De CM knuffel-kado's. EG duw ADVERTEREN DOET VEITOPE FAMILIEBERICHTEN Piepjong nieuws: UNILEVER N.V. ROTTERDAM (C) stafverpleegkundigen UNILEVER N.V. lik Hollandsche Beton Groep nv [HBG] jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders TROUW/KWARTET WOENSDAG 23 APRIL 1975 PS12J Elke WERKDAG behalve zaterdags lipstaat ei 's avonds tot acht uur gelegenheid 1 nnisch opgeven van familieberichten, d;. n.igoridt» ochtend moeten worden geplaatsi •- v.'ond onder no. 020-220383. Ook op ZON M> s du mogelijk, maar dan van ZES tot A' i Na di' tijdstip isgeen opgave van advertentie er mogelijk 's-Gravenhage: München Schiedam: Hoe groot is het goed dat Gij hebt weg gelegd voor wie U vrezen, dat Gij bereid hebt voor wie bij U schuilen. Naar Psalm 31. Na een ernstig lijden heeft God zijn moegestre den kind, onze lieve dappere Vrouw en Moe der. Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Trijntje Elizabeth van Hoogdalem echtgenote van Willem Boele tot zich genomen. Zij bereikte de leeftijd van 65 jaar. Schiedam: W. Boele H. Ido Ambacht: E. Kunst-Boele Fr. Kunst J. Stibbe-Boele P. Boele T. Poortvliet-Boele H. Poortvliet Vlaardingen: M. Boele J. Boele-Prins Schiedam: H. Kok-Boele C. Kok Schiedam: W. Boele Ph. Boele-Dijkhuizen Schagerbrug: M. C. Zevenhuizen-Boele E. Zevenhuizen Kleinkinderen en verdere familie Schiedam. 21 april 1975. Jan Steenstraat 11. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot be zoek aldaar, donderdag 24 april 's avonds van 8 tot 9 uur. Vrijdag 25 april a.s. wordt er te 11 uur v.m. een rouwdienst gehouden in de Julianakerk aan de Burg. Knappertlaan door de weleerw. heer ds. J. Nierop waarna de begrafenis zal plaatsheb ben te 12 uur op de Algemene Begraafplaats Laan van Spieringshoek Schiedam. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Door haar Heer en Heiland, naar Wien haar verlangen zo zeer uitging, tot Zich genomen onze geliefde Zuster Truus van Hoogdalem geliefde echtgenote van de heer W. Boele te Schiedam. Voorburg: L. P. van Hoogdalem J. van Hoogdalem-Both Nunspeet: G. van Hoogdalem J. L. M. van Hoogdalem- Huppert Schiedam: G. van Hoogdalem- Zuyderduin Winsum (Gr.): H. van Hoogdalem M. van Hoogdalem- Noordhoek Mijnsheereriland: W. M. van Hoogdalem D. van Hoogdalem- Steinmann Ouderkerk a. d. IJssel: H. A. Magendijk- van Hoogdalem J. Hagendijk Na een moedig gedragen ziekte is onze lieve Schoonzoon, Zwager en Oom Egbert Blekkenhorst naar zijn Heiland gegaan op de leeftijd van 27 jaar. M. Laarman H. Laarman-Pastink Willem en Jo Ab en Gerrie Els en Gerrit Jan en Mientje en kinderen Wij bidden om kracht voor Zwaantje en haar dochtertje. Den Ham (Ov.), 21 april 1975. De rouw zal D.V. gehouden worden vanuit de Geref. Kerk. Ommerweg te Den Ham, op vrij dag 25 april om 11.00 uur waarna de begra fenis zal plaatsvinden. C&A knuffel-kado', zijn gemaakt voor onzejongste klantjes. Waar oma's en tantes 'n goeie beurt mee maken. Voor de liefste baby's heeft C&A op de baby-afdeling hele lieve kleertjes, in beeldige verpakkingen. CsJL U toch VootdeflgeA..1 Algemene kennisgeving. Geheel onverwacht nam de Heer tot Zich mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Groot vader Warner Veltman in leven arts te Enschede, op de leeftijd van 60 jaar. Enschede: E. E. Veltman-van Dijk Amstelveen: Groningen Rijswijk (Z.H.): Groningen: J. Veltman A. Veltman-Wormsbecker H. R. Veltman A. C. S. Veltman-Folkeringa Simone, Robbie H. Veltman W. Veltman J. D. Veltman G. E. Weener Enschede. 21 april 1975. Bisschopstraat 55. De rouwdienst zal worden gehouden vrij dag 25 april in de Detakerk aan de H. B. Blijdenstelnlaan te Enschede. Aanvang 14.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden in familiekring op de Oosterbegraafplaats. Geen bezoek aan huis. Na een arbeidzaam leven is zeer onverwachts overleden onze beste Zwager en Oom Warner Veltman arts. Echtgenoot van E. E. Veltman-van Dijk op de leeftijd van 60 jaar. Trooste de Heer die voor leven en sterven Zijn rijke belofte geeft heel de familie en In het bijzonder zijn Vrouw en Kinderen. Zandvoort: J. J. Lunshof-van Dijk G. R. Zandbergen-van Dijk H. Zandbergen M. L. van Dijk-Pereboom G. Zwartsenberg-van Dijk J. W. Zwartsenberg Enschede: G. van Dijk Neven en nichten. Enschede. 21 april 1975. Amsterdam: Enschede: Stadskanaal: 'Vaste Rots van mijn behoud' Op Zijn tijd heeft God op de leeftijd van 78 jaar Thuis gehaald Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Kornélis'Zantinga Zoetermeer: J. Zantinga-Smits Maarssen: J. Zantinga J. G. W. Zantinga- ten Hóope Zoetermeer: J. Zantinga F. Zantinga-de Haan Klein- en achterkleinkinderen Zoetermeer, 20 april 1975. Nassaulaan 27. Op donderdag 24 april wordt om 13.00 uur een dienst gehouden in de Zaal van de Morgen- .sterkerk, waarna om 14.00 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren in de Zaal van de Morgensterkerk na de teraardebestelling. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Niet wetend dat vader haar voorgegaan was, is na een langdurig doch zeer geduldig gedra gen lijden van ons heengegaan onze innig geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Petronella van Andel weduwe van Hendrik Engberts, op de leeftijd van 90 jaar. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen, Gerda Marbus-Engberts Sassenheim, 22 april 1975 Huize "de Schutse". Parklaan 58a Correspondentie-adres: Achterweg 44. Lisse. De rouwdienst is bepaald op donderdag 24 april a.s. 2.00 uur n.m. in Huize "de Schutse waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim plm. 3.00 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het Rouwcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. (Zij-uitgang begraafplaats). Door het overlijden van moeder is de teraarde bestelling van vader: Hendrik Engberts, die vastgesteld was op woensdag 23 april a.s.. uit gesteld tot donderdag 24 april a.s. zodat we hen beiden naar hun laatste rustplaats bren gen. Op de dag des Heeren nam de Heere tot Zich mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Arend Koënes op de leeftijd van 73 jaar. Zijn getuigenis was: De Heer is zo getrouw als sterk. Hij zal Zijn werk voor mij voleinden. Onderdendam. 20 april 1975. Bedumerweg la. W. Koenes-Top Dronten: S. Feitsma-Koenes L. Feitsma Toronto: K. J. Koenes J. Koenes-Roelfsema Onderdendam: H. Koenes A. A. Koenes-Dijkstra Garmerwoude: J. K. Koenes A. A. Koenes-Bakker en kleinkinderen'. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 20.00 tot 21.00 uur achter de Geref. kerk en na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 25 april a.s. des namiddags om 14.30 uur te On derdendam. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn in de Geref kerk te Onderdendam. y JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS op DINSDAG 13 MEI 1975 te 10.30 uur des voormiddags, ten kantore der vennootschap Burgemeester s'Jacobplein J, Rotterdam. AGENDA 1. Verslag van de raad van bestuur over de gang van zaken der vennootschap en het gevoerde beheer in het boekjaar 1974. 2. Goedkeuring en vaststelling van de balans en de winst- en verliesrekening met toelichting betreffende het boekjaar 1974 en vaststelling van de winstverdeling. 3. Benoeming van de raad van bestuur. 4. Benoeming van accountants. 5. Rondvraag. Deze agenda, het jaarverslag over 1974, benevens de balans, de winst- en verliesrekening en de voorge stelde winstverdeling en de voordrachten behorende bij de punten 3 en 4 van de agenda liggen ter inzage voor aandeelhouders en houders van. certificaten, uitgegeven door N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor, ten kantore van de vennootschap te Rotterdam, alsmede bij de kantoren van de^hieronder genoemde banken, waar hun desgewenst ook afdrukken daarvan gratis worden uitgereikt. (A) Houders van aandelen of onderaandelen aan toonder, die hetzij.in persoon hetzij bij een schriftelijk.gevol machtigde aan de vergadering wensen deel te nemen, dienen hun aandeelbewijzen resp. bewijzen van onder aandeel uiterlijk op dinsdag 6 mei 1975, in bewaring te geven ten kantore van in Nederland de vennootschap of de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Rotterdam of 's-Gravenhage; in België de Kredietbank te Antwerpen de Generale Bankmaatschappij, Bank van Brussel of Bank Lambert te Brussel in Engeland de Midland Bank Limited, Austin Friars House, Austin Friars te Londen, EC 2P 2HU, of een harer bijkantoren; in Frankrijk de Banque.Rothschild te Parijs; in Duitsland de Dresdner Bank A.G. of de Deutsche Bank A.G. te Hamburg, Dusseldorp, Frankfort aan de Main of München; de Bank für Handel und Industrie A.G. of de Berliner Disconto Bank A.G. te Berlijn in Oostenrijk de Creditanstalt-Bankverein, de Oesterreichische Landerbank A.G. of Schoeller Co te Wenen of een harer bijkantoren in Zwitserland de Schweizerischer Bankverein, de Schweizerische Kreditanstalt of de Schweizerische Bankgesellschaft te Zürich, Geneve, Bazel pf Lausanne; in de Verenigde Staten van Amerika Morgan Guaranty Trust Company of New York in New York City Op vertoon van het hun uit te reiken bewijs van ont vangst hebben deze houders toegang tot de vergade ring. (8) Houders van aandelen op naam waarvan de aandeel- bewijzen zijn medegetekend door Morgan Guaranty Trust Company of New York. die hetzij in persoon, het zij bij een schriftelijk gevolmachtigde aan de vergade ring wensen deel te nemen, dienen de vennootschap van hun voornemen in kennis te stallen door gebruik van het vanwege de vennootschap verstrekte formulier (of door middel van een brief onder opgave van de nummers hunner aandeelbewijzen). uiterlijk op dinsdag 6 mei 1975, in te leveren bij Morgan Guaranty Trust Company of New York, 30 West l Broadway; New York, N.Y. 10015. Houders van aandelen op naam, .waarvoor aandeel bewijzen in andere vorm zijn uitgereikt en houders van geboekte aandelen, die hetzij in persoon, hetzij bij een schriftelijk gevolmachtigde aan de vergadering wenser deel te nemen, dienen door middel van een uiterlijk 0| dinsdag 6 mei 1975. bij Unilever N.V. Afdeling Effecten en Coupons, Rotterdam, in te leveren schrijven de vennootschap van hun voornemen in kennis te stellen onder opgave van de nummers der aandeel bewijzen, respectievelijk der boekingen van de aan delen. (O) Houders van door N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor te Amsterdam uitgegeven certificater van aandelen in Unilever N.V., die de vergaderinc wensen bij te wonen zonder aan de stemmingen dee i te nemen, dienen hun certificaten uiterlijk op dinsdag! 6 mei 1975, bij een der onder (A) genoemde kantoren in bewaring te geven. Op vertoon van het hun uit te1 reiken bewijs van ontvangst hebben deze certificaat houders toegang tot de vergadering. (E) Indien houders van de onder (D) genoemde certifi caten hetzij in persoon, hetzij bij een schriftelijk gevol machtigde in de vergadering stemrecht wensen uit te 1 oefenen, zal N.V. Nederlandsch Administratie- en Trust kantoor hun certificaten kosteloos ruilen tegen origi-1 nele aandelen, deze op hun naam te eigen kantore in I bewaring nemen (zijnde dit kantoor voor dit geval alsf plaats van bewaargeving aangewezen) en na de ver-1 gadering weder kosteloos ruilen tegen aan hen af teï geven certificaten, zoals een en ander m de desbetref-1 fende bepalingen van administratie nader is omschreven, c Hiertoe dienen houders uiterlijk op vrijdag 2 mei' hun certificaten, groot nom. fl' 20,-- of een veelvoud daarvan (in het geval van certificaten van 7% cumulatief- preferente aandelen echter tot een totaal nominaal bedrag van fl. 1.000,-- of een veelvoud daarvan) in te1 leveren bij N.V. Nederlandsch Administratie- en Trust kantoor, Keizersgracht 558, Amsterdam, en hun z.g. sub-share certificates, groot nom. fl. 12.- of veelvouden daarvan, tot een totaal nominaal bedrag van tenminste fl. 60,-- per soort (in het geval van sub-share certificates van 7% cumulatief-preferentej aandelen echter tot een totaal nominaal bedrag van tenminste fl. 1.000,--) in te leveren bij Midland Bank' Limited, Austin Friars House, Austin Friars te Londen, EC 2P 2HU, of één harer bijkantoren. De in te leveren stukken dienen vergezeld te zijn van 1 een schriftelijk verzoek als in de bepalingen van.admi nistratie omschreven, waarvoor, formulieren bij N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor te Am- sterdam en Midland Bank. Limited te Londen kosteloos e verkrijgbaar zijn. Op vertoon van de door N.V, Neder- 5 landsch Administratie- en Trustkantoor, respectievelijk Midland Bank Limited uit te reiken bewijzen Wan ont vangst hebben de houders toegang tot de vergadering. Rotterdam, 22 april 1975. DE RAAD VAN BESTUUR. Lambertus Roos weduwnaar van G. v. d. Hoeve, in de ouderdom van 85 iaar. Uit aller naam. Numansdorp: P. C. Roos Rotterdam. 22 april 1975, Huize „Mcerweide". Grote Hagen 20. Correspondentie-adfes: P C. Roos, Bachstraat 17, Numaysdorp. Gelegenheid tot afscheid- nemen vrijdag a.s. In de rouwkamer van Huize ..Meerwelde" van 12.00 uur tot 12 20 uur. waarna "de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Oud- CharlolsCharloisse Lage- dijk 680. Aankomst aan de begraaf plaats circa 12,50 uur Dankbaar voor alles wat wij van haar ontvin gen delen wij u mede dat door haar Heer en Heiland is thuis geroepen onze lieve Zuster Catharina Hazenoot op de leeftijd van 74 jaar. E. Hazenoot J. Hazenoot P. Hazenoot Noordwijk. 22 april 1975. Kon. Wilhelmlnaboulevard 20. De rouwdienst is vastgesteld op zaterdag 26 april a.s. om 11.00 uur in de Geref. Kerk, Hoofdstr. 10 te Noordwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om ongeveer 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kon. V/ilhelminaboulevard 20. Ik heb u bij uw naam geroepen Jes. 43 1. Heden heeft God thuisge haald Zijn moegestreden kind. onze lieve Man. Va der. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader. Broer. Zwager en Oom Isaac Keereweer op de leeftijd van 81 Jaar. Mede namens wederzijd se familie: H. H. Keereweer-Beck 'S-Gravenhage, 22 april 1975, Leyweg 1011. Liever geen bezoek aan huls. Onze man en vader is op gebaard in ..Het Rouwcen trum". Van Diemenstraat 187. Bezoekuren van 57 uur. Da rouwdienst is bepaald op zaterdag 26 april a.s. te 11 uur ln de aula van de Algemene Begraafplaats ..Westduin", Ockenburgh- straat, Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaats hebben. FAILLISSEMENT OPGEHEVEN Confectle-industrle CEBA.M B.V., gevestigd en kantoorhou dende te Amsterdam aan de ie Ceramstraat nr. 9. Arron dissementsrechtbank te Am sterdam d.d. 1 april 1975, cu rator mr. S. B. M. Rueb- Voorhoeve. de Latressestraat 131-135 te Amsterdam, wegens gebrek aan baten. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis zoekt op korte termijn Haarlem voor enkele verpleegafdelingen waaronder: CHIRURGIE, UROLOGIE EN DE KLASSE AFDELING Er wordt zoveel mogelijk in teamverband en met aaneengesloten diensten gewerkt. Afhankelijk van ervaring, leeftijd en leiding gevende kapaciteiten is aanstelling in de rang van verpleegkundige A mogelijk. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Stafbureau Verpleegkundige Zaken, tel. (023) 339030, toestel 2240. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. LENING 19G6 6 PCX. 25-JARIGE OBLIGATIES LENING 1970 I êii II 8 PCT. 5-,JARIGE OBLIGATIES Onder verwijzing naar de voorwaarden waaronder boven omschreven leningen zijn uit gegeven berichten wij hierbi.i dat het jaarverslag en de jaarrekening over het boek jaar 1974 voor dt houders van bovenvermelde obligaties gra tis verkrijgbaar zijn bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam. ALLES OVER NATUURF0T0GRA$ door Helmut Bechtef Hoe u de mooiste foto's maakt 1; grootwild, kleine zoogdieren, vogel 1 vissen, vlinders en andere insekten, boi bloemen en planten. Technisch esthetische aaowijzingen en vele handige v 176 bladzijden, met fraaie foto's f 19 Verkrijgbaar in de boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINGjd De Raad van Commissarissen en de Raad van Bestuur van Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk (zhj, roepen aandeelhouders op tot de te houden op woensdag 7 mei 1975 te 15.30 uur ten kantore van de vennootschap aan de Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zhj. De agenda met toelichting, waarin onder meer wordt kennis gegeven van het voornemen van de Raad van Commissarissen drie Commissarissen te benoemen ter voorziening in vacatures in deze Raad, alsmede het verslag over 1974, met de balans, de winst- en verliesrekening en de toelichting, liggen vanaf heden tot na afloop der vergadering ter inzage te Imsterdam, 's-Gravenhage en Rot terdam bij de Amsterdam-Rotterdam Bank nv. de Heren Pierson. Heldring Pierson en de Algemene Bank Nederland, nv. alsmede te l.ijswijk [zhj ten kantore van de vennootschap, en zijn aldaar kosteloos verkrijgbaar. Aandeelhouders zijn verplicht, teneinde ter vergadering hun rech ten uit te oefenen, hun aandeelbewijzen of depotbewijzen uiterlijk donderdag 1 mei 197J bij één der voornoemde bankierskantoren te deponeren tot na afloop der vergadering. Het daarvoor uit te reiken ontvangstbewijs strekt tot bewijs van 'oegang. Rijswijk [zh], 22 april 1975.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14