I/O laatste paradijzei zr FAMILIEBERICHTEN vrije universiteit amsterdam vakgroepsecretaresse Het verzorger en kweken van cactusse UV AMANUENSIS I© TROUW/KWARTET WOENSDAG 7 MEI 1975 GETROUWD op 9 mei Guus Struik en Jannetje Smitskamp Hartelijk dank aan allen die ons feest, op welke wijze ook, tot zo Iets moois hebben gemaakt. Waarder: echtpaar Hagoort-v. Baren SOLI DEO GLORIA Op vrijdag 16 mei a.s. D.V. hopen onze Ouders T. Zwama en A. Zwama-v. d. Zaag de dag te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 16 mei van 16.00 17.30 uur in café-rest.Lands-End" te Ketelhaven. Eland weg 7, Swifterbant. SOLI DEO GLORIA Op 8 mei 1975 mochten wij met onze lieve Ouders en Grootouders P. Venema J. C. M: Venema'-Elting gedenken dat de Here hen 50 jaar in hun huwelijk voor elkaar en voor ons heeft willen sparen. Ps. 103 (Ber.). Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Glimmen, mei 1975. Nieuwe Schoolweg 16. SOLI DEO GLORIA 1920 1975 D.V. 19 mei a.s. hopen wij met onze Ouders en Groot ouders H. van Ramshorst E. G. van Ramshorst-Bouvv te gedenken, dat zij 55 Jaar zijn getrouwd. Op medisch advies, wordt geen receptie gehouden. Zij, die willen feliciteren worden verzocht dit schrif telijk te doen aan het adres van onze ouders: „de Briellaerd", Barneveld. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Nadat wij zovele jaren van zijn aanwezigheid mochten genieten, hebben wij thans de droeve plicht u te berichten, dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve en zorgzame Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Cornelis Valster sinds 18 oktober 1944 weduwnaar van Maria Stolk op de gezegende leeftijd van 85 jaar. 'Zalig zijn de doden, die in de Here sterven'. H. I. Ambacht: M. v. d. Ven-Valster W. v. d. Ven Huizen (N.-H.): B. Harmans-Valster N. P. Harmans Amstelveen: G. M. Valster P. L. Valster-v. d Sanden Delft: C. J. Koreneef-Valster H. Koreneef Rotterdam: J. L. Valster D. Valster-Sebus H. I. Ambacht: E. H. v. Daalen-Valster A. J. v. Daalen Klein- en achterkleinkinderen H. L Ambacht, 6 mei 1975. Vrouw Gelenweg 53. Geen bloemen De begrafenis zal op zaterdag 10 mei 1975 plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Achter Ambachtseweg te H. I. Ambacht. Aankomst op de begraafplaats om ong. 11.15 u. De Heer is mijn Herder. De Here heeft voor ons onverwacht tot Zich genomen, mijn lieve Man, onze zo zorgzame Papa en mijn dierbare Zoon Cornelis van den Heuvel op de leeftijd van 48 jaar. Hülzen: J. van den Heuvel- Wijbrands Foek en René Rina Janine en Maarten Conny - Tineke K. van den Heuvel van Maastricht Laren (N.-H.): Huizen, 3 mei 1975. Crailoseweg 18. De begrafenis heeft naar wens van de overle dene in stilte plaatsgehad op de Algemene be graafplaats aan de Naarderstraat te Huizen op dinsdag 6 mei Jl. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot vader Willem Verschoor Weduwnaar van J. J. van den Bergh, in de gezegende ouderdom van 87 jaar. A. van den Berg-Verschoor L. van den Berg E. Hoekstra-Verschoor F. Verschoor M. Verschoor-Druijf J. J. Brink-Verschoor J. Brink H. Verschoor C C. Verschoor-Goedman W. Verschoor Chr. L. Verschoor-Rietveld C. E. van den Hoo ven-Verschoor L. A. van den Hooven J. Verschoor R. Verschoor-Bergsma Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 7 mei 1975. Correspondentie-adres: Lisztstraat 374. Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendrik- laan 7 vrijdag van 19.0020.00 uur en zater dag van 12.0013.00 uur. Geen bloemen; De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 12 mei om 14.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begra fenis zal plaatshebben. Heden heeft de Heere tot Zich geroepen, voor ons nog geheel onverwacht, mijn innig gelief de onvergetelijke Man. onze lieve zorgzame Va der, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Wouter van Hemert op de leeftijd van 74 jaar. P. van Hemert- van Wijngaarden Bleskensgraaf: T. van Sinttruije- van Hemert J. van Sinttrui^e Papendrecht: J. van Hemert A. van Hemert-Kraal A. van Hemert A. J. van Hemert-Verhoeks A. van Hemert G. H. van Hemert-, Groot Wassink en kleinkinderen Gelegenheid tot condoleren, vrijdagavond na 7 uur. Papendrecht. 7 mei 1975. Veerweg 41. De begrafenis is bepaald op a.s. zaterdag na de rouwdienst welke om 1.30 uur in de aula der begraafplaats zal aanvangen. Degenen die hierbij aanwezig willen zijn, wor den verzocht om 1.25 uur aldaar te komen. Heden overleed tot onze diepe droefheid, nog onverwacht, mijn lieve zorgzame Man, onze lieve Vader, Behuwdvader en Grootvader Dr. Frederik Andries Helmstrjjd Oud-Griffier van de Staten van Zuid-Holland, Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Drager van de Gouden Lis van de Provincie Zuid-Holland, in de ouderdom van 75 jaar. 's-Gravenhage: A. L. Helmstrijd-Esveldt Rotterdam: A. W. F. Helmstrijd Hulzen (N.-H.): W. A. Helmstrijd M. L. Helmstrijd-Engelkes 's-Gravenhage: C. A. A. Rexwinkel- Helmstrijd Gibraltar: A. F. D. Michelsen- Helmstrijd H. F. Michelsen - en kleinkinderen 's-Gravenhage, 6 mei 1975, Benoordenhoutseweg 242. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hooikade 46. Bezoekuren aldaar donderdag van 12-14 en vrijdag van 16-18 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 10 mei a.s. te 10.15 uur in de Duinzichtkerk, Van Sou- telandelaan 2, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 11,30 uur, - Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te 's-Gravenhage, geeft hierbij mede namens de commissie van toe zicht en advies, de directie, het personeel en de leerlingen van de Christelijke Scholengemeen schap „Overvoorde" met diepe verslagenheid kennis van het overlijden van de heer Dr. F. A. Helmstrijd Al hetgeen hij als bestuurslid en lid van de commissie van toezicht en advies in het belang van het onderwijs heeft gedaan zal in dank bare herinnering blijven. W. L. van Leeuwen K. T. Mendelts 's-Gravenhage, 6 mei 1975. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa, onze Broer, Zwager en Oom Hendrik Heuvelman op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: B. Heuvelman-van Faassen 's-Gravenhage, 7 mei 1975. Ruimzicht 140. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 12 mei om 12.30 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoell- straat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begra fenis zal plaatshebben. Na een langdurig lijden nam de Here heden tot Zich, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot-, Overgrootvader. Broer, Zwager en Oom Willem Hendrik de Graaff weduwnaar van Hendriks je van Houten in de ouderdom van 81 jaar Zwijndrecht: Heerjansdam: Zwijndrecht: - Middelburg: Zwijndrecht: Zwijndrecht: Oudorp (gem. Alkmaar): Markenesse (N.O.P.) Breukelen: Zwijndrecht: Heerjansdam: J. de Graaff W. de Graaff-Kant L. A. de Graaff N. A. de Graaff-Bezemer G. de Graaff A. de Graaff-Peppink L. Dingemanse-de Graaff J. Dingemanse P. Visser-de Graaff A. Visser M. C. Venijri-de Graaff J. Venijn H. Miedema-de Graaff T. Miedema J. Weertmeester-de Graaff A. Weertmeester W. H. Hoornstra-de Graaff I. Hoornstra W. H. de Graaff H. de Graaff-Hendriks W. C. de Graaff J. H. de Graaff-Wlnkel klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Heerjansdam. 7 mei 1975 Heer Janstraat 41 Geen bloemen Vader is opgebaard in de aula van het „Zui derziekenhuis" Rotterdam-Zuid. Rouwbezoek aldaar: vrijdagavond van 20.00—20.30 uur; zaterdagmiddag van 12.30—13.00 uur. De be grafenis zal plaats vinden maandag 12 mei op de Algemene Begraafplaats te Zwijndrecht, 15.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst wor den gehouden in de Gereformeerde Kerk te Heerjansdam, welke aanvangt 13.55 uur. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg. mijn Broêr en onze Neef Cornelis Euser op de leeftijd van 63 Jaar Namens de familie: P. Euser Zwijndrecht, 8 mei 1975 Langeweg 8 Rouwbezoek aan huis maandagavond na 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 13 mei op de Ned. Herv. Begraafplaats te Kijfhoek 15.00 uur. Vertrek van het sterf huis 14.40 uur. Op bevrijdingsdag nam de Here tot Zich mijn beste Vriend Jacob Schuurman Zijn leven was liefde en dienen. Appingedam, 5 mei 1975. Fam. H. Pastoor In het kruis zal ik éeüwig roemen en geen wet zal mij verdoemen Christus droeg de vloek voor mij Christus is voor mij gestorven heeft gena voor mij verworven 'k ben van dood en zonden vrij! Op Hemelvaartsdag heeft de Here tot Zich ge nomen, Zijn moegestreden Kind, mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader en Broer Jan Laan op de leeftijd van 79 jaar Den Helder: Den Oever: Wieringerwerf Ermelo: Capelle a. d. IJssel: Den Oever: Wieringerwerf Helmond: Nieuw-Weerdinge Monnickendam (Huize Swaensborch) Den Oever, 8 mei 1975 Correspondentie-adres Zwinstraat 45. Den Oever Een rouwdienst wordt gehoudén maandag 12 mei a.s, om '2.00 uur in de Geref. Kerk te Den 'Oever. Waarna de begrafenis' zal plaatsheb ben. Gelegenheid tot condoleren een half Uur voor de aanvang der rouwdienst. G. Laan-Timmerman C. Laan M. Laan-van der Kreeke H. Laan G. Laan H. Hofstra^Laan S. Hofstra L. Laan J. Laan-Oosterhaven J. Laan jr. N. Laan-Bakker G. C. Wever-Laan J. Wever A. D. Bossema-Laan E. Bossema G Laan kleinkinderen en achterkleinkind Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw 'des Almachtigen. Psalm 91 1 &og vrij onverwacht heeft heden God tot Zich genomen, onze zorgzame Moeder, Behuwdmoe- der, Grootmoeder en Overgrootmoeder Maria Beek weduwe van Gerrit Johannes Landzaat in de gezegende ouderdom van ruim 96 jaar. M. Landzaat Joh. Landzaat E. J. Landzaat-Saarloos E. Landzaat W. Landzaat J. A. Landzaat-Saarloos G. J. Landzaat H. Landzaat-Kootstra klein- en achterkleinkinderen Utrecht. 6 mei 1975 Wijde Begijnestraat 23 bis Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Poortstraat 3 Utrecht. Bezoek aldaar vrijdag van 17.00 tot 17 45 uur. Zaterdag 10 mei. a.s! zal om ió.00 uur de ter aardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Daelwijck" aan de Florida- dreef te Utrecht (Overvecht). Vertrek van het rouwcentrum omstreeks 9.30 uur. Na een korte ziekte nam God op Hemelvaartsdag tot Zich onze lieve Man en Vader Jan Hendrik Brik -echtgenoot van Roelle Kremer Jn de leeftijd van 57 Jaar. „Zie. ik maak alle dingen nieuw". Openb. 21 5 R. Brlk-Kremer Otto - Thijs Ineke De ^rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 13 mei a.s. in de Geref. kerk, Eerste Spoordwarsstraat te Treebeek om 14.00 uur en zal wordeii geleld door de Weleerw. heer Ds. Kakes. Hierna zal de begrafenis plaats hebben op de Alge mene Begraafplaats te □runssum. Bijeenkomst en gelegen- huid tot condoleren in voornoemde kerk om 13.15 uur. De overledene ls opgebaard in de rouwkamer van het Ziekenhuis te Brunssum. Op Hemelvaartsdag kwam te Brun8sum een einde aan het leven op aarde van onze Vriend Jan Brik Het was ons een voorrecht tut zijn vriendenkring te behoren. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinde ren. landsmeer, 8 mei 1975. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want GIJ ztjt.blj mij. Psalm 23 4 a Het behaagde de Here tot Zich te nemen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Willem Johannes Steevels op de .eeftijd Van 72 Jaar. A. C. Steevels-Eusman H. Steevels E. F. H. Bteevels- Ibelings wmy S. A. C. Steevels Amsterdam, 6 mei 1975 Waalstraat 28 Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condolean- tle-bezoek vrijdagavond van 78 uur ln het ge bouw Van de Protestantse Coöperatieve Begrafenis- vereniging P.C.B. u.a„ Von delstraat 101 te Amster dam. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 10 mei om 12 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amstel- dljk. - PERSCOMMUNIQUÉ In de op 29 april 1975 gehou den Algemene Vergadering van Aandeelhouders van de N.V. Meelfabrieken der Neder landse Bakkerij Meneba, ge vestigd te Rotterdam, werden de Jaarstukken 1974 goedge keurd. Besloten werd het dividend te passoren. Tot leden van de commissie van aandeelhouders werden herbenoemd het Administra tiekantoor van het Algemeen Administratie- en Trustkan- toor B.V., de heren B. Muller Th. M. Ram, R. B. O. Rodlng en P. A. T. M. Splerlngs. Als nieuw lid werd benoemd de heer Prof. Mr. E. O. Henri- tjuez, to Groningen. Besloten ls de vacature, ont staan door het aftreden van de commissaris de heer Prof. Mr. P. A. Blalsse. niet te ver vullen en het aantal leden van de raad van commissaris sen te bepalen op negen. Bij de Interfaculteit der Lichamelijke Opvoeding/vakgroepen Functionele Anatomie en Functieleer zoekt men een Haar taak zal opder andere zijn het verzorgen van de correspondentie van beide vakgroepen het bijhouden van de administratie het typen van syllabi e.d. het maken van verslagen van vakgroepvergaderingen; het voeren van het secretariaat voor de docent in de Functionele Anatomie. Voor deze functie gelden de navolgende eisen een opleiding op middelbaar niveau ervaring met secretaressewerkzaamheden goede contactuele eigenschappen goede typevaardigheid leeftijd van 25-35 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de heer Prof, dr. R.H. Rozendal, telefoonnummer020 - 5483318. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 731 -855, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. H. HEROLD Het boek dat u de toom leert kennen en allee v» telt over de verzorging vermeerdering. Met foto' geb.f 15.90. Verkrijgbaar In de boel handel. L. J. VEEN WAGENIlilGEK Bon voor inlichtingen Vaam- Adres: Flaata? In open enveloppe zonder post* zenden aan: C.N.V.- Antwoorder. 1096 Utr» CHRISTELIJKE HOGERE LANDBOUWSCHOOL De Drieslag 1, Dronten. Tel. 03210-2824. Gevraagd pertl augustus 1975 Taak: assistentie natuurkunde-onderwijs belangstelling voor audio-vlsuele media assistentie bij andere vakken. Vereist: diploma amanuensis richting natuurkunde zo mogelijk ervaring bij het onderwijs. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring per 1-4-1975 1658,per mnd. Na diensttijdinloop 1814,per mnd. Woning: goede huurwoningen zijn aanwezig. Sollicitanten,' die bereid zijn het Christelijk onderwijs uit overtuiging te willen dienen, wor den uitgenodigd zich te richten tot de direc teur, ir. H. van Harten. SPEURTOCHT NAAR ZELDZAME DIEREN door Eugen Schuhmacher Met 160 briljante kleurenfoto's Groot formaat - derde druk Woord vooraf van Prins Bernhard EUGEN SCHUHMACHER biedt de natuurliefhebber een grandioos avontuur In boekvorm. Een uniek werk over zeldzame in het wild levende dieren, ont dekt door een fllmexpeditie die doordrong tot in de meest afgelegen natuurgebieden. Groot-formaat kleurenfoto's van uitzonderlijke schoonheid. U maakt kennis met fascinerende, zel den waargenomen creaturen die zich verborgen houden in de laatste paradijzen. 4Uitgegeven ln samenwerking met het Wereld Natuur Fonds Totaal 320 bladzijden, waarvan 160 kleurenfoto's, een boeiende beschrijving van de wereldomvattende speurtocht en tal van wetenswaardigheden over alle afgebeelde dieren. „Een schitterend boek, dat een ereplaats verdient in de boekencollectie var. elke natuurvriend" (Dr. Fop. I. Brouwer). dlltk ZOMER a KEUNING WAGENINGEN Verkrijgbaar In de boekhandel Kostelijk boek met honderden advertenties uit de oiide doos. U raakt niet uitgekeken op de 144 pagina's verbazingwekkende, soms gekke maar altijd serieus bedoelde annonces. Zij geven een levendig en suggestief beeld van 100 jaar maatschappij-ontwikkeijng. Bekijk de advertenties over mode, kwakzalverij; volg de opkomst van de telefoon, de auto mobiel, de elektriciteit enz. Koop het boek vandaag nogl Prijs f 17,50 TIJDELIJKE VOORDEELPRIJS f 12,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel UVL. J. VEEN - WAGENINGEN In de serie DE NATUUR IN KLEUREN Paula Kohlhaupt ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN In 242 schitterende kleurenfoto's toont Pauli Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van dt alpenflora. Zij fotografeerde alle planten op htu natuurlijke groeiplaats, op 1000 tot 3000 mete hoogte. In dit boek vindt u de namen en d belangrijkste botanische gegevens van al die bij zondere bloemen. Ook worden hun vindplaatsei vermeld. U treft hiér een schat aan interessant bijzonderheden aan over deze merkwaardig bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar in da boekhandel ZOMER KEUNING' WAGENINGEN wSm

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14