De laatste paradijzen 0 <B FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 27 MEI 1975 Met grote dankbaarheid en vreugde geven wij kennis van de geboorte van Wilhelmina Adriana P. J. Swens G. Swens-Dommer Otto Pieter Heemstede, 24 mei 1975. Franz Schubertlaan 24. Tijd. Dlaconessenhuls H&ndellaan 2, Heemstede. GETROUWD: W. J. Zwart en R. J. Robijn Lunteren, 27 mei 1975. Met blijdschap en dankbaarheid jegens de Heere ge ven wij U kennis van de geboorte op 25-5 1975 van onze Zoon Daniël Pieter Mr. Drs. F. W. J. den Ottolander en H. M. den Ottolander-Schatz Lorentzplein 4, Haarlem. Tijdelijk: Maria Stichting, Kamperlaan 4, Haarlem. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich mijn zorgzame Man, onze Vader en lieve Opa Johannes Alexander Veldt In de leeftijd van 75 jaar. Voorburg: M. Veldt-van der Brugge Plet Rosmalen* Alex en Fina Mappie Voorburg, 25 mei 1975 Albert Verweystraat 26. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1 te Leidschendam. Bezoekuren van 17-19 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 30 mei a.s. om 13 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer aldaar. Na een leven van zorgende liefde voor ons allen heeft God tot Zich genomen onze lieve Moe en Oma Aagje Boersma-Boersma op de gezegende leeftijd van bijna 83 jaar. Weduwe van Douwe Michiel Boersma. „Zo ik niet had geloofd..." Dokkum, 25 mei 1975. Keppelstraat 11. Ermelo: M. J. Heijs-Boersma K. H. Heijs Henk en Wil Ida Anta en Frans Petra en Berry Enschede: M. Boersma A. Boersma-Vidovich Johanna en Peter Agaath Dokkum: P. Boersma A. Boersma-Barkmeijer Douwe Piet en Yvonne Anica Dokkum: J. Piersma-Boersma W. D. Piersma Dick en Elly Eemnes: A. van Schoor-Boersma S. van Schoor Arnhem: C. de Kramer-Boersma C. de Kramer Fenneke Jeannet De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 28 mei om 2 uur in de Geref. Kerk „De Fon tein" te Dokkum, waarna de begrafenis te Aalsum zal plaatsvinden. Gelegenheid tot con doleren een half uur voor de dienst. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken". Psalm 23 Heden nam de Here tot Zich onze lieve, zorg zame Man, Vader en Grootvader, Broer. Zwa ger en Oom Leendert Noort op de leeftijd van 69 jaar. Voorschoten: H. Noort-van Egmond N. Noort A. Noort-Bosveld Rozenburg: H. van Woerkom-Noort K. S. van Woerkom Lelden: C. Noort Voorschoten: L. Noort Kleinkinderen en verdere familie. Voorschoten, 24 mei 1975. Van Kempenstraat 37. Gelegenheid tot rouwbezoek 's-avonds van 7.30—8.30 uur, van Kempenstraat 37. De rouwdienst is bepaald op donderdag 29 mei a.s. om 1.15 uur in de Aula van de begraaf plaats „Rosenburgh" te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een rijk gezegend leven is in Jezus ont slapen onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder N. Timmers-KIein weduwe van S. Timmers, in de ouderdom van 81 jaar. De Heer was haar hulp en sterkte. Rotterdam: J. de Jong-Timmers H. N. de Jong Amsterdam: E. van der Vooren- Tlmmers B. van der Vooren Oostvoorne: J. Timmers J. W. H. Timmers-Goosens Hoorn: N. Verveld-Timmers H. Verveld kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 24 mei 1975 ..De Burcht", Van Moorselplaats 2 Correspondentie-adres: H. N. de Jong Dr. J. J. P. Oudsingel 66 Rotterdam-3014 Gelegenheid tot bezoek op dinsdagavond 27 mei van 19.30-20.00 uur in „De Burcht" en na de begrafenis in de kapel op de begraaf plaats. Op woensdag 28 mei om 11.00 uur zal een dienst worden gehouden in de Verrijzenis kerk. Springerstraat, Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 223 or* 12.00 uur. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen in de Hope des eeuwigen levens, onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Hermina Vogel in de gezegende ouderdom van 93 Jaar. Uit aller naam: J. van der Burg-Vogel Moerkapelle, 26 mei 1975 Huize „Beth-San" Kerkplein 1 Correspondentie-adres J. Simons Mr. L. A. Kesperweg 5 F. Vlaardingen Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Beth-San". Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar, woensdag a.s. van 19.30- 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden, vrijdag 30 mei a.s. in de rouwkamer van Hui ze „Beth-San". Aanvang van de dienst om 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats „Moerhage" te Moerkapelle om 10.45 uur. Feike zong: Heer des Hemels laat, getrouwe, mij aanschouwen Uw erbarmen Herder neem mij in Uw armen. Volkomen onverwacht is heden in de Here ontslapen, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Sophia Dorothea Johanna Vertregt geb. Oussoren op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: J. J. Vertregt Haarlem, 26 mei 1975 Duindoornlaan 27 Mijn vrouw is opgebaard in het rouwcentrum Kloppersingel 9. te Haarlem. Gelegenheid voor bezoek van 14.00 tot 15.0(V uur en van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden, don derdag 29 mei om 13.00 uur op de begraaf plaats „Westerveld" te Velsen. Vertrek van het rouwcentrum Kloppersingel 9 om 12.30 uur. In plaats van bloemen kunt u uw bijdrage overmaken aan de Nederlandse Hart Stichting, Postgiro 300 te 's-Gravenhage. Liever geen bezoek aan huis Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van ons mede-bestuurslid, Mevrouw S. D. J. Vertregt-Oussoren te Haarlem. Haar sterke persoonlijkheid, haar grote akti- viteit en haar trouwe hulpvaardigheid voor de dove medemens vervullen ons met dankbare herinnering. Moge de Heer haar man en kinderen de kracht geven om dit zware verlies te dragen. Namens het bestuur van de Stichting Christelijke Tehuizen voor Doven: Mr. W. Blanken, voorzitter, Ds. J. van Buuren, secretaris. Ede, 26 mei 1975. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van het be stuurslid van Ons Tehuis, Mevrouw S. D. J. Vertregt-Oussoren te Haarlem. Wij zullen haar warme belangstelling voor ie der van ons persoonlijk zeer missen. Onze gevoelens van diep medeleven gaan uit naar haar man en verdere familie. Bewoners, directie en personeel van „de Gelderhorst", Christelijk Tehuis voor Bejaarde Doven, Pollenstein 110, Ede. Ede, 26 mei 1975 Met diep leedwezen hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van Mevrouw S. D. J. Vertregt-Oussoren te Haarlem. Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat zij heeft gedaan voor onze Bond als mede-oprichtster en gedurende de vele jaren als secretaresse en als voorgangster in kerk diensten voor doven. Moge God haar man en kinderen tot troost en sterkte zijn. Namens de Nederlandse Christelijke Bond van Doven: Ds. R. J. Koolstra J. Rodenburg Ede. 26 mei 1975 RECTIFICATIE In Jezus ontslapen onze lieve Schoonzus en Tante Adriana Lamberta Oranje-van Leeuwen (geb. 20-6-1919) te Sao Paulo (Brazilië) op 23 mei 1975. geliefde echtgenote van L. Oranje De begrafenis heeft plaatsgehad op 24 mei 1975 op het Cimetério da Paz te Sao Paulo. Amstelveen: C. Oranje T. Oranje-Ouwehand J. B. Oranje J. J. Oranje E. Oranje-Guillaume H. C. Verkerk-Oranje C. Verkerk B. Zwiep-Oranje J. J. Zwiep J. Oranje H W. Oranje-Buytelaar J. Nooitgedagt-Oranje Tj. Nooitgedagt M. M Zwiep-Oranje Neven en nichten Contactadres voor Nederland: Uleflecht 1. Beet- sterzwaag. Groningen: Beetsterzwaag: Loenen a. d. Vecht: Park Forest (USA) Ede: Dist: Amersfoort: Psalm 116 4 (oude berijming) D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel tot uwe ruste weder, Zij is verlost, God heeft haar welgedaan! Na een geduldig gedragen lijden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Catharina Wilhelmina Gastel op de leeftijd van bijna 76 jaar. J. Gastel H. Gastel-van Veen W. M. Gastel L. Gastel-de Jonge Neven en nichten Amsterdam, 24 mei 1975. Oude Schans 12-1. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden donderdag 29 mei te 1 uur in het familiegraf op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amstel- dijk. Vertrek van huis te 12.15 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Thuis liever geen bezoek Ps. 4 3. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij u thuis. Alleen bij u ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. In Jezus ontslapen Joanna Alberta van Driel-Koster Tante Jo weduwe van Jacobus Joannes van Driel in de ouderdom van 80 jaar. Namens allen: Jan en Ria Bakker-Faber Amsterdam, 24 mei 1975. Huize „de Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres: Familie J. W. Bakker, Rengerskerkestraat 56-11, Amsterdam-Osdorp. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 mei om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats aan de Kruislaan. Uit onze familiekring haalde de Here thuis onze lieve Broer, Zwager en Oom Cornelis Boer op de leeftijd van 72 jaar. echtgenoot van G. N. Hey Amsterdam 's-Gravenhage Vorden: Jo J. Boer W. Boer-Klaasen Bos D. Boer A. Boer-Vastenouw A. F. Hordijk-Boer P. W. Hordijk Nichten en neven Amsterdam, 25 mei 1975. Zondagmiddag is in de vrede des Heren ont slapen August van der Weijden G. van den Weijden-Bakker Guus en Wil Hans en Margaret Gerard en Wilma Corrie en Jan Fred en Jeannette Tine en Jan Wilma en Albert Ada en Pier en kleinkinderen Amsterdam, 25 mei 1975 A. J. Ernststraat 6 Tljuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoléance-bezoek woens dagavond van 9-10 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amster dam. Wij zullen hem ter aarde bestellen op donder dag 29 mei om 15 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Amsterdam. Zondagmiddag heeft de Here na een korte, ernstige ziekte onze lieve Broer, Zwager en Oom August van der Weijden in Zijn Heerlijkheid opgenomen. Hij werd 72 jaar. P. van der Weijden J. van der Weijden-Bakker F. Krook-van der Weijden A. Krook C. M. van der Weijden- Hageman Neven en nichten Amsterdam, 25 mei 1975 De Heere schonk bij het begin van de rust dag, de eeuwige rust aan onze Broeder, Zwa ger en Oom Aart Schutte Wij dan, gerechtvaardigd zijnde uit het ge loof, hebben vrede bij God, door onzen Heere Jezus Christus. Molenaarsgraaf: 's-Gravenhage: 't Harde: Zeist: West-Australië: Sliedrecht: Groningen: Rotterdam: A. Schutte A. Schutte-Guys P. Schutte J. Schutte-Polhuis M. Smit-Schutte H. J. Smit J. Schutte G. Schutte-Roest W. Klein-Schutte C. Klein S. Prins-Schutte R. Prins A. Drent-Stolk D. Drent G, Stolk R. Stolk-van Weenen Op de dag des Heeren werd door zijn Heer en Borg thuisgehaald, na een gelukkige echt vereniging van bijna 44 jaar, op de leeftijd van 68 jaar, mijn zorgzame Man, onze Heit en Pake Jan Douwstra ridder in de Orde van Oranje-Nassau, ereburger van de gemeente Smallingerland Psalm 4 9 (onberijmd). In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Heere, doet mij veilig wonen. Drachten: W. Douwstra-Schipper Miep en Piet Baarn: TitieenArle Noordhorn: Bep en Henk Zoetermeer: Sjikke en Tabe Amsterdam: Dienke Drachten: Wimmie en Hans Emmen: Douwe en Greke en kleinkinderen Drachten, 25 mei 1975. Oudeweg 94. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 mei van 19.0019.30 uur in de aula van Uit vaartcentrum „Slingehof", Zuiderhogeweg 78 te Drachten. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 29 mei om 13.30 uur in de Geref. Noorderkerk te Drachten, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. „Zo blijft dan altijd voor ons oog de liefde, hoop en het geloof en Jezus zegt in Zijn geschrift de liefde blijft in ons gegrift" Bedroefd, maar erg dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, berichten wij U, dat God tot Zich genomen heeft mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma, Sjieuwke Pjjlman echtgenote van Pieter Pijlman in de ouderdom van 70 jaar. Soest: P. Pijlman Sr. Bilthoven: Mieke en Chris Eweg Amsterdam: Tet en Piet Snieslng IJsselstein: Suze en Wim Vonk Montfoort: Piet en Martha Pijlman en kleinkinderen Soest, 25 mei 1975 Flat „Honsbergen" Wiardi Beckmanstraat 291 De overledene is opgebaard in de Rouwkamer van het Ziekenhuis „De Lichtenberg" te Amersfoort. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag 28 mei a.s. van 19-20 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 29 mei a.s. om 13.30 uur in de zaal van Flat „Honsbergen", waarna tegen 14.30 uur de ter aardebestelling zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Wij mogen geloven, dat God tot Zich genomen heeft onze lieve oudste Zuster. Schoonzuster en Tante Sjieuwke (Suze) Pylman echtgenote van Pieter Pijlman, op de leeftijd van 70 Jaar. Op de eerste dag van de nieuwe week ging de grote morgen voor haar gloren. Na veel strijd en een moei- tevol leven overleed op zondag 25 mei 1975 onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Dirkje Gijsbertha Verheul in de leeftijd van 67 jaar. Doot Gods genade was zij er ten volle van overtuigd dat het heil ook voor haar geldt. Haar belijdenis liep uit op: „Want deze God is onze God". Halsteren, 25 mei 1975. Hendrik Ido Ambacht: W. B. Stoop-Verheul T. Stoop Vlaardingen: G. H. Verheul- v. Velzen Rotterdam: C. Verheul-Muller Neven en nichten Ds begrafenis zal plaats vinden op woensdag 28 mei a.s. na de rouwdienst wel ke te 13.00 uur gehouden zal worden in de Aula van „Vrederust". Moerstraatse- baan 503 te Halsteren. Belangstellenden wordt verzocht te 12.45 uur aan wezig te zijn in Gebouw „De Sprenger" van „Vrede rust". Heden nam God tot onze droefheid op 71-jarige leef tijd uit onze familiekring weg onze beminde Schoon zuster en Tante, mevrouw Margje van Arnhem Harderwijk: C. W. Versloot G. Versloot- van der Velden Arnhem: J. C. Versloot-Prijlink Lunteren: E. Versloot-Wagenaar Apeldoorn: C. M. Hazenberg- Versloot Soest: A. M. Veldhuizen- Versloot Utrecht: M. J. Versloot Utrecht: A. t. van den Brink- Versloot Apeldoorn: C. V/. Brüggeman- Versloot Voorburg Z.-H.: t. .t. van den Berg- Versloot E. J. v. d. Berg en neven en nichten Arie Vletter in de ouderdom van 77 jaar. Echtgenoot van Maria Durieux Katwijk a. d. Rijn: W. Durieux W. van Delft-Durieux A. Durieux Valkenburg (Z.H.) J. de Moóy-Durieux T. de Mooy Katwijk a. d. Rijn: A. Durieux T. Durleux-Guijt B. Durieux G. Durieux- Ravensbergen D. Durieux J. Durieux Ch. Durieux-Meura W. Durieux A. Durieux-v. d. Wiel Na een langdurige ziekte nam God tot Zich onze lieve Schoondochter en Schoonzus Lies Vlaardingebroek geboren 5-2-15. Medembllk, 24 mei 1975. Groningen: E. de Vries-Visser Drachten: D. Boer-de Vries W. Boer Groningen: H. de Vries M. de Vries-v. d. Veen Berg en Dal: M. de Graaf-de Vries W. de Graaf Drachten: H. de Vries H. de Vries-Groefsema Delft: S. de .Vries D. de Vries-Jügh Baflo: A, de Vries S. de Vries-Zeldenrust Zuidlaren: A. Jügh-de Vries F. Jügh Schagen: W. de Vries J. de Vrles-de Groot Groningen: J. Wubs-de Vries J. Wubs Enige kennisgeving. Geertruida Witzel-Harms In de ouderdom van 97 jaar. Mede namens verdere familie: H. Wltzel Rijswijk, 24 mei 1975, „Onderwatershof, Van Vredenburghweg 26. De crematie zal plaatsheb ben dinsdag 27 mei te 12.30 uur in het cremato rium ..Eikelenburg" Eike- "enburglaan 7 te Rijswijk Mede namens mijn kinderen zeg ik U harteli voor, het medeleven dat wij hebben ondervoi het overlijden van mijn lieve Man IJsbrand Hendrik de Zeeuw Uw warme belangstelling heeft ons allen ons doen gevoelen van hoeveel beteke! plaats in veler levens is geweest. I. T. de Zeeu' Bussum. mei 1975. SPEURTOCHT NAAR ZELDZAME DIER door Eugen Schuhmacher Met 160 brilj'ante kleurenfoto's Groot formaat - derde druk Woord vooraf van Prins Bomhard .4 j EUGEN SCHUHMACHER biedt de natuurliefhel een grandioos avontuur in boekvorm. Een ul werk over zeldzame in het wild levende dieren, i dekt door een filmexpeditie die doordrong tot ii meest afgelegen natuurgebieden. Groot-formaat kleurenfoto's van uitzonderl schoonheid. U maakt kennis met fascinerende, den waargenomen creaturen die zich verboi houden in de laatste paradijzen. ,xmy Uitgegeven in samenwerking met het Wereld Natuur Fonds Totaal 320 bladzijden, waarvan 160 kleurenfo! een boeiende beschrijving van de wereldomvattè speurtocht en tal van wetenswaardigheden over afgebeelde dieren. >,Een schitterend boek, dat ereplaats verdient in de boekencollectie van i natuurvriend" (Dr. Fop. I. Brouwer). ijfcl ZOMER KEUNING WAG EN ING EIS! Wv Al Verkrijgbaar In do boekhandel Kostelijk boek met honderden advertenties uitj de oude doos. U raakt niet uitgekeken op de 144 pagina's verbazingwekkende, soms gekke maar altijd serieus bedoelde annonces Zij geven een levendig en suggestief beeld van 100 jaar maatschappij-ontwikkeling. Bekijk de advertenties over mode, kwakzalver! volg de opkomst van de telefoon, de auto mobiel, de elektriciteit enz. Koop het boek vandaag nogl Prijs f 17,50 TIJDELIJKE VOORDEELPRIJS f 12,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel UVL. J. VEEN - WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8