Wonder boven wonder. FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 29 APRIL 1975 1 Na een moedig gedragen lijden is in Jezus ontslapen onze lieve Man en Vader Jan Aart de Jonge 48 jaar oud. In verbondenheid met zijn Heiland en Heer heeft hij kunnen aanvaarden, dat zo onver wacht het levenseinde naderde. Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen, of sterft zichzelf, wij zijn met Christus één. Wanneer wij leven leven wij voor Hem. Wanneer wij sterven horen wij zijn stem. In leven en in sterven weten wij: wij zijn geborgen in zijn heerschappij. Gezang 91 1. J. de Jonge-Kouwenhoven Tammo Henk Amstelveen. 28 april 1975. Watercirkel 330 De begrafenis heeft plaats vrijdag 2 mei a.s. om 14.30 uur op de Algemene begraafplaats Jaffa, Jaffalaan te Delft. Vooraf wordt een dienst van Woord en gebed gehouden, te leiden door Drs. S. A. Boonstra. academie-predikant aan de Vrije Universiteit, in de Immanuëlkerk. Prof. Schoenmakerstraat 1 te Delft, om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van Jaffa. Getuigend van zijn Heer is heden van ons heengegaan onze zeer geliefde Zoon en Broer Jan Aart de Jonge op de leeftijd van 48 jaar. Delft: G. M. de Jonge-Berkhout Rotterdam: A. de Jonge J. de Jonge-Bakhuizen Den Hoorn: T. de Jonge M. de Jonge-Eijgenraam Enschede: W. J. de Jonge G. R. de Jonge-Hofstede Amsterdam: G. de Jonge J. P. de Jonge-Tebbens Bennekom: J. de Jonge A. J. de Jonge-Zweede Zoetermeer: G. M. de Bie-de Jonge C. de Bie 28 april 1975 Correspondentie-adres: Zagwijnpad 39. Delft. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 mei a.s. in het familiegraf op de Algemene be graafplaats „Jaffa" te Delft om ca. 14.30 uur. Tot onze diepe droefheid is ons ontvallen onze innemende Schoonzoon en Zwager Jan Aart de Jonge op de leeftijd van 48 jaar. Dankbaarheid vervult ons om wat hij van zijn jeugd af aan in onze familiekring betekende. De wijze, waarop hij in geloofsovergave zo in eens zijn moeten heengaan wist te verwerken heeft ons bijzonder bemoedigd. Delft: J. L. Kouwenhoven- Viergever Vlaardingen: G. F. de Konlng- Kouwenhoven J. de Koning Delft: A. Kouwenhoven H. Kouwenhoven- van der Maas Delft: P. A. Kouwenhoven B. Kouwenhoven-Droppert Vlaardingen: H. J. Kouwenhoven K A. Kouwenhoven- van den Broek Maassluis: D. J. Kouwenhoven P. H. Kouwenhoven- de Geus Schiedam: J. L. Duine-Kouwenhoven J. A. Duine 28 april 1975 De besturen van de faculteiten der Sociale Wetenschappen en der Letteren en van de sub faculteit der Sociaal Culturele Wetenschap pen van de Vrije Universiteit geven met grote verslagenheid kennis van het overlijden van de heer Dr. J. A. de Jonge hoogleraar in de economisch-sociale geschiedenis Zijn innemende persoonlijkheid, grote vakbe kwaamheid en werkkracht zullen in dankbare herinnering blijven bij allen die naast en met hem mochten werken. Zij voelen dit overlijden als het verlies van een goede vriend. Voor de gezamenlijke besturen: J. W. Schoorl. decaan fac. der Soc. Wet. D. M. Schenkeveld, decaan fac. der Letteren J. van Putten, decaan sub-fac. der Soc. Cult. Wet. Amsterdam. 28 april 1975. Heden 28 april namen wij met droefheid ken nis van het overlijden van Prof. Dr. J. A. de Jonge Hij zal in onze herinnering voortleven als een kundig docent en een hartelijk mens. De Vereniging van Studenten in de Geschiedenis aan de V.U.. „Merlljn". Het College van Dekanen der Vrije Universi teit geeft met bewogenheid kennis dat op betrekkelijk jeugdige leeftijd uit de kring der docenten heenging Dr. J. A. de Jonge Hoogleraar in de economisch- sociale geschiedenis Een toegewijd en oorspronkelijk beoefenaar van de wetenschap en zeer gezien bij zijn leer lingen heeft hij vooral ook door een indruk wekkend gedragen lijden doen blijken van de Hoop waaruit hij leefde. Namens het college vftn Dekanen? I. A. Diepenhorst. Rector Magnificus D. M. Schenkeveld. Secretaris Amsterdam. 28 april 1975. si nieuwste wonaer op wielen, de 104 Coupé.'n Pittige stads wagen (28 cm korter dan de 104 Sedan) met4 zitplaatsen, 3 portieren en veel bergruimte. Een complete comfortabele perfekt afgewerkte auto. Voor f10.995,-. Dit wonder is de 304 Sedan. Soms noemt men z'n model „stoer" en anderen vinden'm „lief". Hoe dan ook, hij is attractief en niet't minst door.z'n fijne wegligging,z'n snelle acceleratie en z'n comfortabele ruimte,óók voorde passagiers achterin. En dat voor f 12.595,-. Moeten we over dit meest bekende wonder op wielen nog veel zeggen? Deze verrukkelijke reiswagen, comfortabel, veilig, betrouwbaar. Jawel u had't al begrepen,dit wondervan techniek is de 504. Maar vergis u niet, er is niet één 504. In meer dan 40 verschillende uitvoeringen. Als Sedan (v.a.f 14.995,-), Coupé/ Cabriolet, Stationcar/Break, Familiale, als diesel, met benzine injectie, met automaat, etc. Als er één compacte reiswagen is dié ook nog comfortabel,snel en veilig is,dan is'twel de 204.En door z'n dwars voorin geplaatste motor met voorwielaandrijving, biedt hij binnen een wondervan ruimte. Hij kost v.a.f 11.495,- en is ook als diesel leverbaar Nóg een van de meer dan 40 verschillende uitvoeringen van de 504, de Stationcar (v.a.f 16.495,-). 'n Mooie representatieve wagen die wonderwat kan vervoeren: vijf (royaal zittende) personen plus 250 kg bagage. Of 1 persoon plus 600 kg goederen. Hij is ook als diesel leverbaar. PEUGEOT een wonder op wielen Prijzen inkl.BTW,at Utrecht. Imp. Gebr. Nefkens' Automobielmij. N.V.Antwoord- no.204-Utrecht- Tel. 030-449711. Ook leasing faciliteiten. De 104 Sedan, een motorisch juweeltje, 'n Wonder van ruimte- verdeling (door z'n dwars voorin geplaatste motor, met voorwiel aandrijving). Zitruimte en comfort als van een grotere wagen.Vier portieren. Uitstekende wegligging, handig, wendbaar en vanwege z'n kwaliteit bijzonder voordelig, in onderhoud terwijl de kosten per km aantoonbaar laag zijn. Kortom een wagen met karakter (v.a. f9.795,-). Hij staat hier een beetje verscholen maar als u de 304 Cabriolet in werkelijkheid ziet,zült u verrukt zijn van z'n sportieve lijn. En na een proefrit weet u dat het niet alleen uiterlijke schijn is, maar dat ie ook lekker fel rijdt, terwijl u zelf zeer ontspannen zit. Voor f 14.995,- is hij de uwe. Dit laatste wonder op wielen is de 304 Break. Een ideale weekend wagen met 5 portieren, waar u enorm veel bagage in mee kunt nemen.Tassen, koffers, tennisbags, golfsticks, spullen voor uw boo*, etc. V.a.f 13.695,-. Dit zijn dan nog maar 8 van de meer dan 70 comfortabele, complete, zuinige uitvoeringen die Peugeot u kan leveren. En daar zou dan helemaal beslistvolstrekt absoluut niets voor u bijzitten? Dat zou wonder boven wonder zijn. De griffier van de rechtbank te Amsterdam roept op Ru- dolf MEIJERS. zonder beken de woon- of verblijfplaats, om op woensdag 7 mei 1975 te 14.35 uur te verschijnen ter terechtzitting van de zesde enkelvoudige kamer dezei rechtbank in het Gerechtsge bouw aan de Prinsengracht 436, teninde te worden ge hoord op een door zijn echt genote Yvonne ALBERTS ln-1 gestelde vordering tot echtJ scheiding. BEKENDMAKING De burgemeester van Lopik; maakt bekend dat vanaf 2 mei 1975 tot en met 15 mei 1975 voor een ieder ter gemeentesekretarle, afdeling Algemene Zaken, ter inzage liggen de verzoeken met bijbehorende bouw- ei situatietekeningen om ven gunning voor: 1. het oprichten van eei clubgebouw met kleedruim ten door de Tennisvereniging "Lopik" op het perceel kadas traal bekend gemeeme Jaarsveld, sektie B. nr. 19 aan de Rolafweg zuid; 2. het uitoreiden van d ewo- ning Anna van Burenstraat' 17. kadatstraal bekend ga- meente Jaarsveld, sektie R nr 1777/1917. door C. Boele. j De percelen zijn gelegen ia| een gebied ten aanzien waai. van de gemeenteraad op mlngsplan c q. een herziening van een bestemmingsplan in1 voorbereiding is. Het bouwplan I wijkt af van het "Uitbreidingsplan n hoofdzaak voor de gemeente Lopik'; het bouwplan II wijkt af van het bestemmingsplan "Kcm Lipik I'. In verband hiermede is ket noodzakelijk voor het verle nen van de vereiste vergun- ningen toepassing te ge7en aan het bepaalde in artkel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, juncto artkel 50. lid 8 van de Woningwet. Alvorens echter hiertoe ever te gaan wordt een ieder inde gelegenheid gesteld geduren de bovengenoemde termijn schriftelijk zijn bezwaren bij het college van burgemeester en wethouders in te dienen. Lopik, 28 april 1375 De burgemeester. Hr. W. Blanken H. W. DAMES 'ft--'-/ De krant brengt u uitgebreid op de boogte van bet wereldgebeuren. En belpt u voor 't zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedebands fiets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? Het bestuur van de sub-faculteit der geschie denis van de Vrije Universiteit geeft met ont roering kennis van het overlijden van onze Hoogleraar J. A. de Jonge In hem is voor de sub-faculteit een enthou siast en dynamisch medewerker verloren ge gaan, wiens stimulerende werkkracht en grote vakkennis altijd gepaard gingen met een open en hartelijk optreden. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote ver lies. H. Lademacher J. J. van Moolenbroek P. R. Mulder Amsterdam, 28 april 1975. Namens het College van Bestuur der Vrije Uni versiteit geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Prof. Dr. J. A. de Jonge gewoon hoogleraar in de Faculteit der Sociale Wetenschappen op de leeftijd van 48 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij zijn verdien sten voor onze Universiteit. K. van Nes. voorzitter. H. Hoogenkamp, secretaris Amsterdam. 28 april 1975. De Boelelaan 1105. Psalm 116 2 en 3 (berijmd). Heden ging nog plotseling van ons heen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Groot vader Gerrit Witteveen op de leeftijd van 70 jaar. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan." Epe: R. Witteveen-Dijkstra Dronten: J. Witteveen M. A. Witteveen- van Nieuwenhuyzen Wezep: A. van den Bos-Witteveen D. van den Bos Frankrijk: W. A. R. Koechlin- Witteveen W. C. Koechlln Zuidhorn: P. Boomsma S. Boomsma-Westra kleinkinderen Epe. 28 april 1975. Pastorieweg 9. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.0020.00 uur in gebouw. .Antenne", achter de Gereformeerde Kerk aan de Beekstraat te Epe. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op vrijdag 2 mei om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats ..Norelbos" të Epe. Liever geen bezoek aan huis. Na een kort, geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen in Zijn eeuwige heer lijkheid, onze geliefde en zorgzame Man, Vader en Grootvader Gerrit van der Hoeven op de gezegende leeftijd van 77 jaar. Psalm 52 7 (berijmd) P. L. van der Hoeven- Winkelman C. L. H. van der Hoeven M. B. van der Hoeven- Dirks Driebergen: P. L. van der Kruijt- van der Hoeven Chr. van der Kruijt Baarn: W. van der Hoeven G. L. van der Hoeven- Dijxhoorn <?n kleinkinderen Rotterdam. 27 april 1975. Gijsinglaan 550. Voorheen: Russischestraat 4 Geen bloemen Vader is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Bezoek aldaar: dinsdag en donderdagavond van 7.00—7.30 uur. De begrafenis is bepaald op vrijdag 2 mei op de algemene begraafplaats „Hofwijk", Delft- weg 230 te v.m. Overschie. Aankomst in de kapel te 12.30 uur. Vertrek van de rouwkamer te circa 12.00 uur. Enige en Algemene kennisgeving. Heden overleed onze lieve Zuster en Tante Lena Mol-Vijlbrief oud 76 jaar. Haarlem, 27 april 1975 Uit aller naam: Dr. P. Vijlbrief Oegstgeest, Irislaan 261. Jezus Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van mijn hart. Na een ernstige ziekte van een week is in vrede ontslapen mijn lieve zorgzame Man en Zoon Hindrik Jongman op de leeftijd van 59 jaar. Rheden: H. Jongman-Schwier Wageningen: M. E. H. Jongman-Kram Rheden, 26 april 1975. De Hoge Kamp 3. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Donderdag 1 mei a.s. wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk. Arn hemsestraatweg te Rheden. waarna de ter aardebestelling plaatsvindt op de algemene begraafplaats „Heiderust' te Rheden om 14.30 uur. De overledene is opgebaard in het mortuarium van „Het Ziekenhuis". Pres. Kennedylaan 100 te Velp. Bezoekuren van 16.0016.30 uur en van 18.4519.15 uur, woensdag van 10.45 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden behaagde het de Heere. tot onze droef heid, van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Schoonvader, Opa, Broer, Zwager en Oom Cornelis Martinus van Rees op de gezegende leeftijd van 81 jaar. De Heer is mij tot hulp en sterkte. Psalm 118 7. B. van Rees-Prins G. P. van Rees-Verduin Kees Grada en Gerrit Bert Monique en familie Sliedrecht, 26 april 1975. Merwestraat 35. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in het Rouwcen- trum Middeldiepstraat 22 op dinsdag 29 april 's avonds van 7 tot 8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. donderdag 1 mei a.s. om elf uur op de begraaf plaats te Sliedrecht. Op 26 april j.l. overleed onze Oud-direkteur, de heer C. M van Rees Sr. Gedurende meer dan 50 jaar heeft hij zijn krachten aan ons bedrijf gegeven. Met dankbaarheid zullen wij zijn nagedach tenis in ere houden. Personeel Scheepswerf van Rees. Sliedrecht. f Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze Oud-direkteur en Oud- presidentcommissaris, de heer C. M. van Rees Sr. op de leeftijd van 81 jaar. Zijn aanhankelijkheid en trouw aan het be drijf zullen voor ons een blijvende herinne ring zijn. Onze deelneming gaat uit naar zijn echt genote. Direktie en Commissarissen van Werf van Rees te Sliedrecht. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 29 april van 19.00-20.30 uur in het Rouwcentrum, Middeldiepstraat 22-24 te Sliedrecht. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 1 mei om 11 uur op de Begraaf plaats te Sliedrecht. Heden is ontslapen in hope des eeuwigen levens Marius Dekker op de leeftijd van 51 jaar. Uit aller naam: Fam. Dekker De begrafenis heeft inmiddels plaats gevon den. Dussen, 24 april 1975. Lied 387 3. Dankbaar voor alles wat wij in haar ontvan gen hebben, berichten wij, dat na een ernstige ziekte van ons is heengegaan onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoeder Elisabeth Agnes Isings echtgenote van P. J. Moes voorheen weduwe van W. F. de Vries op de leeftijd van 68 jaar. Arnhem: P. J. Moes Alkmaar: H. A. en F. M. L. de Vries- Baarslag ErmeloP.. L. en G. E. Rietveld- de Vries Vroomshoop: R. H. en E. A. Boiten- de Vries Arnhem: W. F. de Vries Arnhem: R. J. en A. de Vries-Hoppe Kampen: Sj. en D. W. F. van der Wal de Vries Arnhem: P. J. Moes jr. en kleinkinderen Arnhem. 27 april 1975. Corr.-adres: R. J. de Vries, De Bosch Kemper straat 7, Arnhem. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 2 mei om 13.30 uur in de Westerkerk te Arnhem, Stationsplein 44a, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene be graafplaats „Moscowa" te Arnnem. Na een langdurige ziekte nam de Here tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Elisabeth Agnes Isings echtgenote van P. J. Moes Drachten: A. Diepgrond-Isings Mt. Evelyn, Vict., Australië: J H. Peet-Isings J. C. Peet Hilversum: J. Isings-Kronenburg Neven en nichten Vroomshoop, 27 april 1975. Pres. Kennedystraat 6. Heden heeft de Heere, na een smartelijk lijden, van ons genomen onze lieve Zuster, Schoonzus ter, Tante en Huisgenote Maria Tutft in de ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam: B. Jol Scheveningen. 27 april 1975. Havenkade 30. Geen bezoek aan huls Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer „Atropos". Van Boetzelaerlaan 292, dagelijks van 3.30—4.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 1 mei om 11 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer „Atropos" om 10.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10