de verpleging heeft u nodig '4> VERPLEEG KUNDIGEN Graag komen wij in contact met een mjongvoelende mentrix/mentor ACADEMISCH ZIEKENHUIS GRONINGEN prol. chr centrum voor reaktivering van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof'Bennekom AFDELINGSHOOFD in de rang van 1e verpleegkundige leer ze leven bon Andreas Ziekenhuis Ev. Luth. Bejaardencentrum 'DE WARTBURG' a. VERPLEEGKUNDIGE b. BEJAARDEN VERZORGSTER LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM lil111" lllliiJ' Stichting De Rustenburg Rotterdam bekwame ziekenverzorgenden (gediplomeerd) Werken in een verpleeghuis? ZIEKENVERZORGSTERS hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen Ie AFDELINGSVERZORGSTER, □o E E.E.G.-LAB0RANTE-A. Stichting School voor oplei tot de verpleegkundige verzorgende en paramedis< beroepen Tiel hoofd voor de A-opleiding verpleegkundigen een docent verpleegkundig I diaconessenhuis eindhovei VERPLEEGKUNDIG DOCENTE TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MEI 1975 In verband met de toekomstige uitbrei ding van de activiteiten, t.b.v. de thorax- chirurgie kunnen in de Verpleegdienst worden geplaatst voor de afdelingen: operatiekamers intensive treatment verpleegafdeldngen van de chirurgi sche kliniek VEREIST: diploma ziekenverpleging A O.K. en/.o.f I.T. opleiding Zij, die de O.K. of I.T. niet gevolgd heb ben, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren, daar de rriogelijkheid tot op leiding voor deze specialisaties in ons ziekenhuis aanwezig is. Salaris: volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en er varing onder vermelding van vakaturenummer M-51 te richten aan de dienst Personeelzaken, Oostersingel 59 te Groningen. Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot. Chr. Streekziekenhuis te Benne- kom. De medewerkers van „De Halderhof" hebben gekozen voor samenwerking in team verband om te proberen met haar 150 bewoners en haar personeel een prettig leef- en werkklimaat te scheppen. „De Halderhof" is een mo dern ingericht anderhalf jaar oud gebouw waar aan de hoogste eisen voor een adequate behandelingswijze wordt voldaan.' Op één van de vijf afdelin gen heeft ons afdelings hoofd besloten zich door studie verder te bekwamen. Daarom zoeken wij per 1 juni 1975 een Als afdelingshoofd krijgt hij /zij de direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat uit.- het. plannen van de werkzaam heden, het opleiden van leerling ziekenverzorgen den, overleggen in teamver band en het onderhouden van kontakten met de be woners en hun familie. Gegadigden voor deze funk- tie dienen te beschikken over het diploma ziekenver pleging A of A en B en daarnaast de bereidheid te hebben zich in te zetten voor de verpleging van langdurig zieken. Wij zoeken op korte termijn kontakt mét belangstellen den van protestants christe lijke levensovertuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de ver pleegkundig direktrice, Zr. H. E. Vaartjes, tel. 0838.9- 9101. 'Uw sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd perso neelszaken, de heer C. J. Michelsen', Edeseweg 118, Bennekom. Ze hebben moeite met veel dingen die óns zo gemakkelijk afgaan. Geestelijk gehandicapten... thuis in 's Heeren Loo-Lozenoord. Ze hebben hulp nodig van jonge mensen zoals jij. 'n Prijzend woordje als iets goed lukt. liefdewerk? Werk-met-liefde! Maar ook gewone baan voor gewone jongelui. Jongens en meisjes die in het bezit zijn van Mulo/Mavo diploma (of meisjes met Inas diploma) leiden wij in werktijd op voor het Z-diploma. En., het werk wordt goed betaald! Interesse in dit werk? En in een fijne eigen kamer? Vul dan de bon in. Nü. En leer ze loven. leeftijd: opleiding: Stuur mij uw kleurenfolder. Want ik wil meer weten over werk en wonen op's Heeren Loo-Lozenoord. T7505 B 's Heeren Loo-Lozenoord ProL Chr. Thuis voor geestelijk gehandicapten - Ermelo - Telefoon (03417) 2541 Bon portvrij naar ons opsturen: Antwoordnummer 16, Ermelo "Ni- Onze jongeren, die in opleiding zijn voor het beroep van verpteegkundige, komen vaak voor moeilijke kwesties en levensvragen te staan, waarover zij willen dóórpraten met een vertrouwd iemand. We denken b.v. aan een rustige, evenwichtige persoonlijkheid, die vanuit zijn/haar betrokkenheid met jonge mensen hen graag wil helpen zichzelf te helpen. We verwachten, dat onze toekomstige mentrix/mentor meelevend lid is van één der kerken, die bij de Oecumenische Raad is aangesloten. Duidelijk is, dat de werktijden - welke in overleg met uw collega's worden vastgesteld - hoofdzakelijk liggen in de middag- en avonduren, terwijf er tevens /één weekend per 3 weken op uw aanwezigheid gerekend wordt. Daar deze werkkring veel van u vraagt, is ervaring op eenzelfde gebied of een opleiding op sociaal vlak, wel gewenst. Het salaris is afhankelijk van uw ervaring en leeftijd. Voor nadere informatie of sollicitatie kunt u zich wenden tot 'de afdeling personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, - Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam. Telefoon 020 -17 68 17. te UTRECHT vraagt Salaris volgens C.A.O. v. d. Bejaarden tehuizen. Woonruimte is aanwezig. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie: Kennedylaan 16, Utrecht. In dit kleine moderne ziekenhuis streven wij naar een goede eigentijdse verpleging. Om beter te kunnen functioneren zoeken wij enkele verpleegkundigen waarvan één praktijkdocente Mederwerking wordt verleend voor het verkrijgen vap zelfstandige huisvesting. De directrice nodigt u uit voor een informatief ge sprek. Belt u haar onder nummer (03451)35 46 om een afsrpaak te maken. In een modern, goed geoutilleerd verpleeghuis met een capaciteit van 126 bedden en een 3-tal kleinere verpleeghuizen voor demente bejaarden en dubbel gehandicapten Is plaats voor Wij bieden hun gunstige arbeidsvoorwaarden met een salariëring naar leeftijd en ervaring, overeenkomstig de landelijke N.Z.R.-normen. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie wordt graag tegemoet gezien, door de directie van de Rustenburg, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. U kunt ook telefonisch een sollicitatie-afspraak maken. Telefoon: (010) 2510 06. Dat is kennis maken met een nieuwe omgeving en nieuwe collega's. Samen Öbuwen aan een optimale sfeer, zowel voor de patiënten als voor de verplegende en verzorgende teams. Als U dat aantrekkelijk vindt, bent U weikóm in de „Nassau-Odijckhof", ons nieuw en mo dern geoutilleerd verpleeg- en reactiverings centrum voor 124 lichamelijk zieken. Wij vragen nog enkele Ons centrum is gelegen in het bosrijke Drie bergen en telt 4 afdelingen met in totaal 124 bedden. •Gezien het karakter van onze stichting, ver wachten wij van gegadigden een positief pro testants-christelijke levensovertuiging. Huis vesting is mogelijk In onze flat „Sandwijck". Wilt U meer informatie? Belt U dan de heer G. v. d. Boom, coördinerend hoofdverpleegkun dige. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau- Odijcklaan 3, Driebergen, tel. (03438) 58 11. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom Voor onze ruime, modern geoutileerde afdeling fy sische therapie vragen wij een full-time fysiotherapeut(e) voor afwisselend en zelfstandig werk,.zoals - klinische werkzaamheden voorhetziekenhuis(320 bedden) en het reaktiveringscentrum voor lang durige lichamelijk zieken (150, bedden) - poliklinische behandelingen - hartrevalidatie - behandeling motorisch gehandicapte kinderen - vlinderbaden -,begeleiding stagekrachten - fysiotechniek met moderne apparatuur. Zij die dit jaar examen doen kunnen eveneens sol- licitéren. Salariëring volgens de normen van de N.Z.F^T Bij het zoeken naar woonruimte kan medewerking worden verleend. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, Mcj. S.F. Pater,-telefoon 08389-9101. -Sollicitaties te richten aan de afdeling pcrsoneelsza- ken, Edeseweg 118, Bennekom. In ons ziekenhuis is plaats voor een die werkzaam zal zijn in een der verpleeg- afdelingen van het ziekenhuis. Afdelingsverzorgenden verrichten de huis lijke taken in de keukens, de garderobes e patiëntenverblijven van een afdeling en z< voor een goede verblijfssfeer voor de path Voor deze eerste verzorgster is het bezit v diploma INAS of een soortgelijke opleidin minimumeis. Daarnaast moet zij in staat zi leiding te geven aan(leerling)-afdelingsve den in de afdeling. Leeftijd niet beneden 2 Salaris-indicatie: 1250,- tot 1700,- per r Een prot. christelijke levensinstelling van i medewerkers wordt op prijs gesteld. Schriftelijke aanmeldingen worden graag tegemoetgezien en kunnen worden geadrt aan de Geneesheer-Directeur van - - Psychiatrisch Ziekenhuis Graag zullen wij op korte termijn in kontah komen met kandidaten voor de funktie van Ons laboratorium (Klasse I) is gevestigd ir Hooge Riet' te Ermelo en bestrijkt het rayc N. W.-Veluwe (3 algemene ziekenhuizen, psychiatrisch ziekenhuis 'Veldwijk' en eer zwakzinnigeninstiiüüt}. Iniichtingen kunnen worden verkregen bij J. van Wijk, neuroloog (tel. 03417-4848, tst, of 340). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden g aan de Geneesheer-Directeur van T Psychiatrisch Ztekenhuis Er komt binnenkort de vacature: Onze voorkeur gaat uit naar iemand, die reeds e heeft in deze functie. Zijn/haar taak zal onder andere bestaan uit: het coördineren van de lessen het onderhouden van contacten met docer de betreffende ziekenhuizen het leiden van vergaderingen van docenten het geven van een beperkt aantal lessen. Momenteel zijn er 125 leerling-verpleegkundige afkomstig vaniiet St. ^ndreas ziekenhuis en het Ziekenhuis Bethesda te Tiel, het Linge ziel te Leerdam, het Beatrix ziekenhuis te Culembor Bij de aanvang van het nieuwe schooljaar komt een plaats vacant van Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bes van de Stichting, St. Walburgbinnensingel 8, Ti( Telefonische inlichtingen worden gaarne verstre mevr. H. M. Th. Wiering, telefoon 03440 - 2641. Voor de opleiding tot verpleegkundige 'zoeken wij contact mi een die in het team van docenten mede vorm kan geven aan d theoretische en praktische opleiding van deze leerlingen. Kandidaten dienen te beschikken over enige ervaring en ee voltooide docentenopleiding. Telefonische inlichtingen worden U gaarne verstrekt door he hoofd van de Opleiding, zr. M. T. Bruyns (040-433043, toesti 256). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan he hoofd van de Personeelsadministratie, ds. Th. Fliednerstras 1 te Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18