PHILIPS PHILIPS REEUVUK Douchen veroorzaakt hinderlijke klamme mist. KUSSENKASTEN de grootste kollektie in Nederland LAND VAN JAHWE De Tijdgeest Uw beste wonen begint bij van Reeuwijk/de Tijdgeest TROUW/KWARTET VRIJDAG 4 APRIL 1975 PS14-RH16 N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken, De Voorzitter van de Raad van Beheer roept hierbij d» aandeelhouders der N.V. op tot bijwoning van de GEWONE ALGEMENE VERGADERING te houden op donderdag 24 april 1975, in de Philips' - Jubileumhal te Eindhoven, in aansluiting op de vergade ring van aandeelhouders van N.V. Philips' Gloeilampen fabrieken. AGENDA 1. Opening. 2. Verslag van de Raad van Beheer over het boekjaar 1974. 3. Vaststelling van de jaarrekening en bepaling van het dividend op de gewone aandelen op ƒ1,80. Van het dividend is reeds ƒ0,60 in contanten uitgekeerd bij wijze van interim-dividend. 4. Voorstel tot benoeming van een lid van de Raad van Beheer ter voorziening in de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van de heer W. A. de Jonge, die zich voor herbenoeming beschikbaar heeft gesteld. De hiervoor door de Vergadering van Houders van Prioriteitsaandelen opgemaakte voordracht luidt als volgt: 1. W. A. de Jonge 2. Drs. P. H. Ie Clercq. 5. Voorstel goedkeuring te verlenen aan de Raad van Beheer voor een periode van een jaar, om - indien de Raad van Beheer zulks om naar zijn oordeel gegronde redenen gewenst acht - ingevolge het bepaalde in artikel 5, lid 2 van de statuten over te gaan tot uitgifte van aandelen of rechten daarop, zonder toekenning van een Voorkeursrecht aan aandeelhouders, tot ten hoogste 10% van het geplaatste aandelenkapitaal. (Dit voorstel wordt gedaan in verband met de voor schriften van de Londense Effectenbeurs) 6. Rondvraag. 7. Sluiting. Aandeelhouders (behalve houders van in het Register te New York ingeschreven aandelen op naam, voor wie de hierna onder B weergegeven regeling geldt), die (in per soon of door een gemachtigde) de vergadering wensen bij te wonen, aldaar het-woord wensen te voeren en het stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respec tievelijk de schriftelijke bevestiging als bedoeld in artikel 8 der statuten, uiterlijk donderdag 17 april 1975 tegen bewijs van ontvangst, hetwelk als toegangsbewijs voor de alge mene vergadering geldt, deponeren A. in Nederland bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Herengracht 597te Rotterdam, Coolsingel 119of te 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8; of ten kantore van de vennootschap te Eindhoven, Pieter Zeemanstraat 6. in Belgie: bij Generale Bankmaatschappij N.V., Bank van Brussel N.V.. Kredietbank N.V., Bank Lambert, Bank van Parijs en van de Nederlanden, België N.V., Handels bank N.V., Crédit Général S.A., Crédit Commercial de Mons S.A. in Duitsland: bij Dresdner Bank A.G., Hamburg, Düsseldorf, Frank furt a.M., Keulen. München, Saarbrücken, Bank für Handel und Industrie A.G., Berlijn, Berliner Commerz- bank ArG., Berlijn, Berliner Disconto Bank A.G., Ber- lijn, Berliner Handels-Gesellschaft - Frankfurter Bank, Frankfurt a.M., Berlijn, Commerzbank A.G.. Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt a.M., Keulen, Mün chen, Deutsche Bank A.G., Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt a.M., Keulen, München, SaarlSndische Kreditbank A.G., Saarbrücken, C. G. Trinkaus und Burkhardt, Düsseldorf, Frankfurt a.M., M. M. Warburg- Brinckmann, Wirtz und Co., Hamburg, Sal. Oppenheim jr. und Cie., Keulen, Frankfurt a.M., Schroder, Münch- meyer. Hengst und Co., Hamburg, Frankfurt a.M. in Frankrijk: bij Crédit Commercial de France, Parijs, in Luxemburg bij Banque Internationale Luxembourg S.A., Luxembourg-Ville. in Oostenrijk: bij Creditanstalt-Bankverein, Wenen, Oesterreichische Landerbank A.G., Wenen, Oesterreichisches Credit- Institut A.G., Wenen, Schoeller und Co., Wenen. In het Verenigd Koninkrijk: bij Hill Samuel and Co. Ltd., Londen, in de Verenjgde Staten bij Bankers Trust Company. New York, The Chase Manhattan Bank, New York. in Zwitserland bij Schweizerischer Bankverein, Schweizerische Kre- ditanstalt, Schweizerische Bankgesellschaft in Zürich, Bazel, Genève, Bern en Lausanne. B. Houders van aandelen op naam ingeschreven in het Register te New York dienen hun wens om, hetzij in persoon, hetzij door een gemachtigde, de algemene vergadering bij te wonen en aldaar de eerder bedoelde rechten uit te oefenen, schriftelijk aan de vennootschap kenbaar te maken uiterlijk donderdag 17 april 1975 ten'kantore van de Bankers Trust Company, Corporate Trust Operations, 15th Floor, one Battery Park Plaza, New York, N.Y. 10015. Een afschrift van de jaarrekening, alsmede van de desbe treffende accountantsverklaring, ligt ten kantore der ven- j nootschap en bij voornoemde bankinstellingen voor de aandeelhouders ter inzage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag 1974, onder meer inhoudende voornoemde stukken en het verslag van de Raad van Beheer over het boekjaar 1974, zijn voor de aandeelhouders op aanvrage (gratis) verkrijgbaar ten kantore van de vennootschap te Eindhoven en ten kantore van de hiervoor genoemde bankinstellingen. Eindhoven, 4 april 1975, N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Eindhoven De Raad van Bestuur roept hierbij de aandeelhouders der N.V. op tot bijwoning van de GEWONE ALGEMENE VERGADERING te houden op donderdag 24 april 1975, te 14.30 uur in de Philips' Jubileumhal te Eindhoven. De houders van aandelen in N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken heb ben toegang tot deze vergadering. AGENDA 1. Opening. 2. Verslag van de Raad van Bestuur over het boekjaar 1974. 3. Preadvies van de Raad van Commissarissen over de jaarrekening 1974. 4. Vaststelling van de jaarrekening en bepaling van het dividend op de gewone aandelen op ƒ1,80. Van het dividend is reeds ƒ0,60 in contanten uitgekeerd bij wijze van interim-dividend. 5. Voorstel om Dr. Ir. N. Rodenburg met ingang van 1 mei 1975 te benoemen tot lid van het presidium en daar mede tot Vice-President van de Vennootschap. 6. Mededeling van de Raad van Commissarissen dat éls gevolg van het periodiek aftreden van de heren Ir. F. J. Philips en H. J. R. G. Hartong, alsmede - ten gevolge van het bereiken van de wettelijke leeftijds grens - van Dr. Ir. Th. P. Tromp, in de Algemene Ver gadering van Aandeelhouders op 24 april 1975 in de Raad van Commissarissen drie te vervullen vacatures ontstaan. De heren Ir. F. J. Philips en H. J. R. G. Hartong zijn herbenoembaar: Dr. Ir. Th. P. Tromp is niet her benoembaar. De Raad van Commissarissen brengt nu reeds ter kennis, dat hij, onder voorbehoud van aan beveling van andere personen door de Algemene Vergadering, voornemens is de heren Ir. F. J. Philips en H. J. R. G. Hartong, alsmede Ir. J. M. Ph Bongaerts te benoemen tot lid van de Raad van Commissarissen. De Algemene Vergadering is bevoegd tegen de voor genomen benoemingen een bezwaar kenbaar te maken. Nadere gegevens betreffende de heren Ir. F. J. Philips, H. J. R. G. Hartong en Ir. J. M. Ph. Bongaerts liggen ter inzage ten kantore van de vennootschap. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Aandeelhouders, die (in persoon of door een gemachtig de) de vergadering wensen bij te wonen, aldaar het woord wensen te voeren en het stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respectievelijk de schriftelijke bevestiging als bedoeld in artikel 7 der statuten, uiterlijk donderdag 17 april 1975 deponeren bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Herengracht 597; te Rotter dam, Coolsingel 119; of te 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8; of ten kantore van de vennootschap te Eindhoven, Pieter Zeemanstraat 6. Aandeelhouders van N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken, die deze ver gadering weqsen bij te wonen, moeten voldoen aan de voorschriften die worden vermeld in de gelijktijdig ge plaatste oproepingsadvertëntie van N.V. Gemeenschap pelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken. Een afschrift van de jaarrekening' en van het preadvies van de Raad van Commissarissen ligt tezamen met een af schrift van het verslag van de Raad van Bestuur, alsmede van de accountantsverklaring, ten kantore van de ven nootschap en bij voornoemde kantoren van de Amster dam-Rotterdam Bank N.V. voor aandeelhouders alsmede houders van aandelen N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken ter inzage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag over het boekjaar 1974, onder meer inhoudende voornoemde stukken, zijn voor de aandeelhouders op aanvrage (gratis) verkrijgbaar bij voornoemde kantoren van de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. en ten kantore van de vennootschap te Eind hoven. Eindhoven, 4 april 1975. IMPRESSIES UIT HET r LAND VAN DE BIJBEL QOOf OKKG JSQör Het komplete, uit 14 verschillende typen bestaande assortiment maakt sfeervol deel uit van ons 18000 m2 kijkplezier aan het Binnenwegplein in Rotterdam. Maar ook in onze andere vestigingen vindt U altijd wel enkele van deze bezienswaardige "Oud- Hollandse" sfeerkasten geëxposeerd staan. U bent overal welkom, elke dinsdag tot en met zaterdag vanaf 's morgens 9 uur tot 's middags half zes. Op koopavonden tot 's avonds 9 uur. 's Maandags gesloten. Rotterdam Binnenwegplein 010-14.18.00 Amsterdam Stadhouderskade3 020-16.04.91 Hilversum Leeuwen straat 45/47 02150-14.5.65 Tilburg Spoorlaan340 013-42.23.26 Venlo Koninginneplein46 077-16.6.18 Alles voor wonen Amstelveen Bilderdijkstraat73/87 winkelcentrum 020-18.14.14 020-45.49.51 Osdorpplein 3-17 020-19.17.07 Gratis levering door geheel Nederland. Na eeuwen 'smeerpoetsen' zijn we erachter dat een goede wasbeurt niet lastig, maar erg lekker is. De mist ervan nemen we op de koop toe. Waterdamp die duf en hangerig maakt. Waartegen zelfs een kurkdroge hand doek niets uitricht. Itho helpt dat allerlaatste poedelprobleem de wereld uit. Een Itho wasemkanaalventilator zuigt hinderlijke waterdamp vrijwel geruis loos weg. Zo'n ventilator past niet alleen op het wasemkanaal in uw hadkamer. Ook in uw keuken lost hij lokale problemen op. Alle damp, vet- en stofdeeltjes worden resoluut verwijderd. Neem een Itho. U kunt erop rekenen dat die, wat prestatie en degelijkheid betreft, met kop en schouders boven z'n kollega's uitsteekt. Dat merkt u als u op het gebied van frisse lucht een fijnsnuiver bent. Een fijne neus verdient't beste. Itho wasemkanaalventilator 1126,— -^ïTjpWentilatietechniek Itho ventilatietcchniek levert behalve de wasemkanaalventilator ook wasem- afzuigkappen, raam-, toilet-en muurventilatoren en oen uitgebreid programma bedrijfsventilatoren. Een boek met schitterende kleurenfoto's van IsraSL U zfot dl plaatsen waar zich allerlei bijbelse gebeurtenissen hebben al» gespeeld I In de tekst van Okke Jager gaat do bijbel erbg open. Vörwfclnga» naar da bijbelse historie en waardevolle kanttek ilngan WDfdea afgewisseld door bootondo meditatieve beschouwingen. ook voor Het gladde, opliggende knssens. Het rijke, handgestoken ranken, ornamenten en beeldhouwwerk. Massieve kolommen-uitvoering, enz. enz. Elke kast in waarde toenemend, naarmate D hem langer bezit

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16