kindemiode. A FAMILIEBERICHTEN Vrolijk nieuws van C&A: 122"167 2%30r 35.-45.- 4: Akzo TROUW/KWARTET WOENSDAG 7 MEI 1975 Martyn-Jelle zoon van Hans en Meta van Voorthulzen en broertje van Jeroen. Op donderdag 15 mei hopen C. Sweris G. Sweris-van Dalen de dag te gedenken dat zij 50 jaar door de huwelijks band zijn verbonden. Gelegenheid tot feliciteren van 16.00 tot 19.00 uur in de Kapelzaal van de Scheppingskerk, Laan van Ouder zorg te Leiderdorp. Leiderdorp, mei 1975. Hoofdstraat 69. Geloofd zij God met diepst ontzag. Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid; We zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil. Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons t' eeuwig, zalig leven. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het nad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven. Psalm 68 10. Op Bevrijdingsdag werd uit zijn laatste lijden bevrijd mijn geliefde Man, onze Vader en Opa Jacob Schuurman geb. 13 juli 1904, Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Utrecht: G. Schuurman-Melder Bunnik: E. Schuurman A. J. Schuurman-de Jager Bilthoven: G. J. Schuurman A. S. Schuurman-Jobse Heemstede: H. Schuurman E. J. Scliuurman- van Aller Pretoria (Z.-Afr.)M. G. Zeevaart- Schuurman A. J. Zeevaart Driebergen: J. H. Schuurman S. L. Schuurman van Neutegem en kleinkinderen Utrecht, 5 mei 1975, Pelmolenplantsoen 2. Correspondentie-adres Burg. v. d. Weyerstraat 14, Bunnik. Liever geen bezoek en geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 10 mei op de algemene begraafplaats „Daelwijck" (Overvecht) Utrecht om 14.30 uur. Voorafgaande zal er een dienst gehouden wór den in de Jeruzalemkerk, Trooster laan om 13.30 uur. Gelegenheid voor condoleren na afloop van de begrafenis in de condoléanceruimte van de be graafplaats. Met grote droefheid berichten wij u het plot seling overlijden van onze geliefde Broer en Zwager Jacob Schuurman echtgenoot van G. Schuurman-Melder. Hij nam in onze familiekring een onvergete lijke plaats in. Utrecht, 5 mei 1975. Familie Schuurman Familie Melder Toch nog onverwacht heeft God tot Zich ge nomen onze President-Commissaris, de heer Jacob Schuurman op de leeftijd van 70 jaar. Met grote dankbaarheid gedenken wij dat hij bijna 50 jaar al zijn kracht gegeven heeft aan het door hem opgerichte bedrijf. Utrecht, 5 mei 1975. Commissaris en direktie van Schuurman B.V. Met grote verslagenheid geven wij hierbij ken nis van het onverwacht overlijden op 5 mei j.l. van onze hooggeachte Oud-Direkteur en Oprichter van het bedrijf, de heer J. Schuurman die op zo bekwame wijze ons bedrijf tot bloei bracht. Zijn aktiviteiten en verantwoordelijkheidsbesef zullen nog lang in onze herinnering blijven voortleven. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Personeel en oud-personeel Schuurman B.V. In verband met het overlijden van onze heer J. Schuurman zijn onze winkels en magazijn in Utrecht en Zeist, a.s. zaterdag de gehele dag GESLOTEN. Direktie Schuurman B.V. Na een langdurige ziekte heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Maarten van Du$n in de ouderdom van 66 jaar. Psalm 39 8-10 (onberijmd) Katwijk aan Zee, 5 mei 1975. M. van Duijn-van Deelen E. Guijt-van Duijn J. van Duijn-Snijders M. van Dijk-van Duijn W. van Dijk G. van Duijn N. van Duijn-van Duivenvoorde L. Hoek-van Duijn C. Hoek C. van Duijn G. van Duijn-Barnhoom J. van Dijk-van Duijn Jac. van Dijk Neven en nichten In vertrouwen op haar Heiland is van ons heengegaan na een langdurig en blijmoedig gedragen lijden onze geliefde Zuster en Tante Trientje Wilhelmina Zigterman op de leeftijd van 60 jaar. Psalm 73 23a. „Nochtans zal ik bestendig bij U zijn". Groningen, 5 mei 1975. Australië A. C. Knol-Zigterman Groningen: J. A. Zigterman- van Sloten Groningen: P. Zigterman Hoogezand: K. Rustenburg - Zigterman P. Rustenburg Aalten: B. Wikkerink Reeuwijk: H. Kikkert-Zigterman H. Kikkert Australië: P. Zigterman B. Zigterman-Hudson Assen: G. Adema-Zigterman E. Adema Neven en nichten Bezoek thuis op donderdag 8 mei van 17.00 tot 20.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula van „Algemeen Belang", Esdoornlaan 187, op vrij dag 9 mei a.s. van 10.00 tot 11.00 uur. Aanvang rouwdienst 11.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Noordebegraaf plaats om 12.00 uur. Adres: Peizerweg 70-22. Uit Zuid-Afrika bereikte ons het ontstellend bericht dat op 5 mei 1975 plotseling is over leden mijn oudste Zoon en onze Broer en Zwager Leunis Cornelis Verlinde echtgenoot van M. de Kraker op de leeftijd van 52 jaar. Namens de familie: Mevr. A. Verlinde-Dees Amsterdamseweg 360, Amstelveen. Heden nam de Here tot Zich In Zijn heerlijk heid mij innig geliefde Vrouw, onze lieve Moe der en Grootmoeder Pieternelletje Maria Susanna van Vliet geb. Van Dam, in de leeftijd van 85 jaar. „Wie in de schuilplaats van de Allerhoogste is gezeten, vernacht in de schaduw van de Almachtige". Uit aller naam: Z. van Vliet: Ede, 5 mei 1975, Louise Henriëttelaan 9. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot bezoek dagelijks van 9-17 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 9 mei a.s. om 13.00 uur op de Algemene Be graafplaats „Crooswijk" te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. In Jezus ontslapen onze geliefde Zuster Pieternelletje Maria Susanna van Vliet geb. Van Dam, op de leeftijd van 85 jaar. Rotterdam: H. J. Dijkshoorn- van Dam Rotterdam: M. E. van Dam Ede. 15 mei 1975. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze Oud-Medewerker en Kollega Jan Ambrosius van Hengel Meer dan 25 jaar heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Directie en Personeel A. Warnaar B.V. Rhoon, 3 mei 1975. Zalig zijn zij. die geroepen zijn tot het avondmaal van de bruiloft des Lams. Openb. 19 9a. Voor ons onverwacht heeft Zijn Heer en Hei land thuisgehaald mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Maarten van Duyn eerder gehuwd geweest met Jacoba Plug op de leeftijd van 66 jaar. Katwijk: G. van Duyn-Harteveld Gé v. Duyn Winy v. Duyn-Wlersema Zus de Jong-v. Duyn Tjeerd de Jong Curacao: Marijke Groeneveld- v. Duyn Wim Groeneveld Oegstgeest: Wil Verhaar-v. Duyn Jan Verhaar Katwijk: Kees v. Duyn Riet v. Duyn-v. Rijn Voorburg: Marianne v. Duyn Katwijk: Gijsbert v. Duyn en Aria Bamhoorn Maart v. Beelen Alie v. Beelen-Schaap Kees v. Duyn Zus v. Duyn-v. Beelen Nico v. Beelen Greet v. Beelen-de Best en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 5 mei 1975. Boulevard 138. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 9 mei 1975, des nam. 3.00 uur in de Vre- deskerk, Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waarin voor zal gaan de weleerwaarde heer ds. F. Pijlman, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.45 uur op de nieu we begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. De vele kleuren wil Hij schittert in een écru-kleurig .katoenen shirt-pak, dat nog meer opvalt door de vele kontrastsüksels. 122-176 Helemaól in, om eronder een katoenen T-shirt met'n bedrukt voorpand te dragen. 128-176 8.9_ Wasbaar wit is de echte „superplie" overbloes. Kies gerust dit schattige witte Crêpe-achtig polyester/katoen met fijne kant. bloese-pakje. Het is van puur katoen Bijzonder feestelijke kombinatie, als daarbij 'n en gekombineerd met een vrolijk kleurig bloemprintje. 86-116 30.- polyester broek met héél wijde pijpen gedragen Een uitgezocht uni T-shirtje erbij. wordt. 122-167 98-116 Heden nam de Heere tot Zich onze lieve Tante, Oud-tante en vroegere Huisgenote Alida Huyser op de leeftijd van 96 jaar. Psalm 23 1. Apeldoorn, Prinsesselaan 12: E. A. van Leeuwen- de Zeeuw Uithoorn, v. Schendellaan 84: L. A. Biewen ga- van Leeuwen S. A. Biewenga Gerreke, Ad, Jeike Rotterdam, 4 mei 1975. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 mei om 14.30 uur te Barendrecht. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats welke aanvangt om 14.00 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid, nog onverwacht, mijn lieve zorgzame Man, onze lieve Vader, Behuwdvader en Grootvader Dr. Frederik Andries Helmstryd Oud-Griffier van de Staten van Zuid-Holland, Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Drager van de Gouden Lis van de Provincie Zuid-Holland, in de ouderdom van 75 jaar. 's-Gravenhage: A. L. Helmstrijd-Esveldt Rotterdam: A. W. F. Helmstrijd Huizen (N.-H.)W. A. Helmstrijd M. L. Helmstrljd-Engelkes 's-Gravenhage: C. A. A. Rexwinkel- Helmstrijd Gibraltar: A. F. D. Michelsen- Helmstrijd H. F. Michelsen en kleinkinderen 's-Gravenhage, 6 mei 1975, Benoordenhoutseweg 242. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Bezoekuren aldaar donderdag van 12-14 en vrijdag van 16-18 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 10 mei a.s. te 10.15 uur in de Duinzichtkerk, Van Sou- telandelaan 2, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan te 11.30 uur Psalm 73 28 Op Zijn dag heeft de Heere, voor ons onver wacht, tot Zich genomen onze zeer geliefde en zorgzame Man en Vader Jan Jacob Thijs op de leeftijd van 55 Jaar I. Thijs-Sijberden Bert Dirk-Jan De overledene ls opge baard in één der rouw kamers „Pothoff", Valeri- usstraat 137 te Amster dam. Vrijdag 9 mei om 12.30 uur zal de rouwdienst worden gehouden in de N.H. Jeruzalemkerk, Jan Maijenstraat te Amster dam, waarna tegen 14.00 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk 273 te Amster dam. Geen bloemen. Geen toespraken. liefhebbende Tante mevr. M. Huizenga- Bijlenga Amsterdam, 6 mei 1975 Sneek: M. E. J. Tjerkstra- Bosman Arnhem: J. Schulte-Bosman G. Schulte Zwolle: H. Hoogendorp-Bosman P. B. Hoogendorp Zuidwolde: J. Bosman-van der Molen Groningen: J. K. Wiersema A. C. Wlersema- Lagendljk De rouwdienst van Geeske Pruiksma-Toren zal gehouden worden op woensdag 7 mei Zuiderkerk. Aanvang 13.30 uur. Voor uw medeleven betoond na het overlijden1 onze Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Horneman zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Horni Grijpskerk, mei 1975. Voor de vele blijken van me deleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Pieter van der Meer sggen wij allen hartelijk Uit aller naam: J. M. v. d. Meer- van Boxtel P. Wierengaweg 4, Haren ALLES OVER NATUURFOTOGRAF door Helmut Bechte! Hoe u de mooiste foto's maakt i grootwild, kleine zoogdieren, vogelJ Vissen, vlinders en andere insekten, bom bloemen en planten. Technische esthetische aanwijzingen en vele handigatj 176 bladzijden, met fraaie foto's f ui Verkrijgbaar in de boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINGi De Raad van Bestuor van Akzo N.V. maakt bekend, dat in de op 6 mei 1975 te Amsterdam gehouden Algemene Vergadering van Aandeelhouders het dividend over het boekjaar 1974 is vastgesteld op 4,- per gewoon aandeel van 20,-. Hiervan werd op 22 januari 1975 reeds 1,20 als interim dividend betaalbaar gesteld. Het slotdividend bedraagt derhalve 2,80 per gewoon aandeel van 20.-. Tegen Inlevering van dividendbewijs nr. 12 van de gewone aandelen .der vennoot schap is dit slotdividend minus 25% dividendbelasting ad 0,70 met ingang vaa 21 mei 1975 betaalbaar met 2.10 per aandeel van 20,- bij: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V, Algemene Bank Nederland N.V„ Bank Mees Hope NV, Nederlandse Credietbank N.V.» Pierson, Heldring Pierson te Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage en Arnhem, voor zover aldaar gevestigd. Aan houders van aandelen v CF-stuk werd afgegeven, zal het dividend ter beschikking worden gesteld door tussenkomst van de bewaarder (als bedoeld in art. 9 lid 6 van de statuten) bij welke het dividendblad van die aandelen op 6 mei 1975, na het sluiten der boeken, in bewaring was. Arnhem. 7 mei 1976

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18