Polski Fiat 125$£ VOLVO U kunt natuurlyk denken dat de lage prjjs het enige voordeel is van de nieuwe Polski Fiat 125p. Dat zou erg jammer zijn. vakdidacticus Nederlands BSiC prijst de Zomer: Peek&Cloppenburg EERSTE ASSISTENT. ACCOUNTANTS ACCOUNTANTSDIENST VAN DE NEDERLANDSE HERVORMDE KERK, Aktiebolaget Volvo Universiteit van Amsterdam vrije universiteit amstërdam hoofdportier ADVERTEREN doetVERKOPEI TROUW/KWARTET DONDERDAG 29 MEI 1975 PS 20 -I Corduroy jas. Zwart, bruin, beige, groen. Mt.36t/m44 Voor verschillende delen van het land zoeken wij Onze organisatie van middelgrote om vang oefent een omvangrijke contrale en adviespraktijk uit ten behoeve van instellingen in de sociale sector, zoals scholen, zieken- en verpleeghuizen, ge zinsverzorgingen, bejaardenoorden en kerkelijke administraties. Behalve het uitvoeren van en leiding geven aan de werkzaamheden, waar voor een ruime controle-ervaring nood zakelijk is, dient men tevens in staat te zijn de resultaten van het werk met de opdrachtgevers te bespreken en rap porten op te stellen. Opleiding tenmin ste SPD-niveau of gevorderde studie bij het NIvRA. De vaktechnische interessante aspec ten van het beroep, zowel op het ge bied van de controle als op dat van de financiering en organisatie, komen bij ons ten volle tot hun recht. Salariëring overeenkomstig de belang rijkheid van de functie; moderne se cundaire arbeidsvoorwaarden. Brieven aan de directie (registeraccoun tants) van de 1 Parkweg 20a, Voorburg. Want wat denkt u van de veiligheids voorzieningen. De nieuwe Polski Fiat 125p rijdt op radiaalbanden voor'n rotsvaste wegligging. Is voorzien van hoofdsteunen. Van schijfremmen op alle 4 wielen.Met rembekrachtiging. In de portieren is een rood veiligheidslampje ingebouwd. En van de duurzame konstruktie. De Polski Fiat 125p is gebouwd voor de veeleisende Poolse wegen en extreme weersomstandigheden.Sneeuw, ijs en pekel in de winter. Brandende zon en stof in de zomer. De Poolse ingenieurs hebben er rekening mee gehou den. Dat blijkt wel uit het stevige plaatwerk. De roest- bestendige laklagen.Het op 't Pools klimaat afgestemde verwarmings- en ventilatie systeem. En van de sterke, zuinige motor. De Fiat Polski wordt geleverd in drie uitvoeringen: een 1300 cc en twee 1500 cc versies.Gekonstrueerd volgens het principe van Italiaans vernuft en Poolse soliditeit. De zekerheid van jarenlang plezierig en zuinig rijden. Inderdaad, zuinig.Want de Polski Fiat is tevreden met normale benzine. En van al die andere extra's. Zoals verstelbare rug leuningen, verlichte motor ruimte, de achteruitrijlamp, ruitewissers met 3 snelheden, rubber stootbanden, achter ruitverwarming. En da's allemaal standaard. Dat kost u niets meer! En alle extra's zitten in de prijs. Een eerlijke prijs vopr een eerlijke auto. Kompleet, met alle in deze advertentie opgesomde extra's inbegrepen. Dit betaalt u er voor: Polski Fiatl25p (1300) 65 din. pk. 9.715.- Polski Fiat 125p (1500) 75 din. pk. 10.201.- Polski Fiatl25p (1500) 82 din. pk. 10.491.- Polski Fiatl25p Stationcar (1500) 75 din. pk. 10.834.- Alle prijzen zijn incl.B Nog meer weten? Stuurt u dan een onge- frankeerde envelop aan H.Englebert N.V., Antwoord nummer 40, Voorschoten. Vul op de achterkant duidelijk uw naam en adres in. Al overmorgen kunt u de Polski Fiat brochure in huis hebben. Mèt naam en adres van de dichtstbijzijnde dealer. Importeur H.EnglebertJSW Voorschoten (meer dan 20 jaar ervaring met Skoda). gevestigd te Göteborg, Zweden Uitgifte van 8| pCt. obligaties 1975 per 1981/1985 in stukken groot nominaal f 1.000,- aan toonder. Leningsbedrag nominaal f 50.000.000,-. Koers van uitgifte zal uiterlijk dinsdag 3 juni 1975 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. Inschrijving van heden tot donderdag 5 juni 1975, 15.00 uur op de voorwaarden van het prospectus d.d. 28 mei 1975, bij de kantoren van onder getekenden te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage, waar prospectussen en inschrijvingsbiljetten in de Nederlandse taal en verkorte prospectussen in de Nederlandse en Engelse taal, alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten van AB Volvo en van haar jaarverslag 1974 in de Engelse taal verkrijgbaar zijn. amsterdam-rotterdam bank n.v. Amsterdam, 28 mei 1975. algemene bank nederland n.v. Aan het Instituut voor Neerlandistiek is plaats voor een als Wetenschappelijk (Hoofd)Medewerk(st)er voor 5/10 van de werktijd. Gevraagd wordt een vakdidacticus voor het geven van onderwijs en het verrichten van onderzoek op het gebied van de didactiek van het moedertaalonderwijs, in het bijzonder van het letterkunde-onderwijs. Precisering: in nauwe samenwerking met de reeds werkzame vakdidactici het onderwijs verzorgen aan werkgroepen in het kader van het zgn-, bcgclcidhospitium een eigen bijdrage inzake onderwijs en onderzoek leveren aan het studieprogramma Historische Letterkunde, waar het de beroeps- voorbereiding tot leraar betreft. Vereist is een doctoraalexamen Nederlandse Taal- en Letterkunde. Ervaring op het gebied van het moedertaalonderwijs, in het bijzonder het letterkunde-onderwijs aan scholen voor voortgezet onderwijs, is gewenst. Uw sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen, richten aan de Voorzitter van de Sollicitatiecommissie Vakdidactiek, drs. H. de Visser, Instituut voor Neerlandistiek, Herengracht 330-336, Amstërdam, onder numnier 377 D bij vvie ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen (telefoon 020 - 525 3553, privé 020 - 23 19 71). Indien op korte termijn een voorgenomen vakantie u zou kunnen beletten aan de mogelijke uitnodiging voor een sollicitatiegesprek gevolg te geven, wordt 11 verzocht dat bij uw sollicitatie te kennen te geven onder vermelding van de data van de betreffende vakantieperiode. Bij de Interne Beheersdienst, afdeling Huishoudelijke Dienst is plaats voor een Hij is o.a. belast met de leiding over de portiersdienst, omvattende ±10 portiers. Wij zouden graag in contact willen treden met kandidaten met een opleiding op MULO niveau, die beschikken over goede contactuele eigenschappen, leidinggevende en organisatorische capaciteiten en ervaring hebben in de bewakingssector. Leeftijdvanaf 35 jaar. Het salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, kan maximaal 1.814,- bruto per maand bedragen. De verdere arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel overeenkomstig de regelingen voor het overheidspersoneel. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Schriftelijke sollicitaties, onder verrpelding van vacaturenummer 053-1525, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. I!L IHMIHMtHMH*

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22