Avon vrije universiteit amsterdam ZIEKENHUIS het onderwijs vraagt FAMILIEBERICHTEN Een job, geknipt voor vrouwen "met punch". De krant is nooit wen. beheerder HOOFD van de verpleging Succesvol adverteren in TROUW-KWARTET! DE WILGENB0RGH BEJAARDENVERZORGSTER ROTTERDAM-OMMOORD ONDERWIJZERS WADDINXVEEN EEN DOCENT(e) voor Rembram scholengemeensch LERAAR/LERARE TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MEI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend ónder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND Is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip isgeen opgave van advertenties-meer mogelijk. Geboren: Martine Elizabeth WIJ noemen haar LIsetfe. J. Muljs J. E. Muljs-Visser D.V. zaterdag 24 mei 1975 ho pen onze geliefde Ouders en Grootouders C. Hoogenboom en C. A. Hoogenboom- Visser Receptie van 15.00-16.30 uur In: het Geref. Jeugdhuis "Kara vanserai". Roerdompstraat te Badhoevedorp. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Akerdijk 281, Badhoevedorp. Hartelijk dank aan allen, die ons 40 Jarig hu welijksfeest, op welké wijze dan ook, tot veen onvergete lijke dag hebben gemaakt. Echtpaar JONKER-SCHUT In plaats van kaarten 1935 1975 Psalm 103 2 Vrijdag 23 mei hopen wij met onze kinderen en kleinkinde ren te gedenken dat wij 40 Jaar getrouwd zijn. II. A. J. Luiten J. G. Luiten- Winkelhorst Receptie: 17 tot 19 uur ln 't gebouw „Iréne", Hogestraat. Aalten. D.V. 20 mei 1975 willen wij met vreugde herdenken dat onze lieve Ouders, Groot- en Overgrootouders T. Boersma-Bouma Amersfoort ..Do Amerhorst". Zandbergenlaan 44 •1950 1975 En hij leidde' hen en zijn handen opheffende zegen de hij hun. Déze tekst kregen onze lieve Ouders, Opa en Oma Gerrit Klinkenberg en Elisabeth J. Klinkenberg-Schaap 25 jaar geleden op 17 mei 1950 met hun huwelijk mee. Dat zij nog lang In ons midden mogen blijven la de wens van hun dankbare kinderen en klein kind. Lla en Maart Lisa Gertjan Katwijk, 17 mei 19?5. Schouthof 35. Op D/V. vrijdag 23 mei a.s. hopen onze Ouders, de heer en mevrouw J. Pranger en P. C. Pranger-Golhof te gedenken dat zij 40, jaar geleden in het huwelijk traden. 1 Wij wensen hen nog veel gelukkige jaren toe. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 19 uur tot 20.30 uur in Gebouw Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Allen die tijdens hét ziek zijn en bij het overlijden van onze Dochter, Zuster en Schoonzuster Sophia Tukker-Roobol met ons meeleefden, het zij door schrijven of per soonlijk. zeggen wij hiervoor dank. Fam. Roobol G. A. Soetemanweg 63, Pernis. Dankbaar en blij hopen wij op 22 mei samen met onze Ouders en Grootouders O. C. Broek Roelofs en A. M. Broek Roelofs-Bulder te gedenken, dat zij .40 jaar geleden getrouwd zijn. JAN en JULA Arlanne SJOUKJE en GEZINUS .Hendrik, Olchert, Jan-Karei, Martin -1 JETTY en SIMON Gerhardt, Olchert, Florls IMP JE en BRAM Valentijn Zuidlaren, mei 1975. Kerkbrink 24. Op 26 mei zal het bovendien 40 jaar geleden zijn, dat Vader en Opa in het ambt van predikant werd bevestigd. Ter gelegenheid hiervan wordt door de Geref. Kerk van Zuidlaren een receptie aangeboden op zaterdag 24 mei van 3.00 tot 5.00 uur 's middags, in het restaurant „De Sprookjeshof, Groninger straat 10, Zuidlaren. Dankbaar voor wat God ons in hen geeft, berichten wij u dat onze lieve Ouders en Grootouders F. Doff en - H. Doff-Hantmingh D.V. op 24 mei 40 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen en kleinkinderen. Emmeloord, mei 1975, Zeeasterstraat 17. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 23 mei van 16.30—18.00 uur In het Qeref. Centrum te Emmel oord. Op 23 mei 1975 vleren~buze Ouders Poppe Kok en Janny Vriend hun 40-jarig huwelijksfeest. Oosthuizen: Henk en Yolanda Utrecht: Willem en Jenny Purmerend: Ceesje Alphen a.d. Rijn: Jaap, Miep en Laurentien Bijlmermeer: Jan Amsterdam: Frits en Nelly Amsterdam, Jacob Geelstraat 41 hs. Receptie: 20.002T.30 uur in het „Woestdulncen- trum", Woestduinstraat 20 te Amsterdam. D.V. op 29 mei a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Sainuël Pieter v. d. Mejj en Bregje v. d. Mejj-Veènman de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren. Riet en Aart Truus en Jaap Piet en Anneke Janny en Harry Anja en Sjaak en Kleinkinderen. Nootdorp, 16 mei 1975. Dorpsstraat 90. Wie onze. ouders wensen te feliciteren stellen wij hiervoor ln de gelegenhèid 's avonds na 8 uur in Restaurant ..Het Wijte Paard", Kon. Julianastraat 2, Nootdorp. Langs deze weg danken wij ook namens onze kin deren. familie, vrienden en bekenden voor de betoon de belangstelling ter gelegenheid, van ons 55-jarig huwelijksfeest. Mede hierdoor hebben wij een onvergetelijke beleefd. A. Hoogerbrugge J. Hoogerbrugge-v. d. Kooij Mei 1975. Rotterdann-Overschie. Delf'tweg 294. Plotseling van ons heengegaan, overtuigd van zijn Geloof, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Grootvader, Zoon en Schoonzoon Geurt van den Bor op de leeftijd, van 52 jaar. Hilversum: H. van den Bor-Stolk Hoogland: J. van den Bor C. A. van den Bor-Kuijer HilversumA. v. Meenen-van den Bor H. van Meenen Martijn Hilversum: Th. van den Bor Hilversum: P. van den Bor Heemskerk: Th. M. D. v. d. Bor-Kijzers A. Stolk v A. Stolk-van Roekei en verdere familie. Hilversum, 15 mei 1975. Calvijnhof 114. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil"; Utrechtse- weg 11 te Hilversum. Gelegenheid tot condo leren aldaar zaterdag 17 mei en maandag 19 mei van 16.00 tot 18.00 uur. De teraardebestel ling zal plaatshebben dinsdag 20 mei om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Zuider hof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. De Wijkkerkeraad West van de Gereformeer de Kerk van Hilversum vernam met verslagen heid het plotseling overlijden van de Heer G. van den Bor Wij zijn dankbaar voor het werk, dat hij als ouderling van onze wijkgemeente met grote trouw heeft gedaan. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods;kracht toe. Ds. P. van Oosterhoudt, praeses L. C. van den Berg, scriba. Hilversum, 15 mei 1975. Heden werd geheel onverwacht van ons weg genomen onze lieve Moeder en Oma Trijntje Alagonda Zoete weduwe van Pieter van der Sluys op dejeeftijd van 82 jaar. Apeldoorn: H. J. Arts-v. d. Sluys H. T. C. Arts Oldenzaal: B. P. v. d. Sluys E. A. M. v. d. Sluys- van Steenbergen Bangor (Wales)J. C. A. v. d. Sluys M. J. v. d. Sluys-v. d. Vlugt en Kleinkinderen. Ommen, 15 mei 1975. Stationsweg 16. Corre'sp.radres: Krulzemuntstraat 307, Apeldoorn. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 mei 1975 op de Ned. Herv. Begraafplaats te Oud- Avereest. te voren zal een rouwdienst worden gehouden In de Ned. Herv. Kerk te Oud- Avereest, aanvangende om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleantie na de rouwdienst Als ik. omringd door tegenspoed. Bezwijken moet. Schenkt Gij mij leven. Psalm 138 4 (ber!) Dankbaar voor alles wat hij in ons leven be tekend heeft, geven wij U kennis dat in de hope des eeuwigen levens ontslapen is ons aller Gerrit Cornelis Schaap op de leeftijd van 69 jaar. M. Schaap-van der Plas Kinderen en Kleinkinderen. Katwijk^aan Zee, 15 mei 1975. Sperwerlaan 7. Gelegenheid tot condoleren: 's-avonds van 79 uur aan huis en na de teraardebestel ling in de zaal van de Ichtuskerk. De Rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 mei a.s. des morgens om 10.45 uur vin de Ichtuskerk, Nachtegaallaan te Katwijk' aan Zee. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats Duinrust aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Enige en algemene kennisgeving. Op 13 mei j.l. nam de Here tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster'en Tante Adriana Catharina van der Weele in de gezegende:ouderdom van 89 jaren. Uit aller naam: C. E. van den Berg-van der Weele Amersfoort, 16 mei 1975. Correspondentie-adres: Dr. H. Colijnlaan 6, Flat 8 i, Rijswijk. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft haar begrafenis in stilte plaats gehad. Heden werd door zijn Hemelse Vader thuis gehaald mijn geliefde Man Johannes Doek Jak.zn. op de leeftijd van 73 jaar. Want wij wfeten dat indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebroken wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1 J. G. K. F. Doek-Fernhout Nieuw Amsterdam, 15 mei 1975. Sportlaan 115. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dins dag 20 mei 1975 na een rouwdienst in het Geref. Jeugdgebouw „De Welput", Sportlaan 3, welke begint om 2 uur. Men wordt verzocht om 1.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren op maandag 19 mei 's-avonds van 8 £ot 9 uur aan huis en na afloop van de begrafenis in „De Welput". Geen bloemen. Voor uw hartelijk meeleven bij het plotseling over' lijden van onze lieve Vader Hendrik Izak van Es blijven wij u zeer erkentelijk. „Zalig zijn de zachtmoedigen". Matth. 5 5 Heden nam God na een geduldig gedragen lijden in.Zijn heerlijkheid tot Zich mijn Man, 9nze Vader en Grootvader Jan van den Berg op de leeftijd van 66 jaar. L. C. v&n den Berg-Nieuwland Betty'en Wim Mini en Jan 'Gert en Nel Rudi Jan Gerke Kleinkinderen. Zaandam. 16 mei 1975. - Bioemstraat 86. De overledene is opgebaard in het uitvaart centrum van de Assocjatie. Jan van Scorel- straat 9 te Zaandam (bij Vincent van Gogh- weg). De rouwdienst zal gehouden worden in de Noorderkerk, Heijermansstraat op woensdag 21 mei a.s. om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Zaandam om plm. 13.30 uur. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Jan van den Berg op de leeftijd van 6'6 jaar. Uit aller naam: K. van den Berg. Amerongen, Zandvoort 4. Zaandam, 16 mei 1975. Heden heeft de Heere 'tot Zich genomen, ln alle rust en vrede, onze lieve zorg zame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Johanna IJzerman weduwe van Jan van Dijk, op de leeftijd Van 8J Jaar. Haarlem, 16 mei 1975 Rozenhagenstraat 23 B. van Dijk P. van Dijk-Kamphuls J. Rljksen-van Dijk E. van' Dljk-Nijhof Singapore: J. van Dijk A. E. B. van Dijk-Neo Moeder ls opgebaard ln het Rouwcentrum, Kloppersin gel 9 te Haarlem. Gelegen heid voor bezoek van 14.00 tot 15.00 uur en dinsdag avond van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenisplechtigheid zal D.V. plaatsvinden woensdag 21 mei om 12:30, uur op de Noorderbegraar- plaats aan de Verglerdeweg te Haarlem-Noord. Vertrek van het Rouwcen trum. Kloppersingel, om 12.10 uur. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat het de Here behaagd heeft na een kortstondige ziekte in het Sint Claraziekenhuis te Rotterdam, van ons weg te nemen onze zeer zorgzame MSeder en Grootmoeder Marijke Plieger op de leeftijd i Ps. 68 10 (oude ber.) Etten-Leur: A. K. Dupaln J. Dupaln-van Duin Karei, Jan en Peter Rotterdam: 1 D. Dupaln Krimpen a.d. IJssel: M. Knoop-Dupain' W. Knoop Krimpen a.d. IJssel. 16 mei 1975. Rondweg 96. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dinsdag 20 mei a.s. om 11.15 uur ln het kerkelijk centrum de ..ARK". Burg. Aalbersiaan 41, Krimpen a.d. IJssel. waarna' de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 12.15 uur op de algemene begraafplaats te. Krimpen a.d. IJssel. I Gelegenheid tot condole ren na afloop van de rouw dienst. Geen bloemen. Geen toespraken. Gij heft mijn hoofd om hoog en doet me Uw gunst aanschouwen. Psalm 3 2 (ber.) Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich onze lieve Nichf Anna Catharina Jongkind in, de leeftijd van 76 Jaar. Na jaren lang verzorgd to zijn geweest in Huize Blöe- mendaal. te Loosduinen,' 15 mei 1975 KI. Visser" A. C. Vlsser- Eijkelenboom De begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 20 mei, begraafplaats Westduin, Ockenborghstraat te Loos duinen; om 10.30 uur. H. W. DAMES Indien u hierin uzelf herkent, dan wordt.u een van onze VERKOOPLEIDSTERS. Dit is een belangrijke furiktie voorbehouden aan een v aktieve vrouw, die vastbeslo ten is zich een plaats in de maatschappij te veroveren. Na een gedegen opleiding die v/ij u geven zult u instaan voorde aanwerving en de opleiding van een belangrijk team Consulentes. Een boeiende job, waarvoor geen speciale studies vereist zijn. Uw dynamisme, uw talent om uw team te leiden en uw vaste v/il tot slagen zullen u succes brengen. U zult een volledige dagtaak hebben, maar de geboekte resultaten, het goede salaris aantrekkelijke commissie) en een wagen van de firma zullen een welverdiende kompensatie zijn. Schrijf (een kort briefje volstaat) naar de heer R. Decoster, Sales Manager of bel even nummer 020/648.41 of 648.42. Interviews zullen worden gehouden in de belangrijkste steden. Reiskosten zullen worden vergoed. Utrecht, mei 1975. Jacob Marislaan 3. A. M. Slertsema-van Es R. Slertsema De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij Bij de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen is op korte termijn plaats voor een - onder verantwoordelijkheid van het bestuur van de subfaculteit die in het geheel van de bestuurlijke werkzaamheden van de subfaculteit beleids- voorbereidende, beleidsuitvoerende en leidinggevende taken heeft. Beleidsvoorbereiding en -uitvoering hebben betrekking op het wetenschappelijk' ondeVwijs en -onderzoek, personeelbeheer, financieel administratieve verslaglegging en het beheer over inrichting en apparatuur van een aantal verspreid liggende gebouwen. De leidinggevende taak heeft betrekking op het administratief personeel (ca. 16 medewerk(st)ers). Gevraagd acaderpische of gelijkwaardige opleiding; capaciteit om op bestuursniveau beleid te ontwikkelen en inspirerend leiding te geven ervaring in een leidinggevende en coördinerende functie vaardigheid in het leggen en onderhouden van contacten op verschillende niveaus: leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring nader overeen te komen, doch voorshands max. f 3.937,- bruto per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Gegadigden dienen in te stemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. I Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige functionaris, de heer J. Veldhuijzen, telefoon020 - 73 35 33. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, AmsferdariT, onder vermelding van vacaturenummer 602-1685. Het protestants-christelijk JJe Llchtenber9"-Amersfoort zoekt contact met gegadigden vpo.r de functie van wegens de benoeming van de huidige functionaris tot directrice elders. Rang: Hoofdverpleegkundige A FUNCTIE INHOUD: Coördinerende en organisatorische werkzaamheden 'op het terrein van de verplegingsdienst en waarneming bij afwezigheid van de directrice. OPLEIDING: Vereist is liet diploma voortgezette opleiding. Ervaringen' deze functie strekt tot aanbeveling. Gegadigden dienen bereid te zijn mee te werken aan een psycho-tëch- nisch onderzoek. Sollicitaties te richten aan de directrice, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Tel. (033) 38722, toestel 2031. Zij geeft desgewenst nadere in lichtingen. In bejaardencentrum Adriaan Kluitstraat 170, Rotterdam-Schiebroek, wordt gevraagd een met enige ervaring. Eventueel kunnen ook béj aardenhelpsters in 1 aanmerking komen, alsmede gehuwde krach ten, die een aanstelling voor een beperkt aan tal uren prefereren. De aanstélling geschiedt overeenkomstig de CAO-bejaardentehuizen. Voor inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden 'tot de directie van DE WILGENBORGH Adriaan Kluitstraat 170, Rotterdam-12 en tele fonisch bereikbaar onder no. 010-180235. STICHTING BEJAARDEN TEHUIZEN DER HERVORMDE GEMEENTE ROTTERDAM DR. MARTIN LUTHER KINGSCHOOL Bertrand Rpsselplaats 79 Gevraagd per 1 augustus aanstaande zo. spoedig mogelijk daarna Voor een der hogere leraren. Kleine klassen Moderne leermiddelen Dokumentatiecentrum Oudercommissie Nieuwe wijk Oefen- en hospiteerschool Woningprobleem in vrijse sector oplosbaar. Voor inlichtingen en -sollicitaties: Mevr. Brandwijk, waarn. schoolleider, Kfalingsei 215, Rotterdam-3016. Tel. school 010205' Tel. huis 010—125908. J. A. B. de Meijer, sch< leider, -Balsemkruld 20,' Rotterdam-3014. school 010—205782. Tel. huis 010—200737. DE SAMENWERKINGSSCHOOl VOOR H.A.V.O./ATHENEUM 1 vraagt per 1 augustus 1975 aardrijkskunde 18 20 uur. Van alle sollicitanten wordt een positieve 1 Instelling verwacht t.a.v. de samenwerking i verschillende levensbeschouwelijke groeperingen in één schoolverband. 1 De samenwerkingsschool heeft in augustds 1975, le, 2e en 3e klassen 425 leerlingen); Brieven met uitvoerige inlichtingen, referénties eri telefoonnummer, binnen 14 dagen te richten aan de Commissie van Bestuur, Peuleyen 70, Waddinxveen. Inlichtingen worden verstrekt door de recto! drs. M. Verhoog, tel. 01828 - 62 03 (school) en 01828 - 79 93 (privé). Aan voor atheneum, h.a.vio en m.a.i wordt met ingang van 1 augustus 1 gevraa AARDRIJKSKU5 26 uur. le gra Volledige betrekï behoort tot de mogelijkhel Sollicitaties te richten aan de reel) mevrouw J-. L. de,Bi p.a. Burggravenlaan 2, Léiij voor inlichtingen telefl 071 - 20768 of 25893 (school 67706 (bt I

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 32