assistentes Adverteren dost verkopen vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam vrije universiteit amsterdam Onze huishouding heeft hulp nodig. huishoudelijke assistentes psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" de elf ranken leerling- ziekenverzorgenden ervaren VERKOOPSTER eerste VERKOOPSTER INAS xz: ABN SPAARBILJETTEN 1975/1980 Algemene Bank Nederland N.V. 7s; N.V. NATIONALE Ti BORü-MAATSCHAPPIJ^ steno nederlands engels SEKRETARESSE adjunct-secretaris verpleegtehuis naaideiheem bibliotheekassistent(e) stichting opleiding leraren Vertel eens waar je vandaag de dag je toercaravan nog neerzet? adjunct-secretaris part-time secretaresse TROUW/KWARTET ZATERDAG 5 APRIL 1975 vormingscentrum "de drieklank' een aantal zomerweken met o.a. film, ekskursies, informatie, gesprekken en ontspanning. 21-26 juli: 'Hoe komt het leven van deze tijd op ons af?' voor mensen van 60 jaar en ouder. wat betekent ouder worden voor ons? hoe reageren wij op de samenleving van deze tijd? Hoe reageert deze op ons? 4-9 augustus: 'Hoe leven wij in onze samenleving?' voor mensen van 30-50 jaar zonder vaste levensparner. We kunnen aandacht besteden aan: het samenzijn in de groep wat is eigenlijk (samen)leven? alternatieve leefvormen veranderingen in de samenleving verkenning van mogelijkheden en beperkin gen van de eigen situatie. 11-16 augustus: 'Met konflikten leven' voor belangstellenden van 20-50 jaar. spelen er konflikten in onze samenleving en ook bij onszelf? kun je leren met konflikten om te gaan, deze te hanteren? Folders en verdere informatie verkrijgbaar bij Vormingscentrum „De Drieklank" Hoofdweg 264, Paterswolde, tel. 05907-2700. Hulp van handige (jonge) da mes. Zij worden belast met de huishoudelijke werkzaamhe den, die zich dagelijks bij de afdelingen van ons zieken huis voordoen. Het grotere werk zoals het schoonhouden van gangen en trappen behoeven zij niet te doen. Wij noemen hen en bieden hun een salaris van 859,- tot 1.447,-, excl. toe slag krachtens de Machti gingswet, bruto per maand en een vijfdaagse werkweek van 40 uur. Woont u in de buurt van Ben- nebroek, dan kunt u ook op dinsdagavond van 8 tot 9 langskomen voor nadere in formaties. Voor telefonische inlichtingen kunt u ons berei ken onder no. (02502) 7741. Ons adres is: Rijksstraatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRISTELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Bi v«rpl«*flhu!*<r«aktlv«rlng»ctntnjn rottardamJombardijM voor de nieuwe opleiding tot ZIEKENVERZORGENDE, welke op 1 september 1975 aanvangt in ons mo derne verpleeghuis voor langdurig lichamelijk zieken, kunnen zich aanmelden Deze boeiende cursus leidt op tot het wettelijk erkende diploma. leeftijd bij aanvang 17 jaar en 9 maanden. tenminste 3 jaar voltooid voortgezet onder wijs (T-richting). salaris bruto 1.048,64 per maand, excl. on regelmatigheidstoeslag en toeslag Machti gingswet. 0 voor meisjes is er een leuke kamer in onze personeelsflat. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het Hoofd Opleiding van het verpleeghuis, Aesopus- plaats 2 (naast N.S. station Lombardijen). Te lefoon: 010-328400. LUI SA SPAGNOLI DAMESKLEDING HOOG NIVEAU zou gaarne in dienst nemen: en Leeftijden tussen 20 en 40 jaar. Kennis vreemde talen zeker nuttig. Sollicitaties dagelijks aan het filiaal LIJNBAAN 79-b, Rotterdam. Mevrouw A. M. Beek. Tel. afspraak 010-149991. I protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Half augustus gaan wij onze nieuwe zeer modern uitgeruste keuken in gebrhik ne men. In deze aantrekkelijke werkomgeving hebben wij plaats voor een Ook zij die nü examen doen, komen in aanmerking. Haar taak bestaat uit het assisteren bij het bereiden van de maaltijden en bij de werkzaamheden in de broodkeuken. Intern wonen is mogelijk. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de civiele dienst, de heer W. F. K. Sizoo, telefoon 08389-9101. Uw sollicitatie kunt u richten aan de af deling Personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Met ingang van heden tot nadere aankondiging verkrijgbaar: in coupures van nominaal f 100,aan toonder tegen de koers van 100°/» Aflossing op 1 Juni 1980 met 150,vervroegde gehele of gedeeltelijke aflossing is niet toegestaan. Rekening houdend met het bovenstaande bedraagt de rente op basis van samen gestelde interest 8,25%; de afgiftekoers zal regelmatig worden bijgesteld 'm ver band met de In de koers begrepen rente, alsmede bij marktomstandigheden die zulks noodzatelijk maken. Van de bij stelling zal mededeling worden gedaan door middel van een advertentie in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel. Notering ter beurze van Amsterdam zal zo spoedig mogelijk worden aangevraagd. Voor de leningsvoorwaarden wordt ver wezen naar de folder d.d. 4 april 1975, welke bij al onze kantoren verkrijgbaar is. Amsterdam, 4 «pril 1975. Keizersgracht 165, Amsterdam, telefoon 020-245355. Aan ieder meisje tussen 18 en 23 jaar stellen wij graag de eerlijke vraag: 'Ben je aktief, vooruitstrevend en heb je de diploma's dat je graag gehonoreerd wilt zien?' Kun je deze vraag bevestigend beantwoorden, neem dan kontakt met ons op. Hoogstwaarschijnlijk bieden wij net iets meer dan al die andere adverteerders in deze krant. Vragen naar de heer A. L. Boers. In het medisch kleuterdagverblijf KLEUTERZORG Heyenoordseweg 1 Arnhem (150 kinderen, ca. 100 medewerkers) wordt per 1 mei 1975 gevraagd een die de leiding van het sekretariaat op zich kan nemen en die besprekingen voorbereidt, bijwoont en notuleert. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaar den volgens de normen van de federatie van medische kleuterdagverblijven in Nederland. Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring kunnen worden gericht aan de direktrice mw. J. M. P, van Dijk. Voor telefonische inlichtingen: 085 - 434651. De besturen van de Interfaculteit der Aardrijkskunde en Prehistorie en de Subfaculteit der Sociale Geografie en Planologie zoeken een tevens beheerder van het Geografisch en Planologisch Instituut. Deze leidinggevende functionaris zal worden belast met de voorbereiding en uitvoering van het beleid van bovengenoemde besturen, alsmede met alle 1 voorkomende beheerstaken. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op academisch of overeenkomstig niveau en leidinggevende, organisatorische, redactionele en contactuele kwaliteiten. Bekendheid met de universitaire structuur en werkwijze strekt tot aanbeveling. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit is een voorwaarde tot aanstelling. Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt maximaal 3.937,- per maand exclusief f 45,- toeslag ingevolge de zgn. machtigingswet. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Nadere informaties over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Prof. dr. J. Buit (telefoon 020 - 548 36 08 of thuis 030 - 71 75 80) of bij Drs. A. J. Thurkow (telefoon 020 - 548 36 02 of thuis 02518-515 79). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 711 -345, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. m Bij arrest van het Gerechts hof te Amsterdam van 21 maart 1975 is na gedaan ver zet het faillissement van de heer A. J. den Boon. Nijhoff- laan 2 te Uithoorn vernietigd. In Naarden, aan de rand van het Gooi, is men druk bezig met de afbouw van een nieuw verpleegtehuis. Het zal plaats bieden aan 120 langdurig zieken en 60 geestelijk gestoorde bejaarden. Binnenkort worden de eerste patiënten in Naarderheem opgenomen. In het geheel van de verzorging neemt de voedingsdienst een belangrijke plaats in. Voor het goed funktioneren daarvan zoeken wij op korte termijn van de voedingsdienst die in nauwe samenwerking met de verpleegteams van de afdelingen verantwoording dragen voor de distributie van de maaltijden, de warme en koude dranken en het klaarmaken van het fruit. De assistentes krijgen hierbij alle ruimte voor een eigen inbreng. Een L.H.N.O., O.V.B.- of Inas-opleiding stellen wij we! op prijs. Desgewenst is er een kamer in onze personeelsflat beschikbaar. Bent u geïnteresseerd! Bel of schrijf ons dan direkt! Zuster A.van der Sluis, verpleegkundig direktricre geeft u graag alle inlichtingen. Het telefoonnummer (02159- 46347 of 46367. protestants christelijk rsfoortseslraatwpg 1 DE STICHTING OPLEIDING LERAREN TE UTRECHT vraagt voor zo spoedig mogelijk een voor algemene werkzaamheden in de bibliotheek. Vereist: C.V., G.O. en bibliotheekakademie. Deze funktie betreft een volledige dagtaak. Degenen die in juni examen doen, kunnen nu reeds solliciteren. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de bibliothekaresse, mevr. J. Roozen-Wortel, tel. (030) 61 65 98. Serieuze gegadigden voor deze funktie wordt verzocht hun sollicitaties met curriculum vitae en opgave van referenties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, in te zenden aan Drs. Chr. Schrljner, direkteur SOL, Post bus 9049 te Utrecht. aïdadreef 7, postbus 9049, utrecht, telefoon (Q30) 61OO 81 Ongezellig in een weilandaan de snel weg Of toch liever 5 mini/ten van hetbos.10 minuten van het Jein en maar 15 minuten van stand en zee. Wandelend! Als «er snel hij bent kan dat nog net. want onze kust strook loopt vlug vol. Belsnel 02523-4225 en uontvam Camping. Club Soleil" ligt c.1.25 minuten van zowel den Haag als Amsterdamis in gedeeld in kavels van ±125 mtr 2(minder kan ook). Voor een seizoenprijs v.a. f.1200.- krygt u er van alles bijverwarmd zwembad, gas, water, electracentr. antenne systeem vuilafvoer en parkeerruimte voor uw auto. Vlakbij zijn er maneges,bowling en golf centra. Club Soleil beeft ook toercaravanste koop. t alle inlichtingen per kerende post Voor het secretariaat van de Universiteitsraad wordt gezocht een Gedacht wordt aan een jong academicus (jurist) met bij voorkeur bestuurlijk-administratieve ervaring. Kandidaten dienen te beschikken over een kritisch-analytische geest en goede stylistische vaardigheden en in staat te zijn zelfstandig en nauwgezet te werken. Het vermogen een activerende roJ te spelen geldt als een belangrijke eis. Deze veeleisende functie omvat het optreden als secretaris van vrijwel alle raadscommissies. Hiernaast assisteert betrokkene de secretaris en vervangt hem zonodig. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit «een voorwaarde tot aanstelling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. De secretaris, mr. F. F. G. Postema, zal over de functie gaarne inlichtingen geven onder telefoonnummer020 - 548 36 33. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding va« vacaturenummer 001-1235, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. 10 Bij het Bureau Studentenpsychologen kan naast de huidige secretaresse worden geplaatst een De werkzaamheden bestaan naast de gebruikelijke secretariaatsbezigheden uit het ontvangen van studenten, die zich bij het Bureau aanmelden. Gezien het veelal vertrouwelijke karakter van het werk, gaan de gedachten uit naar een medewerkster in de leeftijd van 25 - 30 jaar, die naast een middelbare schoolopleiding en het diploma steno-typen Nederlands, over enkele jaren kantoor ervaring beschikt en goede contactuele eigenschappen bezit Salariëring in overeenstemming met leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 908 - 1245, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. m i

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8