EIKEN REEÜWIIB Geluk te koop FAMILIEBERICHTEN Het verzorgen en kweken van cactussen adverteren van Reeuwijk/deTijdgeest geven uitgebreid mtwooidop de grote vraag naa De Tijdgeest TROUW/KWARTET WOENSDAG 14 MEI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND ls dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip lsgeen opgave van advertenties meer mogelijk. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Hendrik Sikkenga op de leeftijd van 52 jaar. Hij heeft de strijd gestreden en het geloof behouden. J. Sikkenga A. Sikkenga-Geugies G. Weerman-Sikkenga L. Weerman Woerden: J. Sikkenga G. Slkkenga-Bouwsema Emmen: J. Velzlng J. Velzing-Sikkenga M. Velzlng. F. Sikkenga Neven en nichten. Emmen, 13 mei 1975. Emmen: Harderwijk: Op 13 mei 1975 overleed onze Medewerker en Collega Hendrik Sikkenga die gedurende ruim 10 jaar zijn beste krach ten aan ons bureau heeft gegeven. De Intentie, waarmede hij zijn moeilijke taak verrichtte was ons ten voorbeeld. Dlrektie en personeel Architectenbureau B.N.A. Cees Groen B.V., Emmen. 'Vaste rots van mijn behoud.' Geheel onverwacht heeft de Here Thuisge haald onze onvergetelijke Zuster, Schoonzus ter, Tante en zorgzame Huisgenote Gijsbertlia Splinter op de leeftijd van 66 jaar. Haar vaste geloof ln de verlossing door Jezus Christus geeft ons de kracht om zonder haar verder te gaan. Aalsmeer: C. Splinter N. Splinter-Vermeulen Aalsmeer: J. Splinter D. Splinter-Verbrugge Amstelveen: S. Splinter R. Splinter-OliJ Haarlem: H. Stolp neven en nichten Haarlem, 13 mei 1975. Berkenrodestraat 9. Condoleantie-adres: J. Splinter, Mr. Jac. Takkade 31, Aalsmeer (post Amstelveen). Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 16 mei om 14.30 uur ln de Geref. Kerk aan de Ophellalaan te Aalsmeer, waarna om 15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Al gemene Begraafplaats aldaar. Het onverwachte overlijden van onze 'Tante' Gé Splinter heeft ons allen zeer getroffen. WIJ zijn haar dankbaar dat zij de afgelopen 9 Jaar op onnavolgbare wijze zich gegeven heeft aan de verzorging van Vader. In die periode heeft zij zich geliefd gemaakt bij groot en klein. Wij zullen haar opgewekte en toegewijde per soonlijkheid erg missen maar putten troost uit de wetenschap dat zij tot haar Hemelse Vader ls gegaan. Jan Stolp Riet Stolp-Zuilhof Henk Stolp Annie Stolp-Snijder Arle Stolp Lily Stolp-Mulder Slem Stolp Bep Stolp-Wiersma Riek Stolp Luit Reitsma Aat Reitsma-Stolp Otto Stolp. Rla Stolp-Serno en kinderen. Haarlem, 13 mei 1975. Voor ons te vroeg, maar op Zijn tijd nam de Heer van leven en dood plotseling uit ons midden weg onze geliefde Nicht Gé Splinter op de leeftijd van 66 Jaar. Dankbaar gedenken wij wat zij voor ons heeft gedaan en voor ons is geweest. Rozenburg: G. B. van den Heuvel- Splinter C. C. van den Heuvel Wleringerwerf Rozenburg: Bodegraven: Nieuw-Vennep: Hillegom: Orland (Californië) Abbenes: H. de Graaf-Splinter J. de Graaf Joh. Splinter G. de Koning-Splinter J. J. de Koning J. Splinter M. Splinter-Visser A. van der Jagt-Splinter H. A. van der Jagt P. Dreschler-Splinter W. A. Dreschler H. Zekveld-Splinter A. Zekveld Haarlemmermeer, 13 mei 1975. Op 7 mei heeft de Heer tot Zich genomen: Catharina Joanna Broek Roelofs-Mootfen op de leeftijd van 65 Jaar. Almelo, Vriezenveenseweg 69: Z. O. Broek Roelofs 's-Gravenhage, Rigolettostraat 66: J. J. A. Waasdorp-Broek Roelofs P. Waasdorp Joanna Sophie Beunlngen (Gld.), Meerkoetlaan 13: J. C. E. Broek Roelofs J. M. H. Broek Roelofs-Trienekens Warmond, mei 1975. De teraardebestelling heeft in stilte plaats gevonden op de Nederlands Hervormde Be graafplaats te Warmond. Psalm 31 16 „Mijn tijden zijn in Uw hand" Voor ons geheel onverwacht nam de Here uit ons midden weg en tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Gerrit van Dam op de leeftijd van 74 Jaar. Alphen a/d Rijn: A. van Dam-Groenewoud Lisse: C. van Luinen-van Dam H. van Luinen Alphen a/d Rijn: J. van Dam C. J. van Dam-Horsman Nleuwe-Weterlng: A. Vergunst-van Dam G. P. Vergunst Alphen a/d Rijn: A. van Dam M. J. van Dam-Strulk Badhoevedorp: E. A. Slootweg-van Dam N. Slootweg Alphen a/d RijnG. van Dam LeimuidenA. A. de Wolf-van Dam G. J. de Wolf Lageheide (Did.)H. Krüger-van Dam A. Krüger en kleinkinderen Alphen aan den Rijn, 12 mei 1975. Wilgenlaan 11. De overledene is opgebaard in de rouwkamer naast gebouw ,3ethel". Jan Nieuwenhuyzen- straat te Alpen aan den Rijn, waar woensdag avond 14 mei a.s. gelegenheid is tot condole ren van 7.30—8.30 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. vrijdag 16 mei 1975 op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 2.30 uur n.m. 'Je Mocht aan 't stof der aard' ontvlien en nu eeuwig Jezus zien'. Heden nam de Here, voor ons nog onverwacht, tot Zich mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Gerritje Ruinard-Bouwmeester op de leeftijd van 69 jaar. K. W. C. Rulnard R. van der Gugten-Ruinard Willem en Liesbeth G. J. Rulnard M. Rulnard-Kuiper Marieke, Robert en Mark J. D. Rulnard N. Ruinard-Schoor SJors W. Mauch-Ruinard K. Mauch Konrad, Gerraldine en Willy 's-Gravenhage, 11 mei 1975. Columbusstraat 138. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bezoek aan de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7 dinsdag en woensdag van 16.00-17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 15 mei om 14.30 uur in de aula van 'Westduin', Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafe nis zal plaatshebben. Prediker 7 12 Heden nam de Heere van ons, nog onver wacht, onze lieve Vader, Groot- en Overgroot vader, Broer, Zwager en Oom Corneiis Wouter Dijkhuizen weduwnaar van Helena Taal in de ouderdom van 84 Jaar. W. Dijkhuizen A. P. Dijkhuizen-van de Vrede M. Dijkhuizen L. Dijkhuizen-Schaap N. Korving-Dijkhuizen P. Korving B. Harteveld-Dijkhuizen G. S. Harteveld Klein en achterkleinkinderen Schevenlngen, 12 mei 1975. Vermaasstraat 11. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag- en donderdagavond van 7.308.30 uur in rouw- centrum Schevenlngen ,,'t Statenhuys", Sta- tenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 16 mei te 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2 uur. In plaats van kaarten Ontslapen ln zijn Heer en Heiland onze lieve Broeder, Zwager en Oom Frans Roelof Hendrik Capel op de leeftijd van 66 jaar. Hoewel zijn verstandelijke vermogens gering waren, wist hij toch zeker, dat hij ging naar het huls van zijn Vader, met de Vele Wonin gen. Meer dan 60 jaren werd hij liefdevol verpleegd in de inrichting 's Heerenloo-Lozenoord te Ermelo. Als familie willen we daarvoor onze oprecht gemeende dank uitspreken. Een dergelijke verzorging hadden wij hem nooit kunnen geven. Namens de familie: P. van Oostveen-Capel Amsterdam, 12 mei 1975. Frans van Mierisstraat 30. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Stichting op 15 mei te 11 uur vanaf het Theehuis aan de Kerk. De Heere nam tot Zich mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Sandrie Klement op de leeftijd van 66 jaar. „Zijn leven was Christus, het sterven gewin." Dat hij thans Juicht voor Gods troon ls ons tot aller troost. Hardenberg: W. A. Klement-Spaans Bergentheim: S. J. Schonewille-Klement R. Schonewille Jean ine Hardenberg, 11 mei 1975. Spaanskamp 123 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 mei a.s. op de algemene begraafplaats te Heemse om ±11.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. kerk aan de Hessenweg te Heemse, aanvang 11.00 uur. Degene die de rouwdienst wenst bij te wonen wordt verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Heden nam God van ons weg onze lieve Zus ter, Schoonzuster en Tante Geertruida Lucia Hoogendyk geb. v. d. Hooven Velp: C. H. v. d. Hooven-den Haan Rotterdam: J. v. d. Hooven-den Haan M. v. d. Ploeg-v. d. Hooven L. J. Gest-v. d. Hooven M. Gest H. v. d. Hooven-de Jonge E. C. v. d. Hooven-Burger E. W. v. d. Hooven-de Jonge neven en nichten Rotterdam, 11 mei 1975. Veilig in Jezus armen God nam onverwachts tot Zich ons lief Klein zoontje en Neefje Ingmar Johannes Jansen Hij mocht ruim 2 maanden worden. Namens de familie: J. Tamming H. Tamming-Prins Assen, Oosterhoutstraat 86. Provinciale Bibliotheekcentrale Groningen Voor ons kantoor te Groningen zoeken wij voor de vervulling van een binnenkort vrijkomende plaats, zo mogelijk per 1 juli a.s., een administratief medewerkster Zij zal op onze afd. boekhouding in een team van 4 personen worden belast met het ver zamelen en bewerken van boekhoudkundige gegevens, welke nodig zijn voor de financiële administratie van de bibliotheekcentrale, waar bij 40 bibliotheken zijn aangesloten. Onze gedachten gaan uit naar een mede werkster tot 25 jaar, met enige ervaring, bij voorkeur in het bezit van het praktijk diploma boekhouden of het diploma M.B.A. Geboden wordt: afwisselend werk op een ruim, modern kan toor, een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring: salarisgrenzen 1.183,31 1.505,83 of ƒ1.273,42 1.666,48 bruto per maand, vakantietoeslag 7V£%.per jaar. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de direktie. Postbus 2503, Groningen. H.HEROLD Het boek dat u de soorten leort kennen en alles ver telt over de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb. f 15.90. Verkrijgbaar fn de boek handel. I It L J. VEEN LfV WAGENINGEN Voor uw blijk van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Vrouw, Moeder en Oma Adriana Liefbroer geb. den Arend betuigen wij u onze hartelijke dank. P. A. Liefbroer Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, mei 1975. 49. Afscheid de heer N. van der Kolk M.i.v. 1 juni 1975 is de heer N. van der Kolk, conrector aan het Oranje Nassau College, oud- direkteur van, de Kon. Juliana Mavo in Zoeter- meer, wegens pensionering niet meer aan de school verbonden. Allen die de heer Van der Kolk als collega, leraar of anderszins kennen, worden uitgeno digd voor een receptie, die hem wordt aan geboden door het Bestuur op zaterdag 31-5-'75 van 15.00 tot 17.00 uur in de Kleine Zaal van de Morgensterkerk aan de Nassaulaan. Het voornemen bestaat om, mede van de zijde van leerlingen en oud-leerlingen, een geschenk aan te bieden. Zij, die daartoe wensen bij te dragen, kunnen dit doen door storting op postgiro 580870 van de Rabobank in Zoeter- meer, onder vermelding van: afscheids geschenk de heer N. van dér Kolk. O v o je weet niet half wat de krant voor oplossing brengt. iedereen le de krant altijd en ov Eiken is IN, bij elke generatie weer. Want eiken is eigentijds, straalt een eigen persoonlijke steer uit en past zowel bij een moderne als klassieke opvatting. Bij van Reeuwijk/de Tijdgeest in een assortiment, zó groot, dat aan praktisch elke "prijs" en "smaak"-vraag voldaan kan worden. Kom kijken, al was het alleen maar om te zien wat er op het gebied van eiken allemaal te koop is. VRIJ TOEGANG, elke werkdag van 9 tot half zes 's middags; op koopavonden tot 9 uur 's avonds, 's Maandags gesloten. Rotterdam, Binnenwegplein, 010-14.18.00 Amsterdam, Stadhouderskade, 020-160491 Venlo, Koninginneplein 46,077-1.66.18 Tilburg, Spoorlaan 340.013-42.23.26 Hilversum, Leeuwenstraat 45/47,02150-1.45.65 Alles voor wonen Amsterdam, Bilderdijkstraat 73/87,020 -18.14.14 Amsterdam, Osdorpplein 3 -17,020-19.17.07 Amstelveen, winkelcentrum, 020-45.49.51 Gratis levering door geheel Nederland. Geluk is welzijn - hoog genoteerd bij het CNV. Niet te koop en niet af te dwingen. Wel te bevorderen Eerlijk en oprecht. Als lid van het CNV. wielefheeft.wordtlidvanhetCNV Meer weten?Lid worden! Bel of schrijf het CNV, Antwoordnummer 1096, Utrecht, (geen postzegel nodig) Tel. 030 - 9410 41. iedereen lees de krant altijd en ovei iedereen lee de krant altijd en <m

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10