„Onze verkopers kozen de Mercedes Diesel om z'n betrouwbaarheid en veiligheid.De zaak profiteert van z'n zuinigheid" Advertaren dcat verkopen de stichting de evangelische omroep FAMILIEBERICHTEN DE POLIKLINIEKEN DIAKONESSENHUIS EMMAKLIMEK gesloten PLAATS EEN PIJLTJE vrije universiteit amsterdam analist(e) GROEPSLEIDSTER kfm^nvoor Waarnemend Hoofd Mercedes DieseLKlasse als geen anden TROUW/KWARTET DINSDAG 29 APRIL 1975 PS 12/RH 1 Heden nam de Heere plotseling van ons weg mijn lieve Vrouw, Moeder en Oma Auguste Ouwendük-Oehl ln de ouderdom van 68 jaar. Uit aller naam: G. Ouwendijk. 's-Gravenhage, 26 april 1975 Llsztstraat 14. Geen bloemen De overledene is thuis opgebaard, condoleantie- bezoek van 1517 u. en van 1921 u. De teraardebestelling zal plaats hebben don derdag 1 mei a.s. om 14.00 u. op de algemene begraafplaats „Westduin". Ockenburghstraat 27. Loosduinen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer op de be graafplaats. Vertrek van het woonhuis om 13.45 u. Heden ls. nog onverwacht, ontslapen ln Zijn Heer en Heiland, onze Broer "en Zwager, Oom en Vriend Cornelis de Geus weduwnaar van H. F. van de Velde, ln de ouderdom van 76 jaar. Mede namens de familie: J. Kievit A. van der Velden Verzoeke geen bloemen Corresp.adres: J. Kievit, Socratesstraat 255. tel. 322829. De overledene ls opgebaard !n de rouwkamer van het Zuiderziekenhuis. Groene- veld 15. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: woensdag van 18.00 tot 18.30 uur. De rouwdienst zal gehou den worden donderdag 1 mei om 14 uur ln de rouw kapel van het Zuiderzie kenhuis. waarna de begra fenis zal plaats hebben op de N.H. Begraafplaats .Oud-Charlols", Charlolsse Uagedijk 680. Na een zeer arbeidzaam le ven en na een ziekte van enkele maanden werd uit ons midden weggenomen onze geliefde Broer en Zwager Arend Zuurmond Rz Wie ln Mij gelooft zal le ven ook al ls hij gestor ven. Joh. 11 25b Uit aller naam: Jacob Zuurmond Trompiaan 35, Baarn. In plaats van kaarten. Voor ons geheel onver wacht ls van ons heenge gaan onze Man. Vader en Grootvader Jan van Delft op de leeftijd van 55 Jaar. Woubrugge: M. C. van Delft- de Best Gouda: F. van Delft J. van Delft- v. d. Molen Woubrugge: J. L. van Delft W. A. G. van Delft- Focke Ter Aar: J. J. van Delft J. van Delft-Meeuwls Woubrugge: C. J. van Delft Alphen a.d. Rijn: G. A. van Zundert- van Delft F. van Zundert Alphen a.d Rijn: A. L. van Kreuningen- van Delft R. J. van Kreuningen Woubrugge: Marja Nico en kleinkinderen Gelegenheid tot condole ren dinsdagavond van 19- 21 uur onder de Geref. kerk. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 1 mei tussen 13 en 14 uur op de A!g. Begraafplaats te Wou brugge. Geen bloemen. Psalm 23vers 3 en 5. Het behaagde de Heer tot Zich te nemen, onze Jongste Zuster. Tante en mijn innig geliefde Huisgenote Petronella Geertruida Westerling op de leeftijd van 64 jaar. Amsterdam: J. W. Beudeker-Westerling Maam: D. Westerling J. C. Westerling-Krijger Haarlem: A. H. Westerling Amsterdam: J. C. M. Dam Neven en nichten Amsterdam, 26 april 1975. Witte de Withstraat 94-1. Thuis gèen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183 dinsdag van 14.3016.00 en 18.0020.00 uur; woensdag van 13.0015.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 1 mei a.s. tegen 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanaf de rouwkamer te 12.50 uur. Bewaar mij, want ik schuil bij U, o God, Gij zijt mijn Heer. Heden behaagde het de Here van ons weg te nemen in Zijn Heerlijkheid onze lieve Broer, Zwager en Oom Teunis den Hartog Hij werd 65 Jaar Ede: E. M. Panuis-den Hartog Ede: G. den Hartog Kingston (Tasmanië)M. den Hartog A. den Hartog-Brouwer Delft: H. A. den Hartog A. den Hartog-Vroegh Asperen: M. C. de Jong-den Hartog H. de Jong Gorinchem: G. J. den Hartog C. den Hartog-de With Zuidwolde (Dr.)J. R. Mintj es-den Hartog G. P. Mintjes neven en nichten Schoonrewoerd, 27 april 1975. Geen bloemen Nog onverwacht heeft de Here tot Zich geno men onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder Cornelia Catharina Sara Scholten-IJzerman weduwe van Johannes Scholten op de leeftijd van 77 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 26 april 1975. „Emmahüis", Schiekade 35. Corresp.-adres: B. van Apeldoorn, Kerkstraat 12b, Rotterdam-13. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 april op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delftweg 230, Overschie, na aankomst in de kapel om 2.30 uur. Vertrek vanaf de Kerkstraat circa 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Jesaja 33 24. En geen inwoner zal zeggen: Ik ben ziek Na een langdurig geduldig en moedig gedragen lijden is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zorgzame Vrouw en onze Moeder Dirkje Nowee-van Buuren op de leeftijd van 49 jaar. Den HoornJ. Nowee Delft: Riny en Henk Den Hoorn: Son ja Sjaak Han Den Hoorn (post Delft), 26 april 1975. Dijkshoornseweg 94. De overledene is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden in de Hervormde Kerk te 't Woudt (gem. Schiplui den), donderdag 1 mei a.s. om 2 uur. waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Vertrek van Dijkshoornseweg 94 om 1.30 uur. Geen bloemen Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van onze medewerker Keith Holt op de leeftijd van 20 jaar. De overledene zal in onze herinnering blijven voortleven en wij hopen dat zijn ouders de kracht zullen vinden het verlies te dragen. Directie Big Lift B.V. Dordrecht, 28 april 1975. De zeer vele blijken van medeleven na het overlijd van mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Grot en Overgrootvader Roelof Wilhelmus van der Burg maken het ons onmogelijk u allen in een persoonli schrijven te bedanken. Weest u ervan overtuigd, dat uw belangstelling ze werd gewaardeerd, waaraan wij een dankbare he innering zullen bewaren. Uit aller naam: A. H. v.d. Burg-de Snaij Rijnsburg, april 1975 Brouwerstraat 7b Met grote verslagenheid geeft het personeel van Big Lift B.V. kennis van het plotselinge overlijden van hun collega Keith Holt Wij zullen hem blijven gedenken als een pret tig collega. Personeel Big Lift B.V. Dordrecht, 28 april 1975. van het Bosboomstraat 1 en de Koningslaan 120 te Utrecht, zijn WOENSDAG 30 APRIL en MAANDAG 5 MEI Op D.V. vrijdagavond 2 mei ai belegt de Evang. Omroep et openbare samenkomst in de Nwe Zijdskapel aJh Rokin in Amsterdam. Het thema van deze samenkomst is nederland 30 jaar bevrijd. Medewerking verlenen: Dr. W. Aalders uit Den Haag (toespraak) Ds. W. J. G. v. d. Sluys (opening) en Ds. J. Meester (sluiting) Greet Andringa (sopraan) en het Chr. Gem. Koor „Jubilate Deo" uit Woudenberg o.l.v. Pieter Stolk. Organist: Piet van Egmond. I.v.m. radio-opname wordt [belangstellenden verzocht uiterlijk om 20.00 uur aanwezig te zijn.Toegang vrij Programma aan de kerk. Bij het Antropogenetisch Instituut is plaatsingsmogelijkheid voor een De taak zal bestaan uit het deelnemen aan wetenschappelijk onderzoek betreffende proteïne en/of enzymchemie. Vereisten HBO-A of HBO-B diploma. Ervaring op biochemisch en/of klinisch-genetisch gebied. Het zelfstandig kunnen werken. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. R. Frants, telefoon020 - 548 27 66. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 242-785, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert W Stichting Protestants Christelijk Internaat voor Schipperskinderen Afdeling voortgezet onderwijs WOLWEVERSHAVEN 20. DORDRECHT. TEL. 078-32182 vraagt per 1 augustus een (18 kinderen) Opleiding gewenst. Ervaring beslist vereist. Minimum leeftijd 21 jaar. Vakanties als de middelbare scholen. 5-daagse werkweek. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES AAN DE DIRECTEUR. Avenue Concordia 39 Telefoon 010-142961 Rotterdam Voor een van onze gezinsvervangende tehuizen vragen wij voor spoedige indiensttreding een waarnemend hoofd, die in het bezit is van een of meer der volgende diploma's: MZ", OPM/VSIDGVT, KB A B, NBOIW, Kleuterleidster etc. Minimaal 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg is vereist. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met positief Christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de richtlijnen van het VAIZ. Uw sollicitaties gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting, de heer H. L. van Rooyen. De heer J.B. van Opzeeland, hoofdvertegenwoordiger bij Frico in Leeuwarden, stapte twee jaar geleden voor het eerst in zijn Mercedes Diesel 220. De rest van de verkoopstaf reed toen al Mercedes Diesel. Nu zegt hij„sinds die dag ben ik méér dan tevreden. Vooral over die Mercedes-veiligheid en dat Mercedes-komfort. Ik rij 50.000 kilometer per jaar. Dan speelt dat een belangrijke rol. Bovendien: vroeger had ik altijd rugklachten. En die zijn, sinds ik een Mercedes heb, helemaal over". Ruimte zowel als vering zijn berekend op een koüektie smakelijke Frico kazen. „We rijden nu, tot volle tevreden heid, met negen Mercedes Diesels", stelt adjunkt-direkteur A.W. H. Veldhuys vast. „De keuze is gemaakt door de vertegenwoordigers zelf. Veiligheid, komfort en maximale bedrijfszekerheid stonden bij hen voorop. En vanzelfsprekend het representatieve karakter.. De ekonomische kant was natuurlijk mijn opgave. Maar dan zit je met Mercedes Diesel niet alleen letterlijk, maar ook financieel goed". Elk detail perfekt Frico verzorgt zo'n 25% van onze nationale kaasproduktie. Daarnaast levert het Friese bedrijf boter, melkpoeder en melkprodukten. Met een jaaromzet, die in de miljoenen loopt en een export naar 60 landen, kent men het belang van een scherpe kwaliteits-bewaking. Daarom ook lag de keuze van de tot De beer J3. van Opzeeland: ,pnttr dan tevreden over de betrouwbaarheid en veiligheid van Mercedes3'. in alle details perfekt afgewerkte Mercedes Diesel zo voor de hand. De heer van Opzeeland: „Hij heeft me nog nooit in de steek gelaten. De manier, waarop de portieren sluiten: je hóórt hoe solide 'n Mercedes is. Bovendien is er voor de zware kazen volop ruimte in het Mercedes bagage-kompaitiment. Ook daar komfort". Eensluidende keus Bij Mercedes-Benz staat duidelijk het belang van de automobilist voorop. Dat hebben ze bij Frico goed begrepen. De verkoopstaf en de direktie kozen uit gezond eigen belang voor Mercedes Diesel. Van veilig, komfortabel en boven dien ekonomischautorijden hebben ze bij Frico uitstekend kaas gegeten. Want al bij zo'n 26.000 km per jaar is de kilometerpri js van een Mercedes Diesel 200 lager dan die van een benzinewagen van rond de f 15.000,-. Het Mercedes-Benz Diesel programma omvat: 200D, Z20D, 240D,NIEUW 240D 3.0 Imp.AGAM B.V.,Reactorweg 25,Utrecht,tel. 030-451911. ON 05-60-71

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14