325.- Romantisch servies vanRörstrand, tijdelijk met 40% korting. Het prijsverschil in de Bijenkorf FAMILIEBERICHTEN konfliktsituaties De krant is nooit weg. TROUW/KWARTET DINSDAG 8 APRIL 1975 Soli Deo Gloria 6 april 1950 6 april 1975 Zondag 6 april 1975 was het 25 jaar geleden dat Ou ders en Grootouders Jac. Damminga J. R. Damminga-Huitzing ln het huwelijk traden. Dit heuglijk feit hebben we 7 april in familiekring dankbaar herdacht. Bert en His Linda en Jaap Jan en Gonnie Reinhold Arie en Gerda Jaap en Els Hiddo Arnhem, Onderlangs 20. Na ons te zijn voorgegaan in een leven van geloof en liefde is in vol vertrouwen op zijn Heiland ontslapen mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Rinze Kooistra op de leeftijd van 63 jaar. hetzij dat wij leven hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Marum: J. H. Kooistra-Nienhuis Heerenveen: A. Kooistra A. G. Kooistra-Kale Lienke en Jeanine Marum: D. Kooistra J. Kooistra-de Wit Rinze en Lammert Amersfoort: H. E. Bijma-Kooistra H. P. Bij ma Jille Rienk Marum, 6 april 1975. Vondelstraat 11. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 april 's avonds van 19.3020.00 uur in de aula te Marum (West) en een half uur voor de aanvang van de rouwdienst in de consistorie van de Geref. Kerk te Marum. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 10 april om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Marum, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden te Nuis. Geen toespraken en bloemen. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Op de dag des Heeren nam God in Zijn Eeuwi ge Heerlijkheid onze geliefde Neef Rinze Kooistra echtgenote van Johanna Nienhuis. Marum, 6 april Leens: T. Kladder S. Kladder-Postma Loppersum- R. Woldring H. Woldring-van Geunst Op de rustdag nam God bij Zich ln de eeuwige rust onze Medebroeder. Ouderling Rinze Kooistra ln de leeftijd van 63 Jaar. Vele Jaren mocht hij de gemeente met zijn wijs heid en inzicht dienen ln het ambt. Namens de raad der Ger. Kerk: L. G. Rozendal, praeses A. Deknatel. scriba. Marum. 6 april 1975. Heden nam de Here tot Zich, geheel onverwacht, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame .Vader. Be huwd- en Grootvader. Broeder. Behuwdbroeder en Oom Hugo van Tol op de leeftijd van 65 Jaar Kouwenhoven Koudekerk a. d. Rijn: Riet en Arle Conny en Marlon Jan en Josien Danlëlle en Anlta en verdere familie Leiderdorp. 6 april 1975 Hoofdstraat 240 De overledene is opge baard ln het Rouwcentrum Van der Lult. Haagweg 31. Leiden. Bezoek aldaar dinsdagavond van 77.30 uur. Thuis liever geen bezoek De rouwdienst is bepaald op woensdag 9 april a.s. om 2 uur ln de aula van de Alg. Begraafplaats a. d. Hoogmadeseweg te Leider dorp, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Geen bloemen Heden heeft God plotse ling tot Zich genomen, onze lieve onvergetelijke Moeder. Behuwdmoeder, Grootmoeder. Overgroot moeder, Zu3ter. Behuwd zuster en Tante Petronella Verhoeff- van der Hel weduwe van Leendert Verhoeff op de leeftijd van 75 Jaar. Gelegenheid tot condole- ancebezoek dinsdag 8 april van 20 tot 22 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehou den worden op woensdag 9 april a.s. om 14.30 uur ln de aula van de begraaf plaats ..Westduin", Ocken- burghstraat. Loosduinen, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben. Heden nam de Heere tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, na een gelukkig huwelijk van ruim 51 Jaar, ln de ouderdom van 79 jaar Titia Juliana van de Waal Wassenaar: L. Looyenga Delft: H. Looyenga C. Looyenga- van der Kooy Wassenaar: I. Hagg-Looyenga J. P. Hagg Apeldoorn: T. Rijken van Olst- Looyenga C. Rijken van Olst Spljkenisse: C. Looyenga en kleinkinderen Wassenaar. 7 april 1975 Van Zuylen van Nljevelt- straat 203 De rouwdienst is bepaald op donderdag 10 april a.s. om 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de be grafenis zal plaats vinden op de begraafplaats al daar. Na een blijmoedig, openstaand en dienend leven is in haar Heer en Heiland ontslapen en in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Schoonzuster en Tante Willemina Adriana van Leeuwen Echtgenote van wijlen de heer J. M. van Schuppen 's Gravenhage: G. H. Hardeman-van Schuppen Veenendaal: C. van Schuppen-van Leeuwen Wageningen: K. W. Wind-van Schuppen J. Wind Veenendaal: H. A. van Schuppen-Kets Bennekom: E. G. C. van Schuppen-de Hoogh Bilthoven: M. J. Goote-van Schuppen D. F. Goote Wageningen: A. C. Zomer-van Schuppen 's Gravenhage: C. G. van Meggelen- van Schuppen Zeist: M. A. Mijnhardt-van Schuppen H. Th. Mijnhardt neven en nichten. Zaterdag, 5 april 1975. Heden ontsliep in het volste vertrouwen in zijn Heer en Heiland onze geliefde Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Roel Jans Wijmenga echtgenoot van Wipkje Veenstra eerder weduwnaar van Baukje Douma op de gezegende leeftijd van ruim 83 jaar. De Heer is zo getrouw als sterk, Hij zal Zijn werk aan mij volenden Psalm 138 4. De bedroefden: Garijp: W. Wijmenga-Veenstra Siegerswoude, „Ureterp": H. J. Wijmenga-Vroom Leeuwarden: H. Bruinsma-Wijmenga Dalfsen: S. Wijmenga A. A. Wijmenga-Vonk Wartena: G. Bijlsma A. Bijlsma-Brijder Soestdijk: R. Wijmenga D. Wijmenga-van Raay Rocky Mountainhouse (Can.): R. Wijmenga J. Wijmenga-van der Veen Vancouver (Can.)T. Wijmenga en Bonny Klein- en achterkleinkinderen Garijp, 5 april 1975. Singel 19. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 9 april 1975 des middags om 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Garijp. Na de teraardebestelling is er in de kerk gele genheid de familie te condoleren. Dankbaar voor alles wat hij voor ons allen is geweest, berichten wij, dat ontslapen is in zijn Heer en Heiland, onze lieve en zorgzame Man, Vader en Opa Willem Martinus de Jong in de ouderdom van 85 jaar. Bilthoven: J. B. de Jong-van Duin Houston (U.S.A.)Aart en Margaret de Jong-Arledge Bilthoven: Jan en Dien van der Molen-de Jong 's-Gravenhage: Sam en Jo Kukler-de Jong 's-Gravenhage: Fien de Jong De Bilt: Wim en Afke de Jong-Siebesma Klein- en achterkleinkinderen Bilthoven, 5 april 1975. „De Koperwiek", flat 222. Corr.-adres: le Brandenburgerweg 16, De Bilt. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „de Koperwiek", Koperwieklaan te Bilthoven. De rouwkamer is geopend van 19.00 tot 19.30 u. De Dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden woensdag 9 april om 14.00 uur in de Geref. Kerk, Soestdijkseweg 49 te De Bilt, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 15.00 uur op de algemene begraafplaats „Brandenburg", le Brandenburgerweg te De Bilt. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de hal van de Opstandingskerk, gelegen naast de begraafplaats. ENIGE KENNISGEVING Vol geloofsvertrouwen in vrede ontslapen, onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Jan Horneman in de ouderdom van bijna 94 jaar. Sinds 19 augustus 1960 weduwnaar van Geeske Roorda Grijpskerk, 5 april 1975. Kornhorn: T. Horneman H. Horneman-v. d. Veen Lansing, U.S.A.: T. Horneman A. Horpeman-Bouman Haarlem: P. Bouman-Horneman K. Bouman Grijpskerk: S. Horneman H. Horneman-Postma Springs, Z.-Afr.: P. Horneman A. Horneman-Wiersma Enschede: A. Horneman J. Horneman-de Boer Grijpskerk: T. Horneman H. Horneman-Pera Corunna, Can.A. Sprokkereef Horneman J. Sprokkereef - Chatham, Can.: M. Horneman L. Horneman-Witterholt Assen: A. v. d. Veen-Hörneman F. v. d. Veen Grijpskerk: L. Horneman-Bouwma London, Can.L. Horneman J. Hofneman-Bosveld Jakarta, Indonesia: J. J. Sukarja-Horneman S. Sukarja Grijpskerk: G. W. Horneman S. Horneman-Prlns Klein- en achterkleinkinderen Zij, die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden woensdag 9 april om half twee in de aula van „De Wierde" verwacht. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. Thuis liever geen bezoek. In de zekerheid van haar geloof is in vrede van ons heengegaan onze geliefde Zuster, Tante en Nicht Anna Muis op de leeftijd van 82 jaar. Namens de Familie: P. Muis Rotterdam, 5 april 1975 Huize 'Borgsate' Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres J. Muis Henri Eversstraat 130. De rouwdienst zal gehouden worden in de rouwkamer van Huize 'Borgsate', ingang Mei doornsingel 183 D.V. woensdag a.s. om 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafplaats 'Oud-Kralingen', Kralingse- weg 334. Aankomst aan de Begraafplaats circa 14.15 u. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de Rouwdienst in de Rouw kamer. Tot ons groot verdriet ging heden van ons heen, voorzien van het H. Sacrament der Zie ken, mijn lieve Man, onze geliefde Vader, Be- huwdvader en Grootvader Mr. Victor Gerard Marie Marjjnen Burgemeester van 's-Gravenhage Grootofficier in de Orde van Oranje-Nassau Begiftigd met hoge buitenlandse onderscheidingen op de leeftijd van 58 jaar. 's-Gravenhage: W. G. M. Marijnen-Schreurs Michel Marijnen Vera Marijnen-Bevers Rotterdam: Eugenie Schornagel-Marijnen Ruud Schornagel Carlijn, Diederik en Irene Gidy Marijnen Leiden: Anne Els Marijnen Utrecht: Bart Marijnen 's-Gravenhage: Peter Paul Marijnen 's-Gravenhage, 5 april 1975. Klatteweg 10. De plechtige uitvaart zal worden gehouden in de Grote of St. Jacobskerk, (ingang Toren straat onder de toren), vrijdag a.s. om 11 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats Westduin om ca. 13 uur. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis ten huize Klatteweg 10. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het R. K. Ziekenhuis Westeinde. Bezoekuren aldaar dagelijks van 14-16 uur. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van de Heer Mr. Victor Gerard Marie Marijnen Burgemeester van 's-Gravenhage Grootofficier in de Orde van Oranje-Nassau en begiftigd met hoge onderscheidingen uit het buitenland, in de leeftijd van 58 jaar. In de ruim zes jaren van zijn burgemeester schap hebben wij hem leren waarderen om zijn menselijkheid, zijn grote bestuurservaring en zijn werkkracht, welke wij node zullen missen. Hij heeft zich onvergetelijk gemaakt door zijn grote persoonlijke inzet voor onze stad en haar burgers. Bij dit onverwacht overlijden gaan onze ge dachten uit naar mevrouw Marijnen en de familie, die wij sterkte wensen bij het dragen van dit verlies. Het Gemeentebestuur van 's-Gravenhage, de loco-gemeentesecretaris, Mr. J. Velders de loco-burgemeester, H. F. Happel 's-Gravenhage, 5 apriri975. De plechtige uitvaart zal worden gehouden op vrijdag 11 april a.s. in de Grote of St. Jacobskerk, Kerkplein, 's-Gravenhage (ingang Torenstraat). Aanvang 11.00 uur. Daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats Westduin, Ocken- burghstraat 27, 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis ten huize Klatteweg 10. Met diep leedwezen hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze hooggeachte Burgemeester, de heer Mr. V. G. M. Marijnen Met respect en dankbaarheid gedenken wij zijn grote werkkracht, zijn bekwaamheid en zijn menselijkheid, die hij zoveel jaren in dienst heeft gesteld van onze gemeente. Het personeel van de gemeente 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, 5 april 1975. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van de heer Mr. Victor Gerard Marie Marijnen Burgemeester van 's-Gravenhage Grootofficier in de Orde van Oranje-Nassau en begiftigd met hoge onderscheidingen uit het buitenland in de leeftijd van 58 jaar. Zijn burgemeesterschap van 's-Gravenhage heeft hij er mede op gericht een betere be stuursvorm te vinden voor samengroeiende ge meenten. Met zijn groot idealisme is hij een van de belangrijkste promotors geweest van het Gewest 's-Gravenhage. Het bestuur van het Gewest 's-Gravenhage, De Secretaris-Directeur, drs. J. M. A. van Nassau De Voorzitter, Chr. J. Buijtendijk Voor ons nog onverwacht nam God tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader Leendert van Tilborg in de leeftijd van 67 jaar. Nu zijn aardse tent langzaam afgebroken werd, wist hij dat een Eeuwig Huis voor hem bereid was. 2 Cor. 5 vers 1 C. van Tilborg-Hajer Ottolien en Tames Freek en Evelien Hetty en Henk Ar ja en Rien Genderen, 4 april 1975 Meerhoek 6. De begrafenis zal heden plaatsvinden na de rouwdienst die gehouden zal worden om 14.00 uur in de Bijzaal van de Geref. Kerk te Gen- deren. Wij ontvingen het droevig bericht van het plotseling overlijden van de oud-voorzitter van het voorlopig bestuur van ons waterschap voor 1969, voorzitter van het hoofdbestuur van het waterschap Westerwolde, de Heer Aike Luring Voor zijn door ons zeer gewaardeerde arbeid in het belang van de waterschappen verricht werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Wedde, 5 april 1975. Gecommitteerden uit het hoofdbestuur van het waterschap Reiderzijlvest. R. Kraai, voorzitter J. T. van der Kamp, secretaris. De begrafenis zal plaatshebben op 10 april a.s. nadat in Brinkhof te Onstwedde een om 13.30 uur aanvangende rouwdienst is gehou den. Tot onze diepe droefheid ontvingen wij bericht van het plotseling overlijden van de Heer Aike Luring voor 1969 voorzitter van het hoofdbestuur van het waterschap Westerwolde, daarna en kele jaren voorzitter van het voorlopig bestuur van het waterschap Reiderzijlvest. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere worden gehouden. Wedde, 5 april 1975. Personeel van het waterschap Reiderzijlvest. Na een leven vol vertrouwen op haar Heiland is op 4 april in Bellflower, Californië overleden onze lieve en zorgzame Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Tine Lautenbach echtgenote van Heerke Lautenbach eerder weduwe van Job Johan Leene, zij werd 69 jaar. Psalm 42:5 (berijmd). Artesia (Cal.)H. Lautenbach Wassenaar: G. T. J. Muller-Leene A. Muller Nieuw-Loosdrecht: Th. J. Leene T. Leene-de Haan Assen: J. W. Leene K. Leene-Vellekoop Leersum: K. M. Leene E. C. Leene-Smit Meppel: W. J. Wille-Leene F. C. A. Wille Bellflower (Cal.): H. Offringa-Lautenbach B. Offringa Independance (Oregon): J. Kalsbeek-Lautenbach A. Kalsbeek Dallas (Oregon): H. Lautenbach C. J. Lautenbach-van Zanten en kleinkinderen. Artesia/Nieuw Loosdrecht, 8 april 1975. Correspondentie-adres Hallincklaan 30, Nieuw-Loosdrecht. De begrafenis heeft 8 april in Californië plaatsgevonden. Heden ging zacht en kalm van ons heen mijn lieve Man, onze lieve, zorgzame Vader, Schoon vader en Grootvader, Johannes Franciscus van der Zwan in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam M. E. L. van der Zwan-Schmidt 's-Gravenhage, 6 april 1975. Laan van Meerdervoort 1008. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuur 's avonds van 78 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben donderdag 10 april om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de Laan van Meerdervoort 1008 om 11 uur. Toch overwint eens de genade en maakt een einde aan de strijd. Na moeitevolle jaren is rustig in zijn Heer ont slapen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Johannes Tensen in de ouderdom van 79 jaar J. Tensen-Heemsbergen J. Mantel-Tensen J. Mantel D. de Vries-Tensen S. de Vries A. Mantel-Tensen D. Mantel T. Vriend-Tensen N. Vriend M. Bax-Tensen Z. Bax A. Tensen A. Tensen-Buis en kleinkinderen Andijk. 5 april 1975 Sorghvlietlaan 9 De overledene ligt opgebaard in de aula van „Huize Sorghvliet". Gelegenheid tot condoleren aldaar op dinsdag 8 april namiddag van 8 tot 9 uur. De teraardebestelling vindt plaats op woens dag 9 april namiddag 3 uur op de Oosterbe graafplaats te Andijk, na de rouwdienst die aanvangt om 2 uur in de Hervormde Kerk (Hom). Heden ging van ons heen, toch nog onver wacht en na jaren van moedig gedragen lijden, onze zorgzame Moeder en Schoonmoeder Catharina Kluiwstra weduwe van Jan Betten op de leeftijd van 78 jaar. Matty Betten Guus Vis Ineke Spijker-Betten Jan Spijker Amsterdam, 5 april 1975. Beethovenstraat 116-11. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Frans Halsstraat 6. Zowel thuis als in de rouwkamer geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 9 april te 11.30 uur in de kerk van de Ned. Herv. gemeente aan de Kerkstraat 12 te Hau- lerwijk (Friesland)daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats. Hiermede vervullen wij de treurige plicht me de te delen dat op zaterdag 5 april is over leden op de leeftijd van 65 jaar ons Perso neelslid W. P. van Burik die gedurende 18 jaar in ons bedrijf werk zaam is geweest. Ons gevoel van medeleven gaat uit naar zijn Vrouw en Kinderen, die met dit heengaan een zwaar verlies hebben geleden. Wij bewaren aan hem goede herinneringen. Directie en personeel B.V. Dakpannen- en Kleiwarenfabrieken v/h D. van Oordt en Co, Alphen a/d Rijn. Voor de zeer vele blijken van belangstelling onde vonden bij het overlijden van onze lieve Man, Vade Groot- en Overgrootvader Wessel Woltjer betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dan Namens de familie: J. Woltjer-Wiereng Loppersum, april 1975. Het heeft ons diep getroffen dat wij na hét overlijde van onze geliefde Vader en Schoonvader, Groot- e Overgrootvader Magchiel van Berkel zovele blijken van medeleven en deelneming mochte ontvangen. Het is ons daarom niet mogelijk om allen daarvoor persoonlijk te bedanken en wij zij genoodzaakt om u langs deze onpersoonlijke weg voi dit alles oprechte dank te zeggen. Zijn kindere 3 april 1975 p/a 't Woudt 6 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven b het plotseling overlijden van onze, geliefde Vader Pleun Boers betuigen wij u onze hartelijke dank. Mede namens de verdere familie: M. Boer De Lier, april 1975. Rorstrand uit Zweden staat bekend om haar functionele vormgeving, die in dit geval werd gecombineerd met een romantisch dessin: het ser vies Gr on Anna, wit met groene bloemmotieven. De schalen zijn oven vast en het hele servies kan zonder problemen in de vaatwasmachine Normaal betaalt u voor een compleet 36-delig servies 475.95, als tijdelijke pri.3swinner Afd. functioneel eten Konfliktsituaties vragen om overleg. Soms strijd. Daarvoor dient de vakbeweging. Maar kom niet met uzelf in konfli kt. Wordt lid van het CNV. lef heeft, wordt lid van het CCNVO Bon voor inlichtingen - In open enveloppe sonder port* zetel zenden aan: - C.N.V.- Antwoordnr.1098 - Tfeecht De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij n trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer n verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij?

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10