Nederlandse Credietbank Peek&Cloppenburg da Bijenkorf en haar heerlijke delicatessen en wijnen, bij ons te gast. IVI 55,5 de bcmfe ww je. ^ed tH*! KL "MWdwlm BP TROUW/KWARTET VRIJDAG 9 MEI 1975 De hele maand mei is het vriendelijke Italië op bezoek in de Bijenkorf. Met alle zonnige gezellig heid en temperament die het land eigen is. En met onnoemelijk veel heerlijkheden uit de Italiaanse keuken en wijnkelders. Vele ervan zult u zelfs op uw vakantie in Italië nog nooit hebben ontdekt. Of als u ze al kende zult u vast niet hebben verwacht ze ooit nog 'ns hier in Nederland te vinden. De Bijenkorf laat u er graag mee kennis maken - voor het eerst of opnieuw. En in elk geval vlug, want u mag er al op onze levensmiddelenafdeling van proeven. Voor 't geval dat u zelf wat Italiaanse gezelligheid in huis wilt halen, zijn er allerlei prijs- winners. En om u op wat goede ideeën te brengen is er een gratis foldertje met recepten en suggesties voor snelle hapjes en wat uitgebreider gerechten. Buonapetito! Peperonata, 'n pittige paprika- tomatensalade voor bij de pizza of zo. 255 per blikje. Zonbesprenkelde Chianti, 1,75 liter kost normaal 8.95, als prijswinner 7.95 Lambrusco is een witte Italiaanse wijn, tikkeltje droog, tikkeltje mousserend, erg fris, normaal per fles 4.50, als prijswinner 3.95 De echte Parmaham, rauw of gekookt, normaal per 150 gram 4.80, als prijswinner 3.50 Rol de ham 'ns om deze Grissini Torinesi, Italiaanse cocktailstengels, per doos 1.25. Ook heerlijk bij soep. Pizza Napolitana, alle ingrediënten in een pak, normaal 2.20, als prijswinner 3 voor 4.95 'n Variatie: croque monsieur a l'Italiana, kant-en-klaar ia een pakje, 1.95 Kleine guldens worden groot door de klimspaarcertificaten van de Nederlandse Credietbank. En u kunt zelf nog bepalen hoe groot Er zijn twee soorten klimspaar certificaten. Allebei bewijzen aan toonder, waarmee u door onze hoge rente tarieven extra verdient Bij type A (f1.000,-) klimt de rente van 6)4% na twee jaar tot 7)4% na vier jaar. Bij type B (f1.000,-) van 7%% na vier jaar tot 8%% na acht jaar (uwf1.000,- is dan f1.956,29 geworden). Steeds geldt de hoogste rente met terugwerkende kracht tot de datum van storting (rente over rente). Dat bepaalt wat u bij aflossing te rog krijgt Italiaanse witte honing in A. bruinglazen stopflesje Gorgonzola, 'n zachte, milde blauwschimmelkaas normaal per 250 gram 3.85, als prijswinner 3.25 Stuur deze bon voor een folder met alle gegevens over klimspaar certificaten naar: Nederlandse Credietbank (afd. Marketing), Antwoordnummer 5857, Amsterdèm. NAAM: ADRES- WOONPLAATS: NCK0103.3k.260 Baci, echte Italiaanse noten bonbons, per 100 gram 2.25, per doos v.a. 455 Afd. levensmiddelen JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP Hollandsche Beton Groep nv [HBG] De Raad van Bestuur van Hollandsche Beton Groep nv bericht dat het dividend over 1974 is vastgesteld op 4,20 per aandeel van 20,-. In verband met het uitgekeerde interimdividend van ƒ1,- bedraagt het slotdividend 3,20 in contanten. Dit slotdividend is met ingang van 15 mei 1975 betaalbaar in bedragen van 2,20 en ƒ1,00 per aandeel van 20,- onder aftrek van 25% dividend belasting. Ter keuze van aandeelhouders'kan tot en met 1 oktober 1975 in plaats van het gedeelte ad 1,00 van het slotdividend in contanten een uitkering in aandelen a pari ten laste van de fiscaalvrije agio- reserve worden verkregen in de verhouding dat het bezit van telkens 20 aandelen van 20,- recht geeft op verkrijging van één nieuw aandeel van 20,-. Deze keuzemogelijkheid staat oDen van 15 mei t/m 1 oktober 1975. Na laatstgenoemde datum is het gedeelte ad 1,00 van het slotdividend uitsluitend betaalbaar in contanten, onder aftrek van 25% dividendbelasting. Het dividendbewijs nr. 15 van de K-stukken geeft recht op de uitkering ad 2,20 in contanten en het dividendbewijs nr. 16 op het keuzedividend ad ƒ1,00 als bovenom schreven. Terzake van de omwisseling van dividendbewijzen nr. 16 in nieuwe aandelen, welke winstgerechtigd zijn over 1975 en volgende boekjaren, zal aan de leden van de bij de Nederlandse Organisatie van het Effectenbedrijf aangesloten verenigingen de reglementaire provisie worden vergoed, zodat be doelde omwisseling voor de houders vrij van deze provisie zal geschieden. Het slotdividend is betaalbaar c.q. inwisselbaar bij de navolgende instellingen t.w.: Amsterdam-Rotterdam Bank nv de Heren Pierson, Heldring Pierson Algemene Bank Nederland nv te Amsterdam, 's-Gravenhage en Rotterdam. In verband met de noteringsaanvrage zijn bij de Amsterdam-Rotterdam Bank nv de benodigde aan delen onherroepelijk gedeponeerd t/m 1 oktober 1975. Rijswijk, 7 mei 1975. H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (bij de Ridderstraat) PiPSI Sr .5# t0 Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompeien Fhn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwl'nt. Do wetenschap leent tegen- schrompelen ook haidnekkigs woordig een middel dat de bij- aambeien, rondere eigenschap heeft aam- Sperti Preparation H is mild boion te doen 'wegdrogen'. De en ontsmettend. Voor dijkte, Sijn stopt. Do zwelling ver- snelle, afdoende behandeling wijnt. Dit middel heet Sperti van aambeien is er maar één Preparation H.* mlddeL- Sperti Preparation H Mot Sperti PreparationH ver- zalf en zetpillen. «Handelsmerk Uit de Promode Shop: Slank getailleerd hemd in een 100% katoenen kwaliteit. Met prachtig bedrukte banen. Bruin, groen, rood/b'auw. 7Q9< Normaal getailleerd hemd. Bedrukt met gestileerde boompjes. 100% Katoen. Camel, groen, zwait. 27.9° Normaal getailleerd hemd. tijlvolle diagonale print. Polyester/katoen. Bleu, groer., camel. Katoenen hemd. Normaal getailleerd. Figuratieve print. Bruin, beige, groen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8