verpleegkundigen i/IILIEBERICHTEN leerling- ziekenverzorgsters hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen i SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE If/KWARTET ZATERDAG 19 APRIL 1975 PS15-RH19 fERKDAG behalve zaterdags bestaat er js tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch I van familieberichten, die nog de volgende I moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend io. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit l, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit Isgeen opgave van advertenties meer mogelijk r mevrouw Dijkstra ^(jkstra-de Boer ''irUdag 25 april a.s. irlg huwelijksfeest te j 's avonds van 20.00 uur in het Bolwerk, (1, Dokkum. i. Dijkstra i. De Boer Dankbaar voor wat God ons ln hen geeft, delen wij mee. dat onze Ouders R. Jager A. Jager-Riemersma vrijdag 25 april a.s. hun 40- Jarlg huwelijksfeest hopen te vieren. U kunt hen gelukwensen ln ..Op de Helte". Helterbult 20. te Roden, van 19.30-21.00 uur. Ir. Jan Jakob Wiersema weduwnaar van Lutske Visscher Emmeloord, Korte Dreef 7. en Ytsche Broeksma weduwe van Jan Hendrik ter Brake Hoorn, Tweeboomlaan 141. plan ln het huwelijk te treden op 9 mei 1975. rekking van het burgerlijk huwelijk zal om ir plaats vinden in het stadhuis te Hoorn, «relijk zal kerkelijk bevestigd worden in de meerde Kerk te Hoorn, J. D. Pollstraat, om ir door ds. S. Molenkamp uit Emmeloord. er geen receptie gehouden zal worden is er in direkt na de dienst, gelegenheid tot felicite- (stig adres: Korte Dreef 7, Emmeloord. IN PLAATS VAN KAARTEN inkbaar hopen wij zondag 27 april te geden- wij 25 jaar geleden zijn getrouwd, jen D.V. dit feest te vieren op dinsdag 29 t onze kinderen en kleinkinderen. R. P. Mulder A. Mulder-Pool Pita en Ab Mike en Marianne Coryanne en Roelant Jenny en Wim Roelie Betsy Ina Jannieke ons feliciteren in het Dorpshuis te Berghuizen, pold, 's avonds van 8 tot 11 uur. fold, Weidenweg 35. 1975 H. J. Jonker C. Jonker-Schut mei a.s. 40 jaar getrouwd. Wij hopen dit feit lente feestelijk te gedenken! Op vrijdag 2 mei „*kij van 16.30 tot 18.00 uur gelegenheid om te :en in hotel „Rhenomare" te De Meern. rn, Dr. Ariënslaan 90. lel a.s. hopen onze Ouders en Grootouders B. P. Baas fjarig H. A. Baas-Meeboer huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen dam, april 1975 akade 59 II. lie hen hiermede wil gelukwensen is hartelijk op zaterdag 3 mei van 16.00—17.30 uur in t Dirck Dirckz (v/h Lindt), Amstelveense- bij de ingang van het Amsterdamse Bos. lei a.s. is het 40 jaar geleden dat onze Ouders H. Hulsman en W. M. J. Hulsman-van Wjjk huwelijk traden. Oheid tot feliciteren op zaterdag 26 april tussen uur 's middags in restaurant Duinwij ck, Van |delaan 350, Den Haag. IDe kinderen EBEN HAEZER I april a.s. hopen onze Ouders en Grootouders A. Hoogerbrugge en J. Hoogerbrugge-v. d. Kooij "•Jarig huwelijk te gedenken. 1 Hun dankbare kinderen en kleinkinderen bheid tot feliciteren na 7.30 n.m. ln de ben.- h de Maranathakerk, Hoornweg 1, Rotterdam- eg 294. [onverwacht nam God tot Zich mijn innig efde Man, onze zorgzame Vader en Opa Jakob Kamps Je leeftijd van 63 jaar. 1.15 iningen, 16 april 1975 ialiteitslaan 43 E. Kamps-Folkerts Delfzijl: Annie Hoving-Kamps Dick Hoving Richard en Robert Groningen: Luit Kamps Aly Kamps-de Lange Irma, Ellen en Jacqueline Drachten: Lies Koning-Kamps Ab Koning Lizette en Bert Geen bloemen, is opgebaard in één der rouwkamers van uitvaartcentrum „Algemeen Belang", Es- Tnlaan 187, Groningen (wijk Selwerd). bek 's avonds van 7 tot 8 uur. rouwdienst zal worden gehouden op maan- 21 april a.s. om 13.00 uur in de aula op >egraafplaats „Selwerderhof" te Groningen, ma de begrafenis aldaar zal plaatsvinden, tegenheid tot condoleren na de begrafenis de koffiekamer op de begraafplaats. Want niemand onzer leeft voor zich zelf, en niemand sterft voor zich zelf want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here. Heden nam de Here tot zich, nog onverwacht, tot onze diepe droefheid, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Jacoba Marietje van Roojjen-Zevenbergen eerder weduwe van P. Kramer in de ouderdom van 82 jaar. P. van Rooijen Hazerswoude: G. W. Jochem Leiden: A. C. Kramer Den Helder* W. Horsman-Kramer P. Post Canada: M. M. Eilander-Kramer E. Eilander E. Ebens-Kramer D. Ebens Noord wijk: P. Kramer Leiden: A. J. van Rooijen-Poptie B. Troost-van Rooijen R. van Rooijen J. A. van Rooijen-Fakkel S. M. P. Heijnekamp-van Rooijen Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Leiden. 18 april 1975. Meloenstraat 31. (Thuis geen bezoek) De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud', van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: maandagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 23 april a.s. in de aula van de algemene be graafplaats Rhijnhof', aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve Vader, Grootvader en Huisgenoot Jacob Franzen weduwnaar van Gees je Steenbergen, In de ouderdom van 79 Jaar. Hat tem: G. J. Gunnink-Franzen A. Gunnink Gerrlt, Jaap, Kathinka, Agnes, Marjolein Twello: A. J. Franzen A. A. E. Franzen-van Hove Annelies Meppel: A. F. de Bie-van den Hout Meppel, 18 april 1975 Kastanjelaan 11 De begrafenis is bepaald D.V. op dinsdag 22 april a.s. om 11.00 uur vanuit de aula op de algemene begraafplaats te Meppel. Aanvang rouwdienst 10.30 uur. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen gelieve u 10.20 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer van de aula gelegenheid de familie te condoleren. Op 16 april j.l. nam de Heere plotseling tot Zich Broeder J. A. Faber De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Sassenheim gedenkt met dankbaarheid het vele werk dat broeder Faber voor de Gemeen te deed. De Heere trooste de zijnen. Namens de kerkeraad voornoemd: Ds. H. van den Berg, p ra es es Drs. J. E. van Teylingen, scriba God nam tot Zich onze lieve Moeder, Groot moeder en Overgrootmoeder Akke Ejjsenga-Bergsma weduwe van H. Eijsenga, in de ouderdom van 83 jaar. Ps. 118 7 ber. „De Heere was mij tot hulp en sterkte". Zeist: G. v. d. Mey-Eijsenga L. v. d. Mey Scherpenzeel: B. Eijsenga N. J. Eljsenga-Lodder Amsterdam: A. van Goslinga-Eijsenga J. van Goslinga Zeist: K. Wiersma-Eijsenga H. Wiersma Zeist: G. Eijsenga H. P. Eijsenga Harderwijk: S. K. Eijsenga N. Eijsenga-Verduijn Zeist: H. Eijsenga L. Eijsenga-Velthuizen kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist. 18 april 1975 Jac. van Lenneplaan 20. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg dinsdag 22 april aa. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de aula van de begraaf plaats. Vertrek van huis om 13.30 uur. 'Wie in mij gelooft, zal leven.' Na een langdurig lijden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Grootmoeder Trijntje den Hoed-de Jong op de leeftijd van 81 jaar. Driebergen: A. den Hoed A. Flach-den Hoed Waalre: W. G. den Hoed W. den Hoed-de With Wisbach (Eng.)G. den Hoed Wassenaar: A. den Hoed S. den Hoed-van Hardeveld Hemmlngford- Abbots (Eng.)W. de Hoed Chr. den Hoed-Smith en kleinkinderen. Driebergen, 18 april 1975. Huize 'Rehoboth', Oversteeg 10. De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 22 april a.s. in huize 'Rehoboth'. om 10 u. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Zeist om 11 uur. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een langdurige ziekte onze geliefde Vader, Be- huwdvader, Zoon, lieve Opa en Huisgenoot Klaas Marck weduwnaar van Maria van den Berg, in de ouderdom van 76 jaar. Nieuwerkerk a/d IJssel: J. Marck T. Marck-Molenaar Rla, Gerda en Arend, Ada, Joke, Nico K. Marck A. Marck-de Jong Klaas Moerkapelle: C. Marck N. Marck-Hogendoorn Klaas, Irma, René, Ingrid, Mare Papendrecht: A. C. Schuurman-Marck C. Schuurman Sjaak, Nico, Hetty, Mar ja, Corina Nieuwerkerk a/d IJssel: D. C. Marck M. M. Marck-Rijm Nico. Wout, Dick, Jan, André, Marien, Johan A. M. Marck N. J. Marck-Rijm Marjan, Klaas, Theo J. Marck-Bos G. Paul-van der Ham Nieuwerkerk a/d IJssel, 18 april 1975 Kerklaan 56 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan het woonhuis van 15.0017.00 uur en na 19.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 22 april a.s. in het Hervormd Centrum, J. A. Beyerinkstraat 53. Aanvang van de dienst om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben in het familiegraf, op de Algemene Begraafplaats te Nieuwerkerk a/d IJssel om plm. 14.45 uur. Na een gezegend huwelijk van 62 jaar nam God in haar 85ste levensjaar tot Zich in Zijn heerlijkheid, mijn lieve, zorgzame Vrouw, de zorgzame Moeder van onze kinderen, Behuwd- moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Schoon zuster en Tante Menksje Boers echtgenote van Hendrik Vlaardingerbroek. Zij mocht geloven dat de Here Jezus Christus ook voor haar zonden aan het kruis gestorven is en dat wie dat gelooft, bevrijd is van het oordeel en eeuwig leven heeft. Joh. 5 vs 24 en 25 Mede namens verdere familie. 's-Gravenhage: H. Vlaardingerbroek Monster: L. Vlaardingerbroek J. Vlaardingerbroek-Pols Medemblik: E. H. de Vries- Vlaardingerbroek J. de Vries U.S.A.: A. C. L. Vlaardingerbroek I. Vlaardingerbroek- Wensveen 's-Gravenhage: T. Vlaardingerbroek E. Vlaardingerbroek - Jaarsma Apeldoorn: J. C. Malkus- Vlaardingerbroek H. H. Malkus 's-Gravenhage: C. J. van den Ende- Vlaardingerbroek A. G. van den Ende Nieuw Zeeland: H. Vlaardingerbroek A. S. Vlaardingerbroek- Jaarsma Boskoop: H. C. van Atten- Vlaard ingerbroek W van Atten Nieuw Zeeland: P. Vlaardingerbroek M. Vlaardingerbroek- van der Giezen Canada: W. E. Boyd- Vlaardingerbroek J. Boyd Nieuw Zeeland: C. Vlaardingerbroek H. Vlaardingerbroek- Evertse Oegstgeest: H. Veenbaas- Vlaardingerbroek M. A. Veenbaas Leeuwarden: J. Vlaardingerbroek S. H. Vlaardingerbroek - Cnossen 't Harde: L. Vlaardingerbroek P. Vlaardingerbroek- Postma kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 17 april 1975. Pension-tehuis „Duinhage". De Savornin Lohmanlaan 202 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Pension-tehuis „Duinhage", De Savornin Lohmanlaan 202. De rouwdienst zal gehouden worden in „Duin hage" op dinsdag 22 april a.s. te 2 uur, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen, te 3 uur. Heden nam God tot Zich onze geliefde Moeder, Grootmoeder, Zuster en Tante Geertruida van Egmond weduwe van L. Varkevisser. Zij werd 77 Jaar 's-Gravenhage: J. Varkevisser M. Varkevisser-Aardoom Delft: P. Varkevisser N. Varkevisser-Laseduw Wahroonga N.S.W. G. van der Kaag-Varkevisser Australië: A. van der Kaag Breda: C. de Groot-Varkevisser W. J. de Groot kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage. 17 april 1975. Correspondentie-adres: Trompstraat 148. Geen bezoek aan huls. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 22 april a.s. om 11 uur op de Algemene be graafplaats "Westduln' te 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hoolkade 46. Bezoekuren aldaar zaterdag en zondag van 12- 14 uur, maandag van 16-18 uur. Uit Amerika ontvingen wij bericht, dat onze zeer lieve Tante Johanna Geertruida Roostee-Nusteeg op 16 april 1975 in volle vrede in haar Heer en Heiland is ontslapen. Zij mocht de leeftijd van 91 Jaar bereiken. Namens neven en nichten Amsterdam: J. P. Hörchner Voorschoten: W. Iken Correspondentie-adres J. G. Bakker-Hörchner, Jordaan 32, Laren N.H. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Klaas Kleine sinds 2 april 1971 weduwnaar van G. Hommes in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Ps. 103 Groningen, 17 april 1975. „Huize Patrimonium", Beukenlaan 36. Correspondentie-adres: Korreweg 91 a. Apeldoorn: J. Kleine G. Klelne-Goudberg Groningen: J. Zevenberg-Kleine Apeldoorn: G. van Diggele-Kleine W. J. van Diggele Rijswijk (Z.H.): W. A. Kleine M. A. Kleine-Leys Klein- en achterklein kinderen Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dins dag 22 april in de kerkzaal van „Huize Pa trimonium", aanvang 14.00 uur, waarna de be grafenis zal plaats vinden om plm. 15.00 uur op de begraafplaats „Selwerderhof". Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren ln de koffiekamer van de begraafplaats. De Heere heeft tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacobus Eikelboom eerder weduwnaar van A. Hofstra, in de ouderdom van 82 jaar. Psalm 119 7 oude berijming. Groningen, 17 april 1975. Florisplein 14 B. Groningen: T. M. Eikelboom-de Jong Kinderen en klein kinderen Een samenkomst zal gehouden worden a.s. dinsdag om 13.00 uur ln de aula van de be graafplaats „Selwerderhof" waarna de begra fenis zal plaats vinden. Na afloop gelegen heid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zlcb. voor ons nog onver wacht onze lieve, zorgzame Man, Vader en Grootvader Pieter de Lange w de leeftijd van 69 Jaar. Leiden: A. A. de Lange- Verschoor Valkenburg Z.H.: J. de Lange C. de Lan ge- van der Nagel Lelden: T. de Lange Voorschoten: C. Pannekoek- de Lange F. 8. Pannekoek Oegstgeest: D. Gelderblom- de Lange G. W. N. Gelderblom en kleinkinderen Lelden. 17 april 1975, Rijndijk 82. De overledene 1b opgebaard ln het Rouwcentrura Van der Lult. Haagweg 31. Lel den. Bezoek aldaar zater dag v.m. van 10-10.30 uur zondag n.m. - van 5.30-6 uur. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op maandag 21 april a.s. om 12 uur in de Aula van de begraafplaats „Rhijn hof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vin den. Jacobus Eikelboom Ik heb de goede strijd Voorts ligt voor mij gereed de krans der Rechtvaardigheid. 2 Tlmotheus 4 7 en 8 17 april 1975. Amstelveen: 8. H. van der Bom de Jong C. van der Bom Haren: M. Wlllemze-de Jong F. G. WUlemze Drachten: D. de Jong-Bakker R. J. de Jong Neven en nichten Met diepe bewogenheid hebben wU kennis geno men van het overlijden van Emmy Scheffer- v. d. Greft en haar Zoontje Ronald Het Woord des Heren blijft ln eeuwigheid 1 Petrus 1 25 W. van Barneveld- van Barneveld Lies Voor de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn geliefde Man, Vader en Grootva der Hendrikus Ippel zeggen wij U hartelijk dank. Uit aller naam: S. G. Ippel-Fontijn. Werkendam, april 1975. Voor uw bewijs van deelneming ons betoond na het overlijden van onze zorgzame Moeder en Oma Wilhelmina Wagenaar-van Klaveren betuigen wij U onze oprechte dank. Uit Uw hartelijk medeleven, na haar heengaan is ons gebleken, hoevelen haar liefde hebben ervaren. Dit is ons een grote steun. A. E. Piket-Wagenaar F. Piket Annelies Hans Peter Katwijk a. d. Rijn: Fam. E. van Klaveren Leiden, april 1975. Roodborststraat 47. In plaats van kaarten. Door de overweldigende belangstelling is het ons on mogelijk U allen persoonlijk te bedanken voor de deel neming en het medeleven betoond na het heengaan van mijn innig geliefde Man. onze lieve en zorgzame Vader, Zoon, Broer, Zwager, Oom en Neef Jan de Heer Het zij ons daarom vergund U vla deze weg hier voor onze welgemeende dank te betuigen. Uit aller naam: J. de Heer-van Luijk Rijswijk, 19 april 1975. Klarinetstraat 5. Durf je 'Ja' te zeggen tegen een verzorgend beroep? Dan ben Je welkom op onze oriëntatiedag die wij op 15 mei as. willen organiseren voor de nieuwe groep die bij ons in opleiding willen komen. Ons centrum (in 1974 ln gebruik genomen) biedt plaats aan 124 lichamelijk zieke bewo ners en is gelegen in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen. De nieuwe kursus ziekenverzorging zal op 18 augustus starten. Om daaraan te kunnen deelnemen moet je minimaal 3 Jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, in het bezit zijn van b.v. MAVO-diploma, INAS- of O.V.B.- diploma en ongeveer 17 Jaar en 7 maanden oud zijn. Verder moet je in ons huis willen werken vanuit een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Ongetwijfeld heb je nog vele vragen welke Je beantwoord wilt zien, alvorens je definitief 'ja' kimt zeggen op de hierboven gestelde vraag. Hiervoor bestaat dan op de eerder genoemde oriëntatiedag alle gelegenheid. Wil je hieraan deelnemen? Stuur dan onder staande bon Ingevuld aan ons op. Je ontvangt dan van ons een uitnodiging. Ook je ouders zijn van harte welkom. Afknippen en ln gesloten enveloppe zenden aan: TR Hervormd Verpleeg- en ReactlverlngBcentrum „Naa- aau-OdlJckhof", Nassau-Odljcklaan 3, Driebergen, Ik: naam: i adres: woonplaats: Godsdienst: diploma's: Handtekening In ons goed geoutilleerde ziekenhuis hebben wij plaats voor Werkt u graag samen met een team van spontane prettige mensen? Voelt u veel voor overleg, om op die manier zo goed mogelijk te werken? Dan willen wij graag met u kennis maken. Uw toekomst kunt u verder opbouwen dankzij faciliteiten die wij bieden. Neem telefonisch kontakt met ons op of schrijf een brief onder vermelding van no. 7504 aan Personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2, Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 19