Grote voorraadpot Moccona 62ct.inprijs verlaagd Prijsverlaging Moccona. J i Diaconessenhuis 'voorburg Onweerstaanbaa komfort abel! bezoldigd bestuurder eerste verpleegkundige De krant is nooit weg. N.V. Waterleidingmaatschappij 'DRENTHE' Dat is goed nieuws! Moccona, lekker pittige korrelkoff ie van Douwe Egberts. Boekhandel J. de SLEGTE B.V. Gemeente Winsum (Gn.) LEERLING-AMBTENAAR Inspectie der Domeinen Noord-Oost Nederland te Meppel verzorgingsflal TE KOOP: 5 PRACHTIGE BUNGALOWS B.V. Aann. mij. Ten Brinke Ëlllllll eerste verpleegkundige TROUWKWARTET VRIJDAG 18 APRIL 1975 PS16-I N.l. KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ Gevestigd te 's-Gravenhage JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS te houden op 15 mei 1975 te 11.00 uur, In het Nederlands Congresgebouw, Churchlllplein 10 te 's-Gravenhage. AGENDA: 1. Jaarverslag over 1974. 2. Vaststelling van de Balans en de Winst- en Verliesrekening met Toelich ting over 1974 en van het dividend over 1974. 3. Benoeming van een Commissaris wegens periodieke aftreding. Deze agenda en de bijbehorende stukken liggen voor aandeelhouders ter In zage en zijn kosteloos verkrijgbaar ten kantore van de Vennootschap, Carel van Bylandtlaan 30, 's-Gravenhage en bij de hoofdkantoren van onderstaande bankinstellingen. De voordracht voor de benoeming bedoeld onder punt 3 ligt voor aandeelhouders ter inzage ten kantore van de Vennootschap. A. Houders van bewijzen van aandeel aan toonder kunnen in persoon of door een gevolmachtigde de vergadering bijwonen, aldaar het woord voeren en het stemrecht uitoefenen, Indien hun bewijzen van aandeel dan wel het bewijs dat die bewijzen van aandeel zich bij De Nederiandsche Bank N.V. In open bewaargeving bevinden, uiterlijk 9 mei 1975 tegen bewijs van ont vangst zijn gedeponeerd bij een der navolgende bankinstellingen: In Nederland Algemene Bank Nederland N.V.; Amsterdam-Rotterdam Bank N.V.; Bank Mees Hope N.V.; Banque de Paris et des Pays-Bas N.V.; Kas-Associatie N.V.; Pierson, Heldring Pierson; Van der Hoop, Offers Zoon N.V. In België Generale Bankmaatschapplj N.V., Brussel; Crédit Lyonnais, Brussel; Krediet bank N.V., Brussel. In Duitsland Deutsche Bank AG. Frankfurt am Main, Düsseldorf, Hamburg of Möncheni Berliner Disconto Bank AG, Berlijn; Bank fur Handel und Industrie AG, Berlijn; Dresdner Bank AG. Frankfurt am Main, Düsseldorf, Hamburg, München of Saarbrücken; Saarlöndische Kreditbank AG, Saarbrücken. In Engeland N.M. Rothsghlld Sons Limited, Londen. In Frankrijk Lazard Frères Cis, Parijs. In Luxemburg Banque Internationale Luxembourg S.A., Luxemburg. In Oostenrijk Creditan8talt-Bankvereln, Wenen; östsrrelchlsche Lënderbank AG, Wenen; Schoeller Co., Wenen. In de Verenigde Staten van Amerika The Chase Manhattan Bank, N.A., New York. In Zwitserland Schweizerische Kredltanstalt, Zürich; Schweizertscher Bankvereln, Bazel; Schweizerische Bankgesellschaft, Zürich; Bank Leu AG. Zürich; Pictet Cis, Genève. B. Houders van aandelen op naam, welke zijn ingeschrevenIn één der registers, kunnen in persoon of door een gevolmachtigde de vergade ring bijwonen, aldaar het woord voeren en het stemrecht uitoefenen, Indien zij hun voornemen daartoe uiterlijk 9 mei 1975 schriftelijk aan de Vennootschap kenbaar maken: t.a.v. aandelen ingeschreven in het register te "s-Gravenhage: ten kantore van de Vennootschap; t.a.v. aandelen ingeschreven In het register te Amsterdam: ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam; t.a.v. aandelen ingeschreven In het register te New York: ten kantore van The Chase Manhattan Bank, N.A. te New York. C. Houders van bewijzen van „New York shares", zijnde certificaten van aandelen uitgegeven ingevolge een overeenkomst van 10 september 1918, uit hoofde waarvan The Chase Manhattan Bank, N.A. thans als bewaarder optreedt, kunnen in persoon of door een gevolmachtigde de vergade ring bijwonen en aldaar het woord voeren, Indien hun bewijzen van „New York shares" uiterlijk 9 mei 1975 tegen bewijs van ontvangst zijn gedepo neerd bij de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam of The Chase Manhattan Bank, N.A. te New York. Het hiervoor bepaalde omtrent het ter Inzage liggen, c.q. verkrijgbaar zijn van de agenda, de bijbehorende stukken en de voordracht voor de benoeming bedoeld onder punt 3 van de agenda, geldt eveneens voor houders van be wijzen van „New York shares". De Raad van Commissariseen "s-Gravenhage, 18 april 1975. In ons ziekenhui* wordt gevraagd een voor oen heelkundige afdeling (38 bedden). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling (telefoon 070 - 906700, toestel 135). Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Diaconessenhuis, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg De krant wordt gespeld van weer bericht tot overlijdens advertentie. En als u 'm ap&ért, brengt bij goed geld op. Oud papier: nieuwe uniformen voor de harmonie, belangrijke bijdrage aan 't jeugdwerk. Da's toch zeker prachtig mooi? Met Ingang van 1 april 1975 zijn onderstaande tarieven als volgt verhoogd: Kleinverbruik met meter: Vastrecht van 9,60 naar 10,86 per kwartaal Verbruik van 0,54 naar 0,61 per m3. Kleinverbruik zonder meter: Abonnement van 14,85 naar 16,80 per kwar taal. Zomerhuisjes: Abonnement van ƒ51,60 naar ƒ60,per jaar. Centraal bemeterde percelen Verbruik van 0,75 naar ƒ0,85 per m3. Deze tariefsverhoging is goedgekeurd door het Ministerie van Economisdhe Zaken. Alle drie soorten, alle drie formaten in prijs verlaagd: P/J98 200 g Dessert nu f 8,98. 200 g Roodmerk nu 1 O. 200 g Coffeïnevrij nu f 8,18. Plof maar 's neer, in deze unieke R-12 stoel. Zelfs in'n hobbelig tuintje zit u nu komfortabel. Even klik-klikl en u verstelt de rug. Weer 1 klik-klik en de achterpoten; staan in de ideale stand. Urenlang zit u als een vorst in het dikke wasbare kussen uit één stuk (datu is aan twee kanten kunt jf ebmiken). Let ook even o^ e elastische PVC-banden.B maar rustig zitten vo» die prijs. Superkomfort J5L INKOOP VAN BOEKEN: Kalveretraat 11-13. lel. 020-232540 Speciale afdeling in prijs verlaagde boehen Ter secretarie van de groeiende forensenge meente Winsum kan worden geplaatst een Salaris meerderjarigen 1059,tot 1275, per maand (excl. 7%% vakantie-toelage en de toelage ing. de Machtigingswet). Voor minder jarigen geldt de jeugd-aftrekregeling tot het ninimum-loon). De premie AOW en AWW komt voor rekening van de gemeente. Vereist wordt een goede algemene ontwikke ling alsmede het bezit van tenminste het Mulo/Mavo-diploma. Bekendheid met typen is gewenst. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden binnen een week na het verschijnen van dit blad bij de burgemeester ingewacht. Verkoop woning te Heerenveen Te koop wordt aangeboden: een hoekwoning op goede stand te Heerenveen, met voor- en achtertuin, plaatselijk bekend Burg. Falkena- weg 98, bevattende: kamer en suite, keuken, gang, w.c., kelder, stenen schuur: boven: over loop, douchecel met vaste wastafel, 3 slaap kamers, waarvan 2 met vaste wastafel, grote zolder, waarop kamer. De woning is vrij van huur en ontruimd. De verkoop geschiedt bij openbare inschrij ving, te houden op donderdag 1 mei a.s. om 11 uur. Notities met nadere gegevens omtrent tijd van bezichtiging, voorwaarden van inschrijving en verkoop, kosteloos verkrijgbaar ten kantore van de Inspectie, Ceintuurbaan 106 te Meppel, of worden op aanvraag kosteloos toegezonden/ telefoonnummer 05220 - 54041, toestel 23. op de le verd. van „DE AKKER" te De Bilt. Rustig en zonnig ge legen flat dicht bij bos en Geref. kerk. Ind.: woonk., slaapk., badk., keukentje, hal en balkon. Lift en c.v.. Vraagprijs 58.000, Bemidd. door de mak. A. V. Osriabrugge Zn Mariaplaats 49, Utrecht. Tel. 030-310829. Wij bouwen te Enter, in mooie lande!?] Twentse omgeving, 1 km van op- en afrit? waarvan er nu al één voor bewoning geree| DORPSSTRAAT 111, ENTER. TELEFOON 05478—761. j1 Het hoofdbestuur van de Bond van Christelijke Politie- ambtenaren in Nederland roept sollicitanten op voor de, functie van (vierde) De taak van deze bestuurder zal o.m. omvatten: het onderhouden van contacten met afdelingsbestu ren en leden, alsmede het geven van voorlichting; de behandeling van geschillen; het houden van besprekingen met overheidsinstan ties. Gevraagd wordt: bij voorkeur een vooropleiding op middelbaar niveau; zo mogelijk enige kennis van het ambtenarenrecht; j meelevend lid te zijn van de christelijke vakbeweging; i leeftijd bij voorkeur 25 - 35 jaar. Salaris en verdere rechtspositie: overeenkomstig de regelingen, geldende voor (hoofd)- inspecteurs van politie; bij de vaststelling van het aanvangssalaris wordt rekening gehouden met leeftijd en bekwaamheid. De aanstelling geschiedt met een proeftijd. Sollicitanten dienen eventueel bereid te zijn zich te on derwerpen aan een psychologisch onderzoek. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen tot 1 mei a.s. worden gericht aan: Hoofdbestuur Bond van Christelijke Politieambtenaren in Nederland, De Lairessestraat 51 te Amsterdam-1007. In ons ziekenhuis wordt een voor de operatiekamer gevraagd, reeds enkele jaren ervaring op ee operatiekamer heeft opgedaan. Inrichtingen worden gaarne verst! door het hoofd van de Operatieka (telefoon 070-906700, toestel 241). Sollicitaties richten aan de afdelii Personeelszaken, Diaconessenhu Fonteynenburghlaan 5 te Voorbur

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18