DE KLOOF ZONDERBRUG spd-er AMILIEBERICHTEN David W. van der Put Marina F. J. van der Put-Barel LAND VAN JAHWE SHKÏÏE door Okke Jager LAND VAN JAHWE RievanRossum TRILOGIE ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE SAAB-SCANIA Het verzorgen en kweken van cactussen DV 1 OUW/KWARTET ZATERDAG 31 MEI 1975 13 ze Ouders en Grootouders J. Uittenbroek en F. Uittenbroek-Boeref jjn >en op 5 juni a.s. de dag te herdenken dat zij 40 r geleden lp het huwelijk zijn getreden, ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Mijnie Akse-Uittenbroek Hans en Nel Uittenbroek-Oliver Marijke en Erik Ina Uittenbroek Hazerswoude: s-Gravenhage: Canada: Zwijndrecht: Herman en Jopie Vogelesang- Uittenbroek Anja en Yvonne i-Gravenzande: Wout en Fem van Maanen- Uittenbroek Inge en Karin 's-Gravenhage: Jannie Uittenbroek Zwijndrecht: Jan en Marion Uittenbroek- van Nieuwkoop Ronald legenheid tot feliciteren op zaterdag 7 Juni a.s. 116.30 tot 18.00 uur in Restaurant „Corner House", m van Meerdervoort 209 te 's-Gravenhage. Op 4 Juni a.s. hopen onze Ouders de Heer en Mevrouw Den Boggende-Zonnevylle de dag te herdenken waarop zij 50 Jaar geleden in het huwelijk traden. Op deze dag is er gelegenheid geluk te wensen in gebouw „Salvatorl", Kerkplein (naast de hervormde kerk) te Breukelen, van 19.3021.00 uur. Hun kinderen. Breukelen, mei 1975. Stationsweg 31. Hiermede dank lk U. mede na mens de familie, voor Uw har telijk medeleven, betoond ge durende de ziekte en bij het overlijden van Josephina Moesman K. Moesman Amsterdam, mei 1975. Descartesstraat 45 III. inkbaar voor wat God ons in hen geeft delen wij u mede, dat het landag 9 juni a.s. 50 jaar geleden zal zijn dat onze geliefde Ouders Grootouders en het huwelijk werden verbonden. zal gelegenheid zijn hen geluk te wensen op zaterdag 7 juni van .3017.00 uur in hotel-restaurant „De Nieuwe Poort", Dorpsstraat 2 Woudenberg. óudenberg, mei 1975. ins Hendrikstraat 20. Hun kinderen en kleinkinderen. SOLI DEO GLORIA Op D.V. 5 Juni zullen wij mét onze geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders Christiaan Smit en Hinke Smit-Jansma feestelijk herdenken dat zij 60 J§ar getrouwd zijn. SI een: H. Meijer S. Meijer-Melser Emmen: A. Nannen-Smlt Alblasserdam: K. T. Smit J. Smit- Westerhof Appingedsm: C. Smit S. Smlt-FUkkema Zuldhorn: 1 J. de Groot B. de Groot-Smit Applngedam: T. Kugel G. Kugel-Smit Leeuwarden J. Smit Smlt-Elsinga Klein- en achterkleinkinderen. Wilt U hen met deze dag feli citeren. dan ts daartoe gelegen heid op het landgoed Eken- steln te Applngedam van 17.00 tot 18.30 uur. Donderdag 29 mei nam de Heer tot Zich Mr. CaspervChristoffee Willem Uffelie echtgenoot van mevrouw B. S. Cuperus in de leeftijd van 73 Jaar. Als financieel adviseur van onze aktie „Kom over de Brug" heeft mr. Uffelie onschatbare bijdragen geleverd tot een verantwoord rent meesterschap van de ons toevertrouwde gel den. Romeinen 14 8 „Niemand onzer leeft Voor zichzelf, niemand streft voor zichzelf. Want als wij leven, het is voor de Heer, en als wij sterven het is voor de Heer. 't zij wij leven, het zij wij sterven, wij zijn des Heeren". Utrecht, 30 mei 1975. Voor „Kom over de Brug". Ds. R. de Leeuw, voorzitter Mr. J. J. A. M. van Gennlp, penningmeester J. Bos, adviseur. Op donderdag 29 mei overleed plotseling onze Raadgever en Vriend Mr. C. C. W. Uffelie ln de leeftijd van 73 Jaar. wonende te Amersfoort. Hij stelde zijn grote talenten op financieel gebied in dienst van Kerk en Zending. De dienst aan de medemens stond bij hem centraal. Van 1953 tot 1973 diende hij onze Raad-als secretaris en thesaurier. Namens medewerkers en secretariaat van de Raad voor de Zending N.HK., Drs. H. Bootsma. De begrafenis zal plaatsvinden op .maandag 2 juni a.s. om 14.55 uur op de Algemene Be graafplaats te Amersfoort. Als mijn lichaam zinkt in d' aard' 't Is mijn vast geloofsvertrouwen, blijft mij een gebouw bewaard, en 't geloven wordt aanschouwen: 'k Zal aan 't stof der aard' ontvliên, en dan eeuwig Jezus zien. Heden ontsliep in dc hope des eeuwigen levens onze lieve Tante en Oudtante Catharina de Jong in de ouderdom van 90 jaar Namens de familie: U. J. Brandsma U. J. Jinkes de Jong Amsterdam, 29 mei 1975. Huize „De Schutse". Hemsterhulsstraat 123. Correspondentie-adres U. J. Brandsma. Hanekamp 176, Zwolle. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 3 Juni om 10.30 uur in huize „De Schutse". waar na tegen 13 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Bergklooster aan de Berg- kloosterweg te Zwolle. Na een moedig gedragen, langdurige ziekte, is ons op 28 mei onverwacht ontvallen onze lieve jongste Zus en mijn lieve Vriendin Nan van den Berg Zij werd 58 jaar. LeldenG. A. P. Renslnk- van den Berg A. W. van den Berg NoordwlJk-Binnen: A. A. van der Kwaak- van den Berg D. van der Kwaak Leiderdorp: M. C. van Wijnen - van den Berg J. W. van Wijnen Lelden: M. J. Karstens Lelden. 31 mei 1975. Boerhavenlaan 335. Correspondentieadres Goohorstlaan 1, Noordwijk-Binnen. Op verzoek van de overledene heeft de begra fenis lp stilte plaatsgevonden. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van de Heer P. W. Wiertsema Wethouder en loco-burgemeester der gemeente Bierum. Met voorbeeldige inzet van zijn persoonlijk heid, met grote plichtsbetrachting en kennis van zaken heeft hij gedurende vele jaren de belangen van onze gemeente gediend- Moge God de familie kracht geven dit zware verlies te dragen. Bierum, 30 mei 1975. Namens de raad en het college van Burgemeester en Wethouders P. E. Brons, burgemeester K. Kloosterman, secretaris. Met grote verslagenheid delen wij U mede, dat plotseling is overleden de heer P. W. Wiertsema in leven loco-burgemeester der Gemeente Bierum (Gr.) j Gedurende vele jaren heeft hij in dienst van de Heer met grote inzet zijn krachten gegeven als Voorzitter van de Gemeentelijke Kiesver eniging, Raadslid en Wethouder. Het bestuur van de Gemeentelijke Kiesvereniging: A. L. Smit, voorzitter B. Amsenga, secretaris De A.R. Raadsfractie: J. Smit. voorzitter Diep geschokt namen wij kennis van het plotseling heengaan van ons Bestuurslid 3. van Drunen Wij bidden dat zijn vrouw en kinderen de kracht mogen ontvangen van God die geen rekenschap kan en wil geven in deze voor ons mensen zo onbegrijpelijke weg. Psalm 103 15 en 16 onberijmd. Het bestuur en leerkrachten van de school met de bijbel te Genderen (NB.) In dankbare herinnering voor wat hij ln het belang van het Protestants Christelijk Onder wijs heeft gedaan, berichten wij het over lijden van de oud-voorzitter en mede-oprich ter van de Stichting Christelijk Ulo, de Heer W. Samsom Alphen a. d. Rijn, 29 mei 1975. E. Boer, voorzitter A. K. Otto-Smit, secretaresse Want wij weten, indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de Hemel, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2. Cor. 5 1 In volle verzekerdheid des geloofs is donder dagmorgen in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Simon Terpstra sedert 17 januari 1970 weduwnaar van Teuntje Brouwer ln de ouderdom van 79 Jaar. Drager van de ere-medallle in goud van de orde van Oranje Nassau. Leeuwarden, 29 mei 1975. Zwammerdamstraat 33. Uit aller naam: T. Elmendorp-Terpstra A. H. Elmendorp Waardeel 1, Diever. Vader ia opgebaard in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging. Jelsumerstraat 43. Leeuwarden. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 3 juni a.s. op de Noorderbegraafplaats om 14.15 uur. Aanvang rouwdienst in bovengenoemde aula om 13.30 uur. Vooraf vanaf 13.00 uur aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Heden werd geheel onverwacht uit ons mid den weggenomen onze lieve, onvergetelijke Moeder en Oma Maria Johanna Harrenstein-Sillevis Smitt op de leeftijd van 79 Jaar. Haar plek ls leeg haar stem is stil wij zwijgen Heer het Is Uw wil. G. C. Harrensteln W. A. Harrenstein-de Bas Petra Paul Bussum, 27 mei 1975. Gooilandseweg 69. Corr.-adres: Koningslaan 46. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis inmiddels in stilte plaats gevonden. Wij namen afscheid van onze zeer geliefde, wijze oudste Zuster en Tante Maria Johanna Harrenstein-Sillevis Smitt Zij ging van ons heen op 27 mei 1975 na een auto-ongeval op 24 mei j.l. Utrecht: W. G. SUlevis Smitt M. Sillevis Smitt-Butner Bussum: J. H. Sillevis Smitt H. A. SUlevis Smftt- Bavinck Amsterdam: Lambertha Sillevis Smitt A. Metha Sillevis Smitt Haarlem: A. Schreuder-Blokhuis AmsterdamH. H. Sillevis Smitt H. J. Sillevis Smitt- Warning Rotterdam: M. J. Bavinck- Sillevis Smitt Nichten en neven. De 'begrafenis heeft In stilte plaatsgevonden. In volle vrede is tot haar Heer en Heiland heengegaan onze lieve en zeer zorgzame Moe der, Groot- en Overgrootmoeder Jenneke Kruyf weduwe van Rombout van Drongelen ln de ouderdom van ruim 89 jaar. Namens de-familie: R. P. van Drongelen Sprang-Capelle, 30 mei 1975. Burg. Vermeulenstraat 12. Wij verwachten naar Zijn belofte, nieuwe hemelen en een nieuwe aarde, waar ge rechtigheid woont. 2 Petrus 3:13. In volle zekerheid van haar geloof is heden op genomen in heerlijkheid mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoonmoeder, Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Ruurdtje Haalmeyer-Boorsma op de leeftijd van 71 jaar. •s-Gravenhage: E. J. HaalmelJer Rozenburg: H. E. HaalmelJer C. W. Haalmeijer van den Bosch Marjolein Hella Jeroen Oosterwolde: J. Christen-Boorsma P. N- Christen S. van Zijl-Boorsma H. L. van Zijl Voorburg: F. H. HaalmelJer A. W. Haalmeijer-Hessels Hastings (Eng.)A. E.* C. D. W. HaalmelJer P. M.,HaalmelJer en verdere familie 's-Gravenhage, 28 mei 1975. Lijsterbesstraat 137. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis .Beyenburg", Leyweg 275. Bezoekuren vrijdag van 57 uur. zaterdag van 111 uur en zondag van 1012 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 2 juni a.s. om 2 uur in de aula van de begraaf plaats „Oud-Eik-en-Duinen", Laan van Eik en-Duinen 38. waarna de bijzetting in het fa miliegraf zal plaatshebben. „Zo ik niet had geloofd Heden heeft de Heer op Zijn tijd tot Zich ge nomen onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Cornelia Jacoba Slings-de Kort op de leeftijd van 84 Jaar, sedert 22-9-'27 weduwe van Johannes Slings Uit aller naam: H. Slings. Heemstede, 30 mei 1975. Huize „Kennemerduln". Correspondentie-adres: J. T. Cremerlaan 73, Santpoort. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum, Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 19.00—20.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op dinsdag 3 juni om 11.00 uur op de begraafplaats „Duinhof" te IJmuiden-O. Op 25 mei 1975 riep God in Milaan tot Zich mijn zo dierbare Man, onze lieve, onvergete lijke Vader. Grootvader en Overgrootvader Johannes Marinus Honig op de leeftijd van 79 jaar Amsterdam: A. Honig-Gasche Laren (N.H.)E. Ie Cosquino de Bussy-Honlg J. H. Ie Cosquino de Bussy Schiebroek: A. van Overvest-Honig H. J. van Overvest Kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam. 30 mei 1975 Jan van Goyenkade 10 Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis heden in stilte plaats gehad. ENIGE KENNISGEVING Op 25 mei j.l. is te Milaan overleden, opge roepen door zijn Heer, onze Broeder en Zwager Johannes Marinus Honig in de leeftijd van bijna 80 jaar. „Barmhartig en genadig ls de Heer". Psalm 103 8 Amsterdam: E. M. Honig-Engelkes Apeldoorn: E. Donner-Honig J. H. Donner Groningen: A. Delleman-Honig Th. Delleman Kampen: A. G. Honig B. E. Honig-Lammers De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden op 30 mei te Amsterdam. Heden nam de Here nog vrij onverwacht van ons weg, onze geliefde Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Dirk Vogel weduwnaar van Anna Sophia Brouwer op de leeftijd van 86 Jaar. Baarn: D. W. Vogel N. Vogel-van den Berg Nleuwegein: H. van Selm-Vogel J. van Selm klein- en achterkleinkinderen Nieuwegeln (Vreeswijk;. 29 mei 1975 Gelndijk 3 Correspondentie-adres Nedereindseweg 533. Jutphaas Geen bloemen Geen toespraken De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Dlaconessenhuls te Utrecht. Bosboom straat l. Bezoek aldaar zondag 1 Juni van 16 uur tot 17 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dins dag 3 juni a.s. om 13 uur op de algemene be graafplaats te Jutphaas. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis In gebouw 't Geinlicht' te Jutphaas naast de Hervormde Kerk. God heeft tot Zich genomen onze lieve Moe der en Oma Jannetje van Djjk-Ristjouw op de leeftijd van 73 Jaar. J. van Luin-van Dijk A. D. van Luin H. J. van Dijk Anja Marieke Liesbet Lichtenvoorde, 30 mei 1975. Voordat we haar op 3 juni 1975 naar haar laatste rustplaats brengen, komen we om 15.00 uur als familie, vrienden en bekenden samen ln de Herv. Kerk van Lichtenvoorde. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel „De Koppelpaarden" te Lichtenvoorde. Correspondentie-adres Raadhuisstraat 23, Lichtenvoorde. Voor het betoond medeleven tijdens de ziekte en de blijken van deelneming na het overlijden van mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Schoonvader Opa, Broer, Zwager en Oom Cornelis Marinus van Rees danken wij allen hartelijk. Uit aller naam: B. van Rees-Prins Sliedrecht, mei 1975 Merwestraat 35 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg voor de betoonde belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man en onze zorg zame Vader en Opa Heerke de Boer onze oprechte dank betuigen. Mede namens de kinderen en kleinkinderen: H. G. de Boer-den Hengst Schipluiden, mei 1975. Korpershoek 18 Wij wisten dat onze geliefde oudste Zuster en Tante Wilhelmina van den Brink rustend wijkzuster overleden 22 april 1975 bij velen een grote plaats innam. U hebt dit op tref fende wijze laten blijken, waarvoor wij U dankbaar zijn. U wederkerig Gods vriendelijke nabijheid toewensend Uit aller naam: E. y. d. Brink. Hogeweg 94. Amsterdam, 31 mei 1975. Een book mot schitterends kleurenfoto'! van Israël. U alot de plaatsen waar zfch allerlei bijbelse gebeurtenissen hebben af gespeeld! In de tekst van OUce Jager gast de bijbel erbij open. Verwijzlnge» naar de bijbelse historie en waardevolle kanttekeningen worden afgewisseld door boeiende meditatieve beschouwingen. De grote roman-trilogie üit de oude tijd, dio ook door jongeren van nü zo graag gelezen wordt De delen De kloof zonder brug, Cinde rella en De tinnen soldaat in één band. Rio van Rossum's beste werk. Leerlingen van eea vooroorlogse kweekschool en jonge onder wijzen in hun kameraadschap en persoonlijke levensstrijd. Boeiend en ontroerend. 644 blad zijden. 22,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER &KEONINGWAGENINGEN door Helmut Bechtel Hoe u do mooiste foto'a maakt van grootwild, kleine zoogdieren, vogelt en Vissen, vlinders en andere insekten, bomen, bloemen en planten. Technische en esthetische aanwijzing en en vele handige tipe. 176 bladzijden, met fraaie foto's f 19,60 Vetkrtfgbaar In de boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINGEN Op onze afdeling Boekhouding hebben wij een interessante baan met de nodige toekomstmogelijk heden voor u beschikbaar. U'assisteert de chef boekhouding bij de dagelijkse leiding en vervangt hem bij zijn afwezigheid. Daarnaast levert u een belangrijk aandeel in o.a. de samenstelling van budgets. 5 jaren-planning, resultatenprognoses de periodieke- en jaarlijkse balansen, resultaten rekeningen en .verdere rapportages t.b.v. de bedrijfsleiding en concernadministratie analyses van het geproduceerde cijfermateriaal. Óok de verdere uitbouw van de automatisering van onze administratie zal van u een actieve bijdrage vragen. De geschikte kandidaat voor deze functie heeft een opleiding op SPD-niveau. Ofwel hij is in het bezit van SPD-I en studeert nog voor SPD-II. In beide gevallen is ervaring op bovengenoemde terreinen echter van essentieel belang. Leeftijd vanaf 30 jaar. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer J. Valenteijn, afdeling Personeelszaken, Postbus 618, Zwolle, telefoon 05200-7 7611. In de fabriek in Zwolie bouwen we vrachtwagens en scheeps- en industriemotoren voor levering binnen de Euromarkt In onze fabriek ie Meppei assembleren we vrachtautokabines. We maken deel uil van het Zweedse concern SAAB-SCANIA. een bedriff daf actief 'S in meer dan 60 landen. H.HEROLD Het boek dat u de soorten leert kennen en alles ver telt oyer de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb.f 16.90. Verkrijgbaar in de boek handel. L J. VEEN WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 13