f m FAMILIEBERICHTEN Arcliitektenbureau J. Lengkeek h.b.o. ERVAREN BOUWKUNDIG TEKENAAR BOEK HOUWER Coen Weesjes i».v. ZEISTER ZIEKENHUIf UITNODIGING V REVIUS-LY CEUM reünie EEN ENTHOUSIAST LEIDSTER MET ERVARING ADMINISTRATEUR stafverpleegkundige op de afdeling geriatrie TROUW KWARTET ZATERDAG 29 MAART 1975 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE!! Familieberichten kunnen worden ge plaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot Rotterdam/Groot Den Haag. U gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte Op 15 april a.s. hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders J. J. Grootenboer N. Grootenboer-van Dop hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Den Haag. maart '1975 Roemer Visscherstraat 417. De kinderen nodigen hierbij familie, kennissen en vrienden van hun ouders uit om te komen gelukwen sen op zaterdag 12 april a.s. van 18.00-20.00 uur Ren baanstraat 105, Scheveningen. zolang |»lj het maar weten. Joop van Roekei Annet van Houten Amsterdam, pasen 1975. Enige en algemene kennis geving De heer N. Ceton en mevrouw M. Guyt-de Niet zijn voornemens in het hu welijk te treden op vrijdag 11 april 1975 's-mlddags 15 uur ten stadhulze, Javastraat 26. Den Haag. Receptie van 17.30-18.30 uur ln de 'Bataaf'. Ver.-Huëllweg 2. Den Haag. (Scheveningse Bosjes). Lusthofstraat 43, Rot terdam. Jurr. Kokstraat 238, Scheveningen. Door God thuis gehaald op ..Goede Vrijdag". Zijn kind, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoe der Dirkje van der Werf Nunspeet: A. J. Schoneveld- van Sorge E. J. Schoneveld Nunspeet. 28 maart 1975 Aarweg }9. De begrafenis zal D.V. plaats vinden woensdag 2 april a.s. op de Algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmulden. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden ln de Chr. Gerer. Kerk, Gruppendelerweg te Nun speet welke zal aanvangen om 13.30 uur. Psalm 17 vers 8. Maar (blij vooruitzicht dat mij streelt!) Ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen Verzadigd met Uw godd'lljk beeld. Met droefheid geven wij kennis, dat na een moei lijk gedragen lijden zacht en kalm van ons is heen gegaan onze lieve, zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Kiefer-Fjjma weduwe van L. P. Klefer, op de leeftijd van 82 jaar. M. H. Jasper-Kiefer K. J. C. Jasper C. Helfensteijn-Klefer J. F. J. Helfensteijn L. F. Bergen-Kiefer P. A. J. Bergen J. Klefer E. J. Kiefer- Twisterling Klein- en acnterkleinkinderen. 1975. Amsteidam, 26 maar 'Osdorperhof'. C. K. Eloutstraat 3. Correspondentie-adres: J. Klefer, De Moor 9. Westgraftdijk. Gelegenheid tot afscheld- nemen bij de Coöperatie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183. maandag van 13.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 1 april a.s. tegen 15.00 uur op de begraafplaats 'Rust oord'. Weesperstraat te Die- men. Met zeer grote droefheid delen wij U mede dat van ons is heengegaan, onze lieve Dochter en Zuster Olga Irene Bonihof echtgenote van Gerard Moll Zij was 32 jaar oud. ..Komt tot mij. allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal U rust geven". Math. 11 28. Heemstede: J. W. Bomhof M. G. Bomhof-Heukels AmsterdamJan Willem Hans en Anneke Evelien en Arnold. Heemstede. 24 maart 1975 Franz Leharlaan 15. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgehad. Maar heeft iemand God lief, dan is deze door Hem gekend. 1 Corinthiërs 8:3. Na een ziekte van enige weken is in Jezus ontslapen onze lieve Vader en Opa Johannes van den Bold weduwnaar van Maria Margaretha van Leeuwen op de leeftijd van bijna 74 jaar. Johannesburg (Z.-A.): J. P. van den Bold H. J. van den Bold- van Nunen Tan ja Jan-Willem Scheveningen: M. C. van den Bold Johannesburg (Z.-A.)C. M. van den Bold Wateringen: A. J. van den Bold M. M. van den Bold- van der Laan Maassluis: M. M. van der Spek- van den Bold H. R. van der Spek Scheveningen. 27 maart 1975. Helmstraat 8. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zondagavond van 7—8.30 uur in ,.'t Statenhuys", Statenlaan 78. De samenkomst, geleid door de weleerwaarde zeergeleerde heer dr. R. J. v. d. Meulen. wordt gehouden op dinsdag 1 april 's middags te 2.15 u. in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstr. 175. waar na de bijzetting zal plaatshebben in het fami liegraf op de begraafplaats „Nieuw Eykenduy- nen". Kamperfoeliestraat 2a. Aankomst aldaar te 3.30 uur. Uit ons midden is weggenomen de heer S. van der Bilt Wij gedenken dankbaar zijn als organist van de Valkenboskerk verrichte arbeid. Zijn gehele leven heeft hij met zijn gaven de Kerk trouw en met grote toewijding gediend. 's-Gravenhage. 29 maart 1975. Namens de kerkeraad voor algemene zaken van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-West Ds. G. Vesseur. Praeses A. E. van der Bilt, Scriba. Heden heeft de Here na een korte ziekte tot Zich genomen onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante Hilligje de Lange weduwe van Pleun Groenendijk op de leeftijd van ruim 74 jaar. fam. de Lange fam. Groenendijk Rotterdam-Zuid, 27 maart 1975. Lange Hilleweg 45B Groene Hilledijk 241, Rotterdam-25. Thuis geen bezoek Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1, Rotterdam-Zuid. Bezoek aan de rouwkamer zaterdagmiddag van 4.30-5.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 1 april a.s. om 9.45 uur in de kapel op de Algemene Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, Rot terdam-Zuid, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Vertrek vanaf de Van Malsenstraat 104, Rotterdam-Zuid, te plm. 9.30 uur. Kansas City (Mo.) U.S.A.: Apeldoorn: Tot ons groot verdriet overleed heden mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Cornelis Antonius Joseph von Frijtag Drabbe Oud-direkteur Topografische Dienst, Kolonel Speciale Diensten (b.d.). Officier in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 85 jaar. Doorn: H. H. G. von Frijtag Drabbe- i van Hemert Eindhoven: J. H. G. Holtzer- von Frijtag Drabbe P. A. F. H. Holtzer C. A. J. Sprinz- von Frijtag Drabbe H. Sprinz E. M. J. Fok- von Frijtag Drabbe N. Fok Klein- en achterkleinkinderen Doorn, 27 maart 1975. Woonpark Boswijk, Blok G 247. Liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Woonpark Boswijk, Boswijklaan te Doorn; aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 1 april om 15.00 uur in Aula I van het Crematorium „Daelwijck", Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het Crematorium. „Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij, Uw stok en Uw staf die vertroosten mij". Psalm 23 4 Heden nam de Heere tot Zich. mijn innig ge liefde Man. onze lieve en zorgzame Vader, Zoon, Broer, Zwager. Oom en Neef Jan de Heer op de leeftijd van 54 jaar. J. de Heer-vaji Luijk Henk en Drea Jaap Ria Gerard André Trudy M. de Heer-Neuteboom en verdere familie Rijswijk. 28 maart 1975. Clarinetstraat 5. Geen bloemen De rouwdienst, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. G. H. van Kooten, zal D.V. plaatsvinden dinsdag 1 april a.s. om 12.15 uur in het gebouw voor Chr. Belangen, Oranjelaan 26 te Rijswijk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Eikelenburg". Aankomst aldaar ca. 13.30 uur. Heden ging van ons heen onze lieve Moeder en Grootmoeder Hendrika Duyvendak sinds 1940 weduwe van Adriaan Nortier zendingsarts op de leeftijd van 80 jaar. Dokkum: J. A. Nortier A. Nortier-van Lonkhuysen G. Nortier S. Ph. Nortier Amstelveen Groningen: en kleinkinderen Bussum. 27 maart 1975. „De Schutse", H. A. Lorentzweg 81. Corr.-adres: Zonnestein 67. Amstelveen. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 1 april om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg, nabij station „Bussem-Zuid". Ik zal in het huis des Heren verblijven tot ln lengte van dagen. PMl»» Dankbaar voor de vele jaren dat hij bij ons was is na een kortstondige ziekte, in volle vre de ontslapen mijn innig geliefde zorgzame Man en onze Vader. Grootvader en Overgroot- vader Zeger Wijnans Wzn. op de leeftijd van ruim 89 jaar. eerder gehuwd geweest met Adriana Elizabeth van der Stelt. Nieuwendijk: E. Wijnans-Smits Eindhoven: W. Wijnans M. Wijnans-van der Wiel Nieuwendijk: J. de Graaf-Wljnans kleinkinderen en achterklein kinderen. Nieuwendijk (N.-B.). 26 maart 1975. Griendstraat 3 De dienst van woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 1 april om 13.00 uur in de ge reformeerde kerk te Nieuwendijk. Om plm. 14 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats 'Onderlinge hulp' te Kille. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Geref. Kerk. Wij werden opnieuw bedroefd doordat de Heer van leven en dood na een kortstondige ziekte van ons wegnam op de leeftijd van 73 jaar onze oudste Broer en Zwager Johannes Oostenbrink echtgenoot van H. Alteveer Zwolle, 26 maart 1975. Zwolle Dedemsvaart: Zwolle: Schalkhaar: Johannesburg (Z. Afr.): Gorinchem: Asperen Hoogeveen Ede: W. Oostenbrink J. B. Oostenbrink A. Oostenbrink van Haeringen A. Oostenbrink N. van Haeringen J. van Haeringen-Buizer J. Veltman-Oostenbrink H. Veltman C. E. Oostenbrink-Boer A. van Haeringen- Oostenbrink P. van Haeringen A. A. Oostenbrink G. Oostenbrink van Haeringen M. Oostenbgrink-Zomer G. H. Tien-Oostenbrink H. Tien. God nam tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Hubrecht Vermeulen op de leeftijd van 72 jaar. Alkmaar: C. M. Vermeulen-Belderok Heerhugowaard: J. C. Wolzak-Vermeulen T. Wolzak Marjan Jaap Huub Luxemburg: C. M. Groeneboer- Vermeulen R. G. Groeneboer Alkmaar, 27 maart 1975 Kennemerstraatweg H 146 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 1 april-om 2.00 uur n.m. op de algemene begraafplaats te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Na een langdurige ziekte is toch nog vrij on verwacht in haar Heer en Heiland ontslapen Mejuffrouw A. Goudart moge de familie in deze voor hen zo droeve dagen de kracht vinden in de opgestane Heer. Het bestuur en personeel van de scholen voor chr. Beroepsonderwijs Nieuw Beekenstein en de Horst te Amersfoort. Heden is van ons weggenomen onze innig ge liefde Man, Vader en Grootvader Inne de Jong Hij is ruim 80 jaar geworden. „Zalig zijn de vredestichters, zij zullen Gods kinderen genoemd worden". De crematie zal plaatsvinden te Goutum, bij Leeuwarden op dinsdag 1 april 1975 om 14.00 uur. Fem de Jong-Wijbenga Amarins Hopman-de Jong Martin Hopman Femke. Ydwine, Wendy, Margarita. Balk, 27 maart 1975 Talma Hiem 37-1. Schwartzenbergstrjitte 9. Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Na een met veel geduld gedragen lijden is op Goede Vrijdag uit de familiekring weggenomen onze lieve Carel August de Ridder geboren 12 november 1893 sinds 7 augustus 1967 weduwnaar van Neeltje Elizabeth Stoel Zijn leven was geven. Amsterdam: J. J. Boerman-de Ridder A. Boerman Nellie Boerman Bert Boerman Apeldoorn: Rita Boerman Amsterdam: Arjan Boerman Weesp: M. Jensen Weesp, 28 maart 1975. Mr. P. J. Troelstralaan 13. Correspondentie-adres Mariotteplein 3, Amsterdam-Watergraafsmeer. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 2 april om 12 uur op de begraafplaats „Lands- croon", Korte Muider weg 10 te Weesp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de wachtkamer van „Landscroon". Thuis liever geen bezoek Geen bloemen 'n Laatste groet: Mijd „het gevecht met de Engel" niet. Je zou je grote verwonderingen ontzeggen. Echter blijft: „Zijt Gij de Meester niet? En ik de Knecht?" G. Gossaert Henk/Henderik van Wijck (geef Leentje alstublieft de kans tot rust te komen). 28 maart 1975. Voor allen: Leentje van Wijk-Hovestadt Sleedoornstraat 34, Den Haag. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 1 april a.s. om 11.30 uur in het crematorium „Ockenburgh", Ocken- burghstraat, Loosduinen. Hierna is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangstzaal. Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Maaike Cornelia van Oord weduwe van Cors van den Brink in de ouderdom van 84 jaar. Bussum, 27 maart 1975. Werkendam: A. A. van Oord-Visser Utrecht: E. van Oord Dordrecht: A. van Oord-Eggink neven en nichten Heden nam de Here tot Zich, nadat in de laat ste jaren haar geest verduisterd was, onze lie ve zorgzame Moeder en Oma Johanna Maria Kruis-Natzijl Weduwe van Frans Kruis op de leeftijd van 80 jaar. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Rotterdam: A. van Loon-Kruis P. A. van Loon Rhoon: J. P. Kruis-Coepijn en kleinkinderen Rotterdam, 27 maart 1975 Jacob van Campenplein 23. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 29 maart van 4-4.30 uur in de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51.' De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 1 april om 2 uur in één der zalen van de Verrijzeniskerk, Springerstraat 340 te Rotterdam-Alexanderstad, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats 'Oud-Kralingen' om ca. 3 uur. „Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven". Na een langdurig, moedig gedragen -lijden nam de Heere tot Zich onze Zuster en Tante Klasina Jansen geb. Bouman op de leeftijd van 53 jaar. Heemstede: Dr. Compagnie: Hardinxveld- Giessendam: M. van Gent-Bouman J. van Gent J. P. Hoekstra-Bouman E. Hoekstra L. J. F. Bouman G. M. Bouman-Verhoef neven en nichten Molièrelaan 36, Utrecht. De zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Hendrik van Iterson maken het ons onmogelijk U allen in een persoon lijk schrijven te bedanken. Weest U er van overtuigd, dat Uw belangstelling zeer werd gewaardeerd, waaraan wij een dankbare herin nering zullen bewaren. Mede namens de kinderen: P. van Iterson-Ravensbergen. Foor uw medeleven na het onverwachte overlijden van onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwdmoeder en Oma, Margrietha St. Nicolaas weduwe Van Dirk Markesteijn, betuigen wij u onze oprechte dank. Wij danken u tevens voor alles wat u heeft betekend in het leven van onze Ouders, die wij zo kort na el kaar moesten missen. P. D. Markesteijn A. C. Markesteijn-Breur Rob - Anneke - Frans Dordrecht, maart 1975 Frans Lebretlaan 29. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK gevestigd te Amsterdam Het slotdividend over het boekjaar 1974 is vastgesteld op 3,75 per gewoon aandeel van 50,Met ingang van 4 april 1975 is bij alle kantoren van de bank betaalbaar dividendbe wijs no. 41 van de gewone aandelen van 50,- met 3,75 onder aftrek van 0,93% dividend belasting, netto 2,81%. De nettobedragen voor de aandelencoupures van 2 k f 50,-, 10 a 50,- en 20 k f 50,- zijn resp. 5.62%,t 28,121/2 en 56,25. Amsterdam, 28 maart 1975. architekt B.N.A. zoekt ter uitbreiding van haar team van mede werkers contact met een Van degene die houdt van verantwoordelijk werk op een gestadig groeiend bureau, een op leiding heeft op H.T.S. niveau met tenminste 5 jaar tekenervaring ontvangen wij graag een sollicitatie aan ons bureauadres: Aeolusweg 127, Postbus 59, De Bilt, Tel. (030) 761587. Voor ons kantoor te Sassenheim vragen wij een Ons bedrijf bestaat uit een afdeling interieur- bouw en enige Doe Het Zelf zaken. Onze gedachten gaan uit naar een jonge kracht in bezit van diploma boekhouden, die zelfstan dig de administratie kan verzorgen. Liefst enige jaren ervaring. U kunt ons bellen voor een afspraak of zich schriftelijk wenden tot Hoofdstraat 90 - Sassenheim 02522-12833 01717-2963 aan allen die minstens 3 jaar in het Zeister Ziekei huis hebben gewerkt en/of er hun opleiding hebbe gevolgd. Met het oog op de ingebruikneming van het nieuj ziekenhuis zal er op 7 mei een reünie zijn. Ontvangst tussen 14.00 en 14.30 uur Hoofdingang oude ziekenhuis. ZEGT HET VOORT Aanmeldingen, liefst voor 15 april bij zr. L. Ooste hoff, Prof. Lorentzlaan 76, Zeist. do 25 JAAR Driebergsestraatweg 6c Doorn, tel. 03430-2145 Zaterdag 13 september a.s. om 15 uur: vau oud-docenten en oud-leerlingen: ontmoeting, lessen, film, broodmaaltijd en feestavond. Wie zeker wil zijn van een uitvoerige uitnodi ging, geve naam en adres op aan bovenstaand adres. ZEGT HET VOORT! Het bestuur van de Stichting ter bevordering van Christelijk Kleuteronderwijs te Alphen a/d Rijn vraagt per 1 augustus 1975 voor een-van Zij is in het bezit van CKO-diploma en de akte A en B. Sollicitaties richten aan de secretaresse van bovengenoemde stichting, mevr. S. C. Schouten-Bijvank, Grevelingeni 79, Alphen a/d Rijn, tel. 01720-73928. Christelijke scholengemeenschap 'DE HEZE' Hezeweg 10 - Postbus 2206 - tel, 34214 APELDOORN Het bestuur van bovengenoemde scholenge meenschap roept sollicitanten op voor de func tie van in de rang van adm. beambte le klas, belast met de leiding van de administra tie. Sal'arisgrenzen1.658,tot 2.239, De administratie van de school bestaat uit drie personen. Vereiste diploma's: MULO/MAVO en M.B.A. Bij voorkeur met ervaring in soortgelijke func tie. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan het bestuur. Over enkele maanden ontstaat in de Valeriuskllnlek een vakature voor de funktie van Deze afdeling omvat 9 bedden, met daarnaast een 6-tal bedden voor patiënten die op het punt staan terug te keren naar hun eigen leefmilieu. Voor deze funktie is het bezit van het diploma Ziekenverpleging A B noodzakelijk. Voorts wordt veel waarde gehecht aan leiding gevende en organisatorische kwaliteiten. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke soilicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Desgewenst worden nadere inlichtingen telefonisch verstrekt door de verpleegkundig adjunkt-direktrice. De Valeriuskliniek fungerend als Akademisch Ziekenhuis gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie. VALERIUSKLINIEK Va!eriusplein9 Amsterdam (020)788 788

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8