gezinsverzorging voor Amersfoort en omgeving. Voor spoedige indiensttreding wordt gevraagd een die met een team van momenteel 7 maatschappelijk werk(st)ers het maatschappelijk werk wil helpen uitbouwen, bevorderen en coördineren door o.m. - het stimuleren van een goede team- en werksfeer; - het begeleiden bij het werk; - het bevorderen van de deskundigheid; - het meehelpen voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen Gevraagd wordt voor deze full-time funktie: - opleiding Sociale Akademie of H.S.A. met V.O. of bezig met de V.O.-studie; - goede kontaktuele eigenschappen; - ervaring; - Prot. Chr. levensovertuiging; - minimum leeftijd 35 jaar. Salariëring en rechtspositie volgens COAM-regeling. Telefonische informaties (bij voorkeur tussen 9-10 uur) worden gaarne verstrekt (033 -10441). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van het Prot. Sociaal Centrum, Bergstraat 29, Amersfoort. stichting schooladviescentrum maliebaan 59 utrecht telefoon (030) 318414 waarin het openbaar, protestants- christelijk en rooms-katholleke onderwijs in de gemeente utrecht samenwerken, vraagt t.b.v. het projekt "Onderwijs en oude volksbuurten" Korte taakomschrijving: - meehelpen aan een beleidsontwik keling van edukatief opbouwwerk, gebaseerd op samenwerking van bewonersgroepen, wel zijnswerkers, edukatieve instellingen in de buurt met de school. - Het op gang brengen, resp. verder ontwikkelen van allerlei kontakten tussen de school en de buurt (ouders, buurtbewoners, buurthuiswerk, wijkorgaan, etc.) in het kader van school-buurt integratie. Vereisten: Voltooide opleiding S.A. in kultureel werk dan wel opbouwwerk. Enige jaren ervaring, liefst ook in het onderwijs Bij voorkeur met V.O. Van deze funktionaris wordt verwacht dat hij/zij bereid is met anderen in teamverband te willen werken en dat hij/zij in staat is een zelfstandige bijdrage te leveren-om samen met het projektteam.(schoolleiders en projektleider) het projekt dat september j.l. van start is gegaan tot verdere ontwikkeling te brengen. Het projekt heeft voorlopig een looptijd van 5 jaar. Reflektanten zullen door een sollicitatiekommissie, waarin alle geledingen van het pro jekt vertegenwoordigd zijn, worden geselekteerd. De aanstelling geschiedt op grond van opleiding en leeftijd volgens Rijksregeling. De funktionarissen zijn in dienst van het Schooladviescentrum. De bij de Gemeentelijke Overheid geldende regelingen zijn van toepassing (o.a. opname in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds, I.Z.A.-ziektekostenregeling). Inlichtingen en dokumentatiemateriaal is op aanvraag verkrijgbaar bij de projektassisten- te, mej. J. Ruyg en de projektleider S. Radius. Tel: 030 - 31 84 14 Sollicitaties, met vermelding van nr. 002/116, met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de sekretaris van het bestuur van de Stichting Schooladviescentrum t.a.v. het projekt "Onderwijs en oude volksbuur ten", p/a Maliebaan 59, Utrecht. Het Geref. Prov. Centrum voor Samenlevingsopbouw en Welzijnsbehartiging in de prov. Groningen, De Th. Delleman-stichting, zoekt, ter vervanging van haar huidige funktionaris, die tijdelijk andere werkzaamheden gaat verrichten, Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit: het vormen van nieuwe en begeleiden van bestaande gespreksgroepen van gereformeerden die betrokken zijn bij het welzijnsbeleid in hun omgeving. het verwerven en doorgeven van informatie over de ontwikkelingen op het welzijnsterrein, in het bijzonder in de provincie Groningen. het adviseren aan kerkelijke organen,inzake vragen betr. kerk en samenle ving. het voeren van overleg met kollega's, zowel provinciaal als landelijk, voor de uitvoering van gezamenlijke aktiviteiten. Onze gedachten gaan uit naar een meelevend lid der Geref. Kerken met be langstelling voor de vragen van Kerk en Samenleving en met andragogische bekwaamheden, verkregen door studie in een der sociale wetenschappen en zo mogelijk praktische ervaring. Salat\is overeenkomstig de rang van hoofdcommies in rijks dienst. Sollicitaties te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, p/a H.W. Mesdagplein 15, Groningen. Op dat adres, telefonisch bereikbaar onder nr. Ö50-13.11.01, zijn ook nadere inlichtingen over de inhoud van de funktie te verkrijgen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 15