BLOUSE/ROKPUtbJVER/ROK ;[/H FAMILIEBERICHTEN KENNISGEVING KENNISGEVING 1 Maten: I KiemenM&ttótówi&v I Prijs: iq.jr vewetóWe Materiaal: Maten16/t/tf Kiemen: Prijs: ZjSO Materiaal: PoU Maten: 3b/iji Kleuren: \1£hL Prijs: ltf.^5" Materiaal: loolo icatb&v Maten: 3$lm x- Materiaal: kaCó&n. V-doUAS Maten -.Zb/qn Kleuren: \]W!JÜ11jimMs Prijs: 2Oj J-o Materiaal: \JOO°jB Maten: L KiementMWVZvv 1 Prijs: 3tfqf e^VMCAdlmle! sociaal raadsman(vrouw) in amsterdam een boeiende functie in een dynamische maatschappij enkele medewerkers op verschillend niveau EERSTE HOLLANDSCHE KONINKLIJKE WESSANEN kV. gevestigd te Wormerveer KONINKLIJKE WESSANEN N.V. TROUW/KWARTET VRIJDAG 16 MEI 1975 PS8-B] Gedeputeerde staten van Utrecht maken hierbij bekend dat tot uiterlijk 1 augustus 1975 een leder de gelegenheid wordt geboden om schriftelijk suggesties bij hun college in te dienen met betrekking tot het te ontwerpen Streekplan "Utrecht-West". Op 17 april 1975 hebben pro vinciale staten van Utrecht de doelstellingen voor het te ont werpen streekplan vastgesteld. Daarmee Is de fase aange-ro ken, waarin het voorontwerp- tetreekplan tot stand zal ko- Voor geïnteresseerden, die In deze fase van de werkzaam heden een inbreng willen le veren. la. een exemplaar van de "Nota uitgangspunten en doelstellingen Streekplan Utrecht-West", alsmede een brochure waarin nadere Infor matie over het streekplange- bied wordt verstrekt, beschik baar. Deze Btukken zijn tegen beta ling van 1.vanaf 26 mei 1975 verkrijgbaar bij de secre tarie van de gemeenten Ab coude Benschop, Breukelen, Harmeien, Kamerik. Koeken- gen, Linschoten, Loenen, Loos- drecht. Lopik, Maarssen, Maar tensdijk, Montfoort. Mij drecht. Nigtevecht, Oudewater. Polsbroek, Snelrewaard. Vlnke- veen en Waverveen, Willeskop, "Wllnls, Zegveld, alsmede bij het provinciehuls (biblio theek), Achter St. Pieter 20, Utrecht. in. Wijziging hoorzitting bestemmingsplan "Jan Steenlaan" van de gemeente De Bilt. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat de openbare vergadering van een commissie uit hun college In zake het bestemmingsplan "Jan Steonlaan" van de meente De Bilt op 23 mei 1 te 11.30 uur niet in het pro vinciehui» zal worden gehou den. De openbare vergadering zal daarentegen ln het CSB-ge- houw. Kromme Nleuwegracht 39 te Utrecht, worden gehou den. I Materiaal: Klemen:7^tW^pfl®WftïvuaK Prijs: 3tfK Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 7s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND Is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip isgeen opgave van advertenties meer mogelijk. D.V. 23 mei 1975 hopen toj met onze geliefde Ouders en Grootouders J. G. Luiten en J. A. Luiten-Somsen dankbaar te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Bredevoort: Langbroek: Australië: Bredevoort: H. J. Navis-Luiten H. W. H. Navis R. W. v. d. Sijs-Luiten U. v. d. Sijs D. W. Luiten R. Luiten D. A. Luiten-Sikklng Aalten: A. G. Köchl-Luiten P. H. Köchl en kleinkinderen Bredevoort, mei 1975. Landstraat 36. Wegens ziekte van vader en opa wordt dit feest in huiselijke kring herdacht. „De Heer is mijn Herder" Na een moedig gedragen smartelijk lijden, nam de Heere tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna de Bruijn op de leeftijd van 65 Jaar. C. de Bruijn-Deddens H. de Bruijn-van Baardewijk B. de Bruijn E. M. de Bruijn-van Baardewijk Scheveningen: L. J. de Jong-de Bruijn A. de Jong Rijswijk: N. de Bruijn C. M. de Bruijn-Herrewijn Neven en nichten. Rotterdam, 15 mei 1975. Insullndestraat 220a. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 55.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 mei op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk". Vertrek vanaf het woonhuis om 2 uur. Aankomst in de kapel om 2.30 uur. Plotseling van onè heengegaan, overtuigd van zijn Geloof, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Grootvader, Zoon en Schoonzoon Geert van den Bor op de leèftijd van 52 Jaar. Hilversum: H. van den Bor-Stolk Hoogland: J. van den Bor C. A. van den Bor-Kuijer Hilversum: A. v. Meenen-van den Bor H. van Meenen Martij n Hilversum: Th. van den Bor Hilversum: P. van den Bor Heemskerk: Aalsmeer: Th. M. D. v. d. Bor-Kijzers A. Stolk A. Stolk-van Roekei en verdere familie. Hilversum, 15 mei 1975. Calvijnhof 114. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil", Utrechtse- weg 11 te Hilversum. Gelegenheid tot condo leren aldaar zaterdag 17 mei en maandag 19 mei van 16.00 tot 18.00 uur. De teraardebestel ling zal plaatshebben dinsdag 20 mei om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Zuider hof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. Met verslagenheid en diep leedwezen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze procuratiehouder de Heer G. van den Bor Wij vefliezen in hem een goede collega wiens teamgeest en blijmoedigheid wij node zullen missen. DirectieepMedewerkers C.B.R. 'Cementbedrijven Nederland B.V. Utrecht. Met verslagenheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekende, nam God tot Zich onze zeer gewaardeerde Voorzitter E. Hegeman Zijn inzet en liefde voor het Christelijk onder wijs zal ons altijd blijven inspireren. Trooste God zijn vrouw en kinderen. Het bestuur van de vereniging voor Christelijk onderwijs te Noordwijk-Binnen: H. van Stam, wnd. voorzitter T; H. Sijpkes, secretaris Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van de heer Evert Hegeman Als diaken zag hij de gemeente van de Heer op een bijzondere manier, omdat hij Christus op een bijzondere manier zag. Hij zag Hem vooral als degene, die zijn opperkleed aflegde, een schort voordeed en in hemdsmouwen de voeten yan Zijn discipelen waste. Dat was voor hem een diaconaal visioen! En zö diende hij zelf aan de tafel van zijn ge zin, aan de tafel van de gemeente, aan de ta fel van de wereld. Zo voedde hij jarenlang de gemeente van de Heer op. Zö lichtte hij de kerk voor in allerlei eucumenische verbanden. Namens de wijkkerkeraad: Dr. J. G. B. Jansen, praeses. C. Lindhout, scriba. Noordwijk, 14 mei 1975. Uit ons midden werd weggenomen, onze lieve Moeder en Oma Jeltje Boonstra-Haalstra op de leeftijd van 78 jaar. Ze hoopte op God, Zijn rijk, en het weerzien van vader. Groningen, 14 mei 1975. Huize „Patrimonium". Beukenlaan 36. _rr Amstelveen: S. A. Boonstra K. Boonstra-Koster Ewan, Azing, Larien Jelmer, Jurjen, Esther M. G. Boonstra Zuid Laren: Een rouwdienst zal worden gehouden op za terdag 17 mei a.s. om 10.00 uur op de begraaf plaats Selwerderhof, waarna aldaar de begra fenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid, ln de koffiekamer van de be graafplaats. Met vertrouwen in het leven, zoals ons Pap het gewild heeft, delen wij u 2ljn plotseling overlijden mee Cornelius Wilhelmus Smits in leven burgemeester der gemeente Made en Drimmelen echtgenoot van Catharina Johanna Maria Frangois. Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn kort maar gevuld leven. Hij werd slechts 56 jaar. Overtuigd van uw medeleven willen wij hem samen met u aanbevelen bij de Heer. C. J. M. Smits-Frangols Marlies i Arthur Dianne Paul Made, 13 mei 1975. Adelstraat 2. De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 17 mei a.s. om 11.00 uur in de Bernarduskerk te Made waar na begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst aan het gemeentehuis om 10.30 uur. Op vrijdag 16 mei a.s. om 19.00 uur zal er een avondmis worden opgedragen in voornoemde kerk, waaronder gebeden voor de overledene. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel de Korenbeurs te Made. Heden nam de Heer tot Zich onze oud-collega L. de Olde op de leeftijd van 65 jaar. Wijsheid, geduld en liefde karakteriseren zijn optreden in onze school, die hij uit volle over tuiging diende. Vroomshoop, 15 mei 1975. Bestuur en Personeel Christelijke M.A.V.O. De taakvan een sociaal raadsman/vrouw bestaat uit het; verstrekken van informatie en advies aan personen, ten einde hen in staat te stellen gebruik te maken van de hun ter beschikking staande rechten en voorzieningen op maat schappelijk, cultureel en recreatief terrein; organiseren van communicatieve bijeenkomsten met en voor professionele welzijnswerkers ter bevordering van de onderlinge samenwerking in een rayon bij de uitvoering van taken ten behoeve'van de individuele burger; beheren van een informatie- en adviesbureau na een inwerk- periode van omstreeks één jaar. Werkbegeleiding is aanwezig. Opleidingseisen: naast algemene ontwikkeling op middelbaar schoolniveau een diploma van een Hogere Beroeps opleiding Maatschappelijk werk. Voor aanvullende, op het beroep gerichte praktijkinformatie wordt zorg gedragen. Leeftijd bij voorkeur tussen circa 30 en circa 45 jaar. De aanstelling zal geschieden in de functie van sociaal raadsman/vrouw A. Salariëring: Het aanvangssalaris, afhankelijk van ervaring en leeftijd, bedraagt ten minste f 1.771,- per maand. Het maximumsalaris bedraagt f2.348,-per maand. Na gebleken geschiktheid kan aanstelling volgen als sociaal 5 raadsman/vrouw B; hiervoor wordt ten minste drie jaren ervaring gevraagd in een vergelijkbare functie. Het maximumsalaris bedraagt dan f 2-571,-per maand. Genoemde salarissen zijn exclusief f45,- per maand volgens de Machtigingswet. Van het salaris boven f 1.071,- wordt 11,7 procent pensioen premie ingehouden. De vakantieuitkering bedraagt 7,5 procent. De rechtspositieregeling der gemeente Amsterdam is van toepassing. Een psychologisch en een medisch onderzoek vormen een onderdeel der selectie. Aanstelling zal bij wijze van proef geschieden in tijdelijke dienst voor een jaar. Desgewenst zullen nadere inlichtingen telefonisch worden verstrekt door het hoofd van de afdeling Sociaal Raadslieden, de heer J. J. Aalberts, telefoon (020) 511.0321, toestel 2377. gemeentelijke sociale dienst amsterdam Belangstellenden - die nog niet eerder naar deze functie solliciteerden - wordt verzocht uitvoerige sollicitaties te zenden aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C 774 3 Heden behaagde het de Here plotseling tot Zich te nemen mijn innig geliefde Man, onze Vader, Groot- en Overgrootvader Gerardus Willem Schouten op de leeftijd van bijna 69 jaar. Rotterdam: S. C. M; Schouten- de Leede Nieuwerkerk a.d. IJssel: G. W. Schouten A. Schouten-Wind Harderwijk: A. Fl Kapma-Schouten H. Kapma Hilversum: W. G. Schouten L. Hagen Biddinghuizen: G. Spiering-Schouten W. Spiering Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 15 mei 1975. Willem van Boelrestraat 127. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 44.30 uur in de rouwkamer Voorscho terlaan 51 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 20 mei op de Algemene Begraafplaats „Croos wijk", na aankomst in de kapel om 12 uur. Vertrek- vanaf het woonhuis ca. 11.30 uur. Mede namens mijn kinderen dank ik u hartelijk voor het betoonde medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde Vrouw, onze Moeder en Oma Francina Maatje van der Meer-Kieviet H. van der Meer Ons bedrijf is LEVENSVERZEKERING EN SCHADEVERZEKERING. Het is niet zo groot dat wij elkaar niet meer kennen, maar groot genoeg om er iets in te bereiken. Er is nog plaats voor Jonge mensen met een opleiding HAVO, MAVO. LEAO, zo van school of met min of meer kantoorervaring, zullen wij graag over de diverse mo gelijkheden inlichten. Belt u ons eens voor een afspraak of schrijf een kort briefje met enkele persoonlijke gegevens. LEVENSVERZEKERINGS BANK NV Keizersgracht 174-182, Amsterdam Postbus 1884 - tel. (020) 2217 70 tv f-r-i Krachtens de in de op 22 april 1975 gehouden algemene vergadering van aan deelhouders goedgekeurde statutenwijziging, o.a. inhoudende de op naamstelling van de aandeelbewijzen, waarop inmiddels de ministeriële verklaring van geen bezwaar is verkregen, dienen de aandeelbewijzen aan toonder te worden inge trokken en vervangen door een inschrijving in het aandeelhoudersregister. Desgewenst kunnen in plaats hiervan royeerbare certificaten aan toonder van aandelen op naam worden verkregen. De^e certificaten worden uitgegeven door de Stichting Administratiekantoor van aandelen Koninklijke Wessanen N.V. Aandeelhouders, die rechtstreeks aandeelhouder willen blijven en hun stemrecht willen behouden, kunnen met ingang van vrijdag 23 mei 1975 hun aandeel bewijzen, voorzien van dividendbewijs no 20 e.v. en talon, rechtstreeks bij de vennootschap inleveren vergezeld van een schriftelijk verzoek tot inschrijving in het aandeelhoudersregister, vermeldende naam, voornaam, adres, alsmede bank- of girorekening. Aandeelhouders, die in plaats van een inschrijving in het aandeelhoudersregister royeerbare certificaten aan toonder van aandelen op naam wensen, kunnen met ingang van vrijdag 23 mei 1975 hun aandeelbewijzen, voorzien van dividendbewijs no. 20 e.v. en talon ter omwisseling in royeerbare certificaten aan toonder van aandelen op naam welke omwisseling geschiedt zonder overeenstemming van nummers aanbieden bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. en Pierson, Heldring Pierson, te Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage en Wormerveer, voorzover aldaar gevestigd. De nieuwe certificaten worden afgegeven in coupures van 1, 5 en 50 van 20, nominaal, voorzien van dividendbewijs no. 1 e.v. en talon. Bij inlevering door een Bank of Commissionair dienen de in te leveren aandeel bewijzen vergezeld te gaan van nummerlijsten. Teneinde de bedrijfsleden van de Vereniging voor de Effectenhandel in staat te stellen deze verwisseling voor de houders van aandelen provisie-vrij te doen geschieden, zal in de periode van 23 mei 1975 t/m 2 september 1975 per ingeleverd aandeel van 1 en 5 20,en_van 50 20,een provisie van 0,32 resp. 0,64 worden uitgekeerd. Wormerveer, 16 mei 1975 De Raad van Bestuur Onder verwijzing naar de gelijktijdig geplaatste advertentie van de Raad van Bestuur van de Koninklijke Wessanen N.V. bericht ondergetekende dat zij een administratie heeft geopend voor röyeerbare certificaten aan toonder van aandelen op naam in de coupures van 1, 5 en 50 van 20,nominaal. Voorwaarden van Administratie zijn gratis verkrijgbaar ten kantore van B.V. Administratiekantoor opgericht door Heldring Pierson en Broekmans Effecten kantoor, Herengracht 340, Amsterdam. Wormerveer, 16 mei 1975 Stichting Administratiekantoor van aandelen Koninklijke Wessanen N.V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18