AJAX ACTIEF OP DE TRANSFERMARKT Cup-finale met recordrecette Hans Langer ijs: vreemde eend in 't Oranje Solidariteitsfonds Schaatsbond stelt rijdsters ultimatum Na Blankenburg ook Rep en Mühren weg; Meijer en Boskamp komen Cruijff niet in Oranje tegen Joegoslavië Waterpoloploeg Leeds leefde al geruime tijd toe naar eindstrijd met Bayern München Weer ritzege De Vlaeminck Thung verliest TROUW/KWARTET DINSDAG 27 MEI 1975 sport; Van onze speciale verslaggever SCHIPHOL/AMSTERDAM Horst Blankenburg (naar Hamburger SV), Johnny Rep (Valencia) en Gerrie Mühren (Club Brugge) weg bij Ajax en Geert Meijer (van FC Am sterdam) en Jan Boskamp (RWD Molenbeek) naar deze Amsterdamse club. Dit wordt deze week de hoogstwaarschijnlijke uitkomst van de transferactivitelten, die Ajax én manager Hans Kraay op het ogen blik druk bezig houden. De muta ties van Blankenburg en Meijer staan officieel reeds vast. Rep ver trok gistermiddag voor de afron dende besprekingen naar Spanje en in de gevallen van Mühren en Bos kamp lijkt het wachten nog slechts op de overeenstemming tussen de clubs. Ajax wil voorts tot na de komende Indonesische trip (don derdag vertrekt de ploeg) wachten om al dan niet een nieuwe verdedi ger aan te trekken. Nadat Horst Blankenburg vorige week een streep onder zijn Ajax- periode zette, kwam het afgelopen weekeinde ook de overeenstemming tussen Ajax en Valencia over de transfer van Johnny Rep. Voor een bedrag dat rond de 800.000 gulden ligt laat Ajax zijn aanvaller gaan. Johnny Rep over zijn vertrek bij Ajax: 'Ik heb manager Hans Kraay al zo'n drie weken geleden gezegd, dat ik wilde vertrekken. Ik zag het bij Ajax niet meer zitten. Er is me toen ook gezegd, wat ik zou moeten opbrengen.' In de transfer van Johnny Rep heeft Donald Speelman, de man die overigens óók Arie Haan hielp van Ajax' naar Anderlecht over te gaan, een 'bemiddelende' rol gespeeld. Rep: 'Speelman had de contacten.' Johnny Rep wordt bij Valencia de derde buitenlander op de loonlijst. Keita en Jara staan daar reeds op. Rep: 'Ik ga nu de laatste bespre kingen voeren. Valencia wil graag dat ik voor vier jaar teken, zelf voel ik meer voor een driejarig contract.' En over de aanpassings problemen, die gezien ook Johan Neeskens niet gering zijn: 'Ik geloof .niet dat mijn vrouw graag uit Nederland weggaat. Maar ik ben broodvoetballer. Die drie jaar zul len we zo goed mogelijk moeten doorkomen.' Tegelijk met het vertrek van Johnny Rep kondigde Ajax gisteren ook de komst van FC Amsterdams spitsspeler Geert Meijer aan. Ajax heeft voor de 24-jarige Meijer een bedrag van 650.000 gulden betaald. Meijer was enige maanden geleden reeds door Ajax benaderd. Amster dam (Dé Stoop) vroeg toen bijna 800.000 gulden voor de spits, terwijl Ajax aanvankelijk niet verder dan 500,000 gulden wilde gaan. Het ver schil is nu dus gedeeld. De transfer van Meijer is opmerkelijk omdat Stoop de afgelopen maanden voort durend heeft gezegd dit seizoen geen spelers te zullen verkopen. Nu echter: 'Wanneer het om deze be dragen gaat ligt de zaak natuurlijk anders.' Er bestaat overigens de kans, dat FC Amsterdam ook Ge rard van der Lem nog kwijt raakt. Beerschot is bereid aan diens én Amsterdams verlangens (transfer som van ruim 300.000 gulden) te, voldoen. Terug tenslotte nog naar Ajax. Naar de ploeg, die in één jaar bewind-Kraay een totaal ander ge zicht heeft gekregen. Na Cruijff en Neeskens eerder vertrokken (en vertrekken) dus ook Blankenburg, Gerrie Mühren, Rep, Haan, Arnold JOHNNY REP naar Valencia GEERT MEIJER naar Ajax Mühren en Keizer. Of er de komen de dagen naast Meijer en Boskamp nog méér spelers worden aange trokken is afhankelijk van onder meer het optreden van Barry Huls hof f in Indonesië. 'Slaagt zijn co- me-back', zo zegt de Ajax-leiding, 'dan zijn we van het probleem een nieuwe verdediger aan te trekken af.' In dat geval zal Ruud Krol als laatste man en Hulshoff als voor- stopper gaan spelen. Overig transf ernieuws PSV heeft de 21-jarige Huub Stevens van Fortuna SC aangetrok ken. Na vier seizoenen Feyenoord is het zo goed als zeker dat Lex Schoenmaker (27) naar FC Den Haag terugkeert. De beide betrok ken clubs hebben gisteravond lang durig onderhandelt over de hoogte van de transfersom. Feyenoord ver langt voor Schoenmaker die de af gelopen twee competities doorgaans op de reservebank zat, een bedrag van zes ton. FC Den Haag heeft de Rotterdammers de uit de gratie ge raakte Tscheu-La Ling aangeboden. De Hagenaars zouden dan nog twee ton moeten bijpassen. AMSTERDAM Johan Crif zaterdagmiddag niet met derlands elftal in Belgrado vriendschappelijke interlani1 Joegoslavië aantreden. Cruij 1 bondscoach George Knobel j deeld dat een virus-infect i heeft geveld. Het afgelopei einde speelde Cruijff ook n'1 in de laatste competities l van Barcelona. Johan Neesl j wél met het Nederlandsj meespelen. BOEKAREST Het Nedi waterpoloteam heeft laatste wedstrijd voor het tionale toernooi in BoekareL het team van de Oekraine g speeld: 2-2. De periodestant ren 1-1 1-0 0-1 0-0. Voorts i Roemenië verrassend Joef met 7-6 en won Bulgarije r van Roemenië. Door deze re: wonnen de Roemenen het tri voor Joegoslavië en de Oekrajc Nederlandse ploeg eindigi vierde, Bulgarije werd vij e Roemenië B sloot de rij. Van onze speciale verslaggever PARIJS Op dezelfde Franse bodem, waar 20 jaar geleden Real Madrid en Stade de Reims de eerste eindstrijd van de Europa Cup voor landskampioenen speelden, treden morgenavond Bayern Mün chen en Leeds United aan voor de 20ste EC I-finale. Letterlijk op dezelfde bodem en niet in hetzelfde stadion, want het Pare des Princes is enige jaren geleden van een enigszins bouwvallig stadion met wielerbaan in 's werelds modernste voetbalarena getransfor meerd. Cup-houder Bayem München en Leeds United hebben in Parijs een enorme belangstelling voor hun fi nalewedstrijd uitgelokt. Ondanks het feit dat de wedstrijd ook in Frankrijk rechtstreeks op de tv uit gezonden wordt, was het aan 55.000 toeschouwers plaatsbiedende Pare des Princes ook bij een vijfmaal grotere capaciteit volledig uitver kocht geweest. De Franse organisa tie kon dankzij het grote aanbod van aspirant-kaartkopers, de en treeprijzen tot forse bedragen op schroeven, hetgeen heeft geleid tot een recordrecette van anderhalf miljoen gulden. In een periode, dat ook de finales van Europse bekertoernooien geen garanties meer zijn voor volle sta dions, men denke aan de matig bezochte finales als Bayern-Atletico Madrid, FC Maagdenburg-AC Milan (vorig jaar) en Dynamo Kiev-Fe- rencvaros, Borussia Mönchenglad- bach-FC Twente (dit jaar) valt die belangstelling in Parijs wel te verklaren. Frankrijk is al jaren lang verstoken gebleven van top voetbal. Dit seizoen raakte het land bij de succesjes op Europees niveau van St. Etienne (in de halve finale door Bayern geëlimineerd) al snel in een voetbalroes. Bovendien lijkt Bayern München-Leeds United op papier een zeer interessante wed strijd te worden. Sinds de WK- flnale Engeland-West-Duitsland in 1966, hebben duels tussen Britten en Duitsers steevast een boeiend karakter gehad. Het gold meestal een tweekamp tussen twee 'open' voetballende clubs, die de accenten op de aanval legden. Wat dat be treft kan er morgenavond ook weer offensief een aantrekkelijk spel worden verwacht. ONVERWACHT Bayern, vorig jaar na twee finales TIVOLI (Reuter) De Belg Roger de Vlaeminck heeft gisteren de tiende etappe van de Ronde van Italië gewonnen, een rit over 176 kilometer van Frosinone naar Tivo- 11. De Spanjaard Galdos blijft leider in het algemeen klassement. Tiende etappe: 1. Roger de Vlaeminck (Bel) 4 uur 48 min 34 sec, 2. Borgognoni (Ito) 3 Glmondl (Ita) 4. Miguel Maria Lasa (Spa) 5. Battoglln (Ita) 6. Conti (Ita) 7. Crepaldl (Ito) 8. Bertoglio (Ita) Salm (Zwl) 10. Panlzza (Ito). voor het eerst winnaar van Europa cup I (in 1967 werd Europacup II gepakt), bereikte de eindstrijd ei genlijk nog onverwacht. De Zuid- Duitsers maakten een zeer moei zaam seizoen door. Mede door de vermoeidheid, die een deel van de selectie tijdens het wereldkampi oenschap opliep, is Bayern voor het eerst sinds jaren niet in de top van de Bundesliga, maar in de midden moot terug te vinden. WK-interna- tionals als Franz Beckenbauer, Ulili Hoeness, Sepp Maier, Georg Schwarzenbeck en Gerd Müller on dervonden de terugslag van een slopend wereldtoernooi en konden hun gewoonlijke stempel niet op de ploeg drukken. De problemen werden er niet min der op, toen 'poenige' voorzitter Wilhelm Neudecker halverwege het seizoen trainer Udo Lattek de laan uitstuurde en de wat belerende Dettmar Cramer voordien o.a. door de UEFA belast met ontwikke lingswerk in prille voetballanden binnenhaalde. Cramer, die bij het bedrijf Bayern München kreeg te maken met een op velerlei gebied invloedrijke aanvoerder Franz Bec kenbauer, is juist deze dagen weer in het nieuw nu hij de be langrijkste gegadigde is voor de opvolging van Hennes Weisweller bij Borussia MönChengladbach. Bo- russia's zakelijk leider Helmut Grashoff heeft al verklaard, dat hij rond is met de nieuwe trainer, maar eerst na de finale van morgen avond zal de naam van de betrok kene worden 'vrijgegeven, In dat licht bezien ligt de overgang van Cramer natuurlijk voor de hand. Al die onrust rond Bayern kon niet verhinderen, dat de ploeg wel 'thuis' was, wanneer men op de rand van uitschakeling in het Eu ropa Cup-toernooi balanceerde. Zo bleef Bayern in feite onver wacht overeind in moeilijke duels tegen FC Maagdenburg. Ararat Je- rewan en St. Etienne. OUTSIDER Toch start de club de finale als outsider. Ook ondanks het gegeven dat het juist in de laatste weken weer iets beter marcheert. Doelman Sepp Maier voorspelt in ieder geval een nieuwe triomf: 'Ik heb tot nu toe in negen finales gespeeld, va riërend van Europa Cup I en II tot WK, Westduitse beker en Europees LAUSANNE Het Internationale Olympische Comité gaat begib' met het besteden van de miljoenen dollars die zij betaald krijgtp de televisierechten voor de Olympische Spelen. Zo zal dit jaar 800.000 dollar worden besteed aan een 'soiidari' programma' dat bedoelt de sport in de ontwikkelingslanden te st leren. 'Maar ggld is niet het belangrijkst', aldus zegt jhr. Herman van nebeek, voorzitter van de solidariteitscommissie van het I.O.C. willen in de eerste plaats tot samenwerking komen met de nati olympische comité's van die landen'. Karnebeeks commissie is in 1973 opgericht maar begon pas maanden geleden met het werk. Er zijn leden van het I.O.C. die de naam 'Solidariteitscommissie] bijster geslaagd vinden, haar doel heeft evenwel geen kritiek moet. 'We hebben een jaar nodig gehad om op gang te komen', aldui Karnebeek. 'Wij hebben al het nodige bereikt, ook wel een paar ten gemaakt, maar gaan door ervaring op te doen en we ge' thans op het goede spoor te zijn. Resultaten kunnen niet al t< worden verwacht, maar ons werk zal de sport veel goed doen jaren die voor ons liggen'. Eenderde van de, gelden die via de televisie binnenkomen gai regel naar de ruim 130 nationale Olympische comité's die dooi I.O.C. worden erkend, maar het solidariteitsprogramma steunt de den die hulp het meest nodig hebben. De commissie wordt gevormd door 73 deskundigen op het gebied alle mogelijke sporten en die worden naar de ontwikkelingslai gezonden om daar te adviseren over zaken als training en adminl tlef werk. Tot nu toe hebben 71 landen de solidariteitscommissie om steui vraagd, waaronder 27 Afrikaanse, 13 Aziatische en 20 Zuidari0 kaanse. Geen uitnodiging voor selectiewedstrijden HEERENVEEN De schaatenrijdsters Sijtje van der Lende Tichelaar, Annie Borckink en Sophie Westenbroek, die eni{;f geleden weigerden verder deel uit te maken van de damesker f, onder leiding van trainer Gerard Maarse, hebben een brief KNSB ontvangen waarin de rijdsters een ultimatum wordt g GERD MÜLLER, nog altijd 'Der Bomber' van Bayern München. landenkampioenschap. Negen maal heb ik die finale ook gewonnen. Parijs zal de tiende overwinning worden. We hebben meer internati onale ervaring dan Leeds United. Ik voorspel een 2-0 of 2-1 overwin ning voor ons'. Bayern München zal waarschijnlijk met het volgende team beginnen: Maier. Andersson, Schwarzenbeck, Bechenbauer, Dürnberger, Roth, Zobel, Hoeness, Kapellmann, Müller en Wunder. De Zweed Conny Tor- stensson kan mogelijk voor Klaus Wunder spelen. BEKRONING Leeds United leeft al geruime tijd naar de finale toe. De wedstrijd moet in Engelse ogen een bekro ning worden van een roemrijke pe riode. die de club in 1964 begon. De formatie uit Yorkshire ontworstelde zich in dat jaar aan de tweede divisie. Leeds groeide in Engeland spoedig uit de de sterkste club van de jaren '60 en '70. De club speelde zeer constant en grossierde in ere plaatsen. Vanaf 1965 tot 1974 ein digde Leeds in de Engelse League nooit lager dan de vierde plaats: een unieke prestatie. Met kampi oenschap werd in 1969 en 1974 veroverd, de FA-cup in 1972. Bo vendien verloor men nog drie maal de finale om de Engelse beker: 1965, 1970 en 1973. Leeds won voorts tweemaal de UEFA-cup: 1968 en 1971 en verloor nog een keer de eindstrijd om de Jaar- beursstedenbeker in 1967. Tenslotte werd in 1973 de finale van de Europa Cup II bereikt, die vooral door de schandalig partijdige Griekse scheidsrechter Michas met 1-0 van AC Milan werd verloren. De huidige selectie wordt geleid door ex-Blackpool-international Jimmy Armfield, die Don Revie (tegenwoordig bondscoach in Enge land) opvolgde. Die selectie telt niet minder dan 13 internationals: David Harvey, Gordon Mc Queen, Billy Bremner, Joe Jordan, Peter Lorimer en Eddy Gray (voor Schot land), Paul Madeley, Paul Reaney, Norman Hunter. Alan Clark (voor Engeland), Terry Yorath en Mick ones (voor Wales) en Johnny Gi les (voor de Ierse vrijstaat). De Schotten hebben dus de overhand in de Engelse ploeg. Van hen spe len de geschorste Mc Queen (in Barcelona uit het veld gestuurd) en de al lange tijd geblesseerde doel man Harvey in ieder geval niet. Harvey wordt vervangen door zijn landgenoot David Stewart. De vermoedelijke opstelling van Leeds United: Stewart, Reaney, Madeley, Hunter, Franky Gray, Bremner, Giles, Eddy Gray, Lori mer, Clark, Jordan. MATTY VERKAMMAN In de brief, die is ondertekend door algemeen secretaris W. G. Comello, wordt de dames gevraagd of zij definitief van plan zijn zich voor te bereiden op het seizoen 1975-1976 en of zij Gerard Maarse accepteren indien de rijdsters zich via de nati onale titelstrijd weten te plaatsen voor de definitieve kernploeg. Als het 'rebellerende' viertal zich nega tief ten opzichte van Maarse opstelt en zulks is het geval dan zal de. KNSB deze dames niet uitnodi gen voor de selectiewedstrijden, die moeten worden afgewerkt om zich te kwalificeren voor het oternooi om de Nederlandse titel. Deze brief is bijzonder slecht geval len bij Sijtje van der Lende, Sippie Tigchelaar, Annie Borckink en So phie Westenbroek. 'De KNSB heeft niet het recht om iemand te weige ren de selectiewedstrijden te laten rijden', zei Sijtje van der Lende verontwaardigd. 'We zijn toch ge woon lid van de bond en niet geroyeerd of zo iets. Verder zijn we amateurs en staat het nergens in de reglementen dat ze je zomaar kun nen verbieden mee te doen'. Vol gens Sijtje van der Lende niet onwaarschijnlijk dat zaak nog een gerechtelijke zal krijgen. De vier 'uitge dames hebben de KNSB c beurt een brief gestuurd en om opheldering gevraagd oft bedreiging de rijdsters niet nodigen voor de selectiewedsti i ROME (Reuter) Rolf heeft in de eerste ronde h<,2 kelspel van de open Italiaan niskampioenschappen in Roirn loren van de Rhodesiër Colli' deswell: 3-6 2-6. Deze score geeft een enigszii tekend beeld, want Thungf Dowdeswcll uitstekend partii ven. .De Nederlander had d\: rechters evenwel bepaald rf0 zijn hand, hetgeen bij zijHj gaans riskante spel van serv< volleren een uiterst belas' factor kan zijn. Ook Dowf; bleek een aanhanger van h4i stralische' speltype, zodat hjpi enerverend duel werd sec. 3. 1 28 sec. 2. Battaglln (Ito) op 23 lertogllo (Ita) op 1.24, 4. Conti 1.55. 5. Lasa (Spa) op 3.07, 6. Baronchelll (Ito op 3.3Ö, 7. Glmondl (Tto) z.t.. 8. Riccoml (Ito) op 3.47. 9. Perletto (Ito) op 3 49, 10. Panlzza (Itat op 3.52. GROOT BRITTANNIE BOURNEMOUTH De Tsjech Vla dimir Vondracek is winnaar gewor den van de eerste etappe van de Ronde van Groot Brittannië voor amateurs. Het was een rit over 151 kilometer van Brighton naar Bour nemouth. Gaby Minneboo eindigde als vierde. Eerste etappe; 1. Vondracek (TsJ) 3 u 20 min 33 sec. 2. Bartonlcek (TsJ) 3.20.37, 3. Matuslak (Pol) 4. Minneboo (Ned) 5. Fülpsson (Zwe) 6. Edwards (GBR) 7. Goedde (Ned) 3.22.45, 8. Griffiths Neel (VS), 10. Matousek LUXEMBURG LUXEMBURG Bart van Est uit Dinteloord heeft het dertiende wie- Iercriterium van Luxemburg voor junioren gewonnen. Hij maakte over de viei j, appes van in totaal 262 kilomeie^sn tijd van 6 uur 35 min en 38 sec Tweede werd de Luxemburger Hilger Romain met een achterstand van 37 sec. en derde Baadjou uit Sittard op 46 sec. In het landenklassement werd Ne derland eerste voor Noorwegen en Luxemburg. Ex-lid van jeugdkernschaatsploeg nieuwe leider ni Olympia's ronde BLADEL (ANP) Slechts een dag heeft Jan Ruckert het Oranje lei derstricot gedragen. De man, die zondag de eerste plaats in het alge meen klassement overnam van de Belg Miel Gljsemans, moest het kledingstuk maandag weer inleve ren bij Hans Langerijs. Ruckert zakte naar de tweede positie met een achterstand van 44 seconden. De vijfde etappe van Olympia's Ronde van Nederland, van Ulestra- ten naar Bladel, over een afstand van 145 kilometer, leverde een zege op voor Co Hoogendoorn, die in de sprint Adrie van Houwelingen, Mi chel Jacobs en Hans Langerijs ver sloeg. Voor Langerijs was die vierde positie niet al te schadelijk, want het viertal had op Ruckert ruim een minuut winst opgebouwd, zodat hij ruimschoots in het Oranje lei derstricot kwam. Het meeste succes was gisteren voor ploegleider Peters. Door de aanwezigheid van Michel Jacobs en Hans Langerijs in het groepje van vier renners, die na 100 kilometer demarreerden en gestaag hun voor sprong vergroten plus de machts greep van Langerijs in de algemene rangschikking, kon hij terecht te vreden zijn. De samenwerking in de vluchtgroep tussen de beide ploeggenoten was voortreffelijk. Vooral Michel Jacobs voerde het tempo waanzinnig hoog op; zo zelfs, dat Hans Langerijs na afloop verklaarde, dat hij zijn ploegmak- ker in eerste instantie nauwelijks kon bij houden. 'Toen Michel weg sprong ging ik onmiddellijk mee. Vervolgens kwamen ook nog Van Houwelingen en Hoogendoorn erbij. Van Houwelingen probeerde de zaak af te stoppen in verband me de positie van Ruckert, maar Ja cobs bleef gaan als een trein', aldus de man, die dit seizoen eigenlijk pas serieus met wielrennen is be gonnen. Eem ambitueuze renner die vorig Jaar nog in de Jeugdkern- schaatsploeg zat. maar begin 1974 gaf hij het wielrennen de voorkeur. Langerijs heeft tot nu toe geen spijt. Aan het begin van het sei zoen was hij nog zoekende naar een ploeg. Na enkele goede wed strijden eindigde hij in de Ronde van Zuid-Holland wederom hoog en dat was voor Peters aanleiding deze talentvolle coureur aan te trekken. Langerijs, monteur van bollen' en aardappelsorteermachines, heeft al les voor het wielrennen over. 'Vorig jaar november ben ik met de trai ning begonnen. Met gewichten werken en veel lopen. De overgang van het schaatsen naar het wiel rennen is niet zo groot, omdat je vrijwel dezelfde spieren gebruikt', verklaarde de Noordhollander, die zichzelf toch nog wel een vreemde eend in de bijt vindt, omdat hij niet weet, wat hij precies kan. 'Ik probeer zo hoog mogelijk te eindi gen. Ik heb niet veel verstand van wielrennen en kijk dan ook nooit vooruit. Het enige dat voor mij telt is optimale conditie'. Langerijs hoopt in de komende dagen nog van zich te laten horen, omdat er nog twee tijdritten op het program ma staan. In die twee gevechten tegen de klok moet hij zijn voor sprong verdedigen. Grootste con current is André Gevers, die tijdens de omlopen in Bladel uit een ach tervolgende groep was weggespron gen en de jacht op de vier koplo pers inzette. Gevers bleef tenslotte 57 seconden achter en moet in de komende dagen een achterstand van 2 minuten 17 seconden goed maken. Als tijdritspecialist ziet hij de confrontatie met Langerijs De kopgroep op weg naar de finish van de vijfde etappe van Olym pia's ronde. Van links naar rechts: nieuwe Oranjetruidrager Lan gerijs (45), ritwinnaar Hoogendoorn (77), Jacobs (46) en Van Houwelingen (31). hoopvol tegemoet. 'Ik heb h seizoen in de ronde van Holland met één minuut ver,. Dat was echter een vlak pfc, en nu krijgen wij een heuve s ge rit. Ik moet hem kunnei ken, maar veel hangt van d^« van de dag af', aldus Gevers. 1. Co Hoogendoorn 2.59), 2. Arie van gen zt (3.14.04), 3. Michel Ja4 (3.13.00), 4. Hans Langerijs 3.18 Andre Gevers 3.14.11, 6. Plet MaasL 7. Petr Domosjllkin (TsJ), 8. Rh Trlgt, 9. Emlel Gljsemans. 10. Hal 11. Frits Plrard 3.14.33, 12. B Lamoen, 13. Harry van Groez Tonny Huyzen, 15. NlklaJ Kraskov Algemeen klassement: 1. Hans L 16.53.18, 2. Jan Ruckert 16.54.02, trick Lefevere (Bel) 16.54.07, 4. Gevers 16.55.35, 5. Arie Hassink 6. Tonny Huljzcn 16.55.57, 7. Hei berdlng zt, 8. Frlts Plrard 16.5 Albert Scheffer 16.56.56, 10. Friti zt, 11. Johnny van de Veken 16.57.51, 12. Ton ter Harmsel 16.5 Fons van Katwijk 16.58.15, 14. Ha Groezen 16.58.18, 15. 1 iet Kuys 16. Jan Spijker zt. Puntenklassement: 1. Van Katt 53punten, 2. Gevers 57, 3. Van de (Bel) 53, 4. Gljsemans (Bel) 49, 5 49. 6. Van Helvoirt 47. Sprlntklassemcnt: 1. Gevers 34 2. Van der Helst (Bel) 15, 3. Huy 4. Lefevre (Bel) 14, 5. Ruckert 10J bersen 10.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10