"hetwesterhonk" BankMees Hope nv vrije universiteit amsterdam FAMILIEBERICHTEN STICHTING DE VRIJE LEERGANGEN prof. dr. J. Roelink enthousiaste medewerk(st)er UITGIFTE docenten wiskunde TROUW/KWARTET ZATERDAG 3 MEI 1975 De overstelpende belangstel ling op ons diamanten huwe lijksfeest hebben wij zeer op prijs gesteld. Het was hartverwarmend. A. en J. Lui ting Dankbaar hopen wij met on ze kinderen en kleinkinderen de dag te herdenken dat wij 45 Jaar getrouwd zijn. G. van Staaveren P. van Staaveren-Kort Gelegenheid tot gelukwensen 13 mei na 8 uur ln de 'Zoete Inval', Amsterdamsestraatweg Halfweg. a'dam, G. Steltmanstraat 19 Op 1 mei 1975 was het 50 jaar geleden, dat onze Ouders en Grootouders J. H. Bosker W. Bosker-Lumkes ln het huwelijk traden. Met blijdschap en dankbaarheid herdachten wij deze dag. Kinderen en kleinkinderen Ommen. de Stadshaghen 116. Op zondag 11 mei a.s. hopen onze Ouders, resp. Grootouders Ds. K. Spoelstra en D. Spoelstra-Boswijk hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren, terwijl op zaterdag 17 mei a.s. Vader zijn 50-jarig ambtsjubi leum hoopt te gedenken. Met grote dankbaarheid delen wij dat mee aan allen, die hen kennen en van hen houden. Voor degenen, die hen daarmee willen gelukwensen, is daarvoor de gelegenheid uitsluitend op zaterdag 17 mei a.s. van 15.30 tot 17.00 uur in de recreatiezaal van het Neboflat, Paterswoldseweg 288, Groningen. Liever geen bezoek aan huis. Jan en Greet Fenmo en Elly Johan en Ine Greet Annemarie en Jaap en kleinkinderen 1925 Spreuken 3 6 1975 Tot onze grote vreugde delen wij u mede dat op D.V. 14 mei 1975 onze lieve Ouders en Grootouders Joh. Biemond en J. Biemond-van Doorn 50 jaar zijn getrouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Voorschoten: De Kwakel (N.H.) T. Biemond G. Biemond-Plomp Johan A. H. Buys-Biemond K. Buys Jannie, Gerrie. Johan Aalsmeer: I. C. Biemond Gelegenheid tot feliciteren 14 mei a.s. in het Restau rant „De Hoge Wilgen", Uiterweg 25-27 te Aalsmeer, van 19.30-21.00 uur. Aalsmeer. Uranusstraat 8. Donderdag 8 mei 1975 D.V. hopen onze Ouders en Grootouders L. Jelsma-van der Veen vijftig jaar getrouwd te zijn. Zij zullen het op prijs stellen ter gelegenheid van dit blijde feit hun familieleden, vrienden en kennissen te ontmoeten, niet op de dag zelf, want dan hopen wij als (klein)kinderen met onze (groot)ouders in Beek bergen bijeen te zijn. WIJ nodigen u graag uit hen geluk te wensen od woensdag 14 mei van 17.00 uur tot 18.30 uur in „Tres long" te Hillegom. Wieb en Iet Arjen en Janny Jelly en Bram Auke en Ali Wim en Bartha Gonny en Chris en kleinkinderen Helmond: Paterswolde: Zoetermeer: De Zande: Schoorl: Amstelveen Hillegom, Ardealaan 9. Voor de zeer vele blijken van vriendschap en belang stelling, die wij bij de viering van ons vijftigjarig huwelijksfeest mochten ondervinden, danken wij u hartelijk. L. J. Vogelaar M. Vogelaar-Schouten Andel, april 1975. Hoge Maasdijk 14. Tot onze diepe droefheid overleed heden, na een langdurig lijden, in haar Heer en Heiland, onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Segerina Kapteyn op de leeftijd van 64 Jaar. Gij zult mij lelden door uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 24. HeemstedeA. J. de Ruiter-Kapteyn J. de Ruiter Zwolle: P. Kapteyn AlblasserdamH. Kapteyn Scheveningen: C. J. Kapteyn Groningen: Th. Kapteyn-Versendaal Arnhem: K. J. Kapteyn H. M. Kapteyn-van Reenen Neven en nichten 's-Gravenhage, 2 mei 1975. Van Beuningenstraat 15. Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Burg. van Karnebeeklaan 13: bezoek van 10-12 uur, zondag en maandag van 12-1 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 7 mei om 1 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Gelegenheid tot condoleren ln de aula van de begraafplaats na de teraardebestelling. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotselinge overlijden op 39- jarige leeftijd van onze zeer gewaardeerde me dewerker Tjarda V. de Cock Buning Hoofd van de afdeling Personeelszaken N.C.R.V. Wij zullen aan hem de herinnering bewaren van een man. die zich eerlijk en volledig heeft ingezet voor zijn werk en vooral ook voor zijn collega's. Moge God zijn vrouw en dochtertje troosten in deze dagen van zware beproeving. Bestuur, Directie en Medewerkers N.CJl.V. Baarn/Hllversum, 29 april 1975. De begrafenis heeft op 2 mei in alle stilte plaatsgevonden. Maar Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus. 1 Cor. 15 57. Op Zijn tijd nam de Here geheel onverwacht tot Zich, onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Jacob Cornelis Woltjer op de leeftijd van 66 jaar. Winschoten, 1 mei 1975 Parklaan 132. Winschoten: J. A. Woltjer-Wieringa Den Haag: Piet Woltjer LelystadEgbert Woltj er Anja Woltjer-de Vries Annet en Jacco Groningen: Janny Woltjer Utrecht: Ina Woltjer Condoleantie-bezoekmaandag 5 mei a.s. van 1920 uur in de aula van de Uitvaart Vereni ging „Algemeen Belang", Burg. Venemastraat 32. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op dinsdag 6 mei a.s. in de Geref. Kerk aan de Venne, om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Acacialaan. Geen toespraken Op Zijn tijd heeft de Here opgenomen in Zijn Heerlijkheid onze lieve zorgzame Broer, Zwa ger en Oom Jacob Cornelis Woltjer echtgenoot van J. A. Wieringa God leeft en wij met Hem. Winschoten, 1 mei 1975. Uithuizermeeden: G. G. Woltjer Kampen: K. M. J. Woltjer-Pot Bunnik: Truus en Henk Miske KampenPiet en Alieke Woltj er Heerde: Jan en Hetty Woltjer KampenDerk Wolt j er Uithuizermeeden: Jan en Willy Woltjer Dick en Gea Woltjer Emmeloord: Ekko en Toos Woltjer Uithuizermeeden: Jaap en Ina Woltjer Kommerzijl: Annie en Piet Smedema Uithuizermeeden: Wim en Ineke Woltjer en kinderen Heden nam God plotseling uit onze familie kring weg onze geliefde Zwager en Oom Jacob Cornelis Woltjer echtgenoot van J. A. Wieringa op de leeftijd van 66 jaar. Winschoten. 1 mei 1975 Bedum: G. A. Ubbens-Wieringa L. P. Ubbens Bedum: A. E. Wiersema-Wieringa H. M. Wiersema neven en nichten Uit de kring van A.R. kiesvereniging Neder land en Oranje te Winschoten heeft God tot Zich geroepen de Heer Jac. Woltjer op de leeftijd van 66 jaar. Van 1965 tot 1974 was hij wethouder in de ge meenteraad van Winschoten. Christelijke poli tiek was voor hem streven naar de bevordering van de komst van Gods koninkrijk. Zijn leven werd daardoor beheerst. Namens de A.R. kiesvereniging: A. Braaksma, voorz., 'M. Boerma-Kroesker. secretaresse. 2 mei 1975 Wat zal ik met Gods gunsten overladn. die trouwe Heer voor zijn gena vergelden? 'k Zal bij de kelk des heils Zijn naam vermelden en roepen Hem met blijd'erkent'nis aan Psalm 116 7 (ber.). Voor ons nog onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze Broer, Zwager en Oom Arie Potuyt hij mocht 77 jaar worden. Uit aller naam: A. van Leeuwen-Potuyt Nleuwerkerk a.d. IJssel, 1 mei 1975, Bospolderstraat 21. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Chrysanthemum", ingang J. A. Beijerinkstraat. Condoleantiebezoek aldaar maandagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. Na de rouwdienst, welke gehouden zal worden D.V. dinsdag 6 mei a.s. in het „Ontmoetings centrum", Bospolderstraat en aanvangt te 14 uur, zal de teraardebestelling plaats heb ben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Nieuwerkerk a.d. IJssel te circa 15.00 uur. Geen bloemen. Heden ging van ons heen ons lief Kind. onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje van der Dussen op de leeftijd van 49 jaar. Rotterdam: A. H. van der Dussen G. van der Dussen- van Deursen Voorschoten: H. Harras-van der Dussen A. F. Harms RotterdamJ. Wolters-van der Dussen W. Wolters Heemstede: M. A. Schenkeveld- van der Dussen D. M. Schenkeveld nichten en neven Amsterdam, 1 mei 1975. Arent Janszoon Ernststraat 769. Correspondentie-adres: A. F. Harms, Strawinszkilaan 17, Voorschoten. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagmiddag van 56 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P. C. B. u.a.. Vondelstraat 101. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 6 mei om 9 uur in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Am sterdam. bereikbaar met bus 23. Veilig in Jezus' armen". Op 29 april j.l. mocht in Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Martina Margaretha van der Laan-Schoemakers sinds 2 augustus 1943 weduwe van Dr. N. van der Laan, op de leeftijd van 79 jaar. 's-Gravenhage: J. B. van der Laan H. J. van der Laan- Breunese Nico, Guus, Frank Calgary (Canada): M. M. J. Werner- van der Laan M. P. Werner Mike en Elaine, Nick, Ellen, Martin Wateringen: M. M. van den Bold- van der Laan A. J. van den Bold 's-Gravenhage: M. N. van der Laan Harmeien: H. W. Vogelezang 's-Gravenhage, 2 mei 1975. Rozenstraat 67. Overeenkomstig de wens van Moeder hebben wij haar vandaag in stilte begraven. Op 29 april j.l. mocht in Jezus ontslapen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Martina Margaretha van der Laan-Schoemakers op de leeftijd van 79 jaar. Epe: E. J. Schoemakers W. Schoemakers- van der Giessen Hoofddorp: J. C. Schoemakers-Knibbe Rotterdam: L. Schoemakers-Los neven en nichten Door een droevig ongeval nam God plotseling tot Zich mijn lieve Dochter en onze lieve Zus ter en Schoonzuster Elizabeth Horsting-de Boer op de leeftijd van 42 jaar. Den Haag: A. de Boer-Nieboer Apeldoorn: A. de Boer A. de Boer-Koster P. Storm H. Storm-de Boer IJmuiden: R. de Boer T. de Boer-de Vroome Rotterdam: G. Horsting A. J. Horsting-Jonker Amersfoort: E. Horsting R. J. Horsting-Hermsen Apeldoorn, 2 mei 1975. Rouwdienst: 6 mei in de Gereformeerde Oos- terkerk te Hoogeveen om 11.30 uur, daarna zal om 12.00 uur de teraardebestelling plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Hooge veen. ALGEMENE KENNISGEVING Heden is na een kortstondige ziekte in het „Oude en Nieuwe Gasthuis" te Delft van ons heengegaan onze Broer, Zwager en Oom Pieter van der Houwen op de leeftijd van 70 jaar. 's-Gravenzande: N. M. van der Houwen J. van der Houwen- van Veen Maasland: G. van der Houwen De Lier: Abr. van Straalen H. C. M. van Straalen- van Oosten Nichten en neven 's-Gravenzande, 1 mei 1975. Van de Kasteelestraat 7a. Aan het woonhuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 6 mei a.s. om 11.00 uur v.m. in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Op 29 april 1975 overleed in de Geriatrische Kliniek „De Leeuwerikweide" te Zutphen Dr. Cornelia Mathilde Laman Trip geb. 1 december 1889 oud-bibliothecaresse Huize „St. Joseph" Bosweg l.Lochem. Correspondentie-adres Oversteeg 41, De Steeg. Namens familie en vrienden: J. Ph. Laman Trip E. W. H. Laman Trip-Kleinstarink Volgens de wens van de overledene heeft de begrafenis, naar de opvattingen van de Qua kers, in stilte op de Nieuwe Begraafplaats te Lochem plaatsgevonden op 2 mei 1975 Met grote droefheid deel ik u mede, dat na een kort ziekbed is overleden mijn Man Hjjme Stoffels Ridder in de Orde van Oranje Nassau onderscheiden door de staat Israël met de medaille van Jad Wasjeem op de leeftijd van 67 jaar. E. H. J. Stoffels-van Brussel Noordwijk, 2 mei 1975. Goohorstlaan 25 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Be zoekuren aldaar van 15.3016.30 uur. De kerkdienst zal worden gehouden op woens dag 7 mei' a.s. te 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Hoofdstraat 10 te Noordwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om on geveer 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk. Liever geen bezoek Het Bestuur van de Bloemenveilingvereniging „FLORA" deelt met leedwezen mede, dat heden is overleden de Heer A. van den Bos gepensioneerd hoofdboekhouder van haar vereniging. Gedurende ruim 40 jaar heeft hij zijn werk met grote plichtsbetrachting en nauwgezetheid ten uitvoer gebracht. Sterke God zijn echtgenote bij dit smartelijk verlies. Namens het Bestuur: P. van Delft, voorzitter Jac. Vianen, secretaris. Rijnsburg. 29 april 1975 Daar het mij onmogelijk is allen te bedanken die op zo vele wijze hun medeleven heb ben betoond na het overlij den van mijn lieve Man Hendrik Lambertus Smit zeg ik u langs deze weg mede namens wederzijdse familie hartelijk dank. Uw medeleven en sympathie hebben mij bijzonder ge sterkt. Bedum, Ter Laan 27. j. Smit-Oosterhuis Tijdelijk adres: Grootegast, Lange weg 3. Rotterdamse Begrafenis Onderneming w. H.J.Tan den TOORN b.v. Rouwkamer "S1LENTIUM" Mathenesseriaan48S Rotterdam Telefoon (010) 233317 Sinds 1867 Op zaterdag 7 juni a.s. hoopt oud-rector van de Vrije Leergangen, afscheid te nemen als docent in het hoofdgebouw van de VU, DE BOELELAAN 1105, AMSTERDAM, 's middags om half drie. Het bestuur biedt hem bij deze ge legenheid een receptie aan, waar cursisten, oud-cursisten en verdere belangstellenden van harte welkom zijn. Adressen van oud-cursisten worden gaar ne ingewacht bij dhr. D. P. Knoop, Heemskerkstraat 105, Gouda. Namens het bestuur: Prof. dr. G. H. A. Grosheide, voorzitter Prof. dr. W- J. Wieringa, secretaris Ingegaan tot het feest van zijn Heer, onze lieve Vader en Opa Wessel Radstake weduwnaar van Geertje Schakel en Cornelia Adrians van Wijck Hij werd bijna 94 jaar. Varsseveld: J. Satter J. D. Satter-Radstake Poeldijk: B. D. Radstake Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist. 2 mei 1975. De Looborch", Woudenbergseweg 42. De overledene is opgebaard in de aula van het rust- huls „de Looborch". De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Al gemene Begraafplaats dins dag 6 mei a.s. om 14.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 13.00 uur een rouw dienst gehouden worden in de conversatiezaal van „de Looborch". Vertrek van daar om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid ln de aula van de be graafplaats. Chr. Inrichting voor Geesteszwakken,Monster.Tel.(01749) 5738* Op onze inrichting hebben wij plaats voor een in de functie van subhoofd van de pedagogische dienst; in deze dienst zijn 17 personen werkzaam. Tot zijn/haar taak behoren: de pedagogische begeleiding van enige paviljoenen onder supervisie van de orthopedagoge het verzorgen van een deel van de cursus in het kader van de Z-opleiding verzorgen van een deel van de rapportage. Van hem/haar worden verwacht: belangstelling voor de zwakzinnigenzorg en de bereidheid zich hierin eventueel verder te verdiepen aanpassingsvermogen collegialiteit en teamgeest. Wat vooropleiding betreft wordt gedacht aan M.O. A richting orthopedagogiek of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring in de zwakzinnigenzorg strekt tot aanbeveling doch is niet noodzakelijk. Inlichtingen omtrent bovengenoemde functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij Mej. Drs C. M. I. van der Sluys, hoofd pedagogische dienst, toestel 159. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de Geneesheer-Directeur. gevestigd te 's-Gravenhage Hoofdbanken te Amsterdam en Rotterdam van 4ff.000.000,- 8i»/o obligaties 1975 per 1981/1985 in coupures van nominaal 1.000,aan toonder. De koers van uitgifte zal uiterlijk op maandag 11 mei 1975 voor beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effec tenhandel van die dag worden gepubliceerd. De lening wordt pari afgelost in vijf nagenoeg gelijke termijnen, vervallende op 1 juni van de jaren 1981 tot en met 1985. Vervroegde, gehele of gedeeltelijke aflos sing is gedurende de gehele looptijd van de lening uitgesloten. Ondergetekende bericht, dat zij de inschrijving op bovengenoemde obligaties openstelt op woensdag 14 mei 1975 van des voortniddags 9 uur tot des namiddags 3 uur bij al haar kantoren, alsmede ten kantore van Theodoor Gilissen N.V. te Amsterdam, Kingma's Bank N.V. te Leeuwarden en de Bank voor Zeeland N.V. te Goes op de voorwaarden van het prospectus d.d. 2 mei 1975. Prospectussen krijgbaar. i inschrijvingsbüjetten zijn bij de kantoren van inschrijving -, 2 mei 1975 Bank Mees &Hope nv De subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt contact met enkele eerste graads die bereid zijn in de periode van 15 september tot 21 november een cursus voor eerstejaars studenten in de sociaal-culturele wetenschappen te begeleiden. Van deze docenten zal gevraagd worden in de genoemde periode gedurende één of enkele morgens of middagen per week een college te geven en/of een instructie te verzorgen. De inhoud van de cursus zal aangepast zijn aan het gebruik dat binnen de sociaal-culturele wetenschappen van de wiskunde gemaakt wordt. Voor uitvoerige informatie over opzet en Inhoud van de cursus zal door een begeleidingscommissie uit de subfaculteit worden gezorgd. Instemming wordt gevraagd met de doelstelling van de Vrije Universiteit Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door Drs. H. van de Graaf, tel. 020 - 71 85 43 (thuis 02518 - 5 01 29) of door Drs. W. Saris, tel. 020 - 548 44 25. Sollicitaties kunnen worden gericht, onder nummer 602-1505, aan de Hoofdafdeling Personeelszaken van de Vrije Universiteit, De Bcelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. W

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8