FAMILIEBERICHTEN AVOND-H.T.S. AANMELDING STUDENTEN wie lef heeft wordt lid van het <£H$> Zwaar geteisterd Israel. Hoe diep leeft er het verlangen naar rust en vrede. Maar de strijd om het naakte bestaan duurt voort. Het land is omgeven door grimmige buren. De wereld wil het liefst Israel vergeten. De olie-krisis heeft de wereld-ekonomie zwaar getroffen,maar brengt Israel aan de rand van de afgrond. Elke hulp,elke bijdrage valt als water in de woestijn en geeft honderdvoudig vrucht. Om politieke redenen kan Nederland niet alle hulp geven. Maar Nederlanders kunnen dat wel. Uw gave dient de vrede, want wordt alleen gebruikt voor humanitaire doelstellingen. Help mee om Israel te laten leven. Uw bijdrage is welkom op Postgiro 23434, t.n.v.: Collectieve Israel Actie, Johannes Vermeerstraat 22, Amsterdam. TROUW/KWARTET ZATERDAG 5 APRIL 1975 Woensdag 9 april a.s. hopen onze Ouders en Groot ouders L. J. Vogelaar en M. Vogelaar-Schouten vijftig jaar getrouwd te zijn. Zij zulen het op prijs stellen ter gelegenheid van dit heugelijke feit hun familieleden, vrienden en kennis sen te ontmoeten. Wij nodigen u daartoe uit op 11 april van 14.30 uur tot 17.00 uur en van 19.00 uur tot 21.00 uur in de „Schutskooi", Beatrixstraat 8, Andel (N.-Br.). Andel, april 1975. Hoge Maasdijk 14. Hun kinderen en kleinkinderen Op 9 april 1975 is het 45 jaar geleden dat onze Ouders en Grootouders J. Mantel E. Mantel-van der Berg ln het huwelijk traden. Met blijdschap herdenken wij deze dag. Michaëlsberg 76, Drachten. Kinderen en kleinkinderen In plaats van kaarten Op 15 april a.s. hopen wij met onze kinderen, klein kinderen en verdere familie onze gouden huwelijks jubileum te herdenken. A. van der Sar J. van der Sar-Doelman Gelegenheid tot feliciteren op 15 april a.s. 's avonds van 8 tot 10 uur in het gebouw ,,'t Trefpunt", Kerk plein 11 te Maasland. Verzoeke geen cadeaus en geen bloemen, er is een bus voor het Rode Kruiswerk. Maasland, april 1975. Huis te Veldelaan 26. Dankbaar voor wat God ons in hen geeft delen wij mede dat onze Ouders N. Verhoef en L. van der Wilt 3 april 1975 40 jaar gehuwd waren. Ineke en Johan Agaath en Niek Marian en Herman Lian en Peter en kleinkinderen Pres. Wiersmastraat 656, Hoek van Holland. Heden nam de Heere tot Zich, na een kort stondige ziekte, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Roelof Wilhelmus van der Burg echtgenoot van A. H. de Snaijer weduwnaar van T. Jongkind in de ouderdom van 86 jaar. Onze lieve Ouders L. R. Afman M. Afman-Sloot hopen op 18 april a.s. feest te vieren omdat zij 25 jaar getrouwd zijn. Het feest begint 's middags om 3 uur met een dank dienst, die geleid wordt door dominee Van Keulen, ln de Zuiderkerk aan de Van Reenenweg 15, alle vrienden en kennissen zijn er van harte welkom. Om half vijf houden zij receptie in de blauwe zaal van het Zeister Slot, tot kwart over zes. Zeist, april 1975. Fazantenlaan 38. Janna Ineke en Jan Aafke en Peter Tamme en Gerrle Jaap en Joke Martje Katrien Door familieomstandigheden is de RECEPTIE van Daniël de Mooy en Wilhelmina de Mooy-van der Burg te Rijnsburg UITGESTELD. Precies een week na het sterven van onze oudste Broer, Zwager en Oom, Johannes Oostenbrink, heeft de HEERE zijn kind Albertus Anthony Oostenbrink Gereformered predikant te Asperen echtgenoot van G. van Haeringen plotseling weggeroepen naar zijn eeuwig huis. 2 april 1975. Zwolle: Dedemsvaart: Zwolle: Schalkhaar: Johannesburg (Zuid-Afrika) Gorinchem: Hoogeveen: Ede: W. Oostenbrink H. Oostenbrlnk-Alteveer J. B. Oostenbrink A. Oostenbrink- van Haeringen A. Oostenbrink N. van Haeringen J. van Haeringen-Buizer J. Veltman-Oostenbrink H. Veltman C. G. Oostenbrink-Boer A. van Haeringen- Oostenbrink P. van Haeringen M. Oostenbrink-Zomer G. H. Tien-Oostenbrink H. Tien neven en nichten Met ontroering vernamen wij het bericht dat de Koning der Kerk midden in zijn werk heeft opgeroepen en thuisgehaald Ds. A. A. Oostenbrink die met grote trouw en toewijding onze kerk heeft mogen dienen van 1938 tot 1945. De gemeente en kerkeraad der Gereformeerde Kerk van Wissenkerke Wissenkerke, 4 april 1975. Wij geven met ontroering kennis dat midden uit zijn herderlijke arbeid werd weggenomen onze oud-predikant Ds. A. A. Oostenbrink Met veel toewijding en zorg verrichtte hij in onze gemeente zijn werk. Zijn geloof is nu aanschouwen. Mag dit de familie tot troost wezen. Namens de kerkeraad en de gemeente van de Gereformeerde Kerk Opende: U. Bouius, praeses T. Gaikema, scriba. Opende, 4 april 1975. Het bestuur van clubhuis de Stjelp te Opende nam kennis v$n het plotseling overlijden van Ds. A. A. Oostenbrink oud-bestuurslid. Rom. 14 8 Het bestuur en staf Opende. 4 april 1975. A. H. v.d. Burg-de Snaijer C. v.d. Gugten-v.d. Burg N. v.d. Gugten S. Ravensbergen-v.d. Burg P. Ravensbergen W. de Mooij-v.d. Burg D. de Mooij C. v.d. Burg T. Knetsch-Holst L. Knetsch J. Noort-v.d. Burg G. Noort L. C. v.d. Burg M. v.d. Brug-v. Egmond R. W. v.d. Burg J. A. v. d. Burg-den Heijer G. A. v.d. Burg L. v.d. Burg-v.d. Bent A. v.d. Burg J. v.d. Burg-v. Egmond A. H. v.d. Burg-Pijnnaken F. F. Pijnnaken P. J. v.d. Burg M. v.d. Burg-v. Egmond D. C. v.d. Burg A. v.d. Burg-Haasnoot G. S. v.d. Burg L. v.d. Burg-Kuijt H A. J. v.d. Burg- Schuitema W. Schuitema N D. v.d. Burg en Truus M. v.d. Burg en Adrie kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg, 3 april 1975. Brouwerstraat 76. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30—9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 7 april a.s. om 2.30 uur n.m. in de Ned. Herv. „Bethelkerk" aan de Brouwerstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Rijnsburg. Rijnsburg: Katwijk a/d Rijn: Ontario (Canada): Rijnsburg: Katwijk a/d Rijn: Rijnsburg: Hazerswoude: Rijnsburg: Hazerswoude: Rijnsburg: „Veilig in Jezus armen'' Heden nam de Heer tot Zich onze lieve on vergetelijke Grootvader Roelof Wilhelmus van der Burg Klein- en achterkleinkinderen 3 april 1975. Heden nam de Here van ons, onze lieve Moe der en Oma Geertruida Rietveld-Toom weduwe van Gerit Rietveld op de leeftijd van 76 jaar. Zoetermeer: W. Goedhart-Rietveld P. Goedhart 's-Hertogenbosch: G. Rietveld A. A. Rietveld-Knol en kleinkinderen Hazerswoude, 4 april 1975. Huize Driehof", Dorpsstraat 27. Correspondentie-adres Zoetermeer, Tollensstraat 2. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 8.158.45 uur in Huize „Driehof". De rouwdienst is bepaald op dinsdag 8 april a.s. om 1 uur in .Driehof", waarna de begra fenis zal plaatsvinden om ca. 2 uur op de Alg. begraafplaats te Hazerswoude-dorp. Psalm 138 In groot vertrouwen op zijn Heer is opge- men onze lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan de Dreu weduwnaar van C. D. Korteweg op 79-jarige leeftijd. Honselersdijk: M. M. J. Vlielander- de Dreu W. Vlielander Zoetermeer: Joh. P. de Dreu J. A. de Dreu-Koornneef kleinkinderen en verdere familie Naaldwijk, 3 april 1975. Huize „Rozenhof", Anjerlaan 49. Correspondentie-adres: W. Vlielander, Burg. Hoogenboomstraat 24, Honselersdijk. Gelegenheid tot condoleren op maandag 7 april van 19.30 tot 20.30 uur in Huize „Rozen hof". De rouwdienst wordt D.V. gehouden dinsdag 8 april a.s. in de zaal van de „Ontmoetings- kerk", Anjerlaan te Naaldwijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de alg. begraaf plaats, Geestweg te Naaldwijk om circa 14.45 uur. Vandaag, 4 april 1975, stierf mijn zo lieve en dappere Vrouw Eetina Regnera de Cock 67 jaar oud. M. N. W. Smit Maar Jezus zei: God is geen God van doden, maar van levenden. Liedboek Ps. 33 8. 's-Gravenhage, Sportlaan 784. Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De crematie zal plaatsvinden 8 april a.s. in het crematorium Nieuw Eykenduynen. De dankdienst wordt daar ook gehouden, in de aula, aanvangende 13 uur. Na deze dienst is er gelegenheid om te condo leren. Psalm 68 21b „Bij de Here Here zijn uitkomsten tegen de dood." Heden ging na een langdurig en moedig ge dragen lijden nog onverwacht van mij heen, mijn lieve en zorgzame Vrouw Aukje Vonk-de Vries op de leeftijd van 57 jaar. De Bilt, 3 april 1975. Waterweg 74. Liever geen bloemen - Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Soestdijkseweg 265 Z te Bilthoven. Condolean- tiebezoek maandag 7 april van 19 tot 19.45 uur aan de rouwkamer. De rouwdienst zal ge houden worden dinsdag 8 april om 14.30 uur in de Opstandingskerk, le Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplats „Bran denburg", gelegen naast de kerk. Ons bereikte het droevig bericht van het over lijden van de Heer J. J. van Ark Commissaris van onze vennootschap. Zijn nagedachtenis zal lang in ere blijven bij allen die hem gekend hebben. Wij zullen hem node missen. 3 april 1975. De Raad van Commissarissen Directie N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba. Heden is in vrede ontslapen onze lieve zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia van der Kooij-Bos weduwe van Willem Frederik van der Kooij in de ouderdom van 81 jaar. „Zalig zijn de doden, die in de Heere sterven". W. F. van der Kooij M. W. van der Kooij-van Os G. C. van der Kooij M. W. Visser-van der Kooij J. Visser A. C. Voordouw-van der Kooij J. Voordouw J. van der Kooij M. P. van der Kooij-Kalisvaart D. van der Kooij P. S. van der Kooij-v.d. Berg P. van der Kooij A. van der Kooij-Hansum C. Main-van der Kooij G. Main J. C. van der Kooij G. van der Kooij-van Veen C. van der Kooij IJ. van der Kooij-Groenhof A. C. van der Kooij S. van der Kooij-de Heer Fam. Friesema Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 4 april 1975. Kralingseweg 319. Gelegenheid tot condoleren zaterdag- en zon dagavond na 7 uur aan de Kralingseweg 319. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den maandag 7 april op de Ned. Herv. Be graafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis ca. 2.30 uur. 'k Zal dan gedurig bij U zijn (Ps. 73 berijmd) Heden overleed zacht en kalm in de Hope des Eeuwigen levens mijn geliefde Zuster Gerritje Baar op de leeftijd van 76 jaar Haar bedroefde zuster: A. Baar Vreeland, 2 april 1975. Sluisje 11. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 5 april om 13.30 uur op de algemene begraaf plaats te Vreeland, aansluitend op de dienst in de N.H. Kerk, die om 13.00 uur begint en geleid zal worden door Ds. De Graaf van Maarssen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het koor van de N.H. Kerk te Vreeland. Geen bloemen Hetzij wij dan leven, Hetzij wij sterven Wij zijn des Heren. Rom. 15 vers 8b Heden is ingegaan in de vreugde van haar Heer, mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve Moeder en Grootmoeder Dirkje Lie vaart echtgenote van A. van der Zee. Geboren 5 juli 1901. A'. van der Zee Kinderen en kleinkinderen Brielle, 3 april 1975. Ommeloop 26. Geen bloemen Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 8 april 1975 te Brielle om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de 'Aula. Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Margaretha van der Bie-Uyterlinde weduwe van C. P. van der Ble op de leeftijd van 85 jaar. Psalm 116 6 en 7 D. Uyterlinde-Bouman P. C. Uyterlinde M. G. Uyterlinde-Duintjer A. Uyterlinde A. J. Uyterlinde-van Trigt W. M. Vaandrager-Uyterlinde E. C. Uyterlinde-Breure Ede, 4 april 1975. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de Heer J. K. P. Kraan Oud-hoofddirecteur en adviseur van onze vennootschap. Wij verliezen in hem een man, die met grote deskundigheid en betrokkenheid gedurende vele jaren de belangen van Meneba en haar medewerkers gediend heeft. Wij zullen zijn adviezen, zijn opgewektheid en zijn enthousiasme missen. 3 april 1975. De directie en medewerkers N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba. „Mijn genade is u genoeg." Heden nam God tot Zich, geheel onverwacht, op de leeftijd van 51 jaar, mijn dierbare Doch ter Co P. J. D. Hubert-van der Spek 's-Gravenhage, 4 april 1975. Loosduinsekade 264. Liever geen bezoek huis. Geen bloemen Mijn dochter is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275. Bezoek zaterdag van 11—1 uur, zondag van 10—12 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden maandag 7 april om 2.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de bijzetting in het fa miliegraf zal plaatshebben. Vertrek vanaf Loosduinsekade 264 om 2 uur. Openbaring 21 Bij het overlijden van onze Broer Gerrit Jan van de Poll (in leven 40 jaar Administrateur van de Ge- ref. Kerk te Utrecht) willen wij de zéér velen, die hem, met ons naar zijn laatste rustplaats begeleidden, hartelijk danken voor hun mede leven hierdoor betoond. Zijn zuster: H. A. J. Weber-van de Poll Bilderdijkplein 29 - Voorburg en zijn broer en schoonzuster: F. G. W. J. van de Poll P. P. van de Poll-van Ommen Prof. Oudstraat 16 - Veghel Voor uw deelneming ons betoond na het overlijdei van mijn lieve Man, Vader en Grootvader Pieter Johannes Scholten betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: G. F. Scholten-de Neef kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, april 1975 All. Piersonstraat 20b. der Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen te Rotterdam, voor voorbereidende cursus; H.T.S.-opIeiding; applicatiecursus „betonconstructie applicatiecursus „staalconstructie". Spreekuur direktie: maandag- en vrijdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. Prospektus op aanvraag. G. J. de Jonghweg 6, Rotterdam. Telefoon: 010—366244. Tot onze grote droefheid is na een langdurig lijden heden van ons heengegaan onze innig geliefde Man. Vader, Schoonvader, Grootvader. Overgrootva der, Broer, Zwager en Oom Jan Leendert Tiggelman Uit aller naam: C. Tiggelman- van Markenstein C. Witvliet-Tiggelman A. Witvliet Loosduinen, 4 april 1975. Bejaardencentrum „Loosdulnen", Willem III-straat 36. Correspondentie-adres Rlddersdreef 44, •s-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum. Be zoekuur maandag van 7-8 uur. Aan huls geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden door de weleer waarde heer Ds. Ph. L Krijger, op dinsdag 8 april om 3 uur in de Ab dijkerk, Willem III-straat. Loosduinen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Herv. begraafplaats aldaar. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de kerk. Naar Huls gegaan Dora Verkaik van de Dr. mr. Willem v. d. Berghstlchting, Zwarteweg 20, Noordwijk. Noordwijk, 4 april 1975. Bon voor inlichtingen Adres: Plaats:. In open enveloppe zonder postzegel zenden aan: CJs'.V.-Antwoorder. 1096 Utrecht. Zeg niet tot uw naaste: „Ga heen en kom terug. Morgen zal ik u geven". Spreuken 3:28)

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12