Wesemael wint eerste rit in Ronde van Spanje Mode met een blosje van buiten. Bij P&C. Peek&Cloppenburg Trainer voor SW Christo Bonev blijft aan de kant Rivera boos op leiding AC Milan TROUW/KWARTET WOENSDAG 23 APRIL 1975 PS16 KENNISGEVING De Tweede Kamer voor ge- sch Uien behandeling uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag 26 mei 1975. ten provinciehuize. Achter St. Pleter 20 te Utrecht. In een openbare vergadering zal be handelen beroepen op grond van artikel 41 van de Alge mene bijstandswet van inge zetenen der navolgende ge meenten: 9.30 uur Zeist: 9.40 uur. 9.50 uur Utrecht: 10.00. 10.10 uur Amersfoort. Van de 3H obligatielening 1946 ten laste \-an de Vereni ging tot Stichting en exploi tatie van Christelijke Vakan tiekoloniehuizen in Neder land te Groningen zijn uitge loot: 6 obligaties A 500.- nos. 9. 15. 32. 40. 144. 167. betaalbaar per 1 Juni aa. bij de Han dels- en Effectenbank N V. te Groningen en de N V. Ingwer- sen en Co. te Amsterdam. De Trustee: NV. Trust- en Verificatiekantoor. Christelijke vereniging tot behandeling en ver pleging van lijders aan neurosen en psychosen, Zeist. Algemene vergadering op donderdag 5 juni 1975 v.m. 11.00 u. in hotel „Hermitage" te Zeist. HET BESTUUR KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op dinsdag 13 mei 1975 te 15.00 uur ten provinciehuize. Achter St. Pleter 20 te Utrecht in een openbare- ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan 'Buitengebied' van de gemeente Woudenberg in gediende bezwaarschriften. NORIT N.V. te Amersfoort statutair gevestigd te Amsterdam. DL JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADE RING VAN AANDEEL HOUDERS zal worden gehouden op vrijdag 9 mei 1975 te 11.00 uur v.m. in het Amstel- Hotel. Prof. Tulpplein 1. Amsteidam. Aandeelhouders die de ver gadering wensen bij te wo nen dienen volgens art. 32 der statuten hun aandelen vanaf 25 april, doch niet later dan dinsdag 6 mei a.s.. ten kantore van de vennootschap te depone ren. Het daarvoor uit te reiken ontvangstbewijs strekt tot bewijs van toe gang tot de vergadering. De agenda en de daarbij behorende stukken liggen vanaf beden tot de afloop van de vergadering ten kantore van de ven nootschap. Nijverheldsweg- 72 Amersfoort, ter Inzage, terwijl aldaar resp. ten kantore van de Amster dam-Rotterdam Bank N.V Herengracht 597 Amster dam. kosteloos afschriften van deze stukken verkrijg baar zijn. Amersfoort. 24 april 1975 DE D1REK1TE BIJ vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Amster dam dd. 8 april 1975. Is in staat van faillissement ver klaard de besloten vennont- no. 19 (L) tot Rechter-Com- gevestlgd te Amsterdam aan schap Blesheuvel 6i Co BV. mlssarls ls benoemd Mr. E. J. M. F. Dlngemans. Joh. Ver- de Grote Wlttenburgerstraat meerstraat no. 7 te Amster- van Dijk en tot curator Mr J dam. Albert Huizebosch in eindsprint verslagen MARBELLA De eerste rit van de Ronde van Spanje heeft niets gewijzigd in de klassering na de door Swerts gewonnen tijdrit te Fuengirola. Alleen Wilfried Wesemael en Albert Huizebosch verbeterden hun posities enigszins. Als sprint- winnaar uit het complete veld van negentig renners verdiende Wesemael een tijdsvergoeding van tien seconden, Albert Hui zebosch, die als tweede binnen kwam, kreeg vier seconden ver goeding. De eerste etappe van de Vuelta, met start en finish te Marbella, was de kortste uit de Ronde, er moest slechts 78 kilometer worden afge legd op een vrijwel volledig viak parkoers. De Portugees Silva ont snapte onmiddellijk na het vertrek en werd na ongeveer dertig kilome ter teruggepakt. In die periode hadden de negentig renners de helling van Manilva (derde categorie, na 12 kilometer) genomen. Nadat Silva was terugge pakt. bleef de rust in de groep gehandhaafd tot de eindsprint. Uitslag: 1. Wesemael (Belg) 78 km in 1 uur. 52 min: 49 sec. 2. Huizebosch (Ned) 3. Lasa (Sp). 4. Basso (It). 5. Peelman (Belg). 6. Poppe (Ned). 7. Smit (Ned). 8. Steegmans (Belg). 9 Van Marke (Belg) 10. Loysch (Belg). 11. Lucas (Sp). 12. Rego (Port). 13. Menendez (Sp). 14 Lelte (Port). 15. Santisteban (Sp). 16. Mazzie- ro (It). 17. Ferrelra (Port). 18. Torres (Sp). 19. Mediana (Sp). 20. Prinsen iNed). 21. Van Katwijk (Ned). 46 Koken (Ned), 70. Kuiper (Ned), 83. Den Hertog (Ned), allen In dezelfde tijd. De algemene rangschikking: 1. Swerts (Bel) 1 uur 58 minuten en 18 seconden: op 3 seconden: 2. Manzanequs (Spa): op 0 06: 3. Martins (Por. op 0.07: 4. Santis teban (Spa). 5. Viejo (Spa; op 0.10: 6. Pranclonl (Ita). 7. Mendes (Por.). 8. Madeira (Por). 9. Pesarrodona (Spa): op 0 11: 10. Wesemaal (Bel). 11. Esparza (Spa). 12. Andrade (Por). 13. Puente (Spa). 14. Tamames (Spa); op 0.12: 15. Lasa (Spa). 16. Luc Leman (Bel): op 0.13: 17. Pedro Torres (Spa). 18. Koken (Ned, 19. Periet to (Ira): op 0.14: 20. Branchl (Ita): op 0.16: 22. Kuiper: op 0.21: 32. Van Katwijk. 33. Ocana (Spa); oo 0.23: 37 Poppe: op 0.24: 43. Den Hertog: op 0.32 65. Huizebosch: op 0.33: 68 Smit: op 0.39. 74. Prinsen, op 0.47: 83. Allan SCHIEDAM De eerstedivisieclub SVV heeft een nieuwe trainer. Als opvolger van de naar NAC vertrek kende Bob Maaskant is de 38-jarige Leo Halkes voor het nieuwe seizoen aangetrokken Halkes, die eerder werkzaam was bij de amateurclubs Lugdunum. LFC en Quick Boys, is in het bezit van het a-diploma. SOFIA Het is nog altijd niet zeker of de Bulgaarse bondscoach Stojan Ormandsjev voor de wed strijd tegen West-Duitsland zater dag een beroep zal doen op Christo Bonev. Bonev, de meest overtuigen de speler van het nationale team in de afgelopen jaren en met 39 doel punten de succesvolste schutter van het team, is na de zwakke prestatie van Bulgarije tijdens het toernooi om het wereldkampioenschap in ongenade gevallen. Hij zou een te luxueus leven lijden en zich niet meer willen inzetten. Trainer Ormansjev, ook op de ver- jongingstoer, heeft een andere re dering: 'Wij hebben onze oude sterren Bonev en Denev niet de woestijn in gestuurd. Wij hebben ze slecht afzijdig gehouden omdat hun prestaties de laatste tijd te wensen over laten. Ik haal ze graag terug als de vorm er weer is.' MILAAN Gianni Rivera, eens de 'gouden jongen' van het Italiaanse voetbal, is boos op zijn club AC Milan. De 31-jarige middenvelder ls sinds maandag n iet meer op de training verschenen, omdat hij kwaad is over de inhoud van een interview, dat AC Milan-voorzitter Albino Buticchi heeft weggegeven Buticchi laat daarin doorscheme ren, dat de club van plan Is Rivera naar een andere vereniging te transfereren. Met name AC Torino zou interesse in Rivera hebben. Volgens Buticchi zou een ruil Ri- vera-Sala voor beide ploegen het beste zijn. AC Torino-voorzitter Or- feo Pianelli echter voelt weinig voor deze ruil. In Milaan gaan tevens geruchten, dat ook stadgenoot Internazionale en SSC Napoli op de markt zijn. Rivera, die reeds vijftien jaar de kleuren van AC Milan verdedigt, heeft zelf geen commentaar gege ven op alle speculaties. VOETBAL PC Vlaardingt rig jaar op het nippertje i den voor het betaalde voet een NV betaald voetbal opgericht die tot doel bijeen te brengen om nieu te kunnen kopen. Het be~ ls gesteld op 100.000 gulden de helft al binnen 50.000 gulden lijkt geen daar de verkoop van de Vlaardingen uitgegeven c~ stekend verloopt. ls door de Engelse sportpers pen tot de beste voetballer jaar. Hij werd gevolgd c"* Todd van Derby County, Hudson van Stoke City. VOETBAL De jarenlange ningen om het voetbal ln populair te maken lijken hun vruchten te gaan afw: de competitie om het N" kaanse kampioenschap, die d is begonnen en in augustus gen. doen voor het eerst twin gen mee. Vier jaar geleden y' er nog maar vijf. vorig jaai Dezelfde toename is te_ zien toeschouwersaantallen, jaar zagen 16.200 mensen strijd om het studentenk. schap, terwijl de twee halve van de strijd om het profk? schap 61 200 toeschouwers 1 totaal nemen zo'n honderd bu ders aan de profcompetitie H. HEROLD Het verzorgen en kweken van cactussen Het boek dat u de soorten leert kennen en alles ver telt over de verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb. f15.90. Verkrijgbaar in de boek handel. IJW LJ.VEEN \J V WAGENINGEN Pitkatoenen jack blouse. In prachtige voorjaarsgeuren o.a. écru en kaki. ML 36 t/m 44.27#_ Het voorjaarsnieuwtje: denim broekrok. Kaki en blauw. Mt. 34 t/m 40.4^ Uit de Promiss Shop. Katoenen jackblouse, waarvan de kleur verloopt van licht naar donker. Groen, beige, bleu. Mt. 36 t/m 42. Jg Gewassen jeans. In de modekleuren perzik, grijs, groen en bleu. Mt. 36 t/m 46.29- Uit de Promiss Shop. Kielblouse. In kleur- verlopend katoen. Groen, beige en bleu. Mt. 36 t/m 42. Jg. Gekombineerd met een wijde, katoenen rok. Blauw, bruin en groen. Mt 36 t/m 44.2^

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18