Zomerzoeken is de avond verlengen. Je voelt je een ander mens in een BMW. Wij zoeken mannen en vrouwen die er niet tegenop zien straks veel te verdienen. hoogeveen Zomerzoeken met... de Bijenkorf^g ASMOCObv TE KOOP MAARN PERCEEL EIGEN GROND RECREATIE BUNGALOW Prijs 60.000- k.k. GEMEENTE TEN BOER wielefheeft, wordt lid van het koekfabriek bv junior-vertegenwoordiger TROUW/KWARTET WOENSDAG 7 MEI 1975 Direct ten aanvaarden uniek gelegen in de prachtige bossen op de top van de Maarnse berg een groot 801 m2, waarop een degelijk gebouwde zeer goed onderhouden Ind.: zitk., 2 sl.k., keu- kenh. met geyser en ijskast, toilet aangeslo ten op waterl., electra en aardgas, telaansl. mogelijk. Zeer luxe ing. voor 6 pers. Uitstekende verhuurmogelij kheden. (grond pi. bungalow pl. inventaris) Hyp. mogelijk min. 50% Voor lnl. en afspr. tel. 03436/532 of 577. Da burgemeester der maait bekend, dat bij besluit van Gedeputeerde Staten van Groningen d.d. 25 maart 1975 nr. 4713/AA, 2e afdeling. Is goedgekeurd het door de raad dezer gemeente ln zijn verga dering van 14 februari 1974, onder 7, vastgestelde bestem mingsplan Kom Ten Boer. Ingaande 7 mei 1975 ligt voornoemd besluit van Gede puteerde Staten met het be stemmingsplan gedurende een maand op de secretarie van de gemeente voor een leder ter Inzage. De gemeen teraad. de Inspecteur van de ruimtelijke ordening en zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, kunnen ge durende bovenstaande ter mijn bij de Kroon beroep Instellen. Het beroepsschrift moet worden gericht aan H. M. de Koningin en kan wor den Ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's Gravenhage. TEN BOER, 6 mei 1975 De burgemeester voornoemd, J. M. Zandbergen. Bon voor inlichtingen "KJaQTri Adres: Plaats: In open enveloppe ronder poetregel eenden aan: C.N.V.-Antwoordnr.1096 Utrecht. Jammer dat mooie dagen meestal werkdagen zijn.Maar je weet, dat als het even kan de zon de avond voor je zal bewaren. Je wilt je dan misschien mooi aankleden, samen lekker gaan eten, een beetje feest viereakijken naar de kaarseapraten en wat wijn drinken. Een avond die je heel lang witt maken,zo lang datje het gevoel krijgt dat de dag al weer wakker wordt. 1. Lange 100% Indiase katoenen Jurk. 36 t/m 42. In blauw/wit, groen/wit, zwart/wit 89.75 Afd. Japonnen 2.'n Beetje feestelijke lange streeprok. Om meisjes blij mee te maken. Maten 116 t/m 164. Blauw/wit en rood/wit streepje v.a. 77.» Het zonnetopje v.a. 27.- Afd. kinderkleding. 3. Huiselijk 100% katoen sweatshirt voor gemakkelijke mannen. Met capuchon. Alléén In de Bijenkorf te krijgen. In marine, kobalt en rood 110.- Ald. herenmod® 4. Opengehaakte 3-kantige grote stola. Van glanzend materiaal. Heel verfijnd gemaakt 29.95 Afd. nouveauté'» 5. Opengewerkte schoen. Van leer In het roestbruin. En in helemaal nieuw zwart suède. Maten 36 t/m 41 98.75 Afd. schoenen 6.Klein en handig avondtasje. Van canvas met imitatie leer. Alléén in de Bijenkorf. In rood, biauw, zand/beige, khakl 15.95 Afd. lederwaren 7. Romantische bloem-corsages. Margrieten, anjers, rozen enz. Hee! mooi op 'n avondjurk of gewoon om 'n simpele blouse iets bijzonders te geven v.a. 3.95 Afd. nouveautó's 8.Groot (150 cm diameter) makkelijk tafelkleed van plastic op textiel. Weer en wind geschikt als prljswlnner 24.- Afd. witgoed 9.Terracotta schildpad met plateau. Of een dolfijn of olifant. Decoratief en funktloneel op terras of balkon. Vanaf 155.- Afd. cadorama 10.Terracotta hangpot met bijvoorbeeld een kaars erin. Geeft circa 19 uren sfeergevoelig licht 9.95 Kleurige tuinfakkeis óm op 'n zomerse avond de avond te verlichten. Zeker zo'n 15 branduren. Normaal 13.50 per 10 stuks, als prljswlnner 9.95 Afd. kaarsen *11. Neem een tros druiven en deze Moulinex Mixer/Blender en binnen 1 minuut heeft u puur druivensap. Hij mixt alles v/at u wilt voor 49.- Afd. elektr. apparaten 12. Solide barbecue/serveerwagen om 'n zomeravond te vieren. Draaibaar grillrooster. Rooster en spit verstelbaar. Met windscherm en 6 shish-kebab pennen 149.- Afd.tuin 13. Een fantastisch bezit: dezevis-rookpot Om uw eigen vis In te roken. En ais u er mee wilt barbecuen kan dat ook. Waar u wilt, want het Is geen moeite om hem mee te nemen (maar 30 cm hoog en 21 cm 0) 29.75 Afd.tuin 14. Denk u 'ns in: een milde avond, nog wat buiten zitten en bowl drinken. De bowisets hebben we. Mondgebiazen zelfs. Pot met 6 coupes Normaal v.a. 79.95 (31.) als prljswlnner v.a.39.95 Afd. glazerla 15.Uit de Eerlijke Keuken deze robuuste glazen van het platteland waar het goed uit drinken en mee praten is v.a. 3.95 Eerlijke Keuken 16. Voor In de bowlpot deze prijswinner: een heerlijke Rouge de Tourraine van 3.95 voor 3.65, bij 3 flessen per fles 3.25 Een mousserende Cristel Perló ook van 3,95 voor 3.65, bij 3 flessen 3.25 per fles. En er zijn allerlei blikjes vruchten va 1.25 Afd. levensmiddelen *ln Arnhem uitsluitend te bestellen via klantenservice. Arnhem, Ketelstraat 45. Te!.: 085 - 229122 Bewijs? Maak 'n proefrit! In een van de BMW's Nieuwe Klasse, in een BMW Grote Klasse of in een van onze kleinere BMW's. Kom langs of bel ons even op en wij rijden bij u voor/ BMW verkoop èn service: Mr.Treublaan 18 Amsterdam. Tel. 020-94 72 52 "QEK ss*- ST. JOHANNESGA - HEERENVEEN Postbus 115 Wij vragen met ingang van 1 augustus 1975 een Onze gedachten gaan uit naar een energieke jongeman in de leeftijd van plm. 21 jaar, welke samen met onze rayonleider de omzet in het gebied West-Nederland verder zal kunnen uitbreiden. Bij voorkeur wonend in het gebied Leiden - Alphen a.d. Rijn - Gouda. Schriftelijke sollicitaties met uitvoe rige gegevens en een recente pas foto ontvangen wij graag spoedig aan het bovenvermeld adres. Bij de SWS De SWS is een gerenommeerd en groot spaarbedrijf in Nederland. Wij zijn onderdeel van de Amfas Groep nv in Rotter dam, waartoe ook de RVS en de Zeven Provinciën behoren. De Amfas Groep is nationaal en internationaal aktief op het gebied van verzekeringen en financieringen en telt ruim 3000 medewerkers. En ,,-sters" natuurlijk. SWS is de spaarinstelling van de Amfas. Int en be heert spaargelden en begeleidt de spaarders op een voor Nederland unieke manier. Op dit terrein is de SWS het grootste bedrijf in ons land: een dikke 100.000 spaarders die met elkaar bijna een V2 miljard bijeen sparen. Onze specialiteit: spaarbrieven Een aantrekkelijke vorm van sparen op middellange termijn (15-20 jaar). Met veie extra winstmogelijk heden en een uniek spaardersvoordeel: rente en uitkering zijn fiskaal vrij! U krijgt een opleiding Alvorens als Adjunkt-lnspekteur(trice) op pad te gaan, wordt u gedegen getraind in ons opleidingscentrum „De Bunte" in Ede. Waar u in een verantwoord tempo kennis maakt met onze organisatie, het waarom van spaarbrieven en hoe ze te presenteren. Uw Rayon- Inspekteur zorgt met moderne hulpmiddelen voor verdieping van uw kennis. Verder krijgt u... U krijgt uw werkterrein in uw woonomgeving. U wordt door een Rayon-lnspekteur begeleid en van markt gerichte informatie voorzien. Zodat u zo efficiënt en suksesvol mogelijk kunt verkopen. Minstens f 25.000 per jaar Afhankelijk van uw kwaliteiten kan uw inkomen oj> lopen tot ver boven de 25.000,- per jaar. Daarnaast heeft u goede sociale voorzieningen, prima onkosten vergoeding en een goede autoregeling. Onze wensen We zoeken in uw woonomgeving zowel mannen als vrouwen met goede kontaktueie eigenschappen, met doorzettingsvermogen, met minimaal enige jaren Mulo/Mavo, tussen de 25 en 40 jaar, die geen bezwaar hebben om ook 's avonds te werken. Solliciteren is geen probleem U kunt nü bellen om inlichtingen of een afspraak. Zo u wenst kojnt een Rayon-lnspekteur bij u thuis praten, eventueel 's avonds. Bel voor een eerste kontakt met de heer A. Brandenburg. Overdag 070- 60 08 04, toestel 32. 's Avonds 010-19 40 86. Schrijven kan uiteraard ook. nv Samenwerkende Spaarkassen lid Amfas Groep Zeestraat 88 - Den Haag gemeente De burgemeester van Hoogeveen maakt bekend: 1. dat, ter voldoening aan artikel 72a in verband met de artikelen 63 en 10 der onteigeningswet, een commissie uit gedeputeerde staten der provincie Drenthe, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden op vrijdag 30 mei 1975 des voormiddags te 10.00 uur, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te horen tegen het plan van het werk en de voorgenomen onteigening ten name van de gemeente Hooge veen voor de aanleg van een weg vanaf de Toldijk naar de A. G. Bellstraat en de reconstructie van een gedeelte van de Toldijk een en ander met bijkomende werken, in de gemeente Hoogeveen en nodigt belanghebbenden uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen; 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van arti kel 12 der onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der ge meente, van 12 mei 1975 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft vol bracht; 3. dat het uitgewerkte plan van het gehele werk, be doeld ln het laatste lid van artikel 12 van meer genoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen ter secretarie der gemeente Hoogeveen van 12 mei 1975 totdat de commissie haar werkzaamheden heeft volbracht. Hoogeveen, 1 mei 1975. De burgemeester voornoemd, Mr. J. A. Oosterhoff. WEVEBO Wij zijn een samenwerkings verband van 9 gemeenten in Oost-Groningen ter uitvoe ring van de Wet Sociale Werkvoorziening. Voor de sector Groenvoorzie ning en Cultuurtechniek zoe ken wij op korte termijn een Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een adequate opleiding, b.v. in de Bos bouw en Cultuurtechniek aangevuld met enige kennis van sierplantsoen of een gelijkwaardige opleiding. Voor deze funktie dient men over zeer goede contactuele en leidinggevende capaciteiten te beschikken. Leeftijd 2540 jaar. Salaris nader overeen te komen, de rechtspo sitie is als die bij de overheid. Sollicitaties voorzien van personalia, ervaring en referentie-adressen kunt u binnen 10 dagen richten aan de direktie van Wevebo. Postbus 117 te Winschoten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8