Van harte gefeliciteerd met ons roestvrijstalen ADVERTEREN DOET VERKO KBB lavtDiaconessenhuis 'voorburg Administratieve medewerksters. AGO: radiologisch laborant(e) verpleegkundigen (mnl/vrl) verpleegtehuis naarclerha ROUW/K WARTr nv Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB Nu de op 10 april 1975 gehouden jaarlijkse Algemene Vergadering van aandeelhouders de jaarrekening over het boekjaar 1974/1975 heeft goed gekeurd zal het dividend over dat boekjaar bedragen: a op de 6 pet cumulatief preferente aandelen ƒ1,20 per stuk van ƒ20 (6 pet) in contanten, b op de gewone aandelen 4,20 per stuk van nominaal 20 (21 pet) In contanten óf - naar keuze van aandeelhouders - ƒ1,60 per stuk van nominaal 20 (8 pet) in contanten plus 31/» pet in gewone aandelen ten laste van het belastingvrije gedeelte van de agioreserve, welke aandelen ten volle winstdelend zijn over het boekjaar 1975/1976 en volgende boekjaren. Dientengevolge zullen met ingang van donderdag 17 april 1975 betaalbaar zijn bij Amsterdam-Rotterdam Bank nv te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage en bij Labouchere Co nv te Amsterdam: a dividendbewijs 46 van de 6 pet cumulatief preferente aandelen met ƒ1,20 in contanten per stuk van nominaal 20 onder aftrek van 25 pet dividendbelasting, b dividendbewijs 16 van de gewone aandelen met ƒ1,60 in contanten per stuk van nominaal 20 onder aftrek van 25 pet dividendbelasting en c dividendbewijs 17 van de gewone aandelen met 2,60 in contanten per stuk van nominaal 20 onder aftrek van 25 pet dividendbelasting óf - naar keuze van de aandeelhouders tot en met 31 oktober 1975 - 3Vs pet belastingvrij in gewone aandelen ten laste van de agioreserve, hetgeen inhoudt dat het bezit van telkens 30 gewone aandelen recht geeft op verkrijging van één gewoon aandeel voorzien van talon en dividend bewijs nummer 18 en volgende. Van 1 november 1975 af zal dividendbewijs 17 van de gewone aandelen uitsluitend betaalbaar zijn met 2,60 in contanten per stuk van nominaal 20 onder aftrek van 25 pet dividendbelasting. Bij inlevering door een bank of commissionair dienen de dividendbewijzen aan de achterzijde te zijn voorzien van een firmastempel. De voor verwisseling van de dividendbewijzen nummer 17 benodigde aandelen zijn tot en met 31 oktober 1975 onherroepelijk gedeponeerd bij Amsterdam-Rotterdam Bank nv te Amsterdam. Amsterdam, 11 april 1975 De Raad van Bestuur Certificaten van 6 pet cumulatief preferente aandelen en van gewone aandelen In nv Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB te Amsterdam. Ondergetekende deelt mede dat van donderdag 17 april 1975 af de volgende dividendbewijzen van certificaten van aandelen in nv Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB betaalbaar zijn bij Amsterdam-Rotterdam Bank nv te Amsterdam. Rotterdam en 's-Gravenhage en bij Labouchere Co nv te Amsterdam: a dividendbewijs nummer 22 van de certificaten van 6 pet cumulatief preferente aandelen met 0,90 per nominaal 20 certificaten, zijnde 1,20 dividend over het boekjaar 1974/1975 na aftrek van 0,30 dividend belasting; b dividendbewijs nummer 36 van de K-certificaten van gewone aandelen met 1,20 per nominaal 20 certificaten, zijnde ƒ1,60 dividend over het boekjaar 1974/1975 na aftrek van ƒ0,40 dividendbelasting; c dividendbewijs nummer 37 van de K-certificaten van gewone aan delen met ƒ1,95 per nominaal 20 certificaten, zijnde ƒ2,60 dividend over het boekjaar 1974/1975 na aftrek van ƒ0,65 dividendbelasting. De certificaathouders hebben tot en met 31 oktober 1975 de keuze in plaats van 1,95 in contanten te ontvangen op dividendbewijs nummer 37 van de K-stukken van gewone aandelen te ontvangen 3'/3 pet belasting vrij in certificaten van gewone aandelen ten laste van de agioreserve, hetgeen inhoudt dat het bezit van telkens nominaal 600 certificaten van gewone aandelen recht geeft op verkrijging van nominaal ƒ20 nieuwe certificaten van gewone aandelen voorzien van dividendbewijs nummer 38 en volgende. Desgewenst kunnen dividendbewijzen nummer 37 van de certificaten en dividendbewijzen nummer 17 van gewone aandelen worden samen gevoegd ter verkrijging van nieuwe certificaten van gewone aandelen. De hierboven vermelde verkrijging van nieuwe certificaten van gewone aandelen is uitsluitend mogelijk bij Labouchere Co nv te Amsterdam. De nieuwe certificaten zijn desgewenst ook verkrijgbaar in de vorm van CF-stukken. Aan de houders van CF-stukken zullen het dividend in contanten en hun rechten op de uitkering in certificaten van gewone aandelen ter beschik king worden gesteld door tussenkomst van de bewaarders van de dividendbladen. Aan de bewaarders van deze dividendbladen worden het dividend en de rechten op uitkering in certificaten van gewone aan delen ter beschikking gesteld door het Centrum voor Fondsenadmini stratie te Amsterdam voor zover CF-stukken per 10 april 1975 na het sluiten van de boeken van genoemd Centrum aldaar zijn geregistreerd. Amsterdam, 11 april 1975 Administratiekantoor Interland bv Wij vragen op korte termijn voor de Radiologische afdeling een in het bezit van het diploma Diagnostiek. Informaties over de functie bfj de röntgenoloog. Dr. D. Doyer, telefoon 070 - 906700, toestel 324. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Fonieynenburghlaan 5 te Voorburg. RIJN - SCHELDE - VEROLME Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. Oostmaaslaan 59-65 (Postbus 1425) Rotterdam De jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders RIJN-SCHELDE-VEROLME Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. zal worden gehouden op maandag 28 april 1975 te 15.00 uur in het Hilton Hotel te Rotterdam. In deze vergadering zullen onder meer aan de orde komen het verslag van de raad van bestuur over het boekjaar 1974, de goed keuring van de door de raad van com missarissen vastgestelde jaarstukken over 1974. goedkeuring van de voorgestelde winstbestemming en de benoeming van vier commissarissen. De agenda voor deze ver gadering. alsmede de balans en winst- en verliesrekening met toelichting en het ver slag van de deskundige, als bedoeld in ar tikel 42a van het Wetboek van Koophandel, liggen vanaf heden ter inzage ten kantore van de vennootschap. Afschriften van deze stukken zijn voor aandeelhouders en obli gatiehouders gratis verkrijgbaar ten kan tore van de vennootschap, alsmede bij de volgende bankkantoren: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Rotterdam Coolsingel 119 Amsterdam Herengracht 597 's-Gravenhage Kneuterdijk 8 Algemene Bank Nederland N.V. Rotterdam Blaak 34 Amsterdam Vijzelstraat 32 's-Gravenhage Tournooiveld 5 Pierson, Heldring Plerson Rotterdam Schiedamse Vest 154 Amsterdam Herengracht 206-214 's-Gravenhage Korte Vijverberg 2 Ingevolge Artikel 20 lid 1 van de statuten hebben aandeelhouders als zodanig slechts toegang tot een algemene vergadering van aandeelhouders indien de raad van bestuur uiterlijk op maandag 21 april 1975 schrif telijk in kennis is gesteld van hun voor nemen de vergadering bij te wonen. Iedere houder van een met medewerking van de vennootschap uitgegeven certificaat van aandeel is bevoegd een algemene ver gadering van aandeelhouders bij te wonen en daarin het woord te voeren, doch niet om het stemrecht uit te oefenen. Houders van certificaten hebben als zo danig slechts toegang tot de algemene ver gadering van aandeelhouders op vertoon van een bewijs dat zij hun certificaten uiter lijk op maandag 21 april 1975 hebben ge deponeerd bij één van de bovenvermelde bankkantoren. DE RAAD VAN BESTUUR CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS Hogewal 11 - Postbus 122 's-Gravenliage-2076 Tel. 070—65.68.20. I -I Vindt u het vreemd dat wij u feliciteren met ons jubileum? Let dan eens op wat u kunt winnen in onze jubileum wedstrijd. Omdat we nu alweer 10 jaar onverwoestbare roestvry- stalen pannen maken, vonden we dat we dat groots moesten vieren! Daarom wonnen Mevrouw Kreymborg te Amsterdam, Mevrouw Filart te Hellendoom, Mevrouw Wijzenbroek te Schiedam en Mevrouw Penninger te. Leusden een AEG-Vaatwasmachine. Daarom wonnen Mevrouw Dubbeld te Berkhout, Mevrouw Weeber te Mierlo, Mevrouw Obbema te Amersfoort, Mevrouw Vermeulen te Helmond, Mevrouw Hofman te Utrecht, Mevrouw Schouten te Woerden, Mevrouw Van 't Klooster te 's-Graveland en Mevrouw Peijs te Tilburg een elektrische AEG-grill. En dat is toch zeker een felicitatie waard! Ook u kunt één van die 25 vaatwasmachines of één van die 50 elektrische grills winnen. We vieren ons jubileum tot 15 juni dus stap eens naar uw winkelier. Hij weet alles van de wedstrijd af. heeft een behandelingscentrum voor alcoho listen (ca. 20 patiënten). Dit centrum zal bin nenkort worden overgebracht naar een nieuwe, moderne behuizing. Er is op korte termijn plaats voor in het bezit van diploma B. Sollicitaties te richten aan de algemeen direc teur. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Zr. Voorhoeve op bovenstaand telefoonnum mer. BK roestvrijstaai bestaat er in de vólgende series: BK Brillant, BK Karaat, BK Dukaat, BK Doree. i'-- i-iVfirtf Y^tró-r-itn dat Bekroond* Kwaiit**. Wilt u per week 300 - 600 extra verdienen Dat is hier een aanbod voor een VRIJETIJDSPRODUKTIE, MET VERKOOP aan b.v. de volgende clientèle: Detailhande laars. ondernemingen, artsen, vertegenwoordigers en agen ten. procureurs en advokaten, kantoren, restaurants e.a. Gezien het een gebruiksartikel betreft is een uitgebreide vaste klantenkring verzekerd. Ht gaat om een eenvoudige produktle met behulp van een semi-automatlsche machine ter grootte van een elektrische schrijfmachine. De komplete machine kost ca. 3.600. Ne derland heeft een goed geplande organisatie met bevoor rading vanuit Amsterdam. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met A/S IVAN BRATT, SYDSTRANDSVEJ 11. DK-2791. DRAGÖR. DENEMARKEN, en u ontvangt gratis monsters, instruktles brochures e.d. Demonstratie in mei 1975 in de volgende steden: Amsterdam, Rotterdam. Arnhem, Eindhoven. Zwolle en Groningen. N B. Ook kleine bedrijven kunnen met dit aanbod hun voor deel doen Steeds meer mensen en bedrijven sluiten verzekeringen af bij de AGO Schade N.V. te Groningen, onderdeel van AGO- verzekeringen. Dat opent perspectieven voor jonge meisjes met bijvoorbeeld een MAVO-opleiding die een administratieve baan willen hebben. Hoe de loopbaan verloopt, hangt grotendeels van henzelf af, maar we helpen hen zoveel we kunnen. We betalen hun een goed salaris, aangevuld met interes sante secundaire voorwaarden en we vergoeden hun studiekosten. Het behalen van een diploma kan een extra-gratificatie betekenen. Er zijn in het moderne verzekeringsbedrijf velerlei mogelijkheden. Wanneer u belang stelling heeft, komt u dan eens praten over de richting waarin u denkt verder te willen. Schrijf een briefje of bel voor een afspraak met de heer P. Visser van de afdeling Personeelzaken, AGO Schade, Postbus 90, Groningen, telefoon 050-16 30 27. de jonge, sterke combinatie van bekende maatschappijen in de verzekeringswereld. Dank zij de efficiënte bundeling van specia lismen weet AGO-verzekeringen een passende oplossing te bieden voor elk verzekeringsprobleem. Werken in het grotere geheel dat door de vereniging van bedrijven is ontstaan betekent dat ieder meer kansen krijgt om zijn capaciteiten te ontplooien. verzekeringen In Naarden, aan de rand van het Gooi, is men druk bezig met de afbouw van een nieuw verpleegtehuis. Het zal plaats bieden aan 120 langdurig zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Binnenkort worden de eerste patiënten in Naarderheem opgenomen. Het verpleegtehuis bestaat uit verschillende afdelingen waarvan de civiele dienst een belangrijke verzorgende taak vervult. Voor de leiding van deze dienst zoeken wij een Zijn verantwoordelijke en interessante funktie zal o.a. omvatti de coördinatie van de werkzaamheden van de schoonmaakdienst, transportdienst linnenverzorging, de zor< voor de personeelsflat en, in nauwe samenwerking met het Hoofd van de Voedingsdienst, het restaurant. Bij het opzetten van de civiele dienst is er voor de aan te stelle functionaris alle ruimte voor een eigen inbreng. Ervaring in ee soortgelijke, leidinggevende funktie en een goede opleiding kunnen daarbij van groot belang zijn. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van belangstellenden een positief christelijke levensovertuiging. Nadere informaties worden desgewenst gaarne verstrekt door de Ekonomisch-Direkteur aan wie ook de sollicitatiebrief kan worden gezonden. Tel. 02159-46347 protestants christelijk amerafoortaeatraatweg 1 naarden f1-

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8