FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 1 APRIL 1975 P12-RH14 „Want nu de Heer is opgestaan, nu vangt het nieuwe leven aan." Op de eerste Paasdag is in zijn Here en Heiland ontslapen onze innig geliefde en zeer zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader Leendert Baars sinds 6 april 1970 weduwnaar van Maria Kluit, in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Barendrecht: G. Diepenhorst-Baars W. G. Diepenhorst Dordrecht: W. Baars-de Groot Dordrecht: J. Baars C. A. Baars-Verkerk 's-GravendeelT. Baars M. Baars-van Zanten Dordrecht: A. Vuyk-Baars A. Vuyk Dordrecht: N. Verkerk-Baars R. Verkerk klein- en achterkleinkinderen •s-Gravendeel, 30 maart 1975. Bevershoekstraat 105a. Gelegenheid tot condoleren op woensdag a.s. na 3 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats op don derdag 3 april a.s. Vertrek van het woonhuis des nam. 3.15 uur. „De Heer is mijn Herder" In vertrouwen op de Heer is tot onze grote droefheid van ons heengegaan mijn lieve Man en onze lieve Papa Robert Rudolf Mak op de leeftijd van 32 jaar. Ine Mak-Pannekoek Monique Conny Berkel-Rodenrijs, 29 maart 1975. Vosmaerstraat 29. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 2 april in de Ned. Herv. kerk te Berkel- Rodenrijs, voorganger Ds. W. Chr. Klumper, aanvang 14.00 uur; waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de Ned. Herv. kerk. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in gebouw Rehoboth. Wilhelmina- straat 2 te Berkel-Rodenrijs. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn." Op stille zaterdag, 29 maart 1975, werd door God thuisgehaald Zijn kind. onze Zoon. Broer, Zwager en Oom Rob Mak echtgenoot van Ine Pannekoek Ernst: Berkel: Krimpen a/d IJssel: Nij verdal: Spljkenisse: Den Dolder: Bcrkcl .De Glint: Sprundel: Ernst: Krimpen a/d IJssel: J. Mak C. Mak-van der Ven M. M. Kindt-Mak T. Kindt A. M. Troost-Mak H. Troost A. J. Mak D. C. Mak-van Aalst W. J. Mak J. J. Mak-Versteeg E. W. Mak H. Mak-Boer A. R. Mak R. M. Mak-Christensen D. J. Mak H. A. Mak van Wermeskerken A. Jonkers-van der Kaaden M. Jonkers A. v. d. Spek- van der Kaaden J. v. d. Spek A. A. Verschoor van der Kaaden H. F. Verschoor A. van der Kaaden A. van der Kaaden-Breimer F. van der Kaaden G. van der Kaaden- Gra veste In G. van der Kaaden II. van der Kaaden- Verwoerd Nichten en neven 29 maart werd van ons weggenomen onze Schoonzoon, Zwager, Oom en Neef Rob Mak echtgenoot van Ine Pannekoek Berkel en Rodenrijs. Freesiastraat 7. W. A. Pannekoek A. Pannekoek-Wons B. Pannekoek M. Pannekoek-Kirpesteijn J. Pannekoek A. M. Pannekoek-Bak W. A. Pannekoek J. M. T. Pannekoek-Smit A. M. v.d. Gaag-Pannekoek P. J. v.d. Gaag A. Pannekoek H Meljndert Anja Pannekoek nichten en neven Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, onze innig geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader, Behuwdbroeder en Oom Anthonie Muilwijk echtgenoot van E. Vonk in de ouderdom van 81 jaar. Mede namens verdere familie: E. Muilwijk-Vonk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen 's-Gravenhage, 29 maart 1975. Kaapstraat 6. Condoleance-adres: Welmarstraat 199. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 3 april a.s. omstreeks 11.00 uur op de algemene begraafplaatas „Westduin", Ocken- burghstraat te Loosduinen. Ver'rek vanaf Welmarstraat 199 te 10.30 uur. In Jezus ontslapen op 73-jarige leeftijd onze geliefde Zwager en Oom Johannes van den Bold Y. van Leeuwen-Helder P. J. van Leeuwen P. J. van Leeuwen-Vlak A. C. van der Zwan-Diepenhorst Neven en nichten •s-Gravenhage. 27 maart 1975. Op Paasmorgen werd van ons weggenomen onze lieve en zeer geliefde Moeder. Grootmoe der en Overgrootmoeder Aaltje E. de Vries-Hoekstra sedert 1955 weduwe van K. J. de Vries te Drach ten op de leeftijd van 94 jaar. Zonder klagen en in volkomen rust en vrede heeft zij de laat ste moeilijke periode doorleefd. Er is voor ons in 't geheel geen reden tot treu ren, want mij mogen geloven dat God haar nu tot Zich heeft genomen! (wat steeds haar hoogste verlangen was!) En uit allerlei perio den van haar lange leven, mogen we zeer rijke herinneringen meedragen. Bovenal van haar innig geloofsleven Gode zij dank voor dat alles! Zeist: J. de Vries Kzn. M. de Vries-van Kammen Amersfoort: E. de Vries L. de Vries-Bouma Drachten: J. de Vries T. de Vries-van Kammen Amsterdam: Lykele de Vries D. de Vries-de Beer Boornbergum: G. de Vries Zutphen: M. Jolink-de Vries H. J. Jolink Amersfoort: W. de Vries-Smids Drachten: P. de Vries A. de Vries-Atsma Leiderdorp: A. de Vries M. de Vries-van Damme Klein- en achterkleinkinderen Ureterp, Verzorgingstehuis „de Lyte", 30 maart 1975. Corr.-adres: Fam. Jolink-de Vries, Sibeliusstr. 5, Zutphen. De begrafenis zal plaatshebben a.s. donderdag 3 april op de Zuiderbegraafplaats te Drachten na afloop van een gedachtenis- en dankdienst in de Gereformeerde Zuiderkerk, Burg. Wuite- weg 71 aldaar om 13 uur, die geleid zal worden door ds. E. R. V. Schuddebeurs te Ureterp. Gelegenheid tot condoleren in dezelfde kerk na de begrafenis. Na een niet zo gemakkelijk leven stierf plotse ling, 52 jaar oud, onze lieve Broer en Zwager Hubertus Jacob van Loon Onze troost tussen Goede Vrijdag en Pasen is het Evangelie van het Lam Gods dat de Heer van het leven werd. Gouda: Toos Makkinga-van Loon Jan Makkinga Kampen: Zwaantje Welbedacht- van Loon Klaas Welbedacht Haren: Greet je Aiking-Bosch Fred Aiking Waddlnxveen, 28 maart 1975. Willem de Rijkelaan 152. Corr.-adres: E. J. Makkinga. Schielands Hoge Zeedijk 24, Gouda. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting. Westhaven 16 te Gouda. Condoleantie-bezoek: daar dinsdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 2 april a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. Op 28 maart 1975 is in „Winkheem" te Wln- sum in Jezus ontslapen onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Janna Riekels sinds 26 mei 1946 weduwe van K. Hamming op de gezegende leeftijd van 93 jaar. Haar kinderen Loppersum: I. Hamming G. Hamming-Werkman Warffum: G. D. Hamming G. T. Hamming-Bakker Auburn: P. I. Hamming A. Hamming-Bakker R. Hamming Z. K. Hamming-Oosterhoff A. Hamming A. Hamming-Bakker 's-Gravenhage: G. Hamming S. Hamming-Hoeksma Ittersum: C. Hamming J. P. Hamming-Kater met haar klein- en achterkleinkinderen Corresp.-adres: Molenweg 32 te Loppersum. De begrafenis is gesteld op woensdag 2 april om 14.00 uur. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk. Hoofdstraat 36 te Win- sum. Gelegenheid om te condoleren na afloop van de begrafenis. Ede: Meadowbank: De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Rotterdam-Zuid (Katendrecht) deelt mede, dat de Here op 27 maart 1975 tot Zich geno men heeft mevrouw H. Groenendtjk-de Lange Dankbaar gedenken wij haar arbeid als lid van Wijkkerkeraad 1 en als lid van de Ker keraad voor Algemene Zaken. Namens de Kerkeraad voor Algemene Zaken en Wijk I: Ds. E. Groenenberg, h.t. praeses, E. van Vessem, scriba k.a.z., P. Piket, scriba wijk I. ALGEMENE KENNISGEVING Wie heeft lust den Heer te vrezen, 't Allerhoogst en eeuwig goed? Psalm 25 6. Heden behaagde het de Here geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen, onze lie ve zorgzame Moeder. Behuwd- en Grootmoeder Neeltje Schaddee van Doorn weduwe van Leendert van der Plas in de ouderdom van 76 jaar. L. van der Plas N. van der Plas-Souverein C. van der Plas C. van der Pias-van der Marei K. van der Marel-van der Plas H. van der Marei J. A. van der Plas en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 31 maart 1975. Sperwerlaan 2. Rouwbezoek: des nam. van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 3 april 1975. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkel. Centrum, Voorstraat 74. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Op Eerste Paasdag nam God tot Zich Zijn kind Leendert Christiaan van der Schee Psalm 150. 15 maart 189030 maart 1975 Driebergen: V. E. J. van der Schee- Duetz Velden: F. M. Schaaf sma- van der Schee Y. Schaafsma Velp: B. L. A. van der Schee F. J. H. van der Schee- Kuik Bos en Duin: A. M. Beens van der Schee H. J. Beens Almkerk: L. Ch. P. van der Schee A. van der Schee- Blokland Canada: A. C. van der Schee E. van der Schee- Beekman Bunnik: M. M. C. Kuil- van der Schee H. Kuil en kleinkinderen Driebergen, rusthuis Rehoboth, Hogesteeg 10. Liever geen bezoek - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 3 april in huize Rehoboth om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Driebergen om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de afloop van de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Met leedwezen namen wij kennis dat de Heer in Zijn heerlijkheid heeft opgenomen Ds. L. Ch. v. d. Schee die van 1949 tot 1960 de Gereformeerde Kerk van Noordeloos diende. Wij zijn dankbaar voor het toegewijde werk dat hij in onze gemeente verrichtte. Namens de Kerkeraad: A. Slob, praeses; J. C. Hoffman sr., scriba. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, nam de Heere door een droevig ongeval plotseling tot Zich in Zijn Eeuwige heerlijkheid onze innig geliefde Zoon, Broer en Zwager Benjamin Boers op de leeftijd van 18 jaar. Naaldwijk: J. A. Boers-Vreugdenhil Ballingen (Did.)Ria Boers Maassluis: Ali van der Meer-Boers André van der Meer Naaldwijk, 30 maart 1975. Kruisweg 14. Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie, na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 3 april a.s. om 13.30 uur in de Ontmoe- tingskerk, Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Naaldwijk. Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Moeder en Oma Jantje Edema op de leeftijd van 78 jaar sinds 22 oktober 1971 weduwe van Ebbel van der Velde Niemand leeft voor zichzelf Niemand sterft voor zichzelf. Groningen: H. van der Velde C. van der Velde-de Boer Enschede: E. van der Velde J. M. van der Velde-Mous Manuel Mirjam Groningen: R. F. van der Velde Drachten, 29 maart 1975. Moleneind N.Z. 64. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 3 april om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum „Slingehof", Zuiderhogeweg 78 te Drachten, waarna de begrafenis aldaar plaatsvindt. Na een lang, moeilijk leven, dat ze vol geloofs vertrouwen heeft geleefd, haalde God Thuis onze lieve oudste Zuster, Schoonzuster, Tante en Oud-tante Jenneke van Andel in de ouderdom van 88 jaar. Zij heeft de goede strijd gestreden, zij heeft het geloof behouden. Haarlem: M. van Andel Bloemendaal: C. van Andel Amersfoort: G. van Andel M. van Andel-Jas Veenendaal: J. M. v.d. Pol-van Andel R. v.d. Pol Hillegom: S. M. Versluys-van Andel J. J. Versluys Huizen (N.H.)W. M. van Andel Neven en nichten Haarlem, 31 maart 1975. Corresp.-adres: Familie v.d. Pol-van Andel, „Morgenster" 192, Veenendaal. Liever geen bloemen Onze Zuster ligt opgebaard in het mortuarium van de verpleeginrichting „Zuiderhout", Beels- laan 9 te Haarlem. Bezoek aldaar woensdag 2 april van 5—6 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 3 april a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Heden behaagde het de Here van leven en dood plotseling van onze zijde weg te nemen onze innig geliefde Man, Vader. Behuwd- en Grootvader, Zwager en Oom, de heer Hendrikus Ippel op de leeftijd van bijna 70 jaar. Het Is de mens gezet eenmaal te sterven en daarna het oordeel. Werkendam: S. G. Ippel-Fontijn Dordrecht: G. S. v. d. Merwe-Ippel J. v. d. Merwe Werkendam: J. B. Ippel H. Ippel-Beiboer Dordrecht: M. Chr. van Es-Ippel A. van Es en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 3 april a.s. des voormiddags om 11.00 uur van uit het Jeugdgebouw van de Ned. Herv. Kerk te Werkendam, waar vooraf een rouwdienst zal worden gehouden, aanvang 10.30 uur. Werkendam, 29 maart 1975. Ir. v. d. Plankestraat 3. Na een verkeersongeluk nam de Here tot Zich onze scriba Klaas Frederik Zjjlema in de leeftijd van 68 jaar. Canadezenlaan 358 Meer dan 25 jaar heeft hij onze kerk met heel zijn hart en treffende trouw gediend. Dankbaar denken wij terug aan wat God ons in hem heeft gegeven. Namens de Gereformeerde Kerk van Leeuwarden: Ds. A. Plaatsman, praeses Mevr. R. A. Wagenaar-Duursma. scriba Psalm 103 8 (ber.) Heden behaagde het den Heere uit ons midden weg te nemen mijn lieve Vrouw en onze Mamma Clazina Wilhelmina van den Berg echtgenote van Abraham van Delft, op de leeftijd van 40 jaar. Rijnsburg: A. van Delft Marijke Piet Bram Johan Rijnsburg, 29 maart 1975. Evertsenstraat 58. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 2 april a.s. om 2.00 uur nam. ten huize van mevrouw Van Delft, Abdijlaan 31, Rijns burg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „de Voorhof", Vliet N.Z. 36 te Rijnsburg. „Heer ik wil Uw liefde loven al begrijpt mijn ziel dit niet." Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze lieve Dochter, Zuster, Schoon zuster en Tante Clazina Wilhelmina van den Berg echtgenote van Abraham van Delft Noordwijk: Mevr. van Vliet-Vlieland Rijnsburg: Mevr. van Delft-van der Meij Noordwijk: Fam. van den Berg Rijnsburg: Fam. van Delft Zuid-Afrika: Fam. Toxopeus Rijnsburg, 29 maart 1975. In volle zekerheid des geloofs is, na een ge duldig gedragen lijden, van ons heengegaan onze lieve en zorgzame Vader. Behuwdvader en Grootvader Johannes Schoffelen op de leeftijd van 69 jaar. Leiden: J. Schijffelen Th. Schijffelen-Miedema Alfard Digna Dorst: H. J. Smeets-Schijffelen F. Smeets Danielle Edgar Ginette Amsterdam, 29 maart 1975. Max Planckstraat 11. Correspondentie-adres Zoeterwoudsesingel 64, Leiden. Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7 tot 8 uur in het gebouw van de P.C.B., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 april om 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.45 uur. Uit de moeite van de ouderdom, na een wel besteed leven, ging rustig van ons heen, na een liefdevolle verpleging in de Ichtuskliniek te Kapelle aan de IJssel, onze lieve zorgzame Moeder en Grootmoeder Meinsje van der Lely weduwe van S. van Staalduijnen op de leeftijd van 83 jaar. Maasland: L. van Staalduijnen H. van Staalduijnen-Fase De Lier: M. de Bruin Maasland: D. van Staalduijnen J. H. van Staalduijnen- van Staalduinen Meina Anton Kapelle aan de IJssel, 28 maart 1975. Condoleantiebezoek dinsdag van 19.0021.00 uur, Westgaag 102a, Maasland. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 2 april a.s. op de algemene begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk. Voorafgaande aan de teraardebestelling zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats te 14.00 uur. Met leedwezen geven wij hierbij kennis van het overlijden van ons Medebestuurslid, de heer C P. Driesprong op de leeftijd van 59 jaar. Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij ge durende vele jaren als penningmeester voor onze Stichting heeft gedaan. De Here sterke mevrouw Driesprong en haar kinderen in dit zware verlies. Namens het bestuur en de direktie van de Prot. Chr. St. voor Bejaardenzorg, gevestigd te Ommen: G. J. Veurink, voorzitter H. I. Voogt, secretaris P. v.d. Molen, direkteur Ommen, 27 maart 1975. Op Zijn tijd heeft de Here uit ons midden weggenomen na een korte ziekte onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante, mevrouw Wilhelmina Hendrika van Berchum geboren Vorthoom weduwe van Cornells van Berchum op de leeftijd van 65 Jaar. Psalm 90 12. Leer ons alzo onze dagen tellen. Fam. Vorthoom Fam. Van Berchum Werkendam, 29 maart 1975. Tienh. v. d. Boogaartstraat 22. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats vinden op donderdag 3 april 1975, waaraan vooraf een rouwdienst zal worden gehouden om 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Werkendam. Na een moedig gedragen lijden is heden in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder en Grootmoeder Dorothea Schuurman weduwe van Willem Hoogsteen op de leeftijd van 80 jaar. Rotterdam: W. Hoogsteen J. Hoogsteen-Kok Voorburg: C. Hoogsteen New-Jersey: K. Hoogsteen M. Hoogsteen- Wijngaarden Badhoevedorp: J. J. Hoogsteen R. Hoogsteen-Slump Zeist: B. Hoogsteen M. P. Hoogsteen- van Oosterhoud Mijnsheerenland: J. A. Hoogsteen en kleinkinderen Zeist, 30 maart 1975. Rusthuis „De Looborch", Woudenbergseweg 42. Corr.-adres: Karei J. C. Beckmanlaan 21, Zeist. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het rusthuis „De Looborch". De begrafe nis zal plaatshebben te Groningen op de be graafplaats „Selwerderhof" op donderdag 3 april a.s. om 14.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 10.00 uur de rouwdienst gehouden worden in de conversa tiezaal van „De Looborch". Gelegenheid tot condoleren in Zeist: na afloop van de rouwdienst, in Groningen: na afloop van de begrafenisplechtigheid. Vertrek van „De Looborch" om 11.00 uur. De Wijkraad van de-Gereformeerde Kerk van Amsterdam Tuindorp-Oostzaan, geeft met verslagenheid kennis van het plotseling over lijden van zijn Ambtsdrager, Broeder C. van Prooyen Wij verliezen in hem een trouw en meelevend lid der gemeente. Mogen zijn vrouw en kinderen zich getroost weten door de beloften van Christus en de kracht ontvangen dit zware verlies te dragen. Amsterdam, 30 maart 1975. Namens de Wijkraad: L. J. Jonker, praeses. F. W. Westerveld, scriba. Komt allen tot Mij, die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Heden overleed tot onze grote droefheid onze innig geliefde Zoon. Broer, Zwager en Oom Leendert van der Plas op de leeftijd van 53 jaar. Scheveningen: K. v. d. Plas G. v. d. Plas-v. d. Tooren W. Bakker-v. d. Plas J. Bakker C. v. d. Plas J. M. v. d. Pias-Pronk Hoogeveen: K. W. v.d. Plas J. W. v. d. Plas-Elders en kinderen De overledene is opgebaard in de rouwkamer Barentzstraat 50, Den Haag. Bezoek aan de rouwkamer van 14.00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 3 april omstreeks 11.00 uur op de algemene be graafplaats Kerkhoflaan 12. Ik zet mijn treden in Uw spoor, opdat mijn voet niet uit zal glijden. Psalm 17 3 (berijmd) Tot onze grote droefheid nam de Heere, ge heel onverwacht, uit ons midden weg onze ge liefde zorgzame Man. Vader en Opa Cornells Bogaards in de ouderdom van 79 jaar. Hazerswoude: Waddlnxveen: Hazerswoude: G. Bogaards-Schaap K. W. Heijboer-Bogaards J. Heijboer Gerda, Danny, Janneke N. C. Vervoort-Bogaards H. F. Vervoort Barry, Walter P. J. Bogaards T. Bogaards-Burema Sander Geen bloemen Hazerswoude, 29 maart 1975. Dorpsstraat 253. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 2 april a.s. te 2 uur n.m. op de algemene begraafplaats te Hazerswoude, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk, Dorps straat 183c om 1.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Psalm 17 8 (berijmd) Maar (blij vooruitzicht, dat mij streelt) ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen. Verzadigd met Uw God'lijk beeld. Heden overleed zacht en kalm in haar Heer en Heiland mijn geliefde Vrouw, onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Antje Keuning-Meyer in de ouderdom van ruim 87 jaar na een geze gende echtver. van bijna 62 jaar. Vaassen, 29 maart 1975, Kerkweg 5, „de Speul- brink" 181. D. Keuning Amstelveen: K. Keuning A. Keuning-van Overbeeke Wagenlngen: R. Keuning J. Keuning-Reitsma Epe: Joh. Keuning W. Keuning-Elzinga Arnhem: M. M. Rosbag-Keuning F. Rosbag Velp: J. Jansen-Keuning W. Keuning Holten: C. Schuppert-Keuning L. Schuppert Hilversum: F. Bosch-Keuning A. Bosch Loenen a/d Vecht: H. Keuning W. H. Keuning-van Ek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 77.30 uur in de aula bij de N. H. kerk te Vaassen en op de dag van begraven vanaf 11.00 uur in het gebouw achter de Geref. Kerk te Epe. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 3 april op de algemene begraafplaats „No- relbos" te Epe om 12.30 uur. Voor het bijwonen van de rouwdienst wordt u om 11.00 uur in „de Antenne" achter de Geref. e&rk aan de Beekstraat te Epe verwacht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14