MASSALE MEUBELVERKOOP De Menbelaai ZAADUNIE Rentetarieven van de Nutsspaarbank Leidse Spaarbank Spaaideposito's PANNEVIS ZADEN sgravenhaagse vereniging I dr schroeder vd. kolk - 0/ 0 i0/ 2/0 1 dooi grote fabriekspartij op te kopen, kunnen wij n deze week aanbieden: Rundleien bankstel 4250? 2975/ 4800? 3500/ 3400? 2250/ Mohair bankstel 2895? 1995/ Wengé salonkasten 1295? 895/ ,,,enookopiaterdag\ deze grandioze combinatie-tent „Florida" GC 8250 20.- 25.- 47- 1.95 18.90 2.75 NUTSSPAARBANK LEIDSE SPAARBANK boekhoudkundig medewerker Gemeente 's-Gravenhage 2500 m2 voordeelhallen Bergweg-Noord 38, Bergschenhoek (bij Hillegersberg) Tel.01892-5848 administratieve kracht VERKOPER/ADVISEUR afdelingschef (steno) typistes beleidsmedewerkers Gemeente 's-Gravenhage TROUW/KWARTET VRIJDAG 18 APRIL 1975 vrijdagvoordeel vrijdag voordeel Vendex wasdroogmolen 4-Armig. Zorgt voor een snelle droging door de lichtdraaien- de top in de molen. Aluminium. Inkl. ingraafvoeten 40 mtr. drooglijn. Shawlkraagvest 100% Acryl. Modieus model met bindcein- tuur. In diverse moderne kleuren o.m. marine en bleu. Maten S t/m XL vrijdag voordeel Slagroomsyphon In enkele minuten maakt u van V* Itr. room meer dan V2 litr. slagroom. Met vol ledige goedkeuring. Een leuk idee voor moederdag.' vrijdagvoordeel Vendomatic stoomstrijkijzer Type 7280. Voor droog- en stoomstrij- ken. Regelbaar op elke gewenste tem peratuur d.m.v. regelknop. Zool met stoomspleten. vrijdag voordeel Dubbel divanbed "Zebra". Uitvoering met extra zware, vierkante buis. Spiraal met zij bevestiging. Onderbed 80x190 cm. 100.- Divanbed 80x190 cm *J1^m vrijdagvoordeel Herenanklets Acryl. Met een goede pasvorm. Schoen maten 40 t/m 45. In vele modekleuren, o.m. mos en beige. Ribgebreid. vrijdagvoordeel Vendorma matrashoes De ideale, niet ver schuifbare molton deken.Prima kwaliteit. Kleun hagelwit. 2-Pers. 140x200 cm. 26.50; 2-pers.130x190 cm. 24.50; 1-pers. vrijdagvoordeel Herénheupsllp van elastische katoen. Prima pas vorm en afwerking. Keuze uit 10 moder ne kleuren. Maten S t/m L. Heeft een zeer praktische indeling met een aparte keuken aan de achterkant. Het doek is 300 grams kwaliteit, dus oersterk. Het woongedeelte heeft stahoogte. 2 Slaapruimten van 200 x 140 cm. tegen over elkaar. Bijzonder snel op te bouwen. In de fraaie kleur- kombinaties oran je/bruin/groen. Nu twee dagen lang van 495.-voor VROOM DREESM ANN Voor nieuwe stortingen Minimum inlegt 1.000,- voor 2 jaar vast voor 3 jaar vast voor4 jaar vast voor 5 jaar vast Het GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF vraagt een voor de afdeling BEGROTINGSZAKEN EN KREDIET BEWAKING. Taak: In hoofdzaak werkzaamheden met betrekking tot de kostenbewaking en de daaraan verbonden analyses. Leeftijd: Tot 35 jaar. Opleidingseis: Diploma M.B.A. (Ned. Ass Salaris: Afhankelijk van ervaring is een salaris van f2022, per maand bereikbaar, te verhogen met een algemene toeslag van 45, Vakantietoelage 7} */o van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van de volledige personalia en da naam van dit blad, binnen 14 dagen ym onder vacaturenummer D.1.4 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf, Loosduinseweg 13, s-Gravenhage. De Nationale Investeringsbank NV Onze bank houdt zich bezig met hèt verlenen van investerings kredieten aanstiet bedrijfsleven. Voor onze afdeling Organisatie zoeken wij een in de leeftijd van 25 - 35 jaar voor werkzaamheden, welke in teamverband worden uitgevoerd en liggen in het viak van de krediet-, liquiditeits- en postadmini stratie, in het bijzonder ten dienste van de interne organisatie. Bezit van het Mulo/Mavo diploma is vereist. Ervaring op administratief gebied en enige boekhoudkundige kennis strekken tot aanbeveling. Sollicitaties te richten tot de afdeling Personeelszaken, Post bus 380, 's-Gravenhage. Telefoon 070-46.94.64, toestel 432. Nieuwe rassen en eerubeproefd assortiment van groente zaden geven onze verkopers/adviseurs een uitdagend bestaan. En een grote mate van inkomenszekerheid. Onze groep willen wij versterken met een (rayon Westland) Nieuwe verkoop- en marketingtechnieken scheppen grote mogelijkheden bij de introductie van nieuwe rassen en de uitbouw van de omzet. U hebt de steun van produkt- specialisten. En de resultaten van onze aktieve veredelings- afdelingen zorgen ervoor dat u goed in de markt blijft. Uw relatiekring bestaat uit telers, plantenkwekers en diverse- andere instanties. Leeftijd 23-35 jaar. Kennis van de glastuinbouw, een Middelbare Tuinbouw school-opleiding, teamgeest en ervaring in de verkoop, zijn zaken waarvan u er wel enkele moet bezitten. Wij bieden u een grote mate van zelfstandigheid. En een uitdagend beroep in een groeiende onderneming. Daarnaast een progressieve beloningsregeling. En onze moedermaatschappij, de Zaadunie b.v., zorgt voor goede sociale regelingen, o.a. pensioen- en prima autoregeiing. Uw sollicitatie kunt u richten aan Zaadunie b.v., afdeling Personeelzaken, Westeinde 62, Enkhuizen. Tel. 02280-3838. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening vraagt voor de "Prof. Dr. N. Speïjer-werkplaatsen"een De funktie houdt in: het leiding geven aan enkele produktie afdelingen, waar, onder toezicht van werkmeesters, door geestelijk gehandicapten produk tie werkzaamheden worden verricht o.a. op het gebied van verpak king, montage, metaal- en houtbewerking, spuiten, staalstralen en konfektie het onder leiding van de bedrijfsleiders en in samenwerking met het bedrijfsbureau regelen van de voortgang van de produktie het mede verantwoordelijkheid dragen voor de kwaliteit van de ge leverde produkten het op de juiste wijze uitvoering geven aan de begeleiding van de werknemers Wij vragen hiervoor: goede kontaktuele eigenschappen H.B.S./H.A.V.O. en/of M.T.S.- opleiding ervaring in organisatie en leiding geven leeftijd van 30-40 jr. Inlichtingen kunnen vrijblijvend worden ingewonnen bij de heer A.C. Verbeek, Hoofd van de werkplaatsen; tel. 070-687470 tst.29 Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de Algemeen Directeur van de Vereniging, Volen- damlaan 1140, Postbus 8930, 's-Gravenhage; tel. 070 - 687470. De Nationale Investeringsbank NV Onze bank houdt zich bezig met het verlenen van investerings kredieten aan het bedrijfsleven. Op enkele afdelingen Kredietverlening hebben wij thans plaat singsmogelijkheid voor 1 Voor de funktie van assistente van onze afdelingssecretaressen: Wij t>ieden: interessant werk in een kleine groep goed salaris gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en 7,7% vakantietoeslag mogelijkheid tot deelneming aan het pensioenfonds of spaar fonds, en aan een bedrijfspremiespaarregeling. Sollicitaties worden gaarne ingewacht op de afdeling Perso neelszaken, Carnegieplein 4, Postbus 80, 's-Gravenhage, tele- i foon 070 - 46.94.64, toestel 432. Bij het onlangs ingestelde BUREAU WIJKCONTACTEN DER GEMEENTESECRETARIE worden gevraagd twee Genoemd bureau verzorgt de contacten tussen het ge meentebestuur en bewoners/groepen van bewoners, signa leert in de wijken bestaande wensen en tekortkomingen en begeleidt het oplossen van problemen en het beant woorden van vragen. De coördinatie in de wijken behoort eveneens tot de taak. Bij het bureau berust tevens het secretariaat van de Com missie Loosduinen en van de Raadscommissie voor Wijk- aangelegenheden. De te benoemen tnedewerkers zullen in hoofdzaak met de aan deze secretariaten verbonden werkzaamheden worden belast. Vereisten: G.A. I of daarmee gelijk te stellen opleiding; bestuurlijke ervaring; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; initiatief; ervaring in het notuleren van besprekingen en verga deringen; goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt een aantrekkelijke en zelfstandige werk kring in een klein team van enthousiaste medewerkers. Afhankelijk van opleiding, kundigheden en ervaring zal een salaris worden geboden van minimaal 1.814,en maxi maal f 2.972.— per maand, exclusief de algemene toeslag van f 45.— per maand. Bij de vervulling van deze functies kan avondwerk, zij het in beperkte mate. niet altijd worden voorkomen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J. C. van Duijnen, Hoofd Bureau Wijkcontacten, tel. 62.41.21, toestel 1037. Zij die voor deze functie in aanmerking willen komen, ge lieven hun sollicitatie (met vermelding van personalia en levensloop) binnen 14 dagen onder No. P.V. 232 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Per soneelsvoorziening, Burgemeester de Monchylaan 10, 's-Gravenhage. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Indien de kandidaat besluit zich terug te trekken wordt geen rap-, port uitgebracht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16