Wie een béétie weet wat sherry is, is gecq op Sherry Domecq. Wie drinkt er nou Sherry Domecq? .Jv De etikettedrigkster De olé drinker Proeft bij de Jansentjes een superieure sherry. Ziet tersluiks op het etiket dat dat Sherry Domecq is. Koopt die vervolgens zelf. En blijkt dan P-Aperfekt de etikette t<J beheersen als zij een week later diezelfde Jansentjes vergast op hun geliefde Sherry Domecq. De reclamedrinker De toffe drinker Een zogenaamde Spanjojiel. 's Zomers zie je hem bruingebrand aan de Costa's. Op de play a's en op de terrassen achter zijn glaasje Sherry Domecq. Vertikt het om winters minder te doen. En drinkt om die reden Lette altijd op wat voor Drinkt Sherry Domecq uit "sherry" er in de grote glazen. Heeft altijd reclame was. Zag zo een kwinkslag bij de hand. ook deze Pleegt b.v. tegen de reclame gastvrouw te zeggen: "Tap jij mij nog eén sherry, tap ik jou een mop.Hahahahohahoha!" De "nou 'n kleintje dan" drinker Een bekend en bij velen berucht type. Hij komt eigenlijk op de koffie. Maar vóór u het weet, is uw fles Sherry Domecq leeg. Dan vraagje je toch even afof hij wel geproefd heeft wat ié dronk. uitsluitend Sherry Domecq. De stereo drinker Kocht 'm. En ont dekte toen dat er voor niet eens zoveel méér, wèl heel wat meer viel te genieten van een sherry. De kristaldrinkster Sommige mensen noemen haar wat bekakt. Wij vinden dat ze Sherry Domecq drinkt zoals het eigenlijk zou moeten: uit een fraai geslepen glas. En natuurlijk w met de pink omhoog. Laat ze maar kletsen hoorfreule. De gezelligheidsdrinker Iemand om als oom te hebben, f Vroeger wilde een bezoekje aan zijn woning nogal eèhs een nare ontknoping krijgen door het bocht dat hij placht te schenken. Maar sinds je hem één keer een fles Sherry Domecq kado hebt gedaan, bi hij datje dat liever drinkt. De receptiedrinker Moet doorzijn beroep nogal eens naar recepties. Haat ze eigenlijk. Maar blqft blijmoedig opmerken dat hij het erg gezellig vindt. 7 Vermoedelijk is hem niet ontgaan dat er bij zulke gelegenheden meer en meer Sherry Domecq wordt geschonken. Luistert bij voorkeur naar Beethoven onder het genot van een glas Sherry Domecq. Vaak, zien we hem daarbij ook nog met een boek in de hand. "Je hebt je zintuigen niet voor niets gekregen", zegt hij dan, terwijl hij nog 'ns inschenkt. Leest uiteraard veel. Spaart ook wel kiezelstenen. En drinkt Sherry Domecq alleen al omdat hij meent daar de p De jargondrinker V Mompelt tijdens het drinken van wijnen, cognaccen, porten of\W£f. sherries verheven formules. Heeft het over bouquet en afdronk. Savoureert z'n Pedro Dry waarschijnlijk als de plezantste sherry. De gespierde drinker Laten we eerlijk zijn, 'friet helemaal hetsoort drinker waarbij jé sherry zou ver- wachten. Toch 1 vindt hij dat t beste bij zijn konditietraining passen.fiij drinkt zelfs uitsluitend Sherry Domecq. Maar misschien is dat toeval. De test drinker Voor de niet zo beste sherries een gevaarljk typje. Want hij drinkt niet zo maar. Hij neemt voortdurend vergelijkende proeven. Daarom is Sherry Domecq wel ingenomen met dergelijke karakters. De totodrinker De "nog ééntje dan" drinker Een plakker. Iemand die je-je zult 't altijd zien - nét op bezoek krijgt als hij eens niet zelf hoeft te rijden. Tip: schqf voor zulke gelegenheden ook een doordrinkertje aan en blijf zelf Sherry Domecq drinken. Dekuurdrinkster Drinkt Sherry Domecq met een voortdurend dieet-ekskuus op de lippen. U moet daar even doorheen zien. Vermoedelijk vindt ze Sherry Domecq gewoon een lekkere sherry De beloning drinker Heeft vroeger waar lijk te weinig schouderklopjes Schenkt zichze na elk opgehat schilderijtje, i ied hm klu glc Shi Domecq in. Je hoort hem dikwijls roep "zq, dat heb ik wèl verdiend De speech drinker Is geneigd om ieder rondje sherry meteen tot een gezellig samenzijn te verheffen. Voor je 't weet brengt hij met een goedgekozen woord een toast uit op de gastvrouw. Nu moeten we zeggen, als ze Sherry Domecq schenkt, heeft ze dat ook wèl verdiend. De Domecq drinker Daar kunnen we kort ov Wie een béétje weet wa sherry is, is gecq o, Sherry Domecq. Al jaren Breekt elke zondagmiddag een nieuwefles sherry aan. Voor "je weet maar nooit". Hij wint nimmer. Maar kan zich daar na twee glaasjes Sherry Domecq toch wel weer mee verzoenen. De patriarchale drinker Uitermate ongeëmancip eerde: figuur. Eist de beste fauteuil op, de grootste biefstuketc. Een vrouw heeft het in zoverre goed bij hem dat hij vanzelfsprekend ook de beste sherry in huis wil. Primero Medium Dry Een volle volwassen sherry. En daarmee een verrukkelijke ervaring voor wie zo maar voor zijn plezier graag een milde sherry drinkt Pedro Dry Een sherry voor de rijpere sherrydrinker, zou je kunnen zeggen. Aangenaam droog zonder straf te zijn. Een typische apéritief-sherry die je geduldig genietend ervaart En u? U denkt nu misschien dat we vergeten zijn. Probeer dan maar 'ns één van onze Sherries Domecq. Dan zult u merken dat daarbij wel degelijk aan u is gedacht. Want wat u proeft, is een échte sherry. Die minstens 3 jaar op fust heeft liggen rijpeii. Die een alcoholpercentage heeft van 18-20%. En die gebotteld is in Jerez de la Frontera (dat ziet u aan het Consejo-exportzegel op elke fles Sherry Domecq). Niet voor niets is Domecq in die 245jaar van z'n bestaan het grootste sherryhuis ter wereld geworden. En niet voor niets zijn echte sherrydrinkers in 154 landen zo gecq op Sherry Domecq. We durven welhaast te zeggen dat Sherry Domecq één van de beste sherries is die u in Nederland kunt kopen. En zeker voor die prijs. De "spoelt u maar" drinker U kent 'm wel. De beroepsbezetene. De tandarts die zijn dagelijks Domecq- apéritiefje r aankondigt met "even spoelen", de boekhouder die bij zijn glaasje Sherry Domecq verzucht: "Zo, dat hoef ik tenminste niet van mijn chef te slikken.Enz. Meestal wat nerveuze drinkers. De bezielde drinker Te herkennen aan vredige trek rond de mond. Zal altijd beminnelijk praten over Sherry Domecq. Maar owee als je er iets ten kwade van De niet-drinker Natuurlijk een^ moeilijk geval voor v ons. Maar zoals je de niet-roker ineens voor de gezelligheid ziet roken, zo kun je de niet-drinker plots met i glas in de hand zien. Taak van de gastheer is dan wel o voor Sherry Domecq te zorgen. Want met zo'n eerste ervaring staat of valt all De sensuele drinkster Voor haar is sherry drinken een bijna zinnelijk genoegen. Ze betast een fles. Neemt kussend de teugjes tot zich. Gromt daarbij verzaligd. Tja, de meest bevredigende sherry moet dan welhaast Sherry Domecq zijn. Oud Wijnkopers Haarlem

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22