CABALLERO anders dan andere. FAMILIEBERICHTEN Caballero filter: Caballero Bruin, nu helemaal bruin. In't vertrouwde pakje. Want bruin Konstant dezelfde, staat hem beten In smaak De smaak en kwaliteit, blijft dezelfde. Die kon al niet beter. s g a KENNISGEVING Voor de DEPENDANCE van hei DIAKONESSENHUIS te Hilversum zoeken wij een WAARNEMEND EERSTE VERPLEEGKUNDIGE TROUW/KWARTET DINSDAG 8( MEI 1975 Elke WERELD AG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog Öe volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT bur. Na dit tijdstip isgeen opgave van advertenties meèr mogelijk. Onze Hemelse Vader nam plotseling tot Zich mijn lieve Man Wilhelmus Marcus van Helden! -K^oes Oud-Engelandvaarder, Oud-vlieger 322 Squadron, op de leeftijd van 56 jaar. A. M. A. van Helden- Baarn, 4 mei 1975. f Nassaulaan Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Wim Is opgebaard in de aula van het Algemeèn Ziekenhuis, Maarschalkbos, Molenweg 2. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 7 mei van 15.0015.30 uur en van 19.00 20.00 uur (ingang Ringlaan). De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 9 mei a.s. om 13.00 uur in de Kruiskerk a. d. Oude Utrechtseweg. In aansluiting daarop lal de teraardebestel- ling tegen 14.00 uur plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Baarn. Met verslagenheid berichten wij het plotseling overlijden van de voorzitter van onze Diakonie, onze Broeder W. M. van Helden Met eerbied gedenken wij het vele werk ih grote trouw in onze gemeente verricht. De Here trooste zijn vrouw in dit grote verlies. De Kerkeraad Algemene Zaken van de GereformeerdeKerk Baarn P. C. van der Wel, praeses, J. T. Diemei. scriba. De Diakonie: A. G. Siebbeles-van der Punt, secretaresse Baarn, 4 mei 1975. Op Zijn tijd en wijze heeft de Heere-tot Zich genomen mijn geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader. Groot- en Overgrootvader v Filippus Stoffer Muller oud-gemeentesecretaris vari Vriezenveen, Ridder in de Orde van Oranje Nassau, in de ouderdom vanv86 jaar. Vriezenveen: G. Muller-Bom Joke en Maarten B. Holland-Muller H. J, Holland Hardenberg: .J. Muller-Kampman G. Muller C. W. Muller-Smit klein- en achterkleinkinderen. Vriezenveen, 5 mei 1975. Platanenplein 10b. De overledene is opgebaard in de aula. Kerk straat 11 te Vriezenveen. Gelegenheid tot con doleren aldaar woensdag 7 mei 's avonds van 8.00-8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 9 mei. a s. 's middags 2 uur in het gebouw der Ned. Herv. kerk te Vriezenveen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Belangstellenden worden verzocht hierbij aan wezig te willen zijn. Geen toespraken. Geen bloemen. 'De mens bedenkt in zijn hart zijn weg, maar de Heer bepaalt zijn gang.' Spr. 16:9 Als gevolg van/een droevig oh^eval overleed heden mijn lieve Man, onze levenslustige, lieve en zorgzame Vader, Zoon,-Schoonzoon, Zwager, Oom en Neef Jan Gerritvan der Zee echtgenoot van Maria Sara Suister Hij werd 45 jaar oud. 'Wij weten, dat God met ons is' Ps. 56 Maastricht: M. S. van der Zee-Suister Jack, Theo. Rob, Arthur W. van der Zee-Hofman M. J. C. Suister-van der Wijngaard familfe van der Zee familie Suister Maastricht, 3 mei 1975. 1 Kast. Liebeekstraat 13. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 9 mei a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Sterreplein te Wijck-Maastricht, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats Oostermaas. Vanaf 13.45 uur is in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen gelieven deze annonce als zodanig te beschou wen. Rotterdam: Rotterdam: De kerkeraad van de Jeruzalemkerk-gemeente geeft met verslagenheid kennis dat de Heere, op Zijn dag, onverwacht, tot Zich heeft geno men, onze Medebroeder Jan Jacob Thys op de leeftijd van 55 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij wat de Heere ons in hem geschonken heeft gedurende de enkele maanden waarin hij onze gemeente als ouderling mocht dienen. Amsterdam. 4 mei 1975. De Kerkeraad van de Hervormde Jeruzalem kerkgemeente: Ds. W. G. J. van der Sluys, praeses E. J. Moonen, scriba Op D.V. vrijdag 9 mei zal er in de Jeruzalem- kerk. Jan Mayenplein, een rouwdienst gehou den worden welke aanvangt om half een. Daarna zal de begrafenis plaatshebben om twee uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk. OveraLOveral De bruine Caballero's. 25 CIGARETTES a) «s» «f -• c O (O ■ri "Mijn Verlosser hangt aan het kruis en Hij hangt er mijnentwegen. Mij ten zegen. Van de vloek maakt Hij mij vrij, en Zijn sterven zaligt mij.' Voor ons onverwacht heeft de Heer thuisge haald onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Hendrik Lammers op de leeftijd van SS Jaar. Dinxperlo: A. J. Lammers-te Linde Nijmegen: H. G. Lammers W. H. J. Lammers-Nusselder J. Lammers J. W. Mateman-Lammers H. Mateman en kleinkinderen. Dinxperlo, 2 mei 1975. Meibrink 11. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 7 mei a.s. om 2 uur in de Geref. kerk te Dinxperlo, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Eindhoven: Zelhem: Met diepe verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotselinge overlijden op 57- jarige leeftijd van onze zeer gewaardeerde voorzitter, de heer Pieter Johannes Brouwer Wij zullen hem steeds in dankbaarheid geden ken. De Here sterke zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies. Orgelcomitee „Putsepleinkerk": J. Teeuw, secretaris. C. W. Tinke, penningmeester. E. van Vessem, algemeen adjunct. Rotterdam, 4 mei 1975. Voor de zeer vele blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van onze geliefde Zuster, Behuwd zuster en Tante Emma Johanna van den Eykel betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Namens de familie: M. van den Eykel. Rijnsburg, 6 mei 1975. Bij exploit van mij. deurwaar der is op 2 -mei 1975 ten verz. van de N.V. Rotterdamse Dls- conteringsbank te Amsterdam, aid. dom. gek. hebb. ten kan tore van de deurw. P. Saly aan de Grlseldestr. 17, aan Joan nes Antonius Marlnus Gie- blng. zonder bekende woon- of verblijfplaats betekend, een exploit Van de deurw. H. J. van Beynum te 's-Gravenhage d.d. 25 april 1975, waarbij t.v.v. requlrante ten laste van gerequireerde exec, beslag is gelegd onder de Staat der Ne derlanden (Min. van Fin., Fis cale Inlichtingen en Opspo ringsdienst) teneinde betaling verkrijgen van de daarin oemde bedragen, onver minderd alle verdere kosten. P. SALY, Gerechtsdeurwaarder, P. SALY. Amsterdam. 1 De Tweede kanier voor ge- schlllenbehandellng uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 2 Juni 1975, om 10.30 uur. ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht, ln openbare vergade ring zal behandelen het ver zoek om voorziening tégen on bewoonbaarverklaring van de woning Nleuwstraat 12 te De BUt. Dit mooie paviljoen biedt plaats aan het terrein van het ziekenhuis. i patiënten en ligt op Inlichtingen worden gaarne gegeven door het Hoofd van de verpleging. Sollicitaties kunt u richten aan de Directrice, Van Riebeeck- weg 212, Hilversum, tel. 02150-54151.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12