'WELKOM OP DE CITROEN EXPOSITIE 'COMFORT" MET EEN KNIPOOG NAAR KILOMETERS DIE BETER ZiïTEN ZATERDAG AS. FAMILIEBERICHTEN TROENA TROUW/KWARTET DONDERDAG 10 APRIL 1975 Getrouwd: D. P. Kok Arts en Sieppy A. Terwisscha van Scheltinga Vlaardlngen, 11 april '75 Zo de Heere wil en wij leven, hopen we met onze Ouders: H. P. Schuringa en Gé Schuringa-van Til op 7 mei 1975, hun 50-jarlge echtvereniging te her denken. Moge de Heere bij de voortduur hen zegenen, zoals Hij kennelijk heeft gezegend in het ver leden. Psalm 145 3-5. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen A. M. H. Broos-Schuringa G. Broos John, Frieda, Harold, Walter G. F. Uittenbosch-Schuringa Ds. H. Uittenbosch Marcel, Selwyn, Désirée H. J. Knibbe-Schuringa E. J. Knibbe Sylvia J. Smeenk (Kimberly-Jeffrey) Marilynne Harry, John Winnifred, Karen J. F. Schuringa M. Schuringa-Henderson Cindy, Schaunna, Darren F. J. Schuringa A. Schuringa-Kloet Harold, Pauline, Gwendolyn, Sharron 23 Edgebrook Drive Rexdale 613. Ontario CANADA - M9V-1E1. „Mijn genade is U genoeg". Heden heeft de Here Thuisgehaald Zijn moe gestreden kind, mijn lieve Man, onze lieve Schoonzoon, Broer, Zwager, Oom en Vriend Harm Wind op de leeftijd van 49 jaar. Uit aller naam: C. C. Wind-de Haan Amsterdam, 8 april 1975. Hemsterhuisstraat 207. Zaterdagmorgen 12 april te 10 uur zal de dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Gereformeerde Kerk „Het Open Hof", Pieter Calandlaan 101, hierna zal te 11 uur de crematie plaatshebben in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdor- perban, bereikbaar met buslijn 23 of tramlijn 1; daarna lijntaxi van het GVB naar de aula van het crematorium. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. Thuis geen bezoek. Geen bloemen Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer administrateur van de Stichting De Vrije Leergangen Wij gedenken met dankbaarheid de ijver en toewijding, waarmee hij de belangen van de Stichting heeft behartigd. Bij dit overlijden gaan onze gedachten uit naar Mevrouw Wind, die wij Gods nabijheid toewensen in deze moeilijke dagen. Namens het bestuur: Prof. Dr. G. H. A. Grosheide F.Wzn., voorzitter Namens de M.O.-opleidingen: Dr. J. A. van der Welle, rector Namens het Instituut V.L.-V.U.: Dr. O. Kooi, directeur Amsterdam, 8 april 1975. Met diep leedwezen hebben wij kennis geno men van het overlijden van de heer H. Wind administrateur van het Instituut voor Lerarenopleiding V.L.-V.U. Wij wensen mevrouw Wind veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Alle medewerkers van het Instituut V.L.-V.U. Amsterdam, 8 april 1975. Heden nam de Here tot Zich, na een lang durig lijden, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Theodora Vis weduwe van Nan Johannes Dol op de leeftijd van 82 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven, is het rustpunt van mijn hart." Wormerveer: F. A. Dol J. Dol-Buijs Rijsenhout: J. Dol Boskoop: A. Koster-Dol G. Koster Haarlem: E. Dol Oude-Wetering: N. Jansen-Dol A. Jansen Aalsmeer: D. Bax-Dol W. Bax Middelburg: P. W. Dol-Jonker Rijsenhout: P. Dol G: Dol-Pellicaan Mijdrecht: A. W. Oliemans-Dol J. Oliemans Rijsenhout: M. Dol A. Dol-Millenaar en kleinkinderen Vinkeveen, 8 april 1975. Huize „Mariaoord". Correspondentie-adres: Aalsmeerderweg 665, Rijsenhout. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 11 april om 13.00 uur in de aula van de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofd dorp aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van de Ontmoetingskerk om 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.S. van 19.30 tot 20.30 uur in een der zalen van de Ontmoetingskerk te Rijsenhout en na de be grafenis in een der ontvangkamers op de be graafplaats. Geen bloemen Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder en Grootmoeder Gerritdiena Zyp-van der Haar in de ouderdom van bijna 75 jaar. Harderwijk: J. J. Zijp Apeldoorn: G. J. Zijp S. Zijp-Dijkstra Drachten: B. Zijp B. Zijp-Nieuwenhuis Heemskerk: G. Kramer G. Kramer-Zijp Marum: H. Gjaltema A. Gjaltema-Zijp Apeldoorn: J. J. Zijp H. C. Zijp-Daniëls Naarden: L. C. Cassee G. Cassee-Zijp Victoria (B.C.)W. L. Stadt N. D. Stadt-Zijp Ernst (Gld.)G. van Doleweerd T. J. G. van Doleweerd- Zijp Scarborough (Ont.)R. Middel W. J. Middel-Zijp en kleinkinderen Harderwijk, 8 april 1975. Van Noortlaan 40. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 12 april om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Harderwijk. Vooraf zal om 11 uur een rouwdienst worden gehouden in het rouwcentrum van de Monu- tastichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. Vader, Ik wil dat waar Ik ben, ook die bij Mij zijn, die Gij Mij gegeven hebt. Joh. 17 24 a. Heden is in zijn Heere en Heiland ontslapen onze geliefde Man en Vader Hendrik Schellevis op de leeftijd van 76 jaar. Amersfoort: J. D. Schellevis- de Putter Monster: J. Pronk-Schellevis A. Pronk Turnhout (Belg.)A. C. Schellevis Hoevelaken: D. H. de Wit-Schellevls B. de Wit Amersfoort, 8 april 1975. Dorresteinseweg 49-407. Geen bezoek De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben zaterdag 12 april a.s. om 14.00 uur op „Rust hof", aan de Dodeweg te Amersfoort. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden overleed in het rusthuis „De Rozen- burcht" te Capelle a/d IJssel Celia Wilhelmina de Booij oud 85 jaar, in leven wijkzuster in de gemeente Ouderkerk a/d IJssel Uit aller naam: J. Taal Ouderkerk a/d IJssel, 8 april 1975. Wilhelminastraat 19. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 12 april tussen 12 en 1 uur op de algemene be graafplaats te Ouderkerk a/d IJssel vanuit het Hervormd Dienstgebouw „Beréa", Dorpsstraat 15, vertrek uit voornoemd gebouw te 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Heden is op de leeftijd van 92 jaar in Chris tus ontslapen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Aaltje Eenkema-van der Deen geliefde echtgenote van A. Eenkema Lageland: K. van der Deen-Antonides Schildwolde: J. van der Deen A. van der Deen-Petersen Oldehove: H. van der Deen I. van der Deen-Dijkstra Zuidwolde (Dr.)I. van der Deen M. van der Deen-Brinkman Neven en nichten God nam op 87-jarige leeftijd uit ons midden weg onze lieve Man, Vader, Groot- en Over grootvader Durk Visserman echtgenoot van J. Scheffer Psalm 68 12 onberijmd. J. Visserman-Scheffer F. A. Lok-Visserman J. Lok J. Visserman G. Visserman-Slot Kuinre: E. Visserman K. Visserman-ter Heide H. Visserman V. Visserman-Boes J. Visserman G. C. Visserman-Warmels Kleinkinderen en achterkleinkinderen Emmeloord, 8 april 1975. Bejaardencentrum „de Golfslag". De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 april, vertrek om 14.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Blokzijl. Zij die de overledene de laat ste eer willen bewijzen wordt verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Condoleren na de begrafenis in gebouw „De Ploats". Emmeloord: Blokzijl: Zwartsluis: Emmeloord: Emmeloord: Johannes 3 vers 16 Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader Gerrit Cornelis Groenenboom Rotterdam: W. Groenenboom Rhoon: P. Groenenboom J. Groenenboom- Jappes Waspik: P. Groenenboom- Groenenboom A. Groenenboom Rhoon: A. Groenenboom en kleinkinderen Rhoon, 8 april 1975. Tijsjesdljk 2. Gelegenheid tot rouwbe zoek donderdagavond van 7 tot 9 uur aan het woon huis. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 11 april a.s. op de Algemene Be- grafplaats te Rhoon. Ver trek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. Heden behaagde het de Heere onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Man, onze zorg zame Vader, Schoonvader, Grootvader, Broeder, Zwa ger en Oom Klaas van Grieken in de leeftijd van 64 Jaar. Uit aller naam: C. J. van Grieken- Broekhulzen 's-Gravenhage, 8 april '75. Lange Beestenmarkt 72. Condoleance-bezoek don derdag en vrijdag van 14- 15 en van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal gehou den worden zaterdag 12 april a.s. om 11 uur, in de aula van de algemene be graafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loos- duinen, waarna de begra fenis zal plaats vinden. Christus overwinnaar. 8 april 1975 stierf 78 jaar oud mijn innig ge liefde Man, onze lieve Vader en Opa Anne Willem Bakker Beetsterzwaag: P. E. Bakker-Mensinga Waalre: W. Bakker J. M. Bakker-de Jong Anne, Rieke, Haye Drachten: E. Bakker B. Bakker-van der Berg Anjo, Piebe Leeuwarden: Tj.E. Bakker Beetsterzwaag: A. J. Valk-Bakker J. Valk Peterdien, Arjen, Teuntje Castricum: H. K. J. Hylkema-Bakker G. Hylkema Liesbetje Beetsterzwaag, De Bou 25. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 12 april des middags om 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk achter de Hiemen te Beetsterzwaag, waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats volgt. Gelegenheid tot condoleren vanaf 1.00 uur in de kerk. Thuis liever geen bezoek Heden overleed in de Hope des Eeuwigen Le vens, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder Gesine de Roos geb. Knoll op de leeftijd van 68 jaar. H. I. Ambacht: F. de Roos Capelle a/d IJssel: A. de Roos H. I. Ambacht: A. de Roos H. I. Ambacht, 9 april 1975 van Kijfhoekstraat 28 b De begrafenis zal plaatshebben maandag 14 april a.s. in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Achterambachtseweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.30 uur. Aankomst op de begraafplaats om 10.45 uur. Verzoeke geen bloemen. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde Man en onze toegewijde en zorg zame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Leendert Rietveld betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: P. Rietveld-Muilwijk Hardinxveld-Giessendam, april 1975. Buitendams 6. Heden nam de Here tol Zich onze lieve Broei ei Oom Anne Willem Bakker geliefde echtgenoot van P. E. Menslnga, op de leeftijd van 78 Jaai Arnhem: M. E. Bakker- Hoerabroel Leeuwarden: H. Bakker A. Bakker Eelde: T. M. Boswijk-Bakker J. Boswijk Mevr. O. D.-B. te V. "Onze kleine Karei, wilde van het kinderwagenonderstel een skelter maken. Daar vond ik 'm te moolj voor, de kinderwagen, i Om kort te gaan,1 Ik plaatste een advertentie in zo'n rubriek van de krant Nog dezelfde avond kwamen ze de kinderwagen ophalen. Ik kreeg er een mooi bedrag voor. En zodoende rijdt klelnt Karei nu In een echte trapskelter." Het dagblad Is waardevolste konfaktadres. Bon voor inlichtingen Waaw»» Adres: Plaats: C.N.V.- Antwoordnr.1096 Utreci V f Zaterdag a.s. gaan alle Cifroën-agenten er even voor zitten om u in de vrijblijvende sfeer van hun expositie te ontvangen. Waarbij zij erop staan dat even gaat zitten. In de 2cv bijvoorbeeld. Of in de Dyane, de Ami, de GS. Of in de nieuwe Citroën CX. Want zitcomfort is het prille begin van aufo- rijcomfort, al reikt dat bij Citroën veel verder. Want het stoelt van 2cv tot CX op de unieke combinatie van auto-eigenschappen die typerend zijn voor Citroën enwaarbegrippen als hydropneumatische vering, voorwiel aandrijving en geavanceerde autotechniek niet vreemd aan zijn. Mocht u beter willen zitten, komt u dan zaterdag even langs.Wantdoorte ontdekken wat Citroën verstaat onder autorijcomfort, zit u al goed. En dan is het nog maar een klein stapje om de komende jaren goed op rozen te zitten. Graag tot zaterdag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14