[laas Visser wil een huis kopen, vult nieuwsgierig de coupon in en weet prompt enkele dagen later veel meer over woninghypotheken. vertegenwoordigers analist CIBA-GEIGY JOURNALIST(E) V00RUCHT(ST)ER De mensen van de Amro Bank weten alles van woninghypotheken. 1 1 vrije universiteit amsterdam hoofd van het subfaculteitssecretariaat GASTVROUW I van een eigen huis" en „Amro Woninghypotheek" II. KEUCHENIUSSGH00L G. A. v. Beek ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER MEDISCH SECRETARESSE BurgerzÊskenhuis Amsterdam CALÖX vrije universiteit amsterdam proces-ingenieur/ technoloog (ir.) vrije universiteit amsterdanr medewerker personele begrotingsbewaking TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MEI 1975 Het NCIV overkoepelt 360 woningcorporaties. Overkoepelen betekent dan concreet: dienstverlening en belangenbehartiging. In die dienstverlening en belangenbehartiging vervult het blad "Volkshuisvesting' de zo belangrijke functies van informatie en communicatie: tussen landelijke centrale en corporaties, tussen corporaties onderling, tussen corporaties en anderen bij de volkshuisvesting betrokkenen, van de minister tot de bewoner. Voorde afdeling publiciteit, waar de redactie van 'Volks huisvesting' wordt verzorgd, vraagt het NCIV een of een i met journalistiek verleden. De zwaarte van deze functie moet geprikt worden op een tweede klasser volgens de CAO voor dagbladjournalisten. Wij stellen op prijs: een vlotte stijl van schrijven: handvaardigheid -in de lay-out; snel zicht op ingewikkelde zaken: ervaring met interview, reportage en verslaggeving: en natuurlijk de bekende contactuele eigenschappen die in geen enkele advertentie ontbreken. Wij denken dat u op prijs zult stellen: een salaris dat net iets meer is: secundaire voordeeltjes in de financiële sfeer zoals: extra kindertoelage, kerstgratificatie, spaarregeling en natuurlijk vakantiegeld en pensioenvoorziening prettige collega's; u een boeiende problematiek waar juist nu volop beweging inzft. Omdat wij beroepshalve weten hoe belangrijk wonen is, valt daarover - en over de bijbehorende reiskostenvergoeding - met ons best te praten. K2DESLAK&S CHRISTELIJK INSTITUUT VOOR VOLKSHUISVESTING Wie het wel ziet zitten dient zijn sollicitatie te richten aan de directie van het NCIV, postbus 55 te De Bilt. Voor nadere informatie over de inhoud van de lunctie kan men zich telefonisch in verbinding stellen met Jos van Dieten, tel. (030) 76 48 44, toestel 157 of privé (045) 41 19 84. Bij de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen kan op zeer korte termijn worden geplaatst een (vrl./mnl.) Het secretariaat verzorgt de administratieve ondersteuning voor de subfaculteitsraads- en bestuursvergaderingen, de beheerder en de onderwijsadviseur. Tevens wordt enige hulp geboden aan de vakgroepssecretariaten bij typewerk voor onderwijs en onderzoek. Voor deze omvangrijke taak gaan onze gedachten uit naar een medewerkster die kan bogen op goede contactuele eigenschappen een ruime algemene ontwikkeling; leidihggevende en organisatorische kwaliteiten; ruime administratieve ervaring (vereist is het notuleren,van vergaderingen). Voorkeursleeftijd tussen 25 en 40 jaar. Van de kandidatèn wordt verwacht dat zij zich kunnen vinden in de Christelijke doelstelling van onze Universiteit. Het salaris zal afhankelijk van haar/zijn inbreng maximaal f 2.022,- bruto per maand bedragen. Voor nadere informaties kunt U zich wenden tot de heer J. Veldhuijzen, telefoon020 - 73 35 33. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 602-1595, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam-Buitenveldert. W In ons ziekenhuis is zeer binnenkort plaats voor een die o.m. de ontvangsten, excursies e.d. in het ziekenhuis kan voorbereiden en organiseren. Voor het vervullen van deze taak denken wij aan een representatieve vrouw in de leeftijd vanaf 30 jaar, die de gave heeft gasten op een aange name wijze tè onvangen. Mogelijk heeft zij hiervoor een adekwate opleiding gehad, maar de nadruk ligt meer op persoonlijkheidsontwikkeling en levenservaring, die haar in staat stellen de funktie goed te vervullen. Onder haar supervisie staan ook de telefoon dienst en de receptiedienst. Gezien het karakter van onze instelling wordt een protestant-christelijke levensinstelling op prijs gesteld. Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Stuurt u mij de gratis brochures „Het kopen waarin alle informatie over Lineaire Hypotheek, I* Annuïteiten-Hypotheek, Groei hypotheek en Overbruggingskrediet. I I Naam:1 Adres: Plaats Iln open envelop, zonder postzegel, versturen aan Daane-Amro Cóuponburo, Antwoordnummer 3333, 1 Amsterdam Wil. tfti Wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd zal eind juli a.s. mejuffrouw afscheid nemen van de Keucheniusschool. Graag stellen wij ouders, oud-leerlingen en andere belangstellenden in de gelegenheid van haar persoonlijk afscheid te nemen en wel op woensdag 4 juni a.s. van 9.30-21 uur in 't Vis net, De Ruyterstraat te Hulzen. Degenen, die mee-willen doen aan een af scheidscadeau kunnen hun bijdragen storten op giro nr. 251617 van de Raiffeisenbank te Huizen-NH t.g.v. rek.no. 32 99 33 515 onder vermelding „Afscheid Mej. v. Beek". Het bestuur van de Ver. voor Chr. Onderwijs te Huizen N.H. Provinciale Bibliotheekcentrale Groningen Voor ons kantoor te Groningen zoeken wij voor de vervulling van een binnen kort vrijkomende plaats, zo mogelijk per 1 juni a.s., een Zij zal op onze afdeling boekhouding in een team van 4 personen worden belast met het verzamelen en bewerken van boekhoudkundige gegevens, welke nodig zijn voor de financiële administratie/van de bibliotheekcentrale, waar bij plm. 40 bibliotheken zijn aangesloten. Onze gedachten gaan uit naar een medewerk ster tot 25 Jaar. met enige ervaring, bij voorkeur in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden of het diploma M.B.A. Geboden wordt: afwisselend werk op een ruim, modern kan toor, een salaris, afhankelijk van leeftijd en er varing, salarlsgrenzen 1.183,31 - 1.505,83 of 1.273,42 1.666,48 bruto p. maand vakantietoeslag iy%% per jaar. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de dlrektie, Postbus 2503, Groplngen. Ten behoeve van K. van der Hoeven en G. C. J. Kiemeneij, radiologen, vragen wij een ,voor hele dagen. Kennis, van medische terminologie is gewenst. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd' van de Personeelsdienst, Linnaeusstraat 89 te Amsterdam (O.). Bang uw gezicht te verliezen door dat loszittende gebit? Hoeft niet. Er i$ een voortreffelijke remedie: het hecht- vermogen van Calox-klccfpisla.'Ongelooflijk goed uit te smeren door de bi|zondere samenstelling. Elke ruimte tussen kaak cn kunsieebit wordt opgevuld, 't Sluit allemaal weer perfekt dankzij de kleef kracht van Calox. De hele dag. En u merkt er niets van: Calox Is smaakloos, reukloos cn onschade lijk. Maar wat u wel merkt: u kunt weer piaton, bijten en lachen naar hartelust. Wanneer u i Wij zoeken ten behoeve van de Farma Verkooporganisatie voor de volgende 3 'rayons: 1 Groningen, Friesland, Drente, Overijssel 2 Noord-Brabant, Limburg 3 Ranttelad Holland met o.a de steden Rotterdam, Den Haag, Lelden, Utrecht, Hilversum voor de verkoop van onze hoogwaardige genees middelen bij apotheekhoudende artsen .ziekenhuizen, apothekers en drogisten. Gedacht wordt aan jonge mannen (minimaal 23 jaar), dynamische mensen van niveau met: middelbare schoolopleiding opleiding apothëkerassistent of drogist commerciële en wetenschappelijke belang stelling en studiezin kennis van Engels en Duits i.v.m. docu mentatie rijbewijs BE buitendienstervaring in de branche noodzakelijk. Geboden wordt: een gedegen opleiding en een continue nascholing. Een zeer goe'de saiarisregeling, gratificatie en uitstekende sociale voorzieningen, o.m. direkte opname in dé pensioenverzekering voor gehuwden. Gunstige onkostenvergoedingen en een representatieve auto, ook voor privé-gebruik. Verantwoordelijk en afwisselend werk bij één van de grootste geneesmiddelenfabrikanten. Met de handgeschreven brieve,n onder vermelding van „Farma Verkoop" óp de envelop, worden ingewacht door de farma-divisie, Postbus 241Arnhem. vooruitgang door wetenschap CIBA-GEIGY B.V. ta Arnhem U in o.m. geneesmiddelen, kleurstoffen, kunttstoften en kosmetiiu. Bij het Instituut voor Milieuvraagstukken aan de Vrije Universiteit te Amsterdam is op korte termijn plaats voor een die in teamverband zal medewerken aan een toegepast empirisch onderzoek inzake de relatie tussen de verontreinigings- en de economische structuur. De aard van het onderzoek en de samenwerking met meerdere disciplines (economie, econometrie, chemie) brengen met zich mee, dat vereist wordt kennis van technische en industriële processen improvisatie- en doorzettingsvermogen flexibiliteit (grote) belangstelling voor de milieuproblematiek Aanstelling zal geschieden op projectbasis voor ongeveer twee jaar. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen te verkrijgen bij dr.'J. B. Opschoor of drs. J. H. A. Stapel, Instituut voor'Milieuvraagstukken, Vrije Universiteit, Amsterdam, telefoon020 - 548 49 31 Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 751-1475 te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. Vlissingen 1 1 .5 Hoechst Holland N.V.is een onderneming binnen d •internationale chemisch/farmaceutische Hoechst-i Er v/erken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkarv en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amste De fabrieken staan in Breda. Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor v middelen en Trevira, kunststof-platen en folièn. De basis van'Hoechst Is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken se naar oplossingen voor de problemen van nu en mo Per jaar geeft Hoechst mgerdan 450 miljoen guide yoor research uit.:. Belangstelling? Schrijf een brief met gegevens over levens loop, ervaring en opleiding aan: Hoofd Personeelszaken, Hoechst Holland N.V., Postbus 65 te Vlissingen, met ver melding van de letters LAB in de linker bovenhoek van de brief. U kunt ook overdag telefonisch kontakt opnemen. Bel dan 01196 - 82056. Onze fosfordivisie omvat een aantal fabrieken voor de produktie van fosfo fosforzuur en natriufntripolyfosfaat. In het bedrijfslaboratorium worden werkzaamheden verricht met betrekki de kwaliteitsbepaling van grondstoffe tussen- en eindprodukten. Dit gebeur in 4-ploegendienst ais in dagdienst. Wij zoeken op korte termijn voor de dagdienst een analist voor hetverrich algemeen analytisch werk, met betrék tot bovengenoemde produkten en het verrichten van niet routinematige ana Onze voorkeur gaat uit naar een analii MBO/HBO-A niveau, met enkele jarer ervaring. Gunstige arbeidsvoorwaarden Hoechst biedt u naast het salaris; 8% vakantietoeslag, een 13e maanüsi een gunstige bedrijfsspaarregeling, ei goede pensioenverzekering, vrij vervo en naar het werk. Hoechst Holland n.v. Vestiging Vlissing Bij de Hoofdafdeling Personeelszaken ontstaat binnenkort de vacature van die o.m. zal worden belast met: de toetsing van de bestedingen«t.o.v. de toegewezen middelent; de dagelijkse registratie van personele mutaties en de maandelijkse rapportering over het personeelsbestand en over de besteding der middelen het verstrekken van informatieve gegevens o.m. ten behoeve van de beleidsvoorbereiding. Kandidaten met belangstelling voor deze functie dienen, naast het bezit van tenminste een MULO/MAVO-diploma te beschikken óver goede contactuele eigenscheppen en grote accuratesse. Enige kennis omtrent computer-gebruik en het diploma M.B.A. strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd én ervaring, maximaal f2.239,- per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-1675, te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenvelo'ert U i

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24