Van Nelle koffie nu in prijs verlaagd. Slimme moeders kopen mi kinder-nachtgocd bij C&A. Adviesprijzen: Supra normaal en snelfilter f2.43 Supra Goud f2.58 Supra Caffeïnevrij f2.84 Roodmerk bonen en gemalen f 2.29 Prisma f2.12 Tentoonstelling Staphorst GEMEENTE BENSCHOP KLEDING TROUW/KWARTET WOENSDAG 9 APRIL 1975 PS12,| Goed nieuws van C&A: C&A heeft énige pyama's moeders geen probleem én beeldige nacht-ponnetjes voor de mee zullen hebben. Steek ze maar 'ns slaap-vogels, de droom-vogels in het nieuw. Bij C&A kén het! en de vroege vngoig ,llliï1 ryL Want C&A is Voor prijzen waar slimme goed in nachtgoed! Nachtpon in "style paysanne". Garnering van echte broderie-kant. 110-164 19-22 C&olUtbtfitovïdeÜ^eA! Bedrukte pyama van katoenen trikot. De broek in bijpassende nni kleur. 104-176 15.-19.- FAMILIEBERICHTEN wie heeft dit weefsel geweven wie heeft hem het leven gegeven wie bracht hem aan het licht Ons leven werd verrijkt met een Zoon Abram Matthias (Matthijs) Tijdelijk adres: Luth. Diaconesseninr., Koninginneweg 3 Amsterdam. Bob en Betsy Ledegang. Amsterdam, 7 april 1975. Kinkerstraat 384". Psalm 118 24 Gode dankbaar voor al Zijn zegeningen aan ons bewezen willen wij op woensdag 23 april a.s. de dag herdenken waarop onze Ouders, Grootouders en Over grootouders Bote de Jong en Klazina de Jong-van Antwerpen 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Receptie van 17.00 tot 19.00 uur in Rest. "Concordia", Koemarkt 49, Purmerend. Dat zij nog lang in ons midden mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Jisp, april 1975 Dorpsstraat 43. 1925 1975 „Ik wil U o God mijn dank betalen" Op D.V. 18 april a.s. hopen onze Ouders en Groot ouders Johannes de Boer en Jinke de Boer-Heidsma huri 50-jarig huwelijk te gedenken. In Restaurant Hartenstein is van 15.30 tot 17.00 uur gelegenheid tot feliciteren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Oosterbeek, april 1975 Paul Krtlgerstraat 42 Tot ons groot verdriet ging heden van ons heen onze lieve Man, Vader en Grootvader IJsbrand Hendrik de Zeeuw Burgemeester van Bussum op de leeftijd van 52 jaar. I. T. de Zeeuw-Dubèl Jan, Hermien en Annemarie Marleen, Nico en Maurits Arie, Mia en IJsbrand Trui Else Marlet IJsbrand Bussum, 7 april 1975 Burgemeester 's Jacoblaan 48. De crematie vindt plaats op vrijdag 11 april a.s., 's middags om 4.00 uur in het cremato rium „Daelwijck", Aula 1, Floridadree! 7 te Utrecht (Overvecht). Gelegenheid tot condo leren na afloop van de crematie. Geheel onverwachts overleed tot onze grote droefheid onze geliefde Broer, Zwager en Oom IJsbrand Hendrik de Zeeuw Burgemeester van Bussum op de leeftijd van 52 jaar. Ouwerkerk a/d IJssel: Zwijndrecht: Numansdorp: Rijsoord: J. G. de Zeeuw E. J. C. de Zeeuw- Andeweg H. de Zeeuw A. C. de Zeeuw van der Meulen B. W. Gootjes- de Zeeuw G. Gootjes T. H. Groeneweg- de Zeeuw B. M. Groene weg H. M. van Nes- de Zeeuw J. M. van Nes 7 april 1975 Het gemeentebestuur van Bussum geeft, mede namens het gemeentepersoneel, met ontroe ring kennis van het plotselinge overlijden van de heer IJ. H. de Zeeuw Burgemeester van Bussum in de leeftijd van 52 jaar. In de ruim 5 maanden van zijn burgemeester schap in deze gemeente leerden wij hem ken nen als iemand met een hoge opvatting van zijn ambt. Mevrouw de Zeeuw en de familie wensen wij sterkte bij het dragen van dit verlies. Bussum, 7 april 1975 K. A. Houtzager, loco-burgemeester. R. A. W. Poort, secretaris. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên." Psalm 89:1 Dankbaar voor het vele dat God ons in haar heeft geschonken, delen wij u mede dat ont slapen is in haar Heer en Heiland, onze lieve Moeder en Oma Pietertje Wentzel-Schriel sedert 23 mei 1958 weduwe van P. L. Wentzel in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Wageningen: Roosendaal: Ommen: Pijnacker: A. M. M. Hartsuyker-Wentzel K. Hartsuyker M. L. Wentzel J. Wentzel-van Gelder M. A. S. Wentzel-Was'senaar C. Wentzel C. Wentzel-van der Lee Amstelveen: A. J. Wentzel J. Wentzel-Gortworst Ede (Gld.): A. Wentzel G. Wentzel-Dokter klein- en achterkleinkinderen Amstelveen, 7 april 1975. „Het Zonnehuis". Correspondentie-adres A. J. Wentzel, Emmakade 5, Amstelveen. Liever geen bloemen. De dankdienst zal D.V. worden gehouden za terdag 12 april om 10.45 uur in de Pauluskerk, Wolfert van Borsselenweg 116 te Amstelveen, waarna de begrafenis om 12 uur zal plaats vinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. LIM 1975 Landbouw Industrie Middenstand op 15,16,17 en 18 april. Openingstijden: 's morgens 10 tot 's mid dags 5 uur; 's avonds van 7 tot 10 uur. Secretariaat. Tel. 05225- 1246 (na 11 april 05225- 1732). De burgemeester van Ben schop maakt bekend dat met Ingang van 14 april 1975 ge durende een maand, ter ge meentesecretarie, voor een leder ter inzage zal liggen het ontwerp-bestemmingsplan "Buitengebied" van de ge meente Benschop, met de daarbij behorende voorschrif ten en toelichting. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren in dienen tegen het ontwerp. Benschop, 9 april 1975. de krant helpt u op weg De Here heeft uit onze familiekring weggenomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Johannes Jan Wolters Blerum, 6 april 1975. Schlldwolde: K. W. Geertsema- Wolters T. K_ Geertsema Aduard: T. Wolters G. E. Wolters-Meeuwes Nleuwolda: A. J. Knottnerus- Woltera O. Knottnerus Neven en nichten Koffiebranderijen Sinds 1782 Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Die, na kortstondig ongeneugt, Mij eindeloos verheugt. Psalm 43 4 Heden nam de Here tot zich mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Broer, Zwager en Oom Aart Nicolaas van Baren op de leeftijd van 64 jaar. Zevenhoven: C. van Baren-van Vliet C. J. van Baren T. van Baren- van der Linden J. van Baren A. N. van Baren A. B. van Baren Zevenhoven, 7 april 1975 Plantsoen 25. De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op 10 april om 12 uur in het Dorpshuls te Zevenhoven, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden 1 uur op de algemene begraafplaats te Zevenhoven. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis. Liever geen bloemen. In vertrouwen op zijn Heiland Is overleden onze geliefde Broeder, Zwager en Oom, op de leeftijd van 64 jaar, Aart Nicolaas van Baren echtgenoot van C. van Vliet. Ottawa: D. van Dijk-van Baren A. Peters-van Baren B. C. van Baren K. van Baren B. van Baren D. van Baren M. G. van Baren- Hoogendoorn G. van Baren H. van Baren-Reijneveld A. Splinter-van Baren J. Splinter C. van Baren M. C. van Baren de Koning P. G. van Baren A. van Leeuwen T. van Leeuwen-van Vliet W. de Gier A. de Gler-van Vliet A. van Vliet C. van Vllet-van Berkel neven en nichten Woubrugge: Zevenhoven: Hoogvliet: Rotterdam: Velsen: Copetown (Ont.): Amsterdam: Doorn: Baren drecht: Zevenhoven: Zevenhoven, 7 april 1975. In Jezus ontslapen onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Klaas Kleijwegt weduwnaar van Pietje van der Kooij in de ouderdom van 84 jaar. Psalm 66:10 (oude berijming) Blaaksedijk: P. Kleijwegt D. Kleijwegt-van Vliet Rozenburg: W. Oosterman-Kleijwegt S. J. Oosterman M. Voogt-Kleijwegt J. C. Voogt Naaldwijk: J. Vreugdenhil-Kleijwegt G. Vreugdenhil Rozenburg: J. Koppenol-Kleijwegt J. Koppenol Kingston (Can.)J. Kleijwegt A. Kleijwegt- Assenberg van Eijsden Rozenburg: M. Kleijwegt-Varekamp Groningen: G. Klatter-Kleijwegt E. Klatter Bellerive (Austr.)W. Kleijwegt S. Kleijwegt-Westdijk St. Catharines (Can.)J. Vink-Kleijwegt T. Vink klein- en achterkleinkinderen. Rozenburg, 7 april 1975. Correspondentie-adres Laan van Nieuw-Blankenburg 254, Rozenburg. Gelegenheid tot condoleren Laan van Nieuw- Blakenburg 254 van 14 tot 17 uur en van 19 tot 21 uur. De dienst van Woord en Gebed' zal vrijdag 11 april gehouden worden In de Gereformeerde kerk, Konlnginnelaan 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats Molenweg. Na langdurig lijden nam God tot Zich onze geliefde Schoonzoon, Zwager en Oom C. H. Buytenhek op de leeftijd van 62 jaar. echtgenoot van A. Buijtenhek-Krins. Dordrecht: W. Krins Dordrecht: J. Doorneveld-Krins A. J. Doorneveld Cardiff (Austr.): W. Boertje-Krins A. Boertje Neven en nichten Badhoevedorp, 8 april 1975 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat voor ons heeft betekend, moeten wij u kenn t geven, dat na een geduldig gedragen lijd)( van ons is heengegaan mijn lieve Man, oin zorgzame Vader en mijn Opa Cornells Hendrik Butftenhek op, de leeftijd van 62 jaar. BadhOevedorp: A. Buijtenhek-Krins Amsterdam: W. Buijtenhek G. D. C. Buijtenhek-de J Inez Badhoevedorp: H. A. Buijtenhek Wilnis: A. W. Kuiper-Bui jtenhefl O. D. R. Kuiper Badhoevedorp, 8 april 1975 Waalhavenstraat 2 De overledene is thuis opgebaard. Bezoek do derdag a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag april om 15.30 uur in het crematorium „We^n gaarde", Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Geen toespraken. 'De Heer is mijn Herder' Heden nam God tot Zich onze lieve Zusfl' Schoonzuster en Tante Sophia Versloot in de leeftijd van 69 jaar. G. Versloot M. van Olst-Versloot L. van Olst J. Versloot J. Versloot-van Gorkum A. G. Versloot-van der Meer Neven en Nichten Amsterdam, 8 april 1975. De Clercqstraat 7'. Thuis geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag april om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegra plaats aan de Kruislaan. Vertrek van het P.C.B. gebouw, Vondelstrf^ 101 ongeveer 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe e in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14