Danke. Auf wiedersdien. Denksaan een buitenlander op zn tijd. Voorde aasdigbeid. groepsleid($t)ers a cc m cc pris 74.50 25.- 10.- 12.- 19.95 19.95 ,..EN 00K OP ZATERDAG deze tuin- en kampeermeubelen 59.50 S-gravenhaagse vereniging I di; schroeder v.d. kolk nationaal grondbezit n.v. ervaren typiste telefoniste-receptioniste boekhoudkundige medewerkster PEDICURE GEMEENTE KATWIJK GEMEENTE KATWIJK iWBOEK een medewerkster b. een assistent voor de bedrijfsleider o. een accurate administratief medewerkster TROUW/KWARTET VRIJDAG 9 MEI 1975 LU vrijdagvoordeel Friteuse Tefal. Voorzien van thermostaat én kontrolelampje. Ka pariteit 1z kg. Kómpl. met snoer en randgeaarde stekker. Tefalprijs 115.-. Vroom Dreesmann- vrijdagvoordeel Rek met 6 kop en schotels Niet alleen dekoratief, maar ook bijzonder handig. Kop en schotels van porselein met Oosters dekor. vrijdagvoordeel Opvouwbare damesparaplu Eenvoudig met een handbeweging te openen of te sluiten. Keuze uit diverse fleurige dessins in verschillende kleuren. In nylon föudraal. vrijdagvoordeel Handwerktas Om gemakkelijk uw handwerk mee të~ nemen. Uitvoering met knip of ritssluiting. In vele moderne dessins. vrijdagvoordeel Tabouret Moderne uitvoering in wit laqué met stoffen overtrek dat in diverse kleuren verkrijgbaar vrijdagvoordeel Velona dameshorloge 17-steens anker, shockproof en met een onbreekbare veer. Geheel zilveren kast en band. Keuze uit twee sierlijke modellen. 1 jaar ma garantie. X|9" vrijdagvoordeel Kruidenrek met wel 12 verschillende soorten kruiden o.m. tijm en rozemarijn. In dekoratieve potjes met stop vrijdagvoordeel Garderobekast Fraaie uitvoering. Biedt ruimte aan ±18 kledingstukken, Afm. 150x80x50 cm. Ideaal voor b.v. camping, overloop etc. Gemakkelijk uit elkaar te nemen. O9L50 met een roestvrij frame van aluminium. De kussens zijn van 5 cm dik polyether schuim. Alle modellen inklapbaar. 1 Model San Marino meteen rugleuning die in vele pa standen verstelbaar is 2 Model San Sebastiaan met verstelbare rugleuning en tevens met p>q m extra voetsteun wTidv 3 Model Baden-Baden rugleuning en voetsteun kunnen in een handeling versteld worden VROOIVmDREESMANN Geldig vrijdag 9 mei en ook op de plaatselijke koopavond. GEMEENTE MONSTER BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders maken bekend dat het plan bestaat een nieuw woonwagencentrum voor twee woonwagens aan >te leggen op het perceel, kadastraal bekend gemeente Monster, sectie K. nr. K)69, gelegen aan het Wenpad, ten noordoosten van het sportpark "Verburch"; dat ten behoeve van dit woonwagencentrum een oppervlakteverhar ding ter grootte van 505 m2 en een dam met duiker aangelegd dient te worden, alsmede twee schuurtjes en twee z.g. Bio-loodsen geplaatst dienen te worden; dat voormeld perceel is gelegen in het voor het betreffend gebied geldend bestemmingsplan "Uitbreidingsplan-in-hoofdzaak" met be stemming 'sport en andere recreatieve voorzieningen"; dat de gemeenteraad op 27 augustus 1974 heeft verklaard dat voor het gebied, waarin voormeld perceel is gelegen, een bestemmingsplan wordt voorbereid en dat het zonder aanlegvergunning van burgemees ter en wethouders verboden is bepaalde werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren; dat het geldende bestemmingsplan de aanleg van vorenbedoelde oppervlakteverharding en dam met duiker niet verbiedt, en deze werken in overeenstemming zijn met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan dat het bouwplan in strijd is met het geldende, doch in overeenstem ming met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan; dat zij voornemens zijn voor de aanleg van oppervlakteverharding en dam met duiker aan de gemeente Monster een aanlegvergunning te verlenen met toepassing van artikel 46, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; dat zij voorts voornemens zijn voor de bouw van bedoelde schuurtjes en loodsen aan de gemeente Monster bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtedijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet; dat een ieder binnen twee weken na dagtekening van deze bekend making tegen het voornemen tot het verlenen van beide vergunningen schriftelijk bezwaren bij hun college kan indienen; dat het plan van aanleg en het bouwplan gedurende bovengenoemde termijn voor een ieder ter inzage liggen op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, Herenstraat 2 te Monster. Monster, 9 mei 1975. Burgemeester en wethouders van Monster, C. van der Kruk Fzn., burgemeester Lb. P. Bos, secretaris. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening vraagt vóórhaar dagverblijf voor oudere geestelijk gehandicapten, Sweelinckstraat 22-24, 's-Gravenhage die tot taak hebben cliënten te begeleiden en te stimu leren bij bezigheden van vormende of creatieve aafd. Opleiding: tenminste M.A.V.O. en zo mogelijk één van de volgende opleidingen: O.P.M., A.Z.-opleiding, Zwak zinnigenzorg, Kinderbescherming A en B. Aanstelling geschiedt volgens de regeling voor de dag verblijven. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de Algemeen Directeur van de Vereniging, Volen- damlaan 1140, Postbus 8930, 's-Gravenhage; tel. 070 - 687470. Op het hoofdkantoor van ons concern te Den Haag hebben wij plaats voor een Na een inwerkperiode kan zij op onze kleine typekamer (4 typistes) gaan fungeren als eerste-typiste. Voor deze functie zoeken wij een medewerkster met een opleiding op MAVO-niveau en een ruime type-ervaring. De medewerkster die wij voor deze zelfstandige functie zoeken is tussen 18 en 23 jaar oud en heeft naast een opleiding op MAVO-niveau ook .enige type-ervaring. die in een klein team van jonge~medewerk(st)ers o.a. zal worden belast met het zelfstandig bijhouden van de crediteurenadministratie. Van deze jonge medewerkster vragen wij eveneens een opleiding op MAVO-niveau. Enige bekendheid met de bediening van ëen boekhoudmachine strekt tot aanbeveling. Wij bieden deze medewerksters een prettige werkkring, een goed salaris en goede overige voorzieningen. Voor het maken van een afspraak voor een sollicitatie gesprek kunt u contact opnemen met Nationaal Grondbezit N.V Alexanderstraat 26, Den Haag, tel. 070 - 60.69.03. toestel 150 ROOSEN OPTIEK KORT GALGENWATER 1 LEIDEN TELEFOON: 071-20375 Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krach tens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het bestemmingsplan „Katwijk .aan den Rijn" en in samen hang met artikel 50. lid-8, der Woningwet vergunning te ver lenen voor: de verbouw van een garage aan de- HUetingstraat 9, kadastraal bekend gemeen te Katwijk, sectie B, nr. 6543. Het bouwplan ligt met ingang van 12 mei 1975 op de ge meentesecretarie (kamer 108/ 109) gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren te- het verlenen van de ge vraagde vrijstelling schrifte lijk bij hen in te dienen. Katwijk, 9 mei 1975. Burgemeester en wet houders voornoemd, de secretaris, G. Peenstra de burgemeester, A. G. Vermeulen Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan „Katwijk aan Zee" en in sa menhang met artikel 50, lid 8 der Woningwet vergunning verlenen voor: de verbouw van het pand Secretaris Varkevisser- straat 119, kadastraal be kend gemeente Katwijk, sectie A. nr. 10960. mei 1975 op de itarie (kamer lurende veertien ien ieder ter in- .de deze termijn sr in de gelegen- ventuele bezwa- verlenen van vrijstelling ij hen in te die mei 1975. Burgemeester en wethouders van Katwijk: A. G. VERMEULEN, burgemeester; G. FEENSTRA, secretaris. \bkantie in aantocht Hebt u al een blouson? Deblousonhoudt't midden tussen T-shirt en sweater. En hij zit al net zo makkelijk en lekker. Zou't niet verbazend handig zijn om één blouson (of wie weet twee!) erbij te hebben? Al was 't allee maar omdat de vakant in aantocht is. Van links naar rech 1. Badstof blouson van 54% katoen, 26% viscoe 20% polyester. Zwart of beige, met kontras terende tricot band. 2f 2. 100% Katoenen 1 blouson. Ecru fond met paperprint in zwart of bruin. 15.- 3. Velours blouson vai .85% katoen en 15% polyamide. Tricot ban< Blauw, zwart of groen. 4. 100% Katoenen blouson metTexas prin en tricot band. Camel m diverse kleuren. 26.- Behalve deze vier, nog heel wat andere blousons bij Kreymbor Buitenlanders. 2e wonen, werken et komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Je wijst's de weg. Je toont's belangstelling. praat met een andere wereld. Hoort nog 's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlander al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkheid. Pubfflcatfe aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRB. AV BOEK BV is een centrum dat zich richt op het geven van voor lichting en service aan het onderwijs in al zijn geledingen. Hierto behoren'o.a. het leveren van'schoolboekenpakketten per leerling. Hiernaast richten de activiteiten van AV BOEK BV zich op hei bevorderen van een creatieve vrijetijdsbesteding in brede zin. Hierto voert AV BOEK BV geselecteerde artikelen, w.o. educatieve spellet boeken over tuinieren, handvaardigheid en creatief teken- en schilder materiaal. Wij zoeken de medewerking van enkele mensen die door hun ervarini en inzet onze activiteiten willen helpen uitbreiden. Op korte termijn zouden wij graag in onze dienst willen nemen: met ervaring in boekhandel of warenhuis. Deze medewerkster zien wij mede als de gastvrouw in ons centrum Aangepaste werktijden zijn eventueel mogelijk; De voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in de schoolboek- handel; die zal worden belast met het controleren en uittypen van school boekenlijsten en bijkomende werkzaamheden. Wij hopen samen met deze medewerkers een enthousiast team te kun nen vormen. Wij stellen daar uitstekende arbeidsvoorwaarden en goede perspecJ tieven tegenover. Sollicitaties gaarne aan Pieterskerk, Choorsteeg 14, Leiden, telefoon 071 - 42441.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18