Dag van de verpleging I opleiding tot ziekenverzorg(st)er RE FA JA Sterrenberg Groepsleider/ster fysiotherapeut^ Verpleegkundige de mathenesser bogert groot°schuylenbur^ groot°schuylenbui ZON EN SCHILD te Amersfoort klinisch- chemische analisten I diaconessenhuis eindhoven VERPLEEGKUNDIG DOCENTE t O 5 SINT JOZEF ZIEKENHUIS DEVENTER i. Een VERPLEEGKUNDIGE voor de hoofdwacht b.Een INSTRUCTIE- VERPLEEGKUNDIGE eerste verpleegkundige operatie-verpleegkundigen operatie-assistenten leerling-verplegende* Leren voor een boeiend beroep en verdienen tegelijk Stichting De Rustenburg Rotterdam praktijkbegeleiders (sters) OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE TROUW/KWARTET ZATERDAG 10 MEI 1975 Psychiatrisch centrum uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken In het moderne klinisch-chemisch laboratorium van ons centrum kunnen op korte termijn geplaatst worden enige Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met het diploma HBO-A (klinisch-chemische richting) en ca. 2 jaar er varing in deze richting. Er bestaat een gunstige dienstregeling. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J; Huis man, hoofd van het laboratorium. Sollicitaties kan men richten aan het hoofd personeels zaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, telefoon 033 38534. Voor de opleiding tot verpleegkundige zoeken wij contact met een die in het team van docenten mede vorm kan geven aan de theoretische en praktische opleiding van deze leerlingen. ^Kandidaten dienen te beschikken over enige ervaring en een voltooide docentenopleiding. hoofd van de Opleiding, zr. M. T. Bruyns (040-433043, toestel 256). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de Personeelsadministratie, ds. Th. Fliednerstraat 1 te Eindhoven. vraagt: Voor beide functies is het diploma Ziekenverpleging A vereist. Rang: afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het Hoofd Personeels zaken van genoemd Ziekenhuis, van Oldenielstraat 12, Deventer. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990-39 39 Wij vragen op korte termijn een op de interne afdeling Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de hoofdverpleegster algemene dienst. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur-verpl. dhr. L. Gosen. De Mathenesser Bogert is een Prot. Chr. bejaardenverzorgingscentrum, gelegen bij de grens van Rotterdam en Schiedam, waar ruim 140 bejaar den worden verzorgd. Voor onze ziekenboeg en afdeling zwaar- en extra- verzorgingbehoeven- den totaal 37 bedden vragen wij een die de dagelijkse leiding van deze afdeling op zich neemt en de eerste verpleegster bij afwezigheid vervangt. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster, die in het bezit is van het diploma A of A en B, en die niet alleen goed leiding kan geven aan personen van gevarieerde leeftijd, maar ook in de persoonlijke contacten met deze personeelsleden en de bejaarden goed functioneert De salariëring is volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Intern is een appartement beschikbaar, voor huisvesting in de omgeving kan desgewenst worden bemiddeld. Wij verzoeken u uw sollicitatie schriftelijk te richten aan de directrice, Franselaan 110 te Rotterdam-3007. Zij zullen hun werk vinden in de afdeling „Laanzicht", waar 40 volwassen mannen, gesplitst over 2 groepen van 20, zelfstandig wonen. Het werk van de gpoepsleiders/sters ligt voornamelijk in de kontaktuele sfeer: begeleiding van huisgenoten om zelfstandig leven zo optimaal mogelijk te maken. Verpleging of verzorging komt in de betrokken groepen slechts zeer beperkt aan de orde. Voor een goed funktioneren van „Laanzicht" zal de groepsleiding nauw koiv takt onderhouden met onze dienst maatschappelijk werk. Funktie-eisen: Van de groepsleider/ster die tevens zal optreden als waarnemend afdelings hoofd, wordt een Z- of B-opleiding, aangevuld met staf- of kaderopleiding geëist. Eveneens komen kandidaten met een hogere beroepsopleiding in het inrichtingswerk in aanmerking. Voor de funktie groepsleider/ster is vereist: een Z- of B-dipioma of middelbare beroepsopleiding in het inrichtingswerk (MBOIW). Voor beide funktionarissen geldt, dat ervaring in leiding geven en ervaring opgedaan in de zwakzinnigenzorg tot aanbeveling strekt. Verdere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer R. v. d. Kolk, koördinerend hoofd. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken. Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting sHEEREN LOO In onze inrichting, Waar 800 pupillen worden behandeld j" en verzorgd, kunnen voor de nieuwe opleiding, |g die in september 1975 van start gaat, worden geplaatst Wij zoeken meisjes die minstens 1B1h j'aar oud zijn, met «fit protestants-christelijke levensovertuiging. j En in het bezit zijn van (of dit jaar hopen te behalen) een fcl MAVO-, INAS- of KV/JV-diploma, of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Zij kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jariga opleidingvoor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkkring te midden van O pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regel - reiskosten 2x per maand naar en van de ouderlijke woni onder aftrek van f 2.50 per retourreis. Voor telefonische informatiejttint u zich wenden tot br. G. P. Bijlsma, hoofd Verpleegdienst, tel. (05760) 60906, Ji toestel 29. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat106, Apeldoorn. Dat kan, als je 17 jaar bent geweest, tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs hebt gehad (b.v. MAVO 3,0.V.B. of INAS) en als je het fijn vindt om voor andere mensen te zorgen. In september a.s. starten wij weer met een Een interessante kombinatie van theorie en praktijk (in onze verpleeghuizen waar zowel somatische als psychiatrische patiënten worden verpleegd), na twee jaar afgesloten met eep eindexamen en het officiële diploma Ziekenverzorging. Je begint direkt met een uitstekend salaris en prima bijkomende voorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvergoeding, gunstige vakantieregeling, vergoeding voor onregelmatige diensten, intern wonen op een gezellige kamer. Heb je belangstelling? Bel snel voor een afspraak (010) 25 10 06. Of stuur een briefje aan de direktrice. Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Psychiatrisch centrum Wij zoeken 7 aan de verpleegafdeling verbonden voor de leerling-verpleegkundigen die naast de begeleiding de theoretische lessen verpleegkunde gaan geven aan één van onze kursusgroepen. Gegadigden dienen bereid te zijn de kursus Bijscholing Stageleiding Gezondheidszorg te gaan volgen of reeds in het bezit te zijn van een diploma docenten- of kaderopleiding. Aanstelling geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige met uitloopmogelijkheid tot eerste verpleegkundige A. Inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij het hoofd van de opleiding, de heer K. Zee (tel. 25 41 77, toestel 316>. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de Stichting Regenburg. Adres: Oude Haagweg 377, 's-Gravenhage. Oproep aan jongeren die de uitdaging aan durven van een verantwoordelijk beroep en de wil hebben om mee te hel pen om de passieve mens weer aktief te maken en de toewij ding om ook de ernstig zieken te verplegen. Ten behoeve van het verpleeg- en reaktive- ringscentrum 'Tama rinde', Neckardreef 6 te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Stichting tot verzorging en verpleging van bejaarden en langdurig zieken, uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde Kerken, welke 1 september a.s. begint. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar zijn. De voor opleidingseisen zijn tenminste L.H.N.O.-t, L.T.S,-t of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan mét een préklinische perio de van ca. 10 weken, dat is een proeftijd. Het theoretisch onder wijs omvat: de zorg voor de zieke mens, de kennis van de zieke mens en algemene en sociale vorming. Het praktisch onder wijs omvat: het verple gen en verzorgen van zieken. Nadere informaties worden gaarne ver strekt door zr. Franso, hoofd opleiding, tel. 030-611211. Schriftelijke sollicita ties kunnen worden gericht aan het be stuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht. In onze inrichting voor de behandeling en verzorging van. 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt gevraagd eer) Hij/zij zal moeten helpen inhoud te geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten: - behandeling op.de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in eèn apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden. Salariëring volgens rijksregeling: goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij voorkeur protestants christelijke levensbeschouwing: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. T. Hulzebos, hoofd afd. Fysiotherapie, tel. (05760) .60906, toestel 19 of 's avonds (067^60) 38225. Schriftelijke sollicitaties kunt U zenden aan de oeneesheer-directeur van de inrichting, Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20