Endaivoor!9795. Is't geen wonder? FAMILIEBERICHTEN EEN MAN de krant helpt u op weg PEUGEOH een vonder op wielen De krant is nooit weg. Administratieve medewerker(ster) AUTO de krant helpt u op weg wie lef heeft, wordt lid van het chef financiële administratie TROUW/KWARTET DONDERDAG 24 APRIL 1975 PS10/R] Elke WERKDAG behalve zaterdags hestaai 's avonds tot acht uur gelegenheid tol het telehxi opgeven van familieberichten, die nu* i> ochtend moeten worden geplaatst Dit onder no. 020-220383. Ook op ZONI> mogelijk, maar dan van ZES tot ACIli tijdstip isgeen opgave van advertenties i Looft den Heere ml)n ziel en vergeet niet één van Zijn weldaden. De God van het Verbond schonk ons opnieuw één van Zijn kinderen. WIJ noemer hem Lysia L. van Egmond B. van Egmond-v.d. Eykel Sam Cor-Jan Petra Rijnsburg. 23 april 1975. De Molenkamp 19. H. de Boer en E. A. de Boer-van der Haven Met dank aan God die ons tot elkaar heeft gebracht, geven wij u kennis van ons op 23 april l97o gesloten huwelijk, waarvoor de voorbede temidden van de gemeente plaatsvond op zondag 20 april 1975. In de Wolken 388. Amsterdam. Het is onze zware plicht de tragische dood te melden van de passagiers: Mevr. M. v. d. Berg Bloemendaal Mevr. G. Hove Amsterdam Mevr. H. van Dijk Amsterdam Mej. T. van Dijk Amsterdam Mevr. A. Engels-Smit Den Helder De heer en mevr. Van Heyningen Wateringen Mevr. A. v. d. Hulst Bennebroek Mevr. W. Kas Amsterdam Mevr. v. d. Langkruis Voorburg Mevr. Peltenburg Den Haag de heer en mevr. Reibestein Den Haag de heer en mevr. Valk Amsterdam de heer en mevr. Broeke Amsterdam die aan boord van de "Prinses Irene' op 19 april te Keulen zijn omgekomen. Woorden laten ons in de steek om uiting te geven aan ons verdriet en onze verslagenheid over het lot dat hen heeft getroffen. Op deze donkerste dag in de geschiedenis van onze rederij gaan onze gedachten en ons innig medeleven uit naar de nabestaanden van de slachtoffers. Directie Rederij Ketel Zutphen, 24 april 1975 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze medewerksters Dinie Schrijver Marieke van Tongeren Ellen Rootert die het leven verloren bij de ramp met de 'Prinses Irene' op 19 april 1975. Hun tragische dood heeft ons allen diep ge schokt. Wij betuigen onze gevoelens van intens medeleven met hun nabestaanden. Directie Rederij Ketel Zutphen. 24 april 1975 Met verbijstering horen wij, dat Dinie Schrijver Marieke van Tongeren Ellen Rootert zijn omgekomen bij de ramp met de 'Prinses Irene' op 19 april 1975. Zij waren heel fijne collega's op wie wij altijd konden vertrouwen. Al ons begrip en medeleven gaan uit naar hun nabestaanden. Collega's en medewerkers van Rederij Ketel. Zutphen, 24 april 1975 God haalde thuis Zijn moegestreden kind, onze lieve Moeder. Zuster, Schoonzuster. Tante en Vriendin Jacoba Helena Dijkhuizen weduwe van Arie de Ruiter eerder weduwe van Johannes Keus in de ouderdom van 76 jaar. Zierikzee: E. Keus C. Keus-Pronk Scheveningen: M. Schuur-Keus E. J. Schuur Rijswijk Z.-H.: N. J. van Leeuwen-de Ruiter K. van Leeuwen Middelburg: J. H. Knoester-de Ruiter J. Knoester Kleinkinderen en verdere familie Scheveningen: C. Keus-van der Plas J. Keus Scheveningen. 22 april 1975 Vuurbaakstraat 36 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8.00- 9.00 uur in rouwcentrum Scheveningen ,'t Sta- tenhuys', Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 26 april te 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan. Vertrek vanaf ,'t Statenhuys' te 10.45 uur. In Jezus ontslapen onze lieve Oma Jacoba Helena Dijkhuizen weduwe van Arie de Ruiter eerder weduwe van Johannes Keus in de ouderdom van 76 Jaar. Zierikzee: Jan, Wouter. Elly Marianne, Karin en E\ r Rijswijk: Lenny. Vera. Marianne Eveline en Caroline Middelburg: Willem-Jan Ariene Marleen en Arlette Scheveningen. 22 april 1975. Onvervormbare veiligheidskooi. Jawel, 4 deuren. Psalm 23 Geheel onverwacht ging tn Canada van ons heen mijn lieve Kleinzoon en onze lieve Neef John Gerald op de leeftijd van 17 Jaar. Namens de familie: A. Verhagen- Gazenbeek 1 april 1975. De Sav. Lohmanlaan 202. 's-Gravenhage. Maria Johanna de Lange weduwe van J. P. Wagner, is op 21 april 1975 op de leeftijd van 87 jaar rustig ingeslapen. Dordrecht: J. A. F. Streefland Heemskerk: C. M. Krijgsman- de Lange A. Krijgsman Apeldoorn: J. van VIiet-de Lange M. van Vliet Voorburg. Huize „Nieuw Hee6WiJk", Sonnenburglaan 2. Wat 'n ruimte daarbinnen. Erg comfortabel, ook achterin. 104 Sedan L.f 9795.-.Handig in de stad, (comfortabel op reis. 104 Sedan GL,v.a. f9995.-. Ook met opklapbare achterbank te leveren. 104 Coupéf 10.995.-. Pittige stads en reiswagen.Veel bergruimte. Drie portieren. Prijzen inkl. BTW, af Utrecht. Imp. Gebr. Nefkens' Automobielmij. N.V. Antwoordno. 204 - Utrecht - Tel. 030 - 449711. Ook leasing faciliteiten. De Peugeot 104 is een juweeltje. Op z'n uitvoering is niets beknibbeld. Hij heeft 'n volwaardige veiligheids- kooi. Zitruimte en komfort als van een veel grotere wagen, 'n Lichtmetalen motor, die zó ingenieus boven de vooras is geplaatst (en deze ook aan drijft) dat z'nt formaat kompakt kon.blijven. Daardoor hc^ndïg en wend baar in de stad, snel en kom - fortabel op de grote weg. Ook zuinig, met minimaal onderhoud. Daarom aantoonbaar lage kosten per kilometer. De Sedan modellen hebben 4 royale deuren (erg komfortabel voor de passa giers achterin). De Coupé heeft er 2 opzij en 1 achter, die toegang geeft tot een bergruimte van meer dan 200 liter. Klapt u de achterbank neer dan is er zelfs plaats voor 475 dm3 bagage. De Peugeot 104 is een komplete wagen. Z'n prijs is dan ook geen „skeletprijs", waar nog van alles bijkomt wilt u er behoorlijk in kunnen - v <\-r -i; ,i - 'i .u;, rijden. Neen, het is een alles- inbegrepen prijs (ook achter ruitverwarming en radiaal- banden zitten daar in). En een proefrit kost u zelfs helemaal niets. Mogen we u da^- uitnodigen? Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Psalm 116 1 (oude ber.) Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame Schoonzuster en Tante Wij pk je Zwolsman weduwe van Jacob de Jong op de leeftijd van 87 jaar. Amersfoort: E. Zwolsman-Wiegers Noordwijk aan Zee: M. de Jong-de Bruin nichten en neven Rotterdam, 23 april 1975 Correspondentie-adres P. G. Dijkstra Obrechtstraat 144, Schiedam. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 8.30—9.00 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats 'Crooswijk' zal plaatsvinden D.V. maandag 28 april om 12.00 uur. Psalm 26 vers 1 en 5 uit het liedboek der Kerken Heden is rustig en kalm van ons heengegaan naar zijn Eeuwig Thuis, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Grootvader Klaas Geezienes Wejjs in de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: J. Weijs-Kollen Rijswijk. 23 april 1975 Hoornbruglaan 25 De overledene is thuis opgebaard. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 26 april a.s. omstreeks 9.45 uur op de alge mene begraafplaats aan de Sir Winston Churchilllaan. Vertrek van het woonhuis om 9.30 uur. God nam tot Zich mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Pieter van der Vloed emeritus-predikant, der Nederlands Hervormde Kerk in de ouderdom van 75 jaar. Amersfoort: R. P. C. van der Vloed-Delhaas Griekenland: P. L. Vryssiotis-van der Vloed A. Vryssiotis Vfatina Reina Maria Bussum: H. Vrolijk-van der Vloed P. W. Vrolijk Elsbeth Rotterdam: Sf. R. van der Vloed M. F. Ph. van der Vloed-Erkelens Pieter Cornells Philippine Amersfoort. 23 april 1975 Vcrdiwcg 147 Zaterdag 26 april zal om 12.00 uur een dank dienst worden gehouden in de Zendingskerk, Harderwijkerweg te Ermelo (t.o. V.A.D.- garage), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Zendingsbegraafplaats te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begrafenis in de Zendingskerk. Nooit kan 't geloof te veel verwachten Des Heilands woorden zijn gewis. Heden nam God tot Zich, na een geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde en zorg zame Man, Vader en Grootvader Heerke de Boer in de ouderdom van 75 jaar. Schipluiden: H. G. de Boer-den Hengst Rijswijk: P de Boer J. S. de Boer-Bout Den Hoorn: A. van der Windt-de Boer K. van der Windt Delft: D. de Boer Rijswijk: E. J. von Netzer Rijswijk: A. de Boer C. J. de Boer-van Santen de Lier: IJ. de Boer L. de Boer-van Vliet Delft: T. van der Meijden-de Boer J. van der Meijden Vlaardingen: J. de Boer M. de Boer-Keijzer Schipluiden: E. de Boer C. J. M. de Boer-Boks en kleinkinderen. Schipluiden, 23 aprü 1975 Korpershoek 18 Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. J. Ren- kema, zal worden gehouden zaterdag 26 april om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk. Dr. J. de Koninglaan te Schipluiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Jeugdhuis, Keenenburgweg 9 te Schip luiden. Onverwacht nam God tot Zich onze lieve Broer, Zwager. Oom en Oudoom Dirk Hendrik van Schuppen weduwnaar van Theodora Maria Raymakers op de leeftijd van 79 jaar. 'De Heer is mijn licht en mijn heil'. (ps. 27). Renkum: H. G. van Schuppen Veenendaal: C. S. van Schuppen-van Leeuwen Veenendaal: Hermien G. van Schuppen Schiedam: A. van Haaren-Raymakers neven en nichten Helmond. 21 april 1975 'De Beemd' Aarle Rixtelseweg 101 Op zaterdag 26 april wordt om 10.30 uur een dienst gehouden in de Gereformeerde Kerk 'De Ark'. President Rooseveltlaan te Helmond, waarna om 11.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Aarle-Rixtel. Bijeenkomst zaterdag te 9.30 uur op de 'Beemd'. Correspondentie-adres: Mej. H. G. van Schuppen. Kerkewijk 32. Veenendaal. Te koop of te huur: CENTRUM LEIDEN BEDRIJFSPAND ANNO 19SS, vloeroppervlakte 620 m2. Alle wanden getegeld. Voorzien van centr. verw. Direct leeg te aanvaarden. Koopprijs 350.000,-. Huurprijs 40.000,- p.j. B.V. Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen VERZICHT, Oude Trambaan 17, Leidschendam. Tel. (uitsl. tijdens kantooruren 070-209311), nadien 070-851469. De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij In de «ene DE NATUUR IN KLEUREN Paula Kohlhaupt ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN In 242 schitterende kleurenfoto's toont Paula Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van de alpenflora. Zij fotografeerde alle planten op hun natuurlijke groeiplaats, op 1000 tot 3000 mi hoogte. In dit bock vindt u de namen en de belangrijkste botanische gegevens van al die bij zondere bloemen. Ook worden hun vindplaatsen vermeld. U treft hier een schat aan interessante bijzonderheden aan over deze merkwaardige bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar m de boekhandel ZOMER &KEUNING WAGENINGEN Nu de feestdagen n.a.v. ons 50-jarig huwelijk voorbij zijn is het ons een behoefte allen, waaronder ook vele oud-leerlingen, zeer hartelijk te bedanken voor de belangstelling ons betoond in allerlei vorm. Het was hartverwarmend. Bovenal zijn wij onze Hemelse Vader dankbaar voor dit bijzondere voor recht. W. Veenhof A. F. Veenhof-v. d. Werff Van Lidth de Jeudestraat 20. Utrecht. DRUKKERIJ SPIN/VAN MANTGEM B.V. N.Z. Voorburgwal 271, Amsterdam-C. Telefoon 020—249282. Vraagt voor spoedige indiensttreding Zijn of haar taak zal bestaan uit het zelfstandig voeren van de loonadmini stratie en het assisteren op de afdeling boekhouding. Leeftijd tussen de 25 en 50 jaar. Opleiding: Mulo/Mavo of gelijkwaardige opleiding: enige boekhoudkundige erva ring strekt tot aanbeveling. Wij menen U een prettige werkkring, een goede salariëring (afhankelijk van leef tijd. opleiding en ervaring) te kunnen bieden, bovendien is promotie niet uit gesloten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelschef van ons bedrijf. Bod vow inlichtingen Adres: Plaats: C.N.V.- Antwoord nr. 109€ Utrecht. Clndu Chemie BV Postbus 9, Uithoorn, telefoon (02975) 77110 Cindu Chemie is een chemisch produkti*- bedrijf, gelegen aan de Amstel Ie Uil- hoorn, 15 km ten zuiden van Amsterdam. Binnen de grotendeels geautomatiseerde administratie van deze BV ia de funktie vakant van Zijn taak: een gedeelte van de financiële administratie behartigen, bewaken van de liquiditeit, uitvoeren van termijntrans- akties, leiding geven aan de fakturering, de debiteuren en de krediteuren-admini- stratie. Wij zoeken hiervoor een ervaren admini strateur op MBA of HEAO-niveau, bij voorkeur studerend vok>r SPD. Belangstellenden nodigen wtj uft hun sollicitaties te richten aan de afdeling personeelzaken. C4ndw Ctremfe BV b«hoort tot Cindu-Koy S Kr»m«r KV

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12